Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kombineler Satışa Çıktı
Alt 15.07.2011, 08:16   #21
tykinik58
Usta Yiğido

tykinik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

742 Mesajına 1.947 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 823 tykinik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kombineler Satışa Çıktı

Alıntı:
YENiCERiavrupa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Asil Simdi Alinir neden mi herkez gorsun ne kadar destek verdigimizi takima baskana yonetime !!!
Doğru diyorsun da sadece kombine almakla olmuyor. Bak bu işin çıban başı F.Bahçe olduğu halde İstanbul'da ve Topuk Yaylasına giden taraftarlar ne güzel destek verdiler yürüyüş yaptılar, keza Beşiktaş taraftarı da öyle. Trabzonlular bile destek yürüyüşü yaptılar...
Biz ne yaptık hiç birşey ancak burada yazmakla yetiniyoruz. Ben SİVAS'ta bile duymadım, görmedim toplanıp destek için yüründüğünü. Herşey de olduğu gibi bu konuda da pasifiz ve taraftarlığımızı gösteremiyoruz.
Alt 15.07.2011, 11:10   #22
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1296 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
10 günde 400 kombine satıldı

Sivasspor adının şike olaylarıyla anılması Yiğidoları fazla etkilememiş görünüyor. Yaklaşık 10 gün önce piyasaya sürülen Sivasspor kombine biletlerinden dün itibarıyla maraton tribünden 230 adet, VİP'ten ise 172 tane satıldığı belirtildi.
Yetkililer, geçtiğimiz yıllarda da bu dönemlerde kombine biletleri satışının yavaş gittiğini, ancak maçların başlamasına 15–20 gün kala satışların arttığını hatırlattı.
Sivasspor yönetimi bu sezon maraton ve VİP olmak üzere toplam 2 bin 600 adet kombine bileti satışa sundu.
Öte yandan dün kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, kombine kart satışlarının kongre müzesi bahçesindeki Sivasspor büfesinden 250, 400, 600 ve 1000 TL.'ye devam ettiğini hatırlatıldı.

Hürdoğan.

sivassporumuza en buyuk destek olur
Alt 24.07.2011, 13:06   #23
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
burakkova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kombinelik halimiz mi kaldı.. ilk maaşımla kombine alacaktım.. yazıklar olsun..
neye yazıklar olsun anlamadım. zira sen değilmiydin fenerbahçe maçı sonrası büyük başkan iyi yaptı dünyanın parasını kazandık diyen
bence sana düşen gidip bir kombine almak zira bize sürülen lekeyi fenerbahçenin bize kazandırdığı para temizlemeyecek biraz daha para lazım ha gayret
kim bilir belki bu senede son maç fenerbahçeyle olur yine şampiyonluğunuzu kutlar
sitelerdede sahte sivaslı pozları atarsınız
tek il sivas tek takım sivasspor ölene dek
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Kombineler Satışa Çıktı
Alt 24.07.2011, 19:20   #24
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
neye yazıklar olsun anlamadım. zira sen değilmiydin fenerbahçe maçı sonrası büyük başkan iyi yaptı dünyanın parasını kazandık diyen
bence sana düşen gidip bir kombine almak zira bize sürülen lekeyi fenerbahçenin bize kazandırdığı para temizlemeyecek biraz daha para lazım ha gayret
kim bilir belki bu senede son maç fenerbahçeyle olur yine şampiyonluğunuzu kutlar
sitelerdede sahte sivaslı pozları atarsınız
tek il sivas tek takım sivasspor ölene dek
Burada fb'nin şampiyon olması için, maçı satalım diyen sözde taraftarları! fb-gs-bjk'ye yalakalık yapmayın, bu şekilde davranmak kulübe yarar değil zarar getirir, bu takımında bir onuru,gururu var dediğimde, ben ve benim gibi düşünen arkadaşlara, ts'nin şampiyon olmasını mı istiyorsunuz? gibi ilginç bir cevap gelmişti. Şu anda kulübümüzün düştü durumu gördüğümüzde o maçtan önceki düşüncemin ne kadar doğru olduğunu görmüş olduk. İnşallah artık bu sitede fb,gs ve bjk propagandası yapan insanları okumayız...
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı fatih585858'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
çıktı, kombineler, satışa