Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: KARA GECE!!!
Alt 13.09.2010, 21:45   #11
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: KARA GECE!!!

bu sonucun ardından galiba ilk kolbastı açan benimdir heralde
acmayacam dediğim halde yeğenimin nazından açmak zorunda kaldım

Allah'ım bu nasıl bis işkence
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2010, 22:09   #12
karahisarli
Tecrübeli Yiğido

191 Mesajına 286 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 karahisarli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

takim oyunu hic yok kadro yetersiz hücuma cikarken ne güzel paslasma nede destek var gecen yildaki gibi bir mac oynadik gollerin ardindan oyunu biraktik birde bu futbolcular yüregiyle oynamiyor ceyhunu aklina paslasmak gelmiyor galiba kanatlara bakarsan tam bir cenaze forvet yetersiz kaliyor bunlar toplaninca kara gece kacinilmaz oluyor gecen yil dahil simdiye kadar yönetime bisey demedim ama galiba özellikle kanatlarda yetersiz transferlerden dolayi yönetimin cok cok hatali odugunu düsünüyorum
karahisarli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2010, 22:13   #13
merekum
Yeni Yiğido

11 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 merekum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

II.TİMUR VAKAASI ÜZERİNE;

Çok özür dilerim arkadaşlar, ama yukarıdaki başlık bu Kara formanın giyildiği isli, iğrenç gecenin başlığı olarak atıldı...

Sivaslı olmaktan hayatım boyunca hiç utanmadım; hep gurur duydum, lakin bu gece M.bakkal efendi? denen arkadaş ve onun kukla ekibi bu acıyı bize yaşattı...

Sayın bakkal, bu Trabzonun Sivas a öfke dolu spor severlerini sevindirmek için öyle bir şenlik hazırlamışsınız ki, bu kara lekemiz, bu zavallılar ordusunun dil torbalarında sayenizde turşuluğa çıktı....

Bugün fanatik gazetesinin sayfasına girdiğim de; Sivasspor düşmanı bir psikopat aynen şöyle diyordu: """Şenol Hoca, bu maş 5 ten az olamamalı hatta 7 tane atarlarsa çok iyi olur""", bu ürpertici ifadelerin geçekleşeceğini pek sanmıyordum, ama sayın Bakkal sana da pek güvenemiyordum doğrusu: Niye mi?, sen Cihan ı, Ceyhun u ilk onbirde oynatacak kadar, Keita yı Sivas sanayisinin deposuna kilitleyip hapsedecek kadar bilinçsiz bir teknik adamsın, oyunu iyi okuyamıyorsun ki, M.Sözgelmez i sol bek e alıp 6 ya doğru giden otobanın temellerini bizzat attın, Sayın bakkal bu gece var ya, bu gece değil Sivasspor Teknik direktörlüğünden, Teknik direktörlükten istifa etmelisin... Ha diyeceksin ki, Ferhat Sakatlandı, ya adam bende sana bir şey söyleyim mi; Bu akşam maç sonrası gözyaşlarıyla konuşan benim çok değerli abim Sivasspor aşığı "MAHMUT TANIŞMAN" ABİM ne diyor bak; Faruk neredeydi? Hocam, ben bilmiyorum nerede bu adam..., Keita, Taider i biliyoruz rafa kaldırdın,,,,

Hoca, u.kavuk, cihan, erman, m.sözgelmez gibi futbolcular bu takımın oyuncuları değil, değil, değil,,,
yorgun bitmiş ceyhun ve sen hoca; Trabzonlu a.dereli, i.şahin, sedat ve hepiniz ve diğerleri bu utanç gecesini hatırlarmısınız bilmem, bize yangın yaşattınız, yaktınız Sivas ı; Timur gibi acı yaşattınız bize, herkesten altı yeseydiniz de; ŞU GERÇEK SİVASSPOR TARAFTARININ NEFRET ETTİĞİ TAKIMDAN YEMESEYDİNİZ...Bordo ve Mavi bizim en sevmediğimiz renkler...SEBEBİ DE FANATİK GAZETESİNİN HAKARET DOLU SAYFALARINDA AÇIKÇA GÖZÜKMEKTEDİR Kİ, İTİRAZ EDECEK ARKADAŞLAR BAKABİLİR...

Sivas ın denizi de yok Mavisi de... onurlu Kırmızısı ve beyazı var kıvrım kıvrım akan Kızılrmağı var, çorak dağları var, onuru var....Yaktınız bizi...

BU SİYAH FORMAYI BURADAN GİDENE KADAR, O TRABZON A SİVASTA BEŞ-ALTI TANE ATMADAN ÇIKARMAYIN BUNU YAPAMIYORSANIZ, GİDİN, GİDİN, GİDİN...

bu akşam bu şakşakçı takım trabzon 4eylül belediyeyle oynasa ancak bu kadar gol atabilirdi....gerisi ÇOK CAN ACITICI....
merekum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda merekum'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.09.2010, 22:20   #14
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
merekum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
II.TİMUR VAKAASI ÜZERİNE;

Çok özür dilerim arkadaşlar, ama yukarıdaki başlık bu Kara formanın giyildiği isli, iğrenç gecenin başlığı olarak atıldı...

Sivaslı olmaktan hayatım boyunca hiç utanmadım; hep gurur duydum, lakin bu gece M.bakkal efendi? denen arkadaş ve onun kukla ekibi bu acıyı bize yaşattı...

Sayın bakkal, bu Trabzonun Sivas a öfke dolu spor severlerini sevindirmek için öyle bir şenlik hazırlamışsınız ki, bu kara lekemiz, bu zavallılar ordusunun dil torbalarında sayenizde turşuluğa çıktı....

Bugün fanatik gazetesinin sayfasına girdiğim de; Sivasspor düşmanı bir psikopat aynen şöyle diyordu: """Şenol Hoca, bu maş 5 ten az olamamalı hatta 7 tane atarlarsa çok iyi olur""", bu ürpertici ifadelerin geçekleşeceğini pek sanmıyordum, ama sayın Bakkal sana da pek güvenemiyordum doğrusu: Niye mi?, sen Cihan ı, Ceyhun u ilk onbirde oynatacak kadar, Keita yı Sivas sanayisinin deposuna kilitleyip hapsedecek kadar bilinçsiz bir teknik adamsın, oyunu iyi okuyamıyorsun ki, M.Sözgelmez i sol bek e alıp 6 ya doğru giden otobanın temellerini bizzat attın, Sayın bakkal bu gece var ya, bu gece değil Sivasspor Teknik direktörlüğünden, Teknik direktörlükten istifa etmelisin... Ha diyeceksin ki, Ferhat Sakatlandı, ya adam bende sana bir şey söyleyim mi; Bu akşam maç sonrası gözyaşlarıyla konuşan benim çok değerli abim Sivasspor aşığı "MAHMUT TANIŞMAN" ABİM ne diyor bak; Faruk neredeydi? Hocam, ben bilmiyorum nerede bu adam..., Keita, Taider i biliyoruz rafa kaldırdın,,,,

Hoca, u.kavuk, cihan, erman, m.sözgelmez gibi futbolcular bu takımın oyuncuları değil, değil, değil,,,
yorgun bitmiş ceyhun ve sen hoca; Trabzonlu a.dereli, i.şahin, sedat ve hepiniz ve diğerleri bu utanç gecesini hatırlarmısınız bilmem, bize yangın yaşattınız, yaktınız Sivas ı; Timur gibi acı yaşattınız bize, herkesten altı yeseydiniz de; ŞU GERÇEK SİVASSPOR TARAFTARININ NEFRET ETTİĞİ TAKIMDAN YEMESEYDİNİZ...Bordo ve Mavi bizim en sevmediğimiz renkler...SEBEBİ DE FANATİK GAZETESİNİN HAKARET DOLU SAYFALARINDA AÇIKÇA GÖZÜKMEKTEDİR Kİ, İTİRAZ EDECEK ARKADAŞLAR BAKABİLİR...

Sivas ın denizi de yok Mavisi de... onurlu Kırmızısı ve beyazı var kıvrım kıvrım akan Kızılrmağı var, çorak dağları var, onuru var....Yaktınız bizi...

BU SİYAH FORMAYI BURADAN GİDENE KADAR, O TRABZON A SİVASTA BEŞ-ALTI TANE ATMADAN ÇIKARMAYIN BUNU YAPAMIYORSANIZ, GİDİN, GİDİN, GİDİN...

bu akşam bu şakşakçı takım trabzon 4eylül belediyeyle oynasa ancak bu kadar gol atabilirdi....gerisi ÇOK CAN ACITICI....

ooooooffffffffff offffffffffffff offffffffffffff

yazınızı okudum bir kez daha yandım, kül oldum

trabzon'a en az 5-6 atana kadar o kara formaları çıkarmayın üzerinizden....

ooofffff ulan offfffffff

giydiniz karaları, bağlattınız bize karaları, yaşattınız bize gecenin en karasını!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2010, 22:20   #15
SempaticH
Tecrübeli Yiğido

SempaticH - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 SempaticH isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bakın bu haftada es esler vurursa şaşırtmayın çünki takım iyi değil bu takımdan ne köy olur ne kasaba siz gs yendiğimize ne bakıyorsunuz gs de iş yoktu ondan dolayı yendik şimdi iş öle zorki takım yürüyor sanki yav olurmu böle takım kardeşim soruyorum size
SempaticH isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2010, 22:23   #16
Elliot
Yeni Yiğido

Elliot - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elliot FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yediğiniz içtiğiniz zehir zıkkım olsun tarihinin en farklı mağlubiyeti iğrençti
Alt 13.09.2010, 22:25   #17
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 802 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
vatansivas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
mesut bakkalla olmaz yönetim bir an önce çeki düzen versin fb nin yedeklerini yenemiyoruz trabzondandan 6 tane yedik maskara olduk

GS yi yenince herkes mesut hoca şöyle mesut hoca böyle diyodu şimdi ts den 6 yedik diye mesut hocayı göndermemizmi lazım fener manisadan 5 yedi noldu takım battımı artık bu günden sonra kadroya bi düzenleme gelmesi lazım es es maçında iyi bi sivasspor sahada olucaktır destek şart
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2010, 22:54   #18
yorumcuyuz
Yiğido

yorumcuyuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 607 yorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISI

YÖNETİM İSTİFA...!

єη мυтℓυ ѕєνgιℓєя ѕєηℓєумιѕ мєgєя ,

ѕαмριуση σℓмα∂αη öℓüяѕєм єgєя ,

кєƒєηιм вєуαzℓα кıямızı σℓѕυη...!
yorumcuyuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2010, 22:59   #19
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Nerde NOKTA ATIŞI transfer ?? bumu sedat yeşilkayamı nokta atışı.zita keita tamam yok yerıne oynatıcak adam yok saidou yu ne dıye aldın hoca ozaman.?

Taraftar bagırdı bıtarafını yırttı sol kanata transfer die almadın? bak bugun durum ortada. TSHABALALa yı ınat ettın almadın.sedat larınıda gördük. SEN BU TAKIMA FAZLASIN ADAMLARINIDA AL GİT DAHA DİBE GÖTÜRME BİZİ
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2010, 23:03   #20
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 956 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

hayatımda bu kadar utanmadim yazıkkar olsun bizi bu duruma düşürenlere. Sevmekten başka ne yaptık ulan !

Etiketler
gece, kara