Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi? > Köşe Yazarları

Köşe Yazarları Köşe Yazarları

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Uygun'un Murat İnadı Yaktı
Alt 01.03.2009, 03:08   #11
tuzlugollu
Yiğido

tuzlugollu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 tuzlugollu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Uygun'un Murat İnadı Yaktı

kim ne derse desin futbolun z sinden anliyosam bence yazar hakli degisiklikler bizi yakti ve muratin kanadi coktu ama neyse hayirlisi olsun zaten sivasliyim amma sivassporun sampiyonluguna inanmiyorum isin acikcasi bu cunku akli fenerde olan bir hocamiz var tekrarliyom bugun aragonesle bulent uygun yer degistirdi aragones yerinde duramadi bulent hoca kulubede uyudu sirf fener aski yuzunden tepki cekmek istemedi fener camiasindan cunku fenerin isini bitirirse fenerde taslar yerinden oynayacakti fener bu sezon sifirlayacakti amma saolsun bizim hoca olmasa fener bahceyi biz ilk yariki kadroyla yenmesek dahi berabere biterdi bu mac bulent hoca iyisin hossun amma senin egolarina koca sivasi sivassporuda heba ettirmezler seni sivasspor bulent uygun yapti mactan sonra hata benim kupada yenecez feneri diye aciklama yapiyon valla istersen sivasa yuz turkiye kupasi aldir bir kere sampiyon olamaikdan sonra neyleyelim turkiye kupasini valla turkiye kupasina okadar merakliysan sana bitane ayarlariz aklin karismaz en azindan.... neyse ozetle bu yorum beni baglar
kimse yanlis anlamasin
ben sivasspora kizmiyom bulent hocayada
lakin bulent uygun kadar fenerliydim taki sivas lige cikana kadar ondan sonra sivas aski basladi zoruma gitti bugunki hezimet acikcasi ........ne bilim bi moral oluyodu sivasin kazanmasini seyretmek bu hafta benim icin bitti ot gibi bi hafta gecirecem kesin insallah ligde kaldigimiz yerden devam ederiz
artik bahane ve kredi kalmadi ya sampiyon olacaz yada artik trabzonlular gibi yillarca hayal kuracaz ben bunu istemiyom sampiyon olalimdaligden duselim sorun degil yeterki o zevki tadalim yav...............
Alt 01.03.2009, 03:27   #12
albina58
Usta Yiğido

363 Mesajına 804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 883 albina58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Salı günü bu konuda editörümüz aşağıda linktede olan yorumunda bu konuda görüş beyan etmişti.
http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=24001

Rakibimizde, hal ve gidişat böyle görülürken, üçüncü sezonundaki Bülent UYGUN'un, beşinci sezonunu bitiren yönetim, birkaç yıldır birlikte oynayan futbolcularımız yanında ara transferde katılıp uyum gösteren futbolcularımızda gerçi, bir tek Murat ERDOĞAN'a pek ısınamadım, gülmesinden gol sevincine yapmacıkmış gibi olan davranışı, bana biraz takım içinde aykırı gibi geliyor, siz ne dersiniz bilmem. UYGUN'un bir bildiği var deyip geçmekten başka birşey düşünüyorum.
Yukarıdaki satırlarda Murat ERDOĞAN'a alışılamadığı belirtilmişti.
Alt 01.03.2009, 03:39   #13
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 809 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

BUNE YA KAZANINCA COK IYI DE KAYBEDINCEMI SORUN OLUYOR HEP DESTEK TAM DESTEK BASKANIMIZDAN TEKNIKHEYETIMIZ VE FUTBOLCULARIMIZIN HEPSINE SONUNA KADAR GUVENIYORUM BIZE BU GUNLERI YASATTIKALRI ICIN HEPSINE SONSUZ TESEKKURLER
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı avare'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2009, 04:06   #14
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Katılıyorum avare gardaş sana....
Sol ayağı olmayan Murat Sol ayakla harika vuruyor golü atıyor....

Dikkatinizi çekmeyen bir durum var...
İlk gol ofsayt... Görmedi hakem gitti diyelim... Musa beyim sıçrayayım mı sıçramayayım mı havasında... Murat'ın suçu nedir? 1 Metre önde başlayan oyuncusunu kaçırdığı için mi????
2. Gol Bilica Murat'ın tuttuğu Gökhan'ı bırakıp Semih'i tutsa gol olmayacak.... Murat'ın burada da bir suçu yok....

3. Gol Alex'in koşuya başladığı yere dikkat edin... O'nu Kimin tutması gerektiğini ve 2 metre içerde beklediğini göreceksiniz... Bilica.... Onun dışında Bilica yine görevini yapmış her önemli pozisyonda yine önemli haleler yapmıştır.

Oyuncu değişikliklerine gelelim....

Sylla gereksiz kartını gördü yine sağolsun... Şu adamın 1 kez ya 1 kez sert müdehaleden kart gördüğünü görebileyim... Hep itiraz.... İkincisi Alex'in öyle rahat oynamasına neden nedir sayın yazar??? Sylla'nın tutamaması olmasın acaba!!! İkinci kartı görse ne diyecektiniz? Neden değişmedi Sylla'yı mı diyecektiniz??? (Ki Alex 2. yarıda o kartı gördürürdü O'na)

Musa değişikliği de çok doğru Musa maçta yoktu... Gol yedirdi, lakayit lakayit dolaştı ortalıkta, gol yollarında eskisi gibi yok haftalardır, pas dağıtamıyor, çekilmeli kenara acilen....

Değişiklikler direnç kırmadı, tam tersine savunmada direnç getirdi ama Murat Erdoğan'ın da Musa'dan bir farkı yoktu adam gibi savunma yapmasına rağmen hücumda bekleneni veremedi ve Bülent Hoca'nın ona verdiği pas dağıtma görevini beceremedi...

Bizler neden ilk golün ofsayt olduğunu, Alex'in neden kırmızı kart görmediğini, Luganu yan hakeme 3 kez o... çocuğu demesine rağmen neden atılmadığını konuşmuyoruz da Bülent Hoca'ya güvensizlik gösteriyoruz...

Maçı satan satmış... TFF baskılara yenik düşmüş... Devre arasında Aziz Yıldırım iniyor aşşağıya itiraz ediyor hakeme... bunlar nedir??? Bunlar kızacağımıza Hocamıza fatura kesiyoruz...

Cimbomu yeninde Aslan Bülent, Canım Bülent, Asker Bülent, Feneri ilk maçta yendiğimizde bir tanesin Bülent, Saraçoğlunda Fener'e 2 gol at, ofsayttan gol ye karşı takım 9 kişi kalmalıyken 11 kişi bitirsin maçı, kupaya cezasız gitsin, maç 4-2 bitsin (tekrar hatırlatayım deplasmanda) Vay Bülent ne yaptı??? Kafamızda soru işaretleri takılıyor hocam.... Bırakın Allah aşkına...
Kimse Bülent Hoca üzerinden yorumları ile tetikçilik yapıp meşhur olmaya çalışmasın....

Saygılar...
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Kibrisli'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2009, 04:18   #15
bela~~ömer
Yeni Yiğido

bela~~ömer - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bela~~ömer FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir can dusun bedensız.bır beden dusun kalpsız bır kalp dusun sevgısız bır de benı dusun kupasız ne kadar öfkelensekte yıpratsakta kendimizi hiç bişey elde edmeyiz önemli olan ne arkadaşlar sabırlı ve tetbirli olmak nedense kaybettiğimiz zaman sanki herseyin sonu gelmiş gibi bakıyoruz hayata ama öyle olmamalı tam aksine daha içtenlikle birbirimize kenetlenmeliyiz bişidaha önemli olan zoru başarmak kolayı herkes başarır o zaman ne duruyoruz hayde yiyidolar bu yolda ölmek var dönmek yok şimdiden şampiyonluğumuz hayırlı olsun
bela~~ömer isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bela~~ömer'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2009, 07:46   #16
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 935 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sizde yazarsınız ya başka bişey demıyorum...

Ne murat inadı yakacak kimi oynatacak sol kanatta defansı 0 hucumu berbat faruk'umu oynatacak Gs maçlarında da Murat vardı ne oldu ?

Murat inadı değil Muratın önünde oynayan kimse yoktu 100 metrelik alanı murat tek başına nasıl kontrol etsin Dünyada böyle bir sistem yok neticede de boş alanı Fener değerlendirdi ve 3 golde ordan geldi. Bana Muratın önünde oynayan oyuncuyu söylermisin ? Kaç kere Murata yardıma geldiğinide ?

İlla kurban arıyorsan bu Murat olmamalı Mustafa YILDIZ Bey.
katılıyorum arkadaşım sana hem attığımız ikinci golü atan da MURAT SÖZGELMEZDİR .
ayrıca ben murat erdoğanı hiç güzel bulmuyorum her topla buluşmasında faul yapıp oyunu kesiyor.
Alt 01.03.2009, 08:49   #17
cenk5821
Usta Yiğido

cenk5821 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

292 Mesajına 448 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 cenk5821 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

golleri hep sol kanattan ayni sekilde yedik sol kanat sos veriyor bence haklı
cenk5821 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.03.2009, 09:10   #18
ertor58
Tecrübeli Yiğido

ertor58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 567 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 ertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

kahrolsun fb ve iş birlikçileri (dahili ve harici işbirlikçileri).
Alt 01.03.2009, 09:12   #19
Hasim
Acemi Yiğido

Hasim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Hasim isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Kendi sahamızda boş alan burıkmayıp ani çıkışlarla sonuca gidebilirdik. Sistem hatalıydı. Aleksin herhalde dokunulmazlığı var. Hakemler cesur olmalı. Ofsayıtı hakem görmeyebilir. Onların taraftarları gibi hafta boyunca ofsayıt diye yatıp kalkmıyacağız. Çarşamba günü defansı boş bırakıp Uğur Boralı yıldızlaştırmazsak sahada yürekli bir hakem olursa Kadıköyeden mutlu ayrılabiliriz. İnşallah son gülen biz olacağız.
Hasim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.03.2009, 10:00   #20
alemin*kralı
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 alemin*kralı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

**kimse bana masal anlatmasın**; bülent uygun,takımını dağınık oynattı,motive hele hiç değillerdi..bir de kulubesinden hiç çıkmadı!?..oysa diğer 3 büyük maçlarında hiç oturmamıştı,hep saha kenarında durmuştu.!
alemin*kralı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
murat, uygunun, yaktı, İnadı