Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: BÜLENT UYGUN İLE ÇAY SOHBETİ
Alt 29.09.2010, 16:09   #121
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 768 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: BÜLENT UYGUN İLE ÇAY SOHBETİ

Bülent Uygun kendi kurdugu takimi kendisi dagitti ve basariz oldu ve gecen sezon 8. hafta sonu gitti.
Aradan nerede ise tam bir sezon gecti. Ama takim hala yerlerde sürünüyor.
Gecen seneki basarizlik Bülo`ya ait diyelim peki bu seneki basarisizli kim üslenecek? Bakkal mi yoksa Bakkal`i getiren yönetim mi?
50sekiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.09.2010, 16:12   #122
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1586 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sibur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
öncelikle bulent uygunun sohbetıne verilen cevap Sayın baskanımız Mecnun ODYAKMAZ A ait değildir..ve bulent uygun yönetımdekı futbol bılgısınden acız ınsan olan sahıs fikret ünsal hakkında az bıle konusmus..sahsı çıkarları reddedilen fikret efendı Bulent UYGUN hakkında karalama kampanyaları baslatarak hocanın huzurunu bozdugu dönemın fanatık gazetesınde de yer aldı..kaldı ki uzun yıllar kulübümüze hızmet etmıs bır basarılı hocanın tek sansı MECNUN ODYAKMAZ gibi saygıya değer bır baskanla çalısmasıdır.amaaa tek sanssızlığı futbol un F sinden anlamayan FİKRET ÜNSAL gibi sahısın yonetımde bulunmasıdır..ve akıllı SIVASSPOR taraftarı Bülent UYGUN konusunda hocaya saygısı ve guvenı sonsuzdur..ve şu haliyle sivasspor küme düşmenin en sanslı takımıdır....herkez haddını bılmelı
o açıklama Başkana ait değil derken bu kanıya nasıl vardınız bi açıklayında bilelim.Yok bilmiyorsanız boş boş konuşup ortamı germeyin.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.09.2010, 16:20   #123
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 549 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
öncelikle bulent uygunun sohbetıne verilen cevap Sayın baskanımız Mecnun ODYAKMAZ A ait değildir..ve bulent uygun yönetımdekı futbol bılgısınden acız ınsan olan sahıs fikret ünsal hakkında az bıle konusmus..sahsı çıkarları reddedilen fikret efendı Bulent UYGUN hakkında karalama kampanyaları baslatarak hocanın huzurunu bozdugu dönemın fanatık gazetesınde de yer aldı..kaldı ki uzun yıllar kulübümüze hızmet etmıs bır basarılı hocanın tek sansı MECNUN ODYAKMAZ gibi saygıya değer bır baskanla çalısmasıdır.amaaa tek sanssızlığı futbol un F sinden anlamayan FİKRET ÜNSAL gibi sahısın yonetımde bulunmasıdır..ve akıllı SIVASSPOR taraftarı Bülent UYGUN konusunda hocaya saygısı ve guvenı sonsuzdur..ve şu haliyle sivasspor küme düşmenin en sanslı takımıdır....herkez haddını bılmelı
Arkadaşlar, Fikret Ünsal'ın yerine bir başka basın sözcümüz olmasını ben de istiyorum, ancak birşeyi iyi anlamak lazım, Fikret Ünsal'ın görevi sadece "Basın Sözcüsü" olmak, yani yönetimden kendisine bildirilen konuları basına bildirmek, yani bu bir nevi elçilik görevi, kendisinin transfer yapmak yetkisi, kadro kurma yetkisi veya bunun benzeri görevleri yok, zaten ona bu görevleri de vermezler.

Ancak, bu adam kendisine iletilen bilgileri basına ve bize aktarıyor hepsi bu kadar, bu adamın gitmesi ne yazık ki takımımızda hiçbirşey değiştirmeyecektir.

Asıl sorumluları bulmak lazım, elçiye zeval olmaz, birçoğumuz galibiyet sonrası yüzünü gördüğümüz ve mağlubiyet sonraları yüzünü görmediğimiz için Fikret Ünsal'a gıcık gidiyoruz, hatta sinirleniyoruz, ancak bu şu demek oluyor, demek ki mağlubiyet sonrası kendisine basına iletmesi için bir bilgi verilmiyor. Yani Fikret Ünsal'a neden kızıyorsunuz anlamış değilim.

Bülent Uygun, taraftarın pek hoşlanmadığı Fikret Ünsal'ı hedef gösteriyor, çünkü ancak bu şekilde gündem değiştirebilir.

Bu takımın bu hale gelmesinde kale arkasında top toplayan çocuklar ne kadar suçsuzsa Fikret Ünsal'da o kadar suçsuzdur. Elma ile Armutu birbirine karıştırmayalım ve Basın sözcüsü ile Menajerin de görevlerini birbirine karıştırmayalım, arada dağlar kadar fark var.

Bülent Uygun'a kalsa suçu sadece basın sözcüsü gibi fonksiyonel olmayan birine atmakla kalmaz, takımın çaycısına, tesislerin temizliğini yapan görevlilere de suç atar.
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.09.2010, 16:41   #124
hatem
Acemi Yiğido

hatem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 517 hatem FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YAW ARKADAŞ OLUR MU BÖYLE SAÇMALIK O SUÇU ONA ATIYO O DA BAŞKASINA.
BİR DEFA BİR TAKIMDA TEKNİK DİREKTÖRÜN İSTEMEDİĞİ OYUNCULAR ALINIP SATILIYOSA İSTİFA ET GİT ONDAN SONRA DA ÇIK AÇIKLAMA YAP BUNLAR TAKIMI MAHVEDİYO DİYE ONDAN SONRA MİLLET SENİ MUMLA ARASIN DA BULSUN.. BUNLAR BOŞ MEVZULAR PARA KAZANALIM BAŞKA BİR TAKIM KURAR YİNE BAŞARILI OLURUZ DEMEK SADECE SENİN GİBİLERİN YAPACAĞI İŞTİR..
hatem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.09.2010, 16:43   #125
50sekiz
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 768 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

YENİ ASIR Bülent Uygun Reportajindan bir pasaj.

Sivas'ta kısıtlı imkanlarla büyük başarılara imza attınız, nasıl başardınız? İstifa siz de nasıl bir etki yarattı?

B.U - Dünya bir efsane, hayatın bir drama sahnesi olduğu, başarısızlığın bir hüzün olduğunu, her zaman başarılı olmanın imkansız olduğunu biliyorum. Tek yapmam gereken olayları sineye çekip başka denizlere yelken açmak. Kırıldım, yıkıldım ama asla pes etmedim. Yaşamak bir umut, başarmak ise bir hayaldir deyip yolumu çizdim. Allah onlara Cumhuriyeti'nin temellerini atma görevini nasip etmiş. Özel şehrin yiğit insanlarıyla bir gün aynı yolda mutlaka buluşacağız.

http://www.yeniasir.com.tr/Spor/2010...asla_pes_etmem
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 50sekiz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.09.2010, 17:01   #126
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1014 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:

Cevap başkana ait değilde papauyenıgınespor baskanınamı aıt?
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı GuVeN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.09.2010, 17:46   #127
nefhret_58
Yiğido

nefhret_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 148 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nefhret_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

gençler neyin tantanası bunlar.ne diye birilerini savunma çabalarıyla uğraşıyorsunuz. bülent uygun saygılar. hizmet eden bir insan sivasspora. bu transfer konusu benim aklıma bir türlü yatmıyor. bu yönetim de kendisine biraz baksın bence. hocalar bundan öncede bu işin içindelerdi. örneğin, Aragonez İspanya yı Avrupa şampiyonu yaptı, ama Fenerbahçe yi ligin dışına gönderdi. takım sağlam olduktan sonra hoca her türlü yönetir. yoksa kümede kalma savaşı verilir
nefhret_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.09.2010, 17:46   #128
yiğido0858
Yeni Yiğido

19 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 yiğido0858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
YENİ ASIR Bülent Uygun Reportajindan bir pasaj.

Sivas'ta kısıtlı imkanlarla büyük başarılara imza attınız, nasıl başardınız? İstifa siz de nasıl bir etki yarattı?

B.U - Dünya bir efsane, hayatın bir drama sahnesi olduğu, başarısızlığın bir hüzün olduğunu, her zaman başarılı olmanın imkansız olduğunu biliyorum. Tek yapmam gereken olayları sineye çekip başka denizlere yelken açmak. Kırıldım, yıkıldım ama asla pes etmedim. Yaşamak bir umut, başarmak ise bir hayaldir deyip yolumu çizdim. Allah onlara Cumhuriyeti'nin temellerini atma görevini nasip etmiş. Özel şehrin yiğit insanlarıyla bir gün aynı yolda mutlaka buluşacağız.

http://www.yeniasir.com.tr/Spor/2010...asla_pes_etmem

şehrin yiğit insanlarıyla bir gün aynı yolda mutlaka buluşacağız

inanıyorum buluşucağız tekrar bir gün ve bu takıma yıne aynı zaferleri yaşatıcaksın senden başkasıda YASATAMAZ.
yiğido0858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yiğido0858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.09.2010, 18:06   #129
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 856 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

tarih: 20 mart 2010

röportaj: referans gazetesi

başlık: SİVASLILAR NANKÖRLÜK ETTİ, kalbimden vurulmuşa döndüm!

röportajdan pasajlar:

- Sivasspor'a şampiyonluk rüyası gördüren Bülent Uygun ile Bursa'daki çiftliğinde "paslaşmak" için buluşuyoruz. Çoğu midilli olmak üzere 22 at ve bir o kadar da kedi ve köpeği var. Hele ki "Baron": Müthiş bir kangal...
Fotoğrafçı arkadaşım Hasan Altınışık, Uygun'u ilk devrede at binmeye ikna edemiyor. Ama "güzel paslaşmalar"ın sonunda, o fotoğraf da çekiliyor; ikinci devrede.
Yakası açılmadık hiç konu bırakmıyoruz: Sivas'tan Milli Takım'a, mafyadan cemaat ilişkilerine, siyasetten ticarete kadar; her mevzuda top sektiriyoruz.

- "Tarihi başarılar kazandırdık ama 3 maç sonra işler iyi gitmeyince unutuldu. Statta istifa sesini duyduğumda, açıkçası kalbinden vurulmuşa döndüm. Yenilgide bile sorumluluğu üstüne almış, giyotinine âşık bir adam olarak başarısızlığı üstüne alacak kadar yürekli bir insanım."

- Uygun gideli Odyakmaz da pek görünmüyor medyada. Uygun, şifreyi çözen paslar atıyor: "Sivas'ın kapısına kilit vurulurken aldı. Trilyonlar harcadı. Ama statta bir gün olsun ‘İmparator Mecnun' diye bağrılmadı. ‘Kalbimizdesin' diyorlar. Öyle sevmeyin! Göremeyecekleri hayalleri yaşattı. Sorgulanması gerekenler o yüzden Sivas'tadır.." "Sivaslılar Odyakmaz'a nankörlük mü yaptı" diyerek küçük bir ara topu atıyorum ama Uygun, topu filelere gönderiyor: "Nankörlüğü ona yapmadılar da bize yaptılar..."

- Bülent Uygun, "kan kardeşim" dediği Hakan Şükür ile ticarette de "kan bağı" kurdu: "HES ve çimento işine gireceğiz. Birkaç ay içinde başlayacağız. Bir fanus içinde çimento üreteceğiz. Tozlarını bile kullanacağız. Çin'den getirilecek bu teknoloji Türkiye'de bir ilk olacak. Hakan, ben ve Alpay isimli bir arkadaşımızla ‘HBA' isimli şirket kurduk. Yaklaşık 10 milyon dolarlık bir sermaye ile işe başlıyoruz. 60 milyon dolar da kredi alacağız. Hakan ile Ankara'da fast-food işimiz var bir de."

şahsi fikrim: bu güzel şehrin insanlarına bu güzel(!) lafları kol gibi soktuktan sonra senle işimiz olmaz uygun!!!!!!!!!!! yaylan!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.09.2010, 18:41   #130
50sekiz
Usta Yiğido

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
tarih: 20 mart 2010

röportaj: referans gazetesi

başlık: SİVASLILAR NANKÖRLÜK ETTİ, kalbimden vurulmuşa döndüm!

röportajdan pasajlar:

- Sivasspor'a şampiyonluk rüyası gördüren Bülent Uygun ile Bursa'daki çiftliğinde "paslaşmak" için buluşuyoruz. Çoğu midilli olmak üzere 22 at ve bir o kadar da kedi ve köpeği var. Hele ki "Baron": Müthiş bir kangal...
Fotoğrafçı arkadaşım Hasan Altınışık, Uygun'u ilk devrede at binmeye ikna edemiyor. Ama "güzel paslaşmalar"ın sonunda, o fotoğraf da çekiliyor; ikinci devrede.
Yakası açılmadık hiç konu bırakmıyoruz: Sivas'tan Milli Takım'a, mafyadan cemaat ilişkilerine, siyasetten ticarete kadar; her mevzuda top sektiriyoruz.

- "Tarihi başarılar kazandırdık ama 3 maç sonra işler iyi gitmeyince unutuldu. Statta istifa sesini duyduğumda, açıkçası kalbinden vurulmuşa döndüm. Yenilgide bile sorumluluğu üstüne almış, giyotinine âşık bir adam olarak başarısızlığı üstüne alacak kadar yürekli bir insanım."

- Uygun gideli Odyakmaz da pek görünmüyor medyada. Uygun, şifreyi çözen paslar atıyor: "Sivas'ın kapısına kilit vurulurken aldı. Trilyonlar harcadı. Ama statta bir gün olsun ‘İmparator Mecnun' diye bağrılmadı. ‘Kalbimizdesin' diyorlar. Öyle sevmeyin! Göremeyecekleri hayalleri yaşattı. Sorgulanması gerekenler o yüzden Sivas'tadır.." "Sivaslılar Odyakmaz'a nankörlük mü yaptı" diyerek küçük bir ara topu atıyorum ama Uygun, topu filelere gönderiyor: "Nankörlüğü ona yapmadılar da bize yaptılar..."

- Bülent Uygun, "kan kardeşim" dediği Hakan Şükür ile ticarette de "kan bağı" kurdu: "HES ve çimento işine gireceğiz. Birkaç ay içinde başlayacağız. Bir fanus içinde çimento üreteceğiz. Tozlarını bile kullanacağız. Çin'den getirilecek bu teknoloji Türkiye'de bir ilk olacak. Hakan, ben ve Alpay isimli bir arkadaşımızla ‘HBA' isimli şirket kurduk. Yaklaşık 10 milyon dolarlık bir sermaye ile işe başlıyoruz. 60 milyon dolar da kredi alacağız. Hakan ile Ankara'da fast-food işimiz var bir de."

şahsi fikrim: bu güzel şehrin insanlarına bu güzel(!) lafları kol gibi soktuktan sonra senle işimiz olmaz uygun!!!!!!!!!!! yaylan!
Fikret Ünsalin aciklamasina kizip öyle bisey söylemis olabilir.
Asagida Ünsalin aciklamasi var. Tarihlere dikkat et.

Tarih 01.03.2010 Pazartesi

Bülent Uygun'un tedaviye ihtiyacı var

Sivasspor basın sözcüsü Fikret Ünsal, eski teknik direktörleri Bülent Uygun aleyhine sert konuştu.

Bülent Uygun'un açıklamalarını Radyospor'da yayınlanan Aydın Cingöz'le Gündem programına değerlendiren Fikret Ünsal, "Bülent Uygun'un tedaviye ihtiyacı var." dedi.

Sivasspor'dan ayrılan Bülent Uygun'un istenilen transferler yapılmadı açıklamalarını değerlendirirken; "Buazza, Burak Yılmaz, Engin Baytar'ı istediğini söylemiş. Burak Yılmaz'ın adı yönetime bile gelmedi. Engin Baytar zaten Trabzon'u istiyordu ve oraya gitti. Buazza geldi, manyağın tekiydi, otelde kavga etti. Biz de gönderdik. Yönetimden bazı kişilerin para meselesi yüzünden bu transferleri istemediğini söylemiş. O kişi de Erdal Sarılar. Yönetim Kurulu üyemiz ve gelir giderleri belirliyor. Şimdi takımın da dengelerini gözönünde bulundurmak zorundasınız. O da bunu yaptı. Sivasspor'un fazla bir gelir kapısı yok. Onun için yaptığı transfer eleştirileri yersiz." dedi.

Bülent Uygun'un bu açıklamalarıyla çok sevdiğini söylediği başkana, yönetim kuruluna haksızlık ettiğini belirten Ünsal, "Bu açıklamaların hedefi yönetimdir. Çok sevdiğimiz bir teknik direktör ancak bunları neden yapıyor bilmiyorum." şeklinde konuştu.

Bülent Uygun'un milli takıma Guus Hiddink'i getiren federasyonun da yabancı olmasını değerlendiren Fikret Ünsal, "bu açıklamalar talihsizliktir. Ne demek federasyon yabancı isimlerden oluşsun. Bu açıklamaları yaptığı için Bülent Uygun'un tedaviye ihtiyacı var. Sevdiğim bir kişi ancak başka birisi bu yorumları yaparsa onu derhal akıl hastanesine atarlar. Böyle konuşması mantıksız. Ne demek federasyon da yabancı olsun." açıklamalarıyla sözlerini bitirdi.
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bülent, Çay, sohbetİ, uygun, İle