Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu kadar yanlışa bir puan iyi!
Alt 13.12.2011, 16:16   #21
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Bu kadar yanlışa bir puan iyi!

Neden Pedriel'e yüklenip duruyorsunuz? Adam Riza hocanin yeni geldiginden Hattrick yapti patlama yaptigimiz macta ilk o baslatti cikisimizi o zamanlar. Son haftalarda Eneramo yok diye üzülüyorduk 2 Haftayida bos gecmedi. Dün mesela sonradan girdi, Eneramo sakatti, o hazir durumdaydi, yinede girdigindede aslanlar gibi oynadi bir kac pozisyon harcasada. Burak Yilmazin harcadiklarinin yaninda Pedriel hic kalir. Türkiyenin gol kralliginda suan birinci olan Burak Yilmaz diye onu kullandim yoksa ikisini kiyaslamiyorum. Kadir de cok top kaybetti ama hicbir oyuncumuzu böyle elestirmek dogru degil yapmayin etmeyin bu adamlar Sivassporumuz icin oynuyor...
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda münihli_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.12.2011, 19:15   #22
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Şimdi Sakaryaspor'da oynayan,bizim eski kalecimiz Harun bu Borjan denilen adama on çeker.Hangi akla hizmetle gönderildi hala anlamış değilim.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Turan 59'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.12.2011, 20:40   #23
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1297 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

"forvetler borjan'a yetisemiyor"
daha ne ekleyebiliriz ki nokta !
Alt 13.12.2011, 21:46   #24
34orhan58
Yiğido

93 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt

grosicki haricindeki bütün düşü
ncelerine katılıyorum ama grosicki konusunda abdullah abiye her yazdığındad karşıyım bu tip oyuncular böyledir büyük takımlardad aynı şekilde savunma yapmasını bekleyemezsin zaten savunma yapsalar bizim ligde değil avrupada çok rahat oynarlar her neyse grosicki bana göre cernyle birlikte takımın gelecek adına en iyi ve kaliteli oyuncuları bunoara göre sistem kurmak varken bunlara savunma nie yapmıyorlar diye kızmammız lazım ( her zaman aklımda oğludğu gibi yine söylemeden edemiyeceğim şu malum olaylar keşke olmasaydıda )
34orhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2011, 21:50   #25
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Ne borjanın hatası ne de pedrielin ya da ermanın kaçırdığı pozisyonlar hiçbirisi dünkü maçta kaybettiğimiz 2 puan ın sebebi değil. Dün onca pozisyona girip maç kazanamadıysak artı yenilgi ile de karşı karşıya kaldıysak bunun en büyük faktörü Kadir 'in inanılmaz kötü olmasıydı .Mehmet nas ın kapasitesi zaten ortada ama rıza hocam bazen inatla ilk 11 de şans verince, Kadir de kötü olunca biz maç falan kazanamıyoruz

Sorun defansta değil sorunumuz tamamen performansı ile takımın puan kazanıp kazanmayacağına birincil derecede etki eden Kadir ve yanında oynayan oyuncunun performansı ile alakalı.Biz gol atma sorunu yaşamıyoruz, defansımız da kendisini toparladı, nazar değmesin uğur da en azından vasatın altına pek düşmüyor birkaç maçtır, ama Kadir-kıvanç, kadir-mehmet nas- ikililierinin performansı bizim sonucumuzu bire bir etkiliyor bu artık apaçık ortada ..Dolayısıyla devre arasında yapılacak takviyenin birisi kesinlikle Kadirin yanında as kadroda oynayacak, üst düzey bir orta saha oyuncusu olmalı . Kıvanç aslında bu boşluğu dolduracak düzeyde ama sakatlık ve istikrar sorunu yaşıyor, mehmet nas çok yetersiz, faty ise trabzon maçında kilit rol oynadı ama o da tam anlamıyla o bölgenin oyuncusu değil..

Bakalım sezer badur söylentisi gerçek çıkarsa açığımızı kapatabilecek miyiz
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2011, 22:50   #26
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1098 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
MESSİ58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
YİNE abdullah bey! den yanlı bi yazı daha hayrettine kasıtlı karalama kampanyası devam ediyor ordu maçında sahanın en iyisi değilmiydi hayrettin gemisini kurtaran kaptan görüntüsünde değilmiydi? spiker bile öve öve bitiremedi ama şimdi yazdıklarından utanmıyorsun futbolcumuzu karalıyorsun!ilk golde kafayı nasıl vurdurmuşmuş! orda kalecinin çıkıp müdahale etmesi gerekmezmiydi hemde çok rahat alacağı bir toptu!!! dünkü beraberliğin baş mimarı kalecimizdi ama unutmayalım futbol hatalar oyunudur oda hata yapmıştır ama hata yaptı diye asmak kesmek yersizdir sonuna kadar destek olmalıyız. senin gibi bir iki maç hata yaptı diye yerden yere vurmamalıyız. sağduyuya davet ediyorum seni abudullah BEY!!!!! taraftarı dolduruşa getirme!!
Kesinlikle Katilmiyorum ! Karalama Amacli Bir Yazi Oldugunuda Dusunmuyorum Neden mi ? Her Macta Hata Yapan Bir Hayrettin Var.Sirtinda 58 Numarayi Tasiyor Ama Bunun Yukunu Kaldiramiyor. Ordu Macinda iyiydi Peki Diger Maclarda ts macinda nasildi mesela ? Kalecide defansta ise yaramaz.Bazi Elestirileri Olumlu karsilamak gerek ozelliklede icinden birseyler alip uygulayabiliyorsan ! bence gayet normal seyler yazmis...
Alt 14.12.2011, 09:34   #27
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 637 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
subasi29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kesinlikle Katilmiyorum ! Karalama Amacli Bir Yazi Oldugunuda Dusunmuyorum Neden mi ? Her Macta Hata Yapan Bir Hayrettin Var.Sirtinda 58 Numarayi Tasiyor Ama Bunun Yukunu Kaldiramiyor. Ordu Macinda iyiydi Peki Diger Maclarda ts macinda nasildi mesela ? Kalecide defansta ise yaramaz.Bazi Elestirileri Olumlu karsilamak gerek ozelliklede icinden birseyler alip uygulayabiliyorsan ! bence gayet normal seyler yazmis...
Doğru söze ne denir. Birde ilave ben yapayım,Ordu maçında söylendiği kadar iyi değildi. Onun görevi zaten iyi oynamk,iyi oynamış olsa bile bu bir ekstra değil,kaldıki iyi oynamıyor. Masaya oturduğu zaman trilyonlardan kapı açan futbolcuların bu kadar saçma sapan işler yapmaya hakkı yok. Bizim için en iyi Sivaslı giydiği formanın hakkını veren futbolcudur.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.12.2011, 09:38   #28
MESSİ58
Acemi Yiğido

MESSİ58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

66 Mesajına 160 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 609 MESSİ58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ya arkadaş dünkü maçı senin kadar bende izledim maça gelen 4-5 bin kişide. Bu kadar hata yapan hayrettine böyle sahip çıkan birinin iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. Abdullah abi yazısında hata yapanları ne güzel eleştirmiş,hayrettine az bile yazmış. Peş peşe kaptırdığı toplar gol olsaydı ve Sivasspor yenilseydi dahamı iyiydi. Ksura bakma hayrettin efendi değil benim için Sivasspor önemlidir. Lütfen sapla samanı karıştırmayalım. Benim için en iyi Sivaslı formanın hakkını veren Kıvanç,Murat,Cerny'dir.
bende senin iyi niyetli olduğunu pek düşünmüyorum. iyi günde canım gülüm kötü günde vurun!!! önceki haftada ordu maçında neden bukadar sesin çıkmadı hayrettine? çünkü sahanın en iyisiydi!! şimdi hata yapınca sesin nekadarda gür çıkıyor bakıyorumda. senin gibi zihniyetler yüzünden sivaslı futbolcu az çıkıyor işte sivaslıları destek olacağınıza hep köstek oluyorsunuz. ben sapları karıştırmıyorum rahat ol. sivassporumuzda şimdiye kadar oynayan hangi futbolcu TEKMELERE KAFA uzatacak kadar yüreğini ortaya koyabildi?????
MESSİ58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MESSİ58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.12.2011, 11:13   #29
favori58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 637 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
MESSİ58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bende senin iyi niyetli olduğunu pek düşünmüyorum. iyi günde canım gülüm kötü günde vurun!!! önceki haftada ordu maçında neden bukadar sesin çıkmadı hayrettine? çünkü sahanın en iyisiydi!! şimdi hata yapınca sesin nekadarda gür çıkıyor bakıyorumda. senin gibi zihniyetler yüzünden sivaslı futbolcu az çıkıyor işte sivaslıları destek olacağınıza hep köstek oluyorsunuz. ben sapları karıştırmıyorum rahat ol. sivassporumuzda şimdiye kadar oynayan hangi futbolcu TEKMELERE KAFA uzatacak kadar yüreğini ortaya koyabildi?????

Senin gibi zihniyetlerle futbolu konuşmam yanlış ama bir iki cümle yazacam. Ordu maçında kaleci'nin bir kaç boşa çıkması hariç takım olarak herkes iyiydi. Allah sana verdiği kadar banada göz verdi,bende maçta kimin iyi,kimin kötü olduğunu görüyorum. Allah'dan senin gibi zihniyetler yok denecek kadar azaldı. Sırf sivaslı diye futbolcu savunulmaz,hayrettin'in yaptığı hata,iyi işler yaptığından kat kat fazla. sen onun avukatımısın ortağımısın? Sivaslıyı değil,hakem edeni,Sivasspor formasını hakkıyla terleteni savun anladın mı?
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.12.2011, 11:16   #30
favori58
Usta Yiğido

" Sivaslıyı değil,hak edeni " olacaktı düzeltirim

Etiketler
iyi, kadar, puan, yanlışa