Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > BAL ligi

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Zara'yı BAL kesmiyor...
Alt 03.12.2013, 08:40   #11
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Zara'yı BAL kesmiyor...

Alıntı:
savaş2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
***bir olan direk cıkmazmı,son 90 dak. kalmasın
Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu sene BAL ligi statüsü değişti... Önceki senelerde tüm gurup birincileri direk 3. lige yükseliyordu. Bu sene Play-off sistemi geldi. İlk iki sırayı alan takımlar çapraz sistemle eşleşip öyle yükselecekler. Ama çift maçmı tek maçmı onu tam bilemiyorum...
Bu sene yapılan statü değişikliği ile, BAL'da bulunan 11 grupta lider olarak tamamlayan takımlar, beklemede kalıp, lig 2.lerinden (11 takımdan) 8 takım eşlerşerek 4 takım belirlenecek. Diğer 3 takım direk play-off oynamayı hak kazanacak. Bu 7 takım, grup liderleri ile tek maç oynayarak 18 takımdan 9 takım 3. lige çıkacak.
Alt 03.12.2013, 18:45   #12
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1058 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick

zara lider bitirirse kendisine ulaşım olarak en yakın 2. bitiren takımla oynayacak. kurada buna dikkat edilecek. rasgele değil yani.
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda myway'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.12.2013, 22:06   #13
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

statü değişmiş ,eğer lider bitirince şampiyon olsaydı 3.lige çıkar diyebilirdim,fatsa maçının 2.yarısını izleyebildim iyi takım kurmuş zaraspor,playoflarda siyasi gücü olan takımlar işi götürür ,yoksa hangi takımla eşleşsek yeneriz,bu takım bal ligine fazla gelir
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.12.2013, 07:40   #14
şampiyon71
Yiğido

şampiyon71 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

51 Mesajına 80 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 şampiyon71 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Zarasporda üç sezondur kurduğu sistemle başarılı sezonlar yaşıyor.Elde edilen başarı demekki tesadüf değil.Başarının birinci anahtarı bence her zaman yönetim kurullarıdır.Sonra Teknik heyet gelir.Ama gerçekten sahada iş düşen ve kendilerine sunulan imkanları iyi kullanan futbolcular ise başarının aslında mimarlarıdır.Bu üçlü ayrılmaz bir bütündür.Zara'da bunu net olarak gördüğümü belirtmek isterim.Zaraspor hakkında şu ana kadar hiç olumsuz bir açıklama, serzeniş duymadım.Maddi ve manevi her şeyi galiba kendi içlerinde kolay çözüyorlar.Helal olsun adamlara... Alkışlarım bu hafta sonu Fatsaspor'u Fatsa'da 1-0 yenen ve Sivas'ın yüzünü güldüren Zaraspor'a olsun.
Takımın bütün sorumluluğunu üzerine alan kulüp ikinci başkanı Ergüder Sümbüloğlu'nuda ayrca kutluyorum.( basından , medyadan takip ettiğim kadarıyla ).KIRMIZI-GARA, ŞAMPİYON -ZARA . Haydi bu sezon şu işi bitirin.3.lig size çok yakışır.
şampiyon71 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı şampiyon71'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
bal, kesmiyor, zarayı