Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 02.06.2011, 19:43   #171
furky.b
Usta Yiğido

furky.b - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

435 Mesajına 714 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 furky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

Kayserispor gibi almanyadan genc gurbetcilere yonelsek ?
Aralarinda gelecegi olan futbolcular cikiyor.
furky.b isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.06.2011, 19:50   #172
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
furky.b Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kayserispor gibi almanyadan genc gurbetcilere yonelsek ?
Aralarinda gelecegi olan futbolcular cikiyor.
Tam 4 ay once forumda actim konuyu ve Burak Kaplan ve Atilla Turanı yazdim..
Simdi Burak Kaplan 650.000 Euro'ya bjkde...Atilla Turan ise gs ve bjk nin gündeminde...Seneye bu adamlara izlerken gıpta ile izleriz artik...

Buda actıgım konunun linki:http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31148
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı kangallıwert'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.06.2011, 20:17   #173
furky.b
Usta Yiğido

furky.b - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

435 Mesajına 714 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 furky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
kangallıwert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tam 4 ay once forumda actim konuyu ve Burak Kaplan ve Atilla Turanı yazdim..
Simdi Burak Kaplan 650.000 Euro'ya bjkde...Atilla Turan ise gs ve bjk nin gündeminde...Seneye bu adamlara izlerken gıpta ile izleriz artik...

Buda actıgım konunun linki:http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31148
Haklisin kardes..
Bir Mesut bir Nuri Bir Hamit neden cikmasin bizde ?
furky.b isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.06.2011, 20:45   #174
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1048 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Mamadou Diallo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gerçkten hayal mesai başladı.Hayalliyoruz yine.Şu ana kadar hiçbiri gerçekleşmedi Mehmet Eren imkansız Bilica da imkansız bir sürü yabancı stoper var.Erkan'ın transferle alakası yok.Senecky'nin yerine transfer yaptık.1 tane tuttursaydın be kardeşşşşşşşş.

birader konu başlığına dikkat edersen TRANSFERDE ADI GEÇENLER yani biten transferler değil ya da kesinleşmiş transferler değil. Zaten kesnin biten transferleri hep bundan öceki konularda yazdığım gibi % 99,9 bitti diye veririm..Daha önce açmış olduğum konuları ve vermiş olduğum haberleri gözündeki AT GÖZLÜKLERİNİ çıkarıp okursan belki anlarsın.Burada beni bilen bilir derdim hava atmak olsaydı bu durumu çok çok iyi kullanırdım. Şunu da söyleyeyim transferi yapan ben değilim ben aldığım duyumları ve çok sağlam kaynaklardan aldığım kesin biten transferleri yazarım..İnanıp inanmamak herkesin kendi takdiridir, inanmazsın olur biter burda tavus kuşu gibi cır cır etme hakkını vermez sana...

Bu yorumu gördükten sonra artık yeni öğrendiğim YERLİ ve özellikle de YABANCI İSİMLERİ paylaşmaktan vazgeçtim, varsın birileri öğrensin...Tabi sözüm meclisten dışarı yani beni bilen bana saygı duyan ve benim de saygı duyduğum arkadaşlarım bu sözlerin dışında..
Alt 02.06.2011, 20:47   #175
Mamadou Diallo
Tecrübeli Yiğido

Mamadou Diallo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 251 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 Mamadou Diallo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
HAYALKAFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

birader konu başlığına dikkat edersen TRANSFERDE ADI GEÇENLER yani biten transferler değil ya da kesinleşmiş transferler değil. Zaten kesnin biten transferleri hep bundan öceki konularda yazdığım gibi % 99,9 bitti diye veririm..Daha önce açmış olduğum konuları ve vermiş olduğum haberleri gözündeki AT GÖZLÜKLERİNİ çıkarıp okursan belki anlarsın.Burada beni bilen bilir derdim hava atmak olsaydı bu durumu çok çok iyi kullanırdım. Şunu da söyleyeyim transferi yapan ben değilim ben aldığım duyumları ve çok sağlam kaynaklardan aldığım kesin biten transferleri yazarım..İnanıp inanmamak herkesin kendi takdiridir, inanmazsın olur biter burda tavus kuşu gibi cır cır etme hakkını vermez sana...

Bu yorumu gördükten sonra artık yeni öğrendiğim YERLİ ve özellikle de YABANCI İSİMLERİ paylaşmaktan vazgeçtim, varsın birileri öğrensin...Tabi sözüm meclisten dışarı yani beni bilen bana saygı duyan ve benim de saygı duyduğum arkadaşlarım bu sözlerin dışında..
Birader hiç bir yerde ben bu futbolcuların transferde adının geçtiğini duymadım heleki Sivassporla
Mamadou Diallo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.06.2011, 20:49   #176
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 681 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

sonuna kadar haklısın saygılarımla
Alt 02.06.2011, 20:59   #177
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

Alıntı:
Mamadou Diallo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dha alınmayacağını neden biliyn diyon Hepsi uçtu bunların kardeş hangisi alınacak durumda burda sallama transfer yapmıyoruz şöyle bir bakıyrsunuz kimler alınabilir onu yazyrsnz Dha transfer olmadan sallamyın.Transfer olursada hayırlısı deriz...
hayalkafeye laf yook adam bilgileri alır almaz soluğu burda alıyo transferler hakkında biz güveniyoruz kendisine ama seni bilemeyiz
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı ZiDaNe58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.06.2011, 21:00   #178
kağanhan58
Acemi Yiğido

kağanhan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

74 Mesajına 129 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 kağanhan58 COK SEVILEN BIR KISIkağanhan58 COK SEVILEN BIR KISIkağanhan58 COK SEVILEN BIR KISIkağanhan58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:

hayalkafe sezonu açmışssın ama bakıyorum yine geçen senelerdeki gibi birileri çamur atmaya çalışıyor...biz çoğu haberi resmi siteden bile önce senden öğrendik ve hiçbirisi de yanlış çıkmadı bizim sana güvenimiz tam sen bizim transfer habercimiz ve absım sözcümüzsün birçok kaynktan daha sağlamsn kafayı takmaaa -- bu arada o isimleri de söylee ha
kağanhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı kağanhan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.06.2011, 21:00   #179
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 609 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
münihliyigido58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Baris Özbek Werder Bremende coktan
bende yüzde yüz bremene gittigni duydum gastelerde okudum
ama simdi trabzonspor yazyior heryerde tuaf
58CeZa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.06.2011, 21:05   #180
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 609 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya sivassporda yabancilarin yarisi yedekde
dogru dürüst grosicki gibi biri alinsa nolur

50 oyuncu listeside neymis yaa

insan 10 oyuncu koyar ve icinden 5 ni almaya calisir biz
50 oyunucnun kapisini vuruyorsuz galiba isteyen gelyior

takimlar bi istedigi oyuncu varsa onu almak icin herseyi yapyiorlar olmazsa bide bir iki alternatifi olur

sivasporda öyle birsey yok galiba listede 50 oyuncu varsa bu her oyuncunun 10 tane alternatifi oldugnu gösteriyor
galiba avruopadan tut 4.lige kadar....
58CeZa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58CeZa58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
adı, atilla, bekliyor, bizden, cerny, cihan, dÖrt, geçenler, geliyor, gözle, karsiyaka, kivanc, ordu, semir, serdar, sivassporda, sivasta, stilic, takimindan, tamam, taraftar, temmuzda, transferde, transferleri, yolda, önce, özkan