Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

Seçenekler Arama Stil

--->: İSTDER ESKİŞEHİR YOLLARINDA
Alt 19.09.2008, 13:00   #111
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1275 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok
Standart --->: İSTDER ESKİŞEHİR YOLLARINDA

Artık 30 Saatten az bir zaman kaldı maça , bu maça heyecan dayanmayacağını biliyorum ama Sivas aşkı bu

Allah'ın izniyle es es'i üzeceğiz
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.09.2008, 13:14   #112
ceyhad
Yeni Yiğido

ceyhad - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ceyhad FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ilk önce merhaba demek ve sivaslıları selamlamak istiyorum...
anadolu yıldızı efsane eses taraftarı olarak yarınki maç için iki takımada başarılar diliyorum...
şu an için sivasın futbol olarak oyuncu olarak bizden daha iyi olduğunu düşünüyorum ama sivaslı kardeşlerimden ricam bizimde taraftar olarak onlardan üstün olduğumuzu unutmamalarını istiyorum...ilklerin taraftarıdır eses taraftarı ilk tribün şovu , ilk deplasman , ilk taraftar grubu , ilk rekor v.s.
sivasında sportif başarısının yanı sıra taraftarınında başarılı olmasını canı yürekten istiyorum fakat sitenize ilk baktığım anda bu isteğin zor olduğunu anladım çünkü daha ilk baktığım mesajı yazan sivaslı arkadaşımız sivassporlu fakat profil resmi "harry kewel" bu durum beni çok üzdü umarım sivas taraftarıda
geçmişiyle yurtta ve avrupadaki başarılarıyla anadolu yıldızı lakabını alan eskişehirsporumuzun taraftarı gibi olur....
saygı ve sevgilerimle......cihad

YENİDEN
BÜYÜK
ESKİŞEHİRSPOR
ceyhad isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı ceyhad'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.09.2008, 13:27   #113
mmt26
Yeni Yiğido

mmt26 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 30 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 590 mmt26 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
karyola Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
GARDAŞ SENDE HOŞ GELDİN ESKİŞEHİR GÜZEL MEMLEKET ORDA çok akrabam var.2 sezon önce eskişehirde play-off maçlarına gelmiştik.3.lige terfi maçlarıydı ..bana göre tek eksik stadyumun tribünlerinin düzelmesi.ayrıca eskişehir store tırınızda güzel.
hoşbulduk ...
kardeş haklısının şu stadımızda çektiğimizi bi Allah bilir bi biz ilk önce en ucuz bilet 25 lira olunca ilk sıkıntıyı cebimiz çekiyo sonra kale arkası yok bizim stadta ve maraton tribun ün üstü açık 15 bin kişi olduğumuzda ses çok dağılıo sahaya futbolculara gideceğine stada 10 km uzak emek mahallesi var ses oraya gidiyo ... neyse bakalım yeni stad projesi var inşallah yapilırsa ileriki senelerde sizleri o stadımızdada görmek isteriz...
mmt26 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda mmt26'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.09.2008, 13:32   #114
mmt26
Yeni Yiğido

mmt26 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 30 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 590 mmt26 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ceyhad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
anadolu yıldızı efsane eses taraftarı olarak yarınki maç için iki takımada başarılar diliyorum...
şu an için sivasın futbol olarak oyuncu olarak bizden daha iyi olduğunu düşünüyorum ama sivaslı kardeşlerimden ricam bizimde taraftar olarak onlardan üstün olduğumuzu unutmamalarını istiyorum...ilklerin taraftarıdır eses taraftarı ilk tribün şovu , ilk deplasman , ilk taraftar grubu , ilk rekor v.s.
sivasında sportif başarısının yanı sıra taraftarınında başarılı olmasını canı yürekten istiyorum fakat sitenize ilk baktığım anda bu isteğin zor olduğunu anladım çünkü daha ilk baktığım mesajı yazan sivaslı arkadaşımız sivassporlu fakat profil resmi "harry kewel" bu durum beni çok üzdü umarım sivas taraftarıda
geçmişiyle yurtta ve avrupadaki başarılarıyla anadolu yıldızı lakabını alan eskişehirsporumuzun taraftarı gibi olur....
evet arkadaşlar bi gönülde 2 sevda olmuyo bence anadolunun kaybettiği nokta burası , takımımıza sahip çıkmıyoruz hala anadolu da yaşayıp bi tane iç güdüğün maçına gitmeden bi kere o takımı desteklemeden üç güdüklerin taraftarıyım diye dolaşanlar var ortada...bence bu durum bi anadolu takımı taraftarı olan ben için gerçekten çok üzücü ki o yüzden eskişehirde başka bi takımın şampiyonluğu kutlanamaz ve kenerium lar fıstorelar açılamaz!!!
mmt26 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda mmt26'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
-->: İSTDER ESKİŞEHİR YOLLARINDA
Alt 19.09.2008, 13:38   #115
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1053 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: İSTDER ESKİŞEHİR YOLLARINDA

Yarınki mac için İstanbul Sivasspor taraftar derneği olarak eskişehire akıyoruz bu tarihi maca gelmek isteyenler yerlerini hemen ayırt etsinler bu mac kacmaz bu macta sivassporumuz yanlız bırakılmaz bizler istanbuldaki yiğidolar takımımızı desteklemek için orda olacağız inşallah Sivassporumuz eskişehirsporu yener bizlerde pür neşe evlerimize döneriz ben sivassporumuza başarılar dilerim
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda altuntas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.09.2008, 14:01   #116
MURAT SARI
Usta Yiğido

MURAT SARI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

106 Mesajına 226 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 691 MURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
ceyhad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ÖNCELİKLE SİTEMİZE HOŞ GELDİN DEGERLİ KARDEŞİM EVET BİZLER TARAFTAR OLARAK DAHA YENİ YAPILANIYORUZ MALUM ES ES GİBİ MAZİMİZ ÇOK GÜZEL DEGİL ŞUNUN ŞURASI 3 SENELİK BİR TARAFTAR KİTLESİ OLUŞTU AMACIMIZ BU TARAFTAR KİTLESİNİ DAHA BİLİNÇLİ VE GERÇEK SİVASSPOR TARARTARLARINI BULMAYA ÇALIŞIYORUZ AMA GEL GÖRKİ BİR KAÇ KENDİNİ BİLMEZ BU SİTEYE HALA İSTANBUL TAKIMLARINI TEMSİL ETMEK İÇİN GİRİYORLAR AMA ONLARIDA KAZANMAK İÇİN ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERİYORUZ.
İNŞALLAH YANLIŞ YAPTIKLARININ FARKINA VARIP GERÇEK SİVASSPOR TARAFTARI OLDUKLARININ FARKINA VARACAKLAR UYARIN İÇİN TEŞEKKÜRLER.

NOT DEGERLİ SİTE YÖNETİMİ BÖYLE NİKLERİ ENGELLEME ŞANSIMIZ YOKMU

SAYGILARIMLA MURAT SARI
MURAT SARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MURAT SARI'a Teşekkür Ediyor...
--->: İSTDER ESKİŞEHİR YOLARINDA
Alt 19.09.2008, 14:25   #117
alix26
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alix26 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: İSTDER ESKİŞEHİR YOLARINDA

ya dostum herhalde sende maça geleceksin
alix26 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: -->: İSTDER ESKİŞEHİR YOLLARINDA
Alt 19.09.2008, 14:26   #118
alix26
Yeni Yiğido

Standart --->: -->: İSTDER ESKİŞEHİR YOLLARINDA

heyyy dostum oradamısın heyyyyyyy
Alt 19.09.2008, 14:35   #119
alix26
Yeni Yiğido

arkadaşlar öncelikle bir eskişehirli olarak sivas sporun başarılarını kutluyorum örnek bir anadolu takımısınız.Taraftarınızı eskişehirde görmekten mutluluk duyacağız.Yanlız özellikle belirtmek istediğim bir konu var.Zannedersem sakarya sporla bi kardeşlik söz konusu.Unutmayın ESKİŞEHİR taraftarının tek tahammül edemediği takım sakarya spordur.Hatta 2 takımda deplasmanlara taraftar götürmeleri yasaklanmıştır.SAKARYA nın süperlige çıktığı sene ESKİŞEHİR de oynadığı maçta onlarca araba yakılmış yarısı porsuğa atılmış bir çok ta yaralıyla bitmiştir olaylar.Bizim sivas spor ve taraftarına şehrimizin kapıları tamamen açık herkezi eniyi şekilde ağarlarız ancak aradan bir ses çıkarda sakarya der atkı forma falan işte ozaman tatsız olaylar olur.Ben şahsen centilmence bir maç geçmesini istediğim için bunları belirtmek istedim.SİVAS spor a süperligte başarılar.İnşallah kazasız belasız bi maç olur
Alt 19.09.2008, 14:54   #120
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
mmt26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
evet arkadaşlar bi gönülde 2 sevda olmuyo bence anadolunun kaybettiği nokta burası , takımımıza sahip çıkmıyoruz hala anadolu da yaşayıp bi tane iç güdüğün maçına gitmeden bi kere o takımı desteklemeden üç güdüklerin taraftarıyım diye dolaşanlar var ortada...bence bu durum bi anadolu takımı taraftarı olan ben için gerçekten çok üzücü ki o yüzden eskişehirde başka bi takımın şampiyonluğu kutlanamaz ve kenerium lar fıstorelar açılamaz!!!
Öncelikle nazik mesajlarınız için teşekkür ederiz.Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.Yarın ki maçta gönlümüz SİVASSPOR'dan yana olduğu kadar ESKİŞEHİRSPOR'a da başarılar dileriz.İnşallah görsel olarak harika bir karşılaşma olur.

Şunu en başta belirtmek isterim.Bu foruma giren bir çok kişi zannedildiği gibi hakikaten taraftarlık yapmıyor.Kimiside arkadan sessiz olanı biteni izliyor ve bu olan bitene seyirci kalıyor.Yaş ortalaması 0-7 yaş grubunda olup burda klavye başında taraftarlık yapan çok kişi var.Onlar daha yolun başında olmalarının getirdiği bilinçsizlikle başka sevdalara kürek çekiyorlar.Yakında akılları başlarına gelir.Gelip geçici sevdalardan bir şey anlamayınca özlerine geri döneceklerdir. Baki olanın memleketinin takımının sevdası olduğunu anlayacaklardır.Bunu her aklı başında SİVASLI ve SİVASSPORLU bilir.Bilmezse de yeri ve zamanı geldiğinde birileri tarafından bildirilir.

Taraftar olarak her ne kadar 3 senelik bir süperlig mazimiz olsada bu konuda hızlı yol alamadık.Bunun sebebinide burda bahaneler sıralayarak geçiştirmekde istemiyorum.Bu takıma gönül veren zamanında SİVASSPOR'a tribünde canı gönülden destek veren bir grubumuz vardı.Taki tekerlerinin önüne bir taş konulana kadar.Onlar şu anda akıllarda EFSANE YENİÇERİLER olarak kaldılar.SİVASSPOR için daha iyisini yapabilmek adına geri plandalar şu anda.Herkes bilir ki efsaneler bitmez.Efsane uygun zamanı bekler.Bu yapılanma şu anda uygun zemini arıyor.İnşallah bu zemin oluştuğunda SİVASSPOR'un da kendine has ve kendiyle özdeşmiş bir taraftar kitlesi olacaktır.Bir çok taraftar grubu da onlar geldiklerinde egolarını bırakıp onların saflarına katılacaklardır.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır