Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yiğido Cezalı mı?...
Alt 05.08.2015, 22:22   #11
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Yiğido Cezalı mı?...

Alıntı:
A.Turan Korkmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Her kelimesine Katılıyorum. Ek olarak birkaç şey Söylemek isterim. Öncelikle bu küfürbaz güruhu ben Sivasspor taraftarı olarak kabul etmiyorum zaten. Bunlar, yalnız kendi nefislerini tatmin için stada gelirler. O maçın daha ilk başlarından itibaren toplu biçimde 'Hırsız hakem ' diye bağırdılar. Hakem, ister istemez rakip lehine düdüğe başladı tepki olarak.Yani, onun işini kolaylaştırdılar. Zeka düzeyleri o denli düşük ki '... gol, gol, gol' gibi daha esprili tezahüratlar etseler hem mesaj yerine ulaşacak hem de ceza almayacağız. TFFnin asıl yapması gereken kamera kayıtlarıyla o küfürü edenleri tek tek tespit ettirip ceza miktarı olan 150bin lirayı onlara ödetmek ve daha uzun bir süre maçlardan men etmektir. Bütün Tribünü mahkum etmek kolaycılıktır. Hadi erkekleri geçtim, orada bulunan kadın ve kız çocuklarını da men ediyor bu karar.
Askerde bir ara iki asker hata yapınca bütün bölüğün haftasonu izni iptal oluyordu. Bu ona benzedi.
Neyse, biraz garip gelecek ama tek tesellim, o güruhun da GS maçına giremeyecek olması. Belki içlerinden bazıları ders alır kimbilir. Küfürbazların Yüzünden maratonda olan kombinemi yenilemedim. Vipten seyredeceğim takımımı. Geçen sezon bütün maçlarda toplu küfür edilmemesi için çabalayan biri olarak yoruldum.Sayıları o kadar çok ki baş edemedim. Benden bu kadar.
Merak etme kardeşim hırsızın kapısı olmaz, olan yine bize oldu. Onların yine maçta olabilmeleri çok yüksek. Tükürsen Nisan yağmuru yağıyor diyen ardan uzak Sivasspora zarar veren bu tür yaratıkların acilen Sivasspor kulübü ve çevresinden uzak tutulmalarıdır. Kulüp yönetim kadrosundan kim ile görüşüyor isem tamamı da bu yaratıklardan rahatsızlıklarını dile getirmektedir.

Bilgi amaçlıdır...

1- Sadece bu karşılaşma için anılan Sivasspor-TS maçında olanların tamamının TC veya kombine kayıtlarından tesbitle, o kişilerin stadyuma girişleri blokeleneceğini biliyorum.

2- O maçta maratonda olup SS-GS karşılaşmasına stadyumun herhangi başka yerinden bilet veya kombine alan veya alacak kişide bu uygulamaya takılacaktır.

3- En önemlisi ise bu bilgilerimin yanlış olup sadece küfür eden, grubun bulunduğu Blokun girişine engel olunması şeklinde hem dua ediyorum, hem de dileğimdir..
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.08.2015, 07:51   #12
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

sen tut bir yaz boyunca bugünü iple çek bir kaç densiz yüzünden gel böyle bir olaya maruz kal söylenecek çok şey varda olan bu takımı seven harika bir günde harika bir akşamda maça gelecek olan gerçek taraftara oldu.Buna sebep olan kim varsa HAKKIMI HELAL ETMİYORUM...
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı shang'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.08.2015, 08:10   #13
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1586 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Keşke o bölümün kapanmasına vesile olan kendini bilmezleri tespit edip ceza verselerdi daha adaletli olurdu. Birkaç kendini bilmez veya bir gurup küfür edecek tribün kapanacak amacı Sivasspora destek olmak için gelen yiğidolar mahkum olacak kapanan tribünden dolayı gidip maçı izleyemeyecek..Buna vesile olanlara bende hakkımı helal etmiyorum.

Yönetim buna bir çare bulurmu hiç zannetmiyorum yapanın yanına kar kalacak olan yine Sivasspor aşkı ile yanan taraftara olacak.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.08.2015, 08:37   #14
Rallim58
Gast

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Keşke o bölümün kapanmasına vesile olan kendini bilmezleri tespit edip ceza verselerdi daha adaletli olurdu. Birkaç kendini bilmez veya bir gurup küfür edecek tribün kapanacak amacı Sivasspora destek olmak için gelen yiğidolar mahkum olacak kapanan tribünden dolayı gidip maçı izleyemeyecek..Buna vesile olanlara bende hakkımı helal etmiyorum.

Yönetim buna bir çare bulurmu hiç zannetmiyorum yapanın yanına kar kalacak olan yine Sivasspor aşkı ile yanan taraftara olacak.
Dayı olayın en acı yanı ise o mahluklar, yine stadda olacak ve her yıl kombine alanlar stadda olamayacak...

Onlar yine stadda olacak çünkü, onlar girilmesi zor delikten giren............. Neyse..
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.08.2015, 10:09   #15
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1429 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

3-5 zibidinin sıkıntısını onca taraftar cekmek zorundamı kardeşim..

Ağızlarında bir batman necis, nelere mal olduklarını bilmez şeklinde bir daha Maça gidecekler ya, yanarım da ona yanarım...

Alacaan Gızılcıh zopasını yün çırpar gibi çırpacaan bunları...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.08.2015, 15:12   #16
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Merak etme kardeşim hırsızın kapısı olmaz, olan yine bize oldu. Onların yine maçta olabilmeleri çok yüksek. Tükürsen Nisan yağmuru yağıyor diyen ardan uzak Sivasspora zarar veren bu tür yaratıkların acilen Sivasspor kulübü ve çevresinden uzak tutulmalarıdır. Kulüp yönetim kadrosundan kim ile görüşüyor isem tamamı da bu yaratıklardan rahatsızlıklarını dile getirmektedir.

Bilgi amaçlıdır...

1- Sadece bu karşılaşma için anılan Sivasspor-TS maçında olanların tamamının TC veya kombine kayıtlarından tesbitle, o kişilerin stadyuma girişleri blokeleneceğini biliyorum.

2- O maçta maratonda olup SS-GS karşılaşmasına stadyumun herhangi başka yerinden bilet veya kombine alan veya alacak kişide bu uygulamaya takılacaktır.

3- En önemlisi ise bu bilgilerimin yanlış olup sadece küfür eden, grubun bulunduğu Blokun girişine engel olunması şeklinde hem dua ediyorum, hem de dileğimdir..

Rallim abi ben konuyu tam olarak anlamadim.
simdi sivas gs macinda maraton komle kapali mi olacak ?
Hangi bolumler acik olacak taraftarlar icin ?
Bu ceza herkesi mi kapsıyor ?

Tesekkürler.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.08.2015, 15:02   #17
Rallim58
Gast

Alıntı:
58YIGIDO58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Rallim abi ben konuyu tam olarak anlamadim.
simdi sivas gs macinda maraton komle kapali mi olacak ?
Hangi bolumler acik olacak taraftarlar icin ?
Bu ceza herkesi mi kapsıyor ?

Tesekkürler.
Ben SS yöneticisi değilim. Görüştüğüm konuştuğum hatta sitem ettiğim tüm yönetici arkadaşların da konuya açıklık getirecek bir durumları yok ağızlarını bıçak açmıyor diyebilirim.

Bildiğim kadarı ile;

Geçen sezon SS-TS karşılaşmasında maratona giren herkes cezalı. O gün elektronik girişte kombinesi okunan her kim ise o kişi SS-GS karşılaşmasında Stadyuma giremeyecek. TC no ile verilen ceza olduğundan kombinesi veya tek biletli de olsa o kişinin bu karşılaşmaya girmesi blokeli ve yasak.

O gün maratonda olmak kadar ağır ceza yokmuş, kimin yüzünden ve ne için isyan ettiğimiz umarım daha iyi anlaşılmıştır.

N O T : O gün (SS-TS maçında) maratonda olmayan tüm yiğidolar, yeni kombine alan veya alacak tüm yiğidolar maratona girebileceklerdir. Maraton kapalı değil, o gün kombinesi okunanlar cezalıdır. İnşaallah yanlış biliyorumdur. Biz yine de stadyumda olacağız. Ama girebiliriz ama giremeyiz.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.08.2015, 16:11   #18
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Suç onlarda değil ki..Onları boş beleş içeri alan yönetimde. Almayacaksın efendi,almayacaksın. Ben afedersin bilmem neyim yırtılana kadar bağırırım ve bağırıyorumda..Bu küfür anlamında değil yalnıızzzzzzzzzzz....Takıma tezahürat anlamında..

Ben o kendini bilmezler ve yönetime hakkımı helal etmiyorum ...!!!

Ben izleyemeyecem maçı, o kendini bilmezler o bir kapıdan yine beleş girecekler..Tipi bozuk,ağzı alkol kokan yaratıklar...!!!!
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda balmandol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.08.2015, 16:15   #19
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Suçu işleyen tribün bildiğim kadarıyla B tribününde bulunanlar..C tribününde olanların bile suçu yok yani...

Hala sinirliyim o kendini bilmez ............... !!!!
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda balmandol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.08.2015, 21:18   #20
Rallim58
Gast

Emniyet elinde gezdirdiği kamera ile ne iş yapar?...

Benim ne suçum var arkadaş...

Bu cezayı hangi şerefli..! hak ediyorsa ona verin.. Benim ne suçum var da, kombineme engel olunuyor...

Yönetim uyuma gerçek taraftarına şimdi sahip çık... Taraftarın dışarda değil, kombinesi cebinde ve içeri giremiyor...

Etiketler
cezalı, yiğido