Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo
Alt 16.03.2015, 19:36   #1571
Countach
Yiğido

70 Mesajına 116 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 Countach FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo

Sakarya stadında bırakılan boşluga iyi bakın ???
Countach isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Countach'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.03.2015, 20:05   #1572
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

malesef olay hemen siyasete getiriliyor. biz burada parti temsilcisi değiliz. siyaset karıştırmadan düşüncemizi ortaya koyalım.
açıklamalarda hep kapasite artırılabilecek şekilde yapılıyor deniyor. şu stad dolsun göreceksiniz nasıl artırılıyor.
Alt 16.03.2015, 20:33   #1573
eXi
Yiğido

124 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 eXi isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Tas catlasa iki uc sıra koyabiliriz artırma falan hikaye o kadar catı afedersiniz ama n.h kalkar
Alt 16.03.2015, 23:24   #1574
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

yigido12 ye teşekkür ederim;benim gibi düşünen yiğidoların derdine merhem sürmüş durumda....Sakarya ya yapılan stadı başından beri takip ediyorum;adamlara helal olsun;siyasilere baskı yapıp 28.000 e çıkarılan projeyi daha da artırmak için bu şekilde Toki ye kabul etttirmişler...Yukardaki resmin wow-turkey e yüklenen başka bir açıdan çekilmiş son resimlerinden birini de ben yüklüyorum;resimde görünen son katın biz e yapılan çatı sisteminden nasıl farklı olduğunu da açıkça görmüş olacağız..Keşke bizimkilerde projeyi bu şekilde yapmış olsalardı gelecekte çatıya dokunmadan kapasite rahatlıkla 40.000 lere kadar yükseltilmiş olacaktı...İşte O Resim:

(+)
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.03.2015, 00:13   #1575
Countach
Yiğido

70 Mesajına 116 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 Countach FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ne desek boş yine kandırıldı sivas halkı kimsenın umrunda degil zaten boşver bu stadyum sivasa fazla bile ..
Countach isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Countach'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.03.2015, 00:21   #1576
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Birde acin Bursanin yeni stadina bakin hersey dört dörtlük.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.03.2015, 07:08   #1577
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şu gün olmuş ,söz verildiğinden nerdeyse 7 yıl geçmiş,geçen yıl söz verilen stadlar nedeyse bitme aşamasına gelmiş yada bitmiş,bir şehir halkı kandırılmış,takımları 2.ligde ,3.ligde hatta bal liginde olan şehirlere bile 30 33 bin kişilik stad yapılmış,sivasa gelince yok doldurmuyor,yok mevcut stada kimse gelmiyorki denilerek kapasite düşürülüyor,üstüne bide sivasın ,sivaslılarının topunun ederi 5 milyon etmez denilerek hakaret görüyoruz,bunu bu konu açıldığından beri dile getiriyoruz,gel görki ozamanlar benim gibi düşünenlere olmadık hakaretler eden sözde sivaslı yalamaların, aklı yeni başına gelmiş ,birçoğununda aklı hayıra şerre yetmediği için gelmiş burda halaa yalamalık yapmaya çalışıyor sesinizi kesin yapılana razı olun diye aklınca bak bizde konuşuruz filan diye gercek sivaslılara laf konuşuyor,o yalamalara diyeceğim şudur , ya sivasın hakkını savunun ya susun ,konuşacak hiçbirşeyiniz yok, adam olun sadece mersin istemedi diye ,malatya istemedi diye ,sivasa 33 bin yaparsanız bizde 33 bin isteriz dediler diye kapasite düşürülüyor,sözkonusu taraftar sayısı yada doluluk oranı değil,söz konusu ,sivaslıların 2. 3. sınıf insan muamelesine tabii tutulması ,çatıya bi oluk koyup suyu toplıyacak depo edecek,3 5 tane panel koyup ecikte ceryan üretecek ,zekası çok üstün ,çok akıllı stad diye millet uyutuluyor hepsi bu,haa bu şehirin insanına bakınca bu stadyum çok bile diyorum ,bu şehrin insanı aşağılanmaya ,horlanmaya negatif ayrımcılığa uğramaya alışık nasılsa
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.03.2015, 08:44   #1578
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şu gün olmuş ,söz verildiğinden nerdeyse 7 yıl geçmiş,geçen yıl söz verilen stadlar nedeyse bitme aşamasına gelmiş yada bitmiş,bir şehir halkı kandırılmış,takımları 2.ligde ,3.ligde hatta bal liginde olan şehirlere bile 30 33 bin kişilik stad yapılmış,sivasa gelince yok doldurmuyor,yok mevcut stada kimse gelmiyorki denilerek kapasite düşürülüyor,üstüne bide sivasın ,sivaslılarının topunun ederi 5 milyon etmez denilerek hakaret görüyoruz,bunu bu konu açıldığından beri dile getiriyoruz,gel görki ozamanlar benim gibi düşünenlere olmadık hakaretler eden sözde sivaslı yalamaların, aklı yeni başına gelmiş ,birçoğununda aklı hayıra şerre yetmediği için gelmiş burda halaa yalamalık yapmaya çalışıyor sesinizi kesin yapılana razı olun diye aklınca bak bizde konuşuruz filan diye gercek sivaslılara laf konuşuyor,o yalamalara diyeceğim şudur , ya sivasın hakkını savunun ya susun ,konuşacak hiçbirşeyiniz yok, adam olun sadece mersin istemedi diye ,malatya istemedi diye ,sivasa 33 bin yaparsanız bizde 33 bin isteriz dediler diye kapasite düşürülüyor,sözkonusu taraftar sayısı yada doluluk oranı değil,söz konusu ,sivaslıların 2. 3. sınıf insan muamelesine tabii tutulması ,çatıya bi oluk koyup suyu toplıyacak depo edecek,3 5 tane panel koyup ecikte ceryan üretecek ,zekası çok üstün ,çok akıllı stad diye millet uyutuluyor hepsi bu,haa bu şehirin insanına bakınca bu stadyum çok bile diyorum ,bu şehrin insanı aşağılanmaya ,horlanmaya negatif ayrımcılığa uğramaya alışık nasılsa

Başka şehirlere yapılanı o şehrin vatandaşları hakkımız diye görüürken, malesef bizim sivasın insanı hak değilde lutufmuş gibi görüyor eksiğimiz burada. memleketin her bir metrekaresine yapılan icraattan pay almak her vatandaş gibi bizimde hakkımız. Şu anki jenerasyon maçlara gitmiyor, evet ama bizim zamanımızdaki nesil maç günlerini iple çekerdi. Belki gelecek jenerasyonda maçların olacağı haftayı iple çekecek. Bu nedenle kapasitenin yüksek olması bizimde hakkımızdı. ama sahipsiz olunca bu kadar oluyor, bunuda demeden geçemeyeceğim. burada yorum yazan birçok üyeninde 34muammer34 arkadaşımızı itina ile takip etmelerini olayların nasıl ve ne şekilde doğru olarak analiz etmeleri gerektiğini ders niyetinde izlemelerini tavsiye ederim.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58svs58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.03.2015, 10:11   #1579
anilcan213
Yiğido

anilcan213 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 406 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 652 anilcan213 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigido94 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu konu tamemen siyaset meydanına döndü. Yok iktidara oy verenler şöyle yok böyle lafa gelirsek bizde çok söyler söyleriz ama ayni vatana bayraga ve takima sevdaliyiz.Beğenmeyebilrsiniz ama saygı duyacaksınız.
33000 lik söz verildi, 25000lik yapılıyor. Üstelik bedavaya da yapılmıyor. Stadyumumuzun yerini veriyoruz. Karşılığında kendini bilmez birinin "sivası satsak 5milyon etmez" sözlerini işitiyoruz. Hemşerim kusura bakma ben buna saygı duymuyorum. Bknz: peşkeş çekilerek yapılan yeni kütüphane... Ben artık Sivaslıların bu tutumundan çok bunaldım, sivaslı olmama rağmen. Kendi şehrimin sokaklarında enayi gibi hissetmekten bıktım usandım. Bkz: dikimevi, bkz bölge müdürlükleri... Bkz: sivaslı iktidar mensubu milletvekilleri. Hiçbirine ne saygı duyuyor ne de hakkımı helal etmiyorum.
Alt 17.03.2015, 12:45   #1580
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 597 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bizim stadın adını hiç düşünmeyin, ucube stadı olarak koysunlar, hiç kanım ısınmıyor arkadaş bu stada. Sakaryanın resimlerini de paylaşmışsınız tamamen soğudum şimdi! Yazıklar olsun şu spor müdürü de çıkıp iki de bir stadı övüp duruyor ya her seferinde hasbunallah diyorum yemin ederim.

Etiketler
aralıksız, Çalışmalar, inşaatında, inşatında, sayısı, seyirci, sitesinde, stad, stadyumlar, stadyumları, sürüyor, tokinin, türkiyenin, yeni