Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Eski Maç Yorumları

Eski Maç Yorumları Gecmiste Oynadigimiz Maclarin Yorumlarini Merak Edenlere..

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 18.10.2004, 21:40   #21
eker
Acemi Yiğido

eker - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 eker ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Yok be abi de, stadın atmosferi etkiliyo. Sen BJK İnönü kapalıda hiç bağırdın mı. Bi alkış sesi bile yıkıyo stadı. İnanılmaz akustik var. Keza Samiyen ve kadıköyde de. Havası ve tarzı oluyo anlıycan. Stad çok etkiliyo yaf.
eker isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.10.2004, 01:50   #22
Robin80
Yeni Yiğido

Robin80 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Robin80 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Hafta sonu deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının oynanacağı stadın da 1-2 gün içinde netlik kazanacağını söyleyen Ünsal, maç hasılatı konusunda henüz anlaşmaya varamadıklarını belirtti.

Kendileri istemeden maçın İnönü Stadı'nda oynanmasının mümkün olmadığını kaydeden Ünsal, ''İstanbul kendi evimiz. Biz oradaki 3 maçımızı da kendi evimizde oynuyor gibiyiz. İstanbul maçları, İzmir maçları bizim için çok fazla deplasman sayılmaz'' ifadelerini kullandı.
Robin80 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.10.2004, 18:55   #23
hunter34
Yeni Yiğido

hunter34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 hunter34 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

arkadaşlar ben istanbulda oturuorum.diorumki istanbulda buluşalım maçtan önce buluşup birbirimizi tanımış oluruz,böylece istanbul maçlarında HEP DESTEK TAM DESTEK olur.istanbuldan maça gelicek olanlar bana ulaşabilir tolga_sahin86@hotmail.com
hunter34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.10.2004, 19:02   #24
hunter34
Yeni Yiğido

hunter34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 hunter34 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bu arada stad atmosferinden konuşulduğunu fark ettim.bence en iyi stad SAMİYEN.çünkü samiyen cehennem.ben samiyene ve atatürk olimpiyat stadınada gittim,olimpiyat tam dolmadığı için fazla iyi atmosfer olmuyo.
hunter34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.10.2004, 20:19   #25
RüStü ElmaS
Administrator

RüStü ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.514 Mesajına 3.999 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 RüStü ElmaS isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Arkadaslar bu Istanbulda bulusarak beraber stada gitmek isi cok güzel bir sey. En azindan yine bizim sitemizin cagrisina uyuyor.
HER ZAMAN VE HERYERDE BIRLIK VE BERABERLIK sloganimiza cok güzel uyuyor. Umarim hep böyle birlik ve beraberlik icerisinde eglenmek ve mac izlemek, Sivassporu desteklemek cok güzel bir sey.
Maalesef bizim gibi bazilari yurtdisinda oldugu icin biz Sivassporumuza canli bir sekilde destek veremiyoruz. Ama bizler Gurbette en azindan buradan Sivassporumuzu candan tüm kalbimizle destekliyoruz.
YASASIN SIVASSPOR. :wink:
RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.10.2004, 22:05   #26
sinan
Yeni Yiğido

sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 sinan isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

arkadaslar sızlerınde dedıgınız gıbı cılgınlar grubunda herkes bı amıgo ama bızım amıgomuz sadece bı tane ona tesdek olalım yanı hep beraber bırlık beraberlık olalım ben takımı testeklıyenın yanında saf tutmak ıstıyorum benım sızden de ısdegım sızlerde sıvasda kalıyorsanız toplanıp bu bırlık ve beraberlıgı kurmaya calışalım umarım yonetım bıze bu hafda otobusu verır ve bızde hep beraber bayrampasaya doldururuz hepınıze selam yıgıdolar
sinan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.10.2004, 11:13   #27
SONMEZ
Usta Yiğido

SONMEZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

171 Mesajına 428 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 885 SONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz sein

GARDAŞLAR, BEN DE BELD. PERSONELİYİM; YÖNETİMDE OLAN BİR ARKADAŞA ISRARLA RİCADA BULUNARAK, B. PAŞA STADI YERİNE DAHA BÜYÜK BİR STADDA OYNANIRSA HEM MAÇ HEM DE SEYİR DAHA KALİTELİ OLUR DİYEREK İKNAYA ÇALIŞTIK. SANIRIM ETKİMİZ OLMUŞKİ; MAÇ YA ALİ SAMİ YEN'DE YA DA GÜNGÖRENDE OLACAK. TÜM SİVASLI GARDAŞLARIMI BİLİNÇLİ VE ÖZVERİLİ DESTEĞE ÇAĞIRIYORUM. HEPİNİZE SELAMLAR...
SONMEZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.10.2004, 11:22   #28
SONMEZ
Usta Yiğido

SONMEZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

171 Mesajına 428 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 885 SONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz sein

ASLAN YİĞİDOLAR...
İSTANBULDA 2 MİLYON YÜREK SİZİN İÇİN ÇARPIYOR !!!
KANADI KIRIK GURBET KUŞLARI GİBİ...
SİZİN İÇİN ÇIRPINIYORUZ ;
İSTANBULDA SİZLERİ BEKLİYORUZ...
GECEDEN SABAHI BEKLEYEN HASTALAR GİBİ,
ÇÖLDE SUSUZ KALMIŞ YOLCULAR GİBİ !.....
SONMEZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.10.2004, 13:07   #29
eker
Acemi Yiğido

eker - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 eker ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Valla İstanbuldaki hemşerilerimize çok iş düşüyo. Çok zor bi maç. Bu maçı alıp gelirsek eğer, burdaki Elazığ maçı da rahatlar. Umarım herkes biraz fedakarlık yapıp takımı desteklemek için stada gider.
eker isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.10.2004, 13:39   #30
storm58
Yeni Yiğido

storm58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 storm58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ya kardeşim takım güzel güzel olmasına da ya taraftar sizce güzelmi? bence değil çünkü birlik beraberlik yok. bunuda gecen maçta cılgınların yaptıgı işlerden gördük. adamlar macı bırakmış birbirlerine düşmüşler.doğru degilmi gardaşım.
storm58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır