Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bambaşka Bir Sivasspor
Alt 10.07.2015, 18:20   #21
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Bambaşka Bir Sivasspor

Bambaska olmak icin giden oyuncularin yerine daha verimli olacak sekilde doldurulmasi gerekiyor baskan burda tam olarak neyibkast etti bilemiyorum belkide bitmek üzere olan yabanci transferleriyle birlikte bu degerlendirmeleri yapmistir.

bazilari yönetime falan saydiriyor ama bakiniz bizim en önemli gelirimiz yayin geliri vede ordaki alinan payda bu sene tam hayal krikligi

baskan ve bu yönetim olmasa sivasta süper lig maci izlemek bizim cocuklugumun hayali gibi olur.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.07.2015, 18:25   #22
tfd5858
Yiğido

tfd5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 439 tfd5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

başkaları sivassporu sana izletmesin ne eskisi gibi hevesin kaldı, burger king işiyle uğraşmaya başladın, erdal sarıları adam yapmaya çalışıyorsun, şike olayından sonra bırakıp gitmek vardı, artık sivasspor taraftarı herkez soğudu, artık şu foruma bile eskisi gibi gelen yok antalya trabzon başakşehir bursa kimi aldılar diye onları izlemek daha heyecanlı nasıl olsa volkan şen gibi bir golu her takımın taraftarı izleyemez siz VARSANIZ BEN YOKUM ARTIK
tfd5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.07.2015, 18:47   #23
anadolu5858
Yiğido

103 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 anadolu5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şuana kadar aldığımız en kalite oyuncu setkus değeri 450 bin euro. Hata bizdeki kaliteli oyuncu bekliyoruz.10 yıldır bu yönetimin kać defa gördüysrk kaliteli oyuncu aldığını bizimkisi umut dünyası.atıfı kamili bunlar almışmış 10 yılda 100 transferden 3-4 adamda çıksın yoksa matematgigin olasılık teoremleri iflaz edecek düşünün 100 oyuncu alıyorsunuz bunlardan 2 si ilerde 3-4 milyon euro ediyor.herneyse uzatmayalım biz 10 milyon euro ayırmadıkmı transfere önce 2 saglam adam al sonra genc mi alırsın ihtiyar mı bak işine.yetti artık şu taraftarında bir defa yüzünü güldürün.biz yeni srzona kombine almanın forma almanın hesabını yapıyoruz eyy yönetim peki siz ne yapıyorsunuz??
anadolu5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda anadolu5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.07.2015, 19:04   #24
umitfidan
Yiğido

90 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 441 umitfidan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şu yorumları okuyorum da ne kadar gülüyorum anlatamam... 1.si yönetim kimsenin gönlü olsun diye transfer yapmak zorunda değil sonuçta borsada kar amacı güden bir şirket. 2.si geçen yıl takımın taraftardan kazandığı para ile taraftarın yüzünden aldığı cezaları bir karşılaştırmanızı rica ediyorum. Taraftarın bu takım için nasıl bir yük olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır. Buraya çıkıp herkes bol keseden atıyor sabırı kalmamış, bilet almayacakmış... Geçen sezon bir kez olsun stadı dolduramamış bir taraftar topluluğuyuz, takımın sırtında ki kambur olmaktan vazgeçtiğimiz zaman ancak bu tarz konuşmalar mantıklı olur.
umitfidan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı umitfidan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.07.2015, 19:05   #25
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 383 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigido yakup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bambaska olmak icin giden oyuncularin yerine daha verimli olacak sekilde doldurulmasi gerekiyor baskan burda tam olarak neyibkast etti bilemiyorum belkide bitmek üzere olan yabanci transferleriyle birlikte bu degerlendirmeleri yapmistir.

bazilari yönetime falan saydiriyor ama bakiniz bizim en önemli gelirimiz yayin geliri vede ordaki alinan payda bu sene tam hayal krikligi

baskan ve bu yönetim olmasa sivasta süper lig maci izlemek bizim cocuklugumun hayali gibi olur.
Geçen yıl yayın geliri iyiydi ne oldu sanki İspanya 2.liginden Chrisantus mudur nedir onu getirdiler.2. olduğumuz sene iyi oyuncularımızı sattık yerine saçma sapan adamları toplamıştık.Var bu işte bir iş sanki yönetimde gizli bir el daha ileriye gitmemizi istemiyor gibi.
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı triper58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.07.2015, 21:12   #26
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 798 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI

Alınan oyuncuların hepsi çöp küme düşen takımda bile düzenli olarak forma giyemeyen oyuncular!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Başkanda çıkmış bambaşka bir sivasspor diyor daha kötü dediğimiz kadir bekmezcinin yerini dolduramadık. süper ligdeki en kötü orta saha ve hücüm hattına sahibiz
Alt 10.07.2015, 23:21   #27
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

bırakın artık bu yalanları da transfer yapıp icraat gösterin. anlaştık tamam dediklerinize bile imza artırmadiniz.bole giderse mecnun başkanın güvenilirliği sorgulanmaya baslanacak.artik laf değil icraat istiyoruz
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı karşıyakalı'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.07.2015, 23:29   #28
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

Tecrübe Puanı: 618 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

Başkan galiba iyi takım kurduk derken Fenerbahçeyi kastetti cunki Sivasspor daha transfer yapmadıki iyi takım kurmuş olsun.kuracahiz dese biraz inandırıcı olurdu ama bu aldıklarını döküntülerle iyi takım oluşuyorsa ben bi şey bilmiyom
Bu Konuda karşıyakalı'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.07.2015, 23:35   #29
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Saniyorum sadece Transfer donemlerinde yorum yazmak icin nick sahibi olan üyelerimiz var. Tamamina yakini da her ne hikmetse BAY MUHALiF... Enteresan...
kardes muhalefet olunacak işler yapıyo yönetim .aldıkları adamların hangisi sonuca etki edecek adamlar.iyi işler yapsınlar destek olalım bizde.ama taraftar olarak sezon boyunca sıkıntı yaşamak istemiyoruz bu hakkımız değilmi
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı karşıyakalı'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.07.2015, 00:50   #30
Cerny312
Acemi Yiğido

21 Mesajına 38 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 422 Cerny312 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu takımın Geleceğini menfaatleri düşünmeyen bütün yöneticiler gidebilir.Kravatlılar gider atkılılar kalır.
Cerny312 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bambaşka, sivasspor