Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transfer 2012
Alt 18.05.2012, 21:45   #161
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 515 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Transfer 2012

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ladislav KREJCI.. Cek liginden izlenen oyuncularin en basinda izlenen bu cocugun Sivasspor'a gelmesi icin buyuk bir titizlikle calisildigi duyumlari var.. Henuz yirmi yasinda.. basta cek futbolcularin cogunlukta oldugu sivasspor'a gelmesi icin takimi sparta prag'in bonservisinde indirim yapmasi bekleniyor.. Dogubey bu cocuk icin bir bilgiye ulastimi bilmiyorum..
dediğiniz futbolcuyu izledim . süratlı son vuruşları güzel , hızlı ve asist yapan bi futbolcu ayrıca genç.
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda ünisivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.05.2012, 22:02   #162
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Ladislav KREJCI.. Cek liginden izlenen oyuncularin en basinda izlenen bu cocugun Sivasspor'a gelmesi icin buyuk bir titizlikle calisildigi duyumlari var.. Henuz yirmi yasinda.. basta cek futbolcularin cogunlukta oldugu sivasspor'a gelmesi icin takimi sparta prag'in bonservisinde indirim yapmasi bekleniyor.. Dogubey bu cocuk icin bir bilgiye ulastimi bilmiyorum..
yorumlarini ozellikle takip ediyorum gercek bir sivassporlu olduguna hic kuskum yok verdigin haber icin ayrica tesekkur edeim
Alt 18.05.2012, 22:09   #163
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yorumlarini ozellikle takip ediyorum gercek bir sivassporlu olduguna hic kuskum yok verdigin haber icin ayrica tesekkur edeim
Gerçek taraftar olmak duygusal yaklaşımlarla her maç öncesi 3 atarız 5 atarız demek değil her daim gerçekleri görüp ona göre önlem almak buna kudretimiz yoksa ikaz etmek dile getirmektir..Futboldaki gerçekleri dile getirmek taraftarada takımada kaybettirmez her daim kazandırır..Arkadaşımız bir futbolcu önermiş sizde takibinde olumlu bir yaklaşımından dolayı kutlamışssınız ...İşte gerçek taraftarlık takımına sahip çıkmak bir şeyler yapabilmek budur...Bende sizin bu ince dawranışınızdan we yaklaşımınızdan dolayı kutluyorum...Futbolun taraftarlığın adamlığın kalitesini arttırıyorsunuz..Teşekkürler.. .
Alt 18.05.2012, 22:24   #164
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gerçek taraftar olmak duygusal yaklaşımlarla her maç öncesi 3 atarız 5 atarız demek değil her daim gerçekleri görüp ona göre önlem almak buna kudretimiz yoksa ikaz etmek dile getirmektir..Futboldaki gerçekleri dile getirmek taraftarada takımada kaybettirmez her daim kazandırır..Arkadaşımız bir futbolcu önermiş sizde takibinde olumlu bir yaklaşımından dolayı kutlamışssınız ...İşte gerçek taraftarlık takımına sahip çıkmak bir şeyler yapabilmek budur...Bende sizin bu ince dawranışınızdan we yaklaşımınızdan dolayı kutluyorum...Futbolun taraftarlığın adamlığın kalitesini arttırıyorsunuz..Teşekkürler.. .
sizin büyük sivasspor sitesinde ne işiniz var var kendi sitenizden yollandınızmı yoksa.?
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.05.2012, 22:28   #165
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sizin büyük sivasspor sitesinde ne işiniz var var kendi sitenizden yollandınızmı yoksa.?
Misafirperverliğiyle ünlü bu kentte bu misafirsevmezlik neden?
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Metal Gear'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2012, 22:32   #166
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben bu takim 6 yedigi zamandA futbolculari tebrik ettim iki mac kaybedince bu yakim kume duser demedim iki mac kazansak sampiyonuz da demedim takim ve futbolcular icinn her zaman olumlu ve ilimli yorumlar yazdim kelleci murat arkadasimiz da benim takip ettigim kadaeiyla bu tarz yorumlar yaziyor ondan dolayi ayri bir sempati uyandirdi bende burada dile getirmek istedim senin de yorumlarini begeniyorum sanada tesekkur ederim bu siteye renk katiyorsun
Alt 18.05.2012, 22:33   #167
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Misafirperverliğiyle ünlü bu kentte bu misafirsevmezlik neden?
bursa ya sözüm yok ama bir türlü bursasporu sevemedim .Ayıpmı yoksa.?
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.05.2012, 22:36   #168
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bursa ya sözüm yok ama bir türlü bursasporu sevemedim .Ayıpmı yoksa.?
İstediğiniz takımdan nefret edebilirsiniz.Benim de nefret ettiğim takımlar var.Ancak tepki verdiğiniz üye sitemizde örnek bir misafir üyedir.Sivasspor ve Sivas üzerine takdir edilir,mantıklı yorumlar yürütür,kimseyi kışkırtmaz.Bu tepkini hakedecek bir şey yapmıyor kısaca.
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Metal Gear'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2012, 22:42   #169
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 926 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

migroArmis arkadaşımız birçok Sivaslıdan daha çok siteye yakışan biridir. Yorumlarınızı yaparken profil fotosuna bakarak değil de daha önceki yorumlarından bilgi sahibi olarak yapmanız yerinde olacaktır.
Alt 18.05.2012, 23:22   #170
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 879 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Bu oyuncu orta sahanın olunda oynayan bir oyuncu;aynı Bizim Erman ın tipinde bir oyuncu...Eğer dediğiniz doğruysa Erman kesin gidiyor demektir..Sparta Prag 2012 de 20 yaşına basan bir oyuncuyu hem de sözleşmesi devam ederken bize kaça verir acaba?İyi bir oyuncu olduğu attığı frikik golünden belli...bEn bizim takıma oeta sahanın ortasında oynayn bir beyin görevi görecek bir oyuncunun daha gerekli olduğunu düşünüyorumm.benim de bir tavsiyem var;ğer bu yaşta bir oyuncu alınacaksa neden bu yıl Kayseri de kiralık oynuyup tekrar Altay a dönen Okan düşünülmüyor;o da aynı yaşlarda..Ayrıca bjk da oynayan Burak Kaplan da aynı mevkilerde oynayan bir oyuncu;Rıza Hoca bence Burak ı da transfer listesine almalı;zaten bjk da oynatılmıyor...2. olarak Mısır da izlenen bir oyuncu olduğunu duymuştuk;acaba hangi mevki için buradan oyuncu alınacak?Erhan GÜVEN yerine bu takıma bence daha genç ve daha iyi bir sağ bek düşünülmelidir...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
2012, alacak, atmadi, bittibitiyor, buldu, burhan, bİr, carew, Çikiyor, daha, durum, futbolcu, geliyor, golcüsünü, gözdesi, her, kafadan, ndouassel, neden, ses, transfer, transferde, transferler, yeni, yenİ, yiğidolar, yiğidonun, İmza