Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Kim kazanır
Sivasspor 145 43,28%
Fenerbahçe 129 38,51%
Berabere biter 61 18,21%
Katılımcı sayısı: 335. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor-Fenerbahçe maçı tahmin ve yorumla
Alt 17.05.2011, 11:09   #201
ölümüne61
Acemi Yiğido

ölümüne61 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 ölümüne61 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor-Fenerbahçe maçı tahmin ve yorumla

Alıntı:
davulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
61 hayırdır senin yolun buralara düşmezdi
Ts - Sivas maçlarında burda oluyorum.

Bu maçta sezonun kader maçı. O yüzden yorumlarınızı okumaya geldim.
ölümüne61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda ölümüne61'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.05.2011, 11:10   #202
emre_fb_58
Yeni Yiğido

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 emre_fb_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
iki yıl evvel istanbul'da fener'e 4-2 yenildiğimiz maçta tribündeydim. o maçta fener taraftarının sivas'a ettikleri küfürler

- i.ne sivas olamazsın şampiyon (bu çok masum kalıyor)
- hepiniz o..pu çocuğusunuz
- peze..k sivas ananı da sat.
- vs vs vs

bu küfürler sivaslı olupta fener'e yalakalık yapanların bi tarafına girsin!
Sen bunları videoyla falan ispatla ben de birşey demeyecem daha.Aç Fenerbahçe forumlarını oku görürsün Sivas hakkında ne düşündüklerini.Ki Fenerbahçe taraftarının böyle demesi için bir sebep yok.Sivası yatmakla suçlayan varsa onlar da 6s ve 8jklilerdir.
emre_fb_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.05.2011, 11:13   #203
zkrllh58
Yiğido

zkrllh58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 332 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 zkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
emre_fb_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben Sivas'ı çok seven biri olarak gayet de yazabilirim.Ve Sivas şampiyonluğa oynarken Fenerbahçe falan umrumda değildi.Ama burada 6sli veya bjkli olup inceden Fener'e nefret kusanlar var.Fenerbahçe'yi tutmamasını anlarım bir Sivaslı taraftarın ama Fenerbahçe'den nefret etmesi için Sivas'ı da sevmemesi lazım.Çünkü Fenerbahçe her daim Sivas'a yardım etmiş bir kulüp.
SEN ŞU YARDIM LAFINI ÖNCE Bİ TERKET EĞER SİVASSPOR KENDİ İRADESİYLE BU LİGDE OLMAYIP BİRİLERİNİN YARDIMIYLA BU LİGDE İSE VE O YARDIM EDENLERE MAÇLARI VERECEKSE BİZ BU TAKIMI NİYE TUTUYORUZ...
Alt 17.05.2011, 11:14   #204
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 856 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
emre_fb_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sen bunları videoyla falan ispatla ben de birşey demeyecem daha.Aç Fenerbahçe forumlarını oku görürsün Sivas hakkında ne düşündüklerini.Ki Fenerbahçe taraftarının böyle demesi için bir sebep yok.Sivası yatmakla suçlayan varsa onlar da 6s ve 8jklilerdir.
neyini ispatlayacağım, bizzat yaşadım tribünde diyorum. o zaman tribünde olan 1000 yiğidomuzdan bu forumu okuyanlar elbette vardır. onlardan teyit bekliyorum.

kendi küçük dünyanda yaşamaya devam et.

son olarak trabzon'un şampiyon olmasını ben de çok istemiyorum ama sizin gibi irlandalıları görünce diyorum, şampiyon trabzon olsa da sizin gibiler yerin dibine girse!!! yoksa kim şampiyon olmuş umrumda değil, ben sivassporuma bakarım!!!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.05.2011, 11:16   #205
emre_fb_58
Yeni Yiğido

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 emre_fb_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
neyini ispatlayacağım, bizzat yaşadım tribünde diyorum. o zaman tribünde olan 1000 yiğidomuzdan bu forumu okuyanlar elbette vardır. onlardan teyit bekliyorum.

kendi küçük dünyanda yaşamaya devam et.

son olarak trabzon'un şampiyon olmasını ben de çok istemiyorum ama sizin gibi irlandalıları görünce diyorum, şampiyon trabzon olsa da sizingibiler yerin dibine girse!!! yoksa kim şampiyon olmuş umrumda değil, ben sivassporuma bakarım!!!
Terbiyeni takın.Fenerbahçenin yaptığı yardımları görmezden gel sen.Sivas 3. ligdeyken dostluk maçı yaptı Fener Sivas'la.Her tribünde olur böyle olaylar.Toplu tezahürat olsa cümle alemin haberi olur zaten.Ama Sivas inönüde kargaya 2-1 koyarken kolpa çarşı taraftarı Sivaslı ayılar İstanbul'da ne arar diye hep bir ağızdan bağırdılar mesela!
emre_fb_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.05.2011, 11:17   #206
zkrllh58
Yiğido

zkrllh58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 332 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 zkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
ölümüne61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ts - Sivas maçlarında burda oluyorum.

Bu maçta sezonun kader maçı. O yüzden yorumlarınızı okumaya geldim.

hoşgeldin kardeş kapımız herkese açık bak fblileride misafir ediyoruz
hatta biz çıkalım siz fblilerle rahat rahat tartışın
Alt 17.05.2011, 11:33   #207
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

trabzon şampiyon olmasın biz feneri yenelim karabükte trabzonu
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.05.2011, 13:03   #208
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
zkrllh58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hoşgeldin kardeş kapımız herkese açık bak fblileride misafir ediyoruz
hatta biz çıkalım siz fblilerle rahat rahat tartışın
çok güldüm bu yoruma
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.05.2011, 15:03   #209
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 856 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Sivas'ta şampiyon bereketi

17 Mayıs 2011

2 bin 400 yatak kapasitesi doldu, normalde 5, 10, 15 TL olan biletler 50, 250, 400’den satılıyor. F.Bahçe’ye ayrılan 3 bin adet ama diğer biletler de serbest satışta..

Fenerbahçe, pazar günü Sivas 4 Eylül Stadı’nda şampiyonluk maçına çıkıyor... Geçen sezon kaçan zafer sonrası taraftarıyla bütünleşen ve gittiği hiçbir yerde yalnız kalmayan futbolcular, Sivas’ta ‘deplasmanı’ yaşamayacak.. Niye mi? Çünkü F.Bahçe taraftarı, şimdiden Sivas şehrini ihya etmeye başladı.. Ve bu maçın Sivas şehrine getirisi yaklaşık 10 milyon TL olarak hesaplandı.

İsterseniz şehirdeki otellerden başlayalım.. Sivas’taki otellerde toplam yatak kapasitesi 2 bin 400.. Ve bunların hepsi dolmuş durumda.. Hatta komşu şehirlerden de rezervasyonlar yapılmaya başlandı.. Şu an Sivas’ta tek kişilik yatacak yer bile yok, yani turizm coşmuş durumda.

4 Eyül Stadı.. Sezon içindeki maçlarda 5, 10 ve 15 TL’ye satılan biletler, bu karşılaşma için 50, 250 ve 400 TL’den bugün satışa çıkacak.. F.Bahçe’ye 3 bin bilet ayrıldı. Geri kalanlar ise serbest satışta. Yani herkes alabilir.. 50 TL’lik biletlerden 7500 koltuk var.. 250 TL’lik koltuk sayısı 4 bin ve 1500 adet de 400 TL’ye satılan biletlerden mevcut... Yani stattan gelecek gelir 2 milyon TL, neredeyse bir sezona bedel!

Tabii Sivas’a turist sıfatıyla gelecek olan F.Bahçeliler’in harcayacağı para ve yapacağı alışverişler de büyük gelir kaynağı. Şu an esnaf tüm stoklarını doldurmanın telaşına düşmüş durumda. Sivas taraftarının sezon başı 300 TL’ye aldığı kombineler de , tek maç için 500 TL’ye kapış kapış gidiyor.

Size bir detay daha.. Sivas’a cumartesi ve pazar için tüm karşılıklı seferler doldu.. Ek sefer konulması için çalışmalar başladı.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futb...54.asp?gid=381

valla beyler ben paraya bakarım 10 milyonluk para sivas ekonomisine 2-3 gün içerisinde girecek. daha ne isterim?
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.05.2011, 15:56   #210
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Sivasspor-Fenerbahçe maçı tahmin ve yorumla

[QUOTE=emre_fb_58;714377]Sivaslıyım Fenerbahçe'yi tutuyorum.Eğer Fenerbahçe maçlarında Fenerbahçe'nin puana ihtiyacı yoksa Sivassporu tutuyorum ve Fenerbahçe maçları diğer bütün maçlarda aynı Fenerbahçe için heyecanlandığım için Sivas için heyecanlanıyorum.Ve Sivas kazanınca mutluluktan uçuyorum.Çoğu Sivaslı da böyledir zaten. DEĞERLİ KARDEŞİM,SEN FB SİTESİNDE DOLAŞSAN DAHA İYİOLUR,BURADA HAS YİĞİDOLARIN yorumları bulunur,sivaslıyım, ama fb yi,gs yi,bjk yi tutuyorum bazende sivassporu tutuyorum demek ,aslında ben ****yimde arada delikanlı gibi de takılıyom demektir.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
maçı, sivassporfenerbahçe, tahmin, yorumları