Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Anketimiz: Teknik Direktörümüz Kim Olmalı
Bülent Korkmaz 4 2,13%
Bülent Uygun 15 7,98%
Ertuğrul Sağlam 81 43,09%
Hamza Hamzaoğlu 12 6,38%
İsmail Kartal 6 3,19%
Mustafa Reşit Akçay 5 2,66%
Osman Özköylü 2 1,06%
Ümit Özat 3 1,60%
Ünal Karaman 0 0%
Ziya Doğan 2 1,06%
Cristoph Daum 17 9,04%
Jose Peseiro 2 1,06%
Roberto Carlos 35 18,62%
Shota Arwaledze 4 2,13%
Katılımcı sayısı: 188. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor'un yeni hocası sizce kim olur?
Alt 15.05.2013, 20:30   #121
34orhan58
Yiğido

93 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Sivasspor'un yeni hocası sizce kim olur?

eğer rıza hoca illede ayrılacaksa bence kesinlikle fuat ÇAPA olmalı ekibi çok iyi avrupa piyasasını çok iyi bilen bir hoca
34orhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.05.2013, 20:31   #122
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ertugrul Saglam büyük ihtimalle Kasimpasa ile anlasti.
Zaten bugün bir Anadolu takimi ile anlastigini kendi agzi ile söyledi
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Çılgın Türk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.05.2013, 20:33   #123
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***İsmail KARTAL olsun derim ,yetenekli ve geçmişte takımımıza emeği coktur .
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.05.2013, 20:49   #124
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1047 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Antep,Bülent Uygunun şartlarının hepsini kabul etti ve dolayısıyla da Uygun bir aksilik olmazsa Antep'te kalacak...Bize geri dönmesi bence faydalı olurdu...Ama bu defter artık kapandı...

kalan isimlere baktığımızda yine söylüyorum keşke METİN DİYADİN'i biz getirseydik...Ertuğrul, Şenol ve Mustafa Denizli buraya gelmez...

Şu tabloda ben İsmail Kartalın gelmesini isterim...Yabancı olacaksa -ki hiç sanmıyorum- Zico veye Peserio isimleri olabilir...Ama şu saatten sonra ibrenin giderek FUAT ÇAPA'ya döndüğünü de söyleyebilirim...
Alt 15.05.2013, 20:53   #125
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Antep,Bülent Uygunun şartlarının hepsini kabul etti ve dolayısıyla da Uygun bir aksilik olmazsa Antep'te kalacak...Bize geri dönmesi bence faydalı olurdu...Ama bu defter artık kapandı...

kalan isimlere baktığımızda yine söylüyorum keşke METİN DİYADİN'i biz getirseydik...Ertuğrul, Şenol ve Mustafa Denizli buraya gelmez...

Şu tabloda ben İsmail Kartalın gelmesini isterim...Yabancı olacaksa -ki hiç sanmıyorum- Zico veye Peserio isimleri olabilir...Ama şu saatten sonra ibrenin giderek FUAT ÇAPA'ya döndüğünü de söyleyebilirim...

Abdullah Yiğit Bey'e sordum , böyle cevab verdi?

BÜYÜK İHTİMALLE FUAT ÇAPA
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.05.2013, 21:24   #126
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 903 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Fuat Çapa genç bir hoca. Daha önce Belçika'dan sanırım Gençlerbirliği'ne geldi. İyi kadrosu olmasına rağmen sıkıntı yaşamışlardı. Ardından Kasımpaşa'yı küme düşürdü diye hatırlıyorum. Bana kalırsa futbol anlayışı çok aradığımız gibi olmayabilir. İstikrar açısından sorunlar yaşanabilir.

Rıza Hocanın bu sene beklediğimiz başarıyı gösterememesinde transferlerin ve babasının hasta olmasının da payı vardır mutlaka ama bu sene taktik açıdan çok hatalar da yaptı Rıza Hoca. Bazen önde olduğumuz maçı gereksiz yere riske soktuk. Bazen de oyuncu değişikliklerinde de hatalar oldu. Dediğim gibi bu yanlışlarda çok çeşitli etkenler vardır. Geçen seneki ortamı ve çalışma şartlarını tekrar yakalayabilir mi veya huzurlu olabilir mi orasını bilmem. Ayrıca bazı oyuncularla ilişkisi bozulmuş da olabilir. Bunlar tamir edilebilir mi veya böyle bir şey var mı bilemiyoruz tabiki. Kısaca Rıza hocanın da mutlaka hataları oldu bana kalırsa. Geçen yılki denge yakalanamadı. Ama Rıza Hoca açısından bakarsak da kadronun çok üst sıralara oynaması zaten mümkün değildi. Ama ben yine de Eskişehir veya Kayseri'nin ikinci yarıdaki durumu gibi ligde düşme sıkıntısı yaşamayabilirdik diyorum.

Bu arada Bülent Uygun'un başarılarıyla kıyaslayanlar çok oluyor. Bülent Uygun'un Sivasspor'daki dönemi tabiki istatistik olarak çok daha başarılıdır. Tartışılmaz bile. Rıza Hoca mı daha kariyerli yoksa Bülent Uygun mu orası tartışılabilir. Çünkü Rıza Hoca Denizlispor ile Avrupa'da başarı kazandı ve Beşiktaş'ı çalıştırdı. Ama Bülent Uygun da bir Anadolu takımını en alttan alıp en zirvelere kadar hem de 2 yıl üst üste getirdi.

Gelecek yıl Rıza Hoca ile çalışılmayacaksa Bülent Uygun'un gelmesini asla istemem. İmaj açısından yeniden çok büyük zararları olur. Üstelik giderken Bülent Uygun da "İstifa" tezahüratı duymuştu.

Bana kalırsa yeni bir jenerasjon yakalayabilecek ve ismi yıpranmamış yeni bir isim lazım. Bu isim Gs ve Milli takımda başarılı çalışmalar yapmış hemşehrimiz Erdal Keser'den başkası olmaz bence. Çünkü genç futbolcularla iletişimi ve elindeki referansları, özellikle gurbetçi isimlerden yeni bir jenerasyon yakalayabilecek olması onu ön plana çıkarır. Ve hocamız yine hemşehrimiz olur.

Bunun haricinde kafası rahat bir Rıza Çalımbay ile de istikrar adına devam edilebilir. Şartlar iyi oluşursa tabiki. Her iki taraf da huzurlu bir ortam bulup rahat çalışabilirse gezgin hocalar yerine bildiğimiz Rıza Hoca daha iyi olabilir gibi bence. Kişiliği ile camiaya yakışmadığını kimse söyleyemez. Ama hatalarını da düzeltmesi gerekir mutlaka.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.05.2013, 21:49   #127
sivastatlıbelam
Usta Yiğido

sivastatlıbelam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 686 sivastatlıbelam FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

teknik direktör önemli değil,adam gibi transfer yapılmalı...koşmaktan aciz futbolcularla yeni sezonda 0 çekeriz,iyi transferler yapılmalı.
sivastatlıbelam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sivastatlıbelam'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.05.2013, 21:50   #128
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Fuat Capa Erciyesspor ile Metin Diyadin'de Genclerbirligi ile anlastigi yönünde haberler var.. ama imzalar atilmadigi sürece tabii belli olmaz.
Ertugrul Saglam'da bugün kesin olarak bir Anadolu takimi ile anlasacagini acikladi.
Ertuğrul Sağlam bir Anadolu takımı çalıştıracaksa kendisi de çok iyi biliyor ki çalıştırabileceği en kaliteli Anadolu takımlarının başında Sivas gelir.
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı cemahmety'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.05.2013, 22:08   #129
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1080 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelik Ertuğrul Sağlam'ın derim...

Anlaşılamaz ise, Fuat Çapa olur...

Ertuğrul Sağlam olursa, Sivasspor gelecek sezonun hedefinin en az Avrupa olup, ilkleri zorlar diye düşünürüm...
Ertugrul Saglam´in gelecegini tahmin etmek bile hayalcilik olur.Ertugrul Saglam Türkiye Süperliginde transferleri yapabilecegi kulüplerde calismak ister.
Cogunlugu otuz yasi üstünde olan bir takimda kim calismak isterki bu takimin yenilenmeye ihtiyaci var.Yönetim ise transferde listenin ilk siradaki oyunculari degil ,genelde o oyuncunun 3. veya 4. alternatifini aldigi icin biz böyle her yil düsmemeye oynuyoruz.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.05.2013, 22:12   #130
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
cemahmety Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ertuğrul Sağlam bir Anadolu takımı çalıştıracaksa kendisi de çok iyi biliyor ki çalıştırabileceği en kaliteli Anadolu takımlarının başında Sivas gelir.
Kasimpasa'nin arkasinda zenginler var. Istedigi futbolcuyu aldirtabilir.
Zaten 3 hafta Arjantin'e futbolcu izlemeye gitti.
Eger Kasimpasa yatirima böyle devam ederse 3-5 sene icinde sampiyon olabileceklerini düsünüyorum, en azindan ilk 3'e rahat oynarlar.

Sen Ertugrul Saglam olsan Sivas'a mi yoksa zengin yöneticileri olan, Sampiyonlugu hedefleyen Istanbul takimina mi giderdin?

Dogruyu söylemek gerekirse ben Istanbul'u secerdim. Hem arkamda zengin yöneticiler hem Istanbul'a futbolcu getirmek kolay. Yillikta 2 milyon ödeyeceklermis Saglam'a...
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
adayları, anılıyor, Çapa, Çapanın, fuat, hata, hoca, hocası, ismi, kim, olur, sivasspor, sivassporun, sizce, sİvasspora, yapmamalı, yeni, İşte