Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ARTIK YOKUM
Alt 19.02.2012, 09:54   #11
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

yiğido58sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

206 Mesajına 377 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 yiğido58sinan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ARTIK YOKUM

Alıntı:
PETKOVİC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben de Fenerbahçe taraftarıyım aynı zamanda fakat dün memleketimin takımını destekledim. Şu konuda insanlara hak vermelisiniz. Sivasspor 3.ligdeyken hiçbiriniz mi 1.lig takımlarından birini tutmuyodu Allah aşkına bunu bana söyleyin? Sivas'ın herhangi bir 3 büyükle oynadığı maçlara gidip İstanbul takımlarının tribünlerinde oturmasına kesinlikle karşıyım. Ama insanları da biraz anlayışla karşılayın. Benim için önce SİVASSPOR sonra Fenerbahçe ama bunun tam tersini de destekleyenlere biraz saygı duyalım
Doğru söyledin, ben de sivas lige çıkana kadar gs tutuyordum hatta o zamanlar 5.sınıftaydım sivasspor diye bir takımın olduğunu bile bilmiyordum. Ama sivası ligde görünce gsile boşa yaşadığımı anladım. O gün gs benim için bitti. Şimdi sivas amatöre bile düşse ben yine sivassporluyum. Gs ye olsun başka ist. takımına da olsun yeri gelince sayıp söverim ben. Ben gs fb bjk arasında bir fark görmüyorum onların ne yaptığıda beni ilgilendirmez. Benim için önemli olan sivassporun çıkarlarıdır. Ama bazıları da var fb ile sivassporu ayıramıyor. Bide utanmadan bunu söylüyorlar işte. Artık bırakını diyorum ne olur bırakın şu saçmalığı, sizde benim gibi her zaman her yerde tek aşk sivasspor diyebilin artık.!
Alt 19.02.2012, 09:59   #12
58tugay58
Yeni Yiğido

58tugay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 468 58tugay58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bizim acilen istanbulda toplantı yere oması lazım
Alt 19.02.2012, 10:11   #13
MMK
Yiğido

106 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 685 MMK Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Ben 59 yaşındayım taraftarım,sonuna kadar da taraftarlığım ve sivasspor aşkım devam edecektir. Taraftarlıktan anca ölünce emekli olunur.
MMK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı MMK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2012, 10:39   #14
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 858 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

bir kalp e iki sevgi sığmaz kardeşim ben bu takımı tutuyoromda aslında şu takımlıyım demek doğru bir söylem değil biz aslında bunun için taraftar olamıyoruz sinema seyreder gibi maç seyrediyoruz yani seyirciyiz taraftar degiliz. sivassporu yensede yenilsede sevmeli ve destek olmalıyız..
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2012, 11:21   #15
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Mustafa'nın dediği gibi senden daha genci yok ben şunu ekliyim senden kara sevdalısı da zor bulunur.Kararına saygılıyız ama düşün ve hafta sonu Gençler maçında aramızdaki yerini al derim.Hepimiz çok üzgünüz ama futbolu buyüzden seviyoruz;bir anda süpersin bir anda yerlerdesin.
Deniz bey,bu vesileyle şunu söylüyüm Türkiyede özellikle İstanbul takımlarının oluşturduğu yanlış ve sakat bir anlayış var:NE OLURSA OLSUN BAŞARI,NE OLURSA OLSUN GALİBİYET.Halbuki biz armaya aşığız,bu takım 3.ligde ikende ,yokluklar içindeyken de peşinden koşuyorduk.
Dün oynadığı muhteşem futboldan dolayı bir taraftar olarak SİVASSPOR'la iftihar ettim.

KARARINI GÖZDEN GEÇİRMENİ DİLER,EN DERİN HÜRMETLERİMİ ARZEDERİM.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2012, 11:25   #16
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

ankara'da oynanacak gençler maçı öncesi böyle bir karar almış olmanızı da son derece ilginç buluyorum?!?!!?!?!?!?!?!!?!?!? !
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2012, 11:52   #17
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
PETKOVİC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben de Fenerbahçe taraftarıyım aynı zamanda fakat dün memleketimin takımını destekledim. Şu konuda insanlara hak vermelisiniz. Sivasspor 3.ligdeyken hiçbiriniz mi 1.lig takımlarından birini tutmuyodu Allah aşkına bunu bana söyleyin? Sivas'ın herhangi bir 3 büyükle oynadığı maçlara gidip İstanbul takımlarının tribünlerinde oturmasına kesinlikle karşıyım. Ama insanları da biraz anlayışla karşılayın. Benim için önce SİVASSPOR sonra Fenerbahçe ama bunun tam tersini de destekleyenlere biraz saygı duyalım
Ben de 37 yaşındayım.Sivassporun ilk maçına 1984 yılında 10 yaşında iken gittim.Senelerce 2.ligde ve 3.ligde takımımızı destekledim.Ama 16-17 yaşına geldiğimde anladım ki tuttuğum takım 3.ligde de olsa tek takım tutmalıyım ve o zaman kadar tuttuğum Galatasaray'ı bıraktım.Bugün Galatasaray her maçını 10-0 kaybetse zerre kadar üzülmem.Senelerdir hakem ve medya desteği ile diğer takımları ezen 3 İstanbul takımının en kötü duruma düşmeleri en büyük dileğimdir.Ben hiç bir zaman Sivaslı olmayıp da Fenerbahçe,Galatasaray veya Beşiktaş'ı tutan birisinin Fenerbahçeliyim,Beşiktaşlıyım, Galatasaraylıyım ama Sivassporu da tutuyorum veya Antalyaspor u da tutuyorum dediğini duymadım.Türkiye de 3 veya 4 tane büyük takım yoktur,medya tarafından bilinçli şekilde büyütülmüş takımlar vardır.Neden Fenerbahçe,Galatasaray veya Beşiktaş senelerdir Trabzonspor u diğer taklımlar gibi ezemezler?Çünkü hiçbir Trabzonlu Fenerbahçe,Galatasaray veya Beşikltaş'ı tutmaz ve desteklemez.Bizde Sivaslıların bir kısmı "Sivaslıyım,Sivassporu destekliyorum ama falan takımı da tutuyorum" dediği müddetçe olduğumuz yerde sayar ve hak ettiğimiz yere gelemeyiz ve haklı olduğumuz konularda da hakkımızı yedirmeye ve savunamamaya devam ederiz.Bu her konuda böyledir.Bakın gelecek sene FİFA nın Dünya Kupası ndan sonraki en büyük organizasyonu olan 20 yaş altı dünya kupası Türkiye de yapılacak.Maçlar ise Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul, Kayseri, Rize ve Trabzon'da oynanacak.Cumhurbaşkanı Kayserili ,oraya bir torpil..Başbakan Rizeli...oraya bir torpil,hem de Rizespor ikinci ligde oynadığı halde..Trabzon futbolda her zaman olduğu gibi lobisi ile,insanlarının şehrine takımına sahip çıkması ile organizasyonda yer alıyor.Biz ise Trabzon'da,Rize'de,Kayseri'de oynanacak maçları ancak televizyondan izleriz.O şehirlere 4-5 tane miili takım kafilesi,birçok yurtdışından taraftar,gazeteci falan gelir,o şehirlerin esnafı,tüccarı kazanacakları paralar ile bayram ederler.Biz ise Sivasımız neden kalkınacağına geri gidiyor,neden insanlarımız işsiz diye düşünmeye devam ederiz.Sivas ın milletvekili Sivas ta oynanan Sivasspor-Fenerbahçe maçına Fenerbahçe şapkası ile gidiyorsa bu şehir olduğu yerde saymaya,hatta daha da geri gitmeye devam eder.
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı mnt3'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2012, 12:00   #18
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

içimizdeki ırlandalılara hoş geldiniz diyorum.

ve sadece sivasspor diyenler.başka sevda sığmaz bu kalbe diyenler.biz bu aşkı sizden öğrendik.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda yener_sahin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2012, 12:53   #19
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Ben Sivas Adının geçtiği her yerde her zaman varım...
Alt 19.02.2012, 12:57   #20
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

yiğido58sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

206 Mesajına 377 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 yiğido58sinan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
mnt3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben de 37 yaşındayım.Sivassporun ilk maçına 1984 yılında 10 yaşında iken gittim.Senelerce 2.ligde ve 3.ligde takımımızı destekledim.Ama 16-17 yaşına geldiğimde anladım ki tuttuğum takım 3.ligde de olsa tek takım tutmalıyım ve o zaman kadar tuttuğum Galatasaray'ı bıraktım.Bugün Galatasaray her maçını 10-0 kaybetse zerre kadar üzülmem.Senelerdir hakem ve medya desteği ile diğer takımları ezen 3 İstanbul takımının en kötü duruma düşmeleri en büyük dileğimdir.Ben hiç bir zaman Sivaslı olmayıp da Fenerbahçe,Galatasaray veya Beşiktaş'ı tutan birisinin Fenerbahçeliyim,Beşiktaşlıyım, Galatasaraylıyım ama Sivassporu da tutuyorum veya Antalyaspor u da tutuyorum dediğini duymadım.Türkiye de 3 veya 4 tane büyük takım yoktur,medya tarafından bilinçli şekilde büyütülmüş takımlar vardır.Neden Fenerbahçe,Galatasaray veya Beşiktaş senelerdir Trabzonspor u diğer taklımlar gibi ezemezler?Çünkü hiçbir Trabzonlu Fenerbahçe,Galatasaray veya Beşikltaş'ı tutmaz ve desteklemez.Bizde Sivaslıların bir kısmı "Sivaslıyım,Sivassporu destekliyorum ama falan takımı da tutuyorum" dediği müddetçe olduğumuz yerde sayar ve hak ettiğimiz yere gelemeyiz ve haklı olduğumuz konularda da hakkımızı yedirmeye ve savunamamaya devam ederiz.Bu her konuda böyledir.Bakın gelecek sene FİFA nın Dünya Kupası ndan sonraki en büyük organizasyonu olan 20 yaş altı dünya kupası Türkiye de yapılacak.Maçlar ise Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul, Kayseri, Rize ve Trabzon'da oynanacak.Cumhurbaşkanı Kayserili ,oraya bir torpil..Başbakan Rizeli...oraya bir torpil,hem de Rizespor ikinci ligde oynadığı halde..Trabzon futbolda her zaman olduğu gibi lobisi ile,insanlarının şehrine takımına sahip çıkması ile organizasyonda yer alıyor.Biz ise Trabzon'da,Rize'de,Kayseri'de oynanacak maçları ancak televizyondan izleriz.O şehirlere 4-5 tane miili takım kafilesi,birçok yurtdışından taraftar,gazeteci falan gelir,o şehirlerin esnafı,tüccarı kazanacakları paralar ile bayram ederler.Biz ise Sivasımız neden kalkınacağına geri gidiyor,neden insanlarımız işsiz diye düşünmeye devam ederiz.Sivas ın milletvekili Sivas ta oynanan Sivasspor-Fenerbahçe maçına Fenerbahçe şapkası ile gidiyorsa bu şehir olduğu yerde saymaya,hatta daha da geri gitmeye devam eder.
Aynen öyle kardeşim, bizi geçtik bu şehir bu insanlara hakkını helal edermi hiç. Takım mükemmel oynadığı halde biyerlere gelemiyorsa işte böylesi adamlar yüzünden.
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
artik, yokum