Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 23.10.2011, 16:38   #21
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 966 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Evet kötü bir galibiyet aldık. Bence hemen unutalım. Hayat ileriye doğru yaşanıyor. Geçmişte yaşadığımız tecrübeler ise bizim için çok kıymetli, ileride değerlendirmek için. Bakın evimizde Eskişehir’den 4 yedikten sonraki dört haftada 8 puan çıkarttık. Bu maç da yine bir silkinme ve ikinci bir şahlanış için milat olabilir. Önümüzde çok zorlu maçlar var. Bizim için altı yediğimiz maç da, bir yeyip yenildiğimiz maç da eşittir.

Sezon başından beri söylüyorum Sivasspor’un hedefi içerideki maçlarda üç puan deplasman maçlarında ise bir puan olmalıdır. Saçma sapan büyük beklentilere giriyorsunuz, sonra yenilince de hemen hoca istifa demeye başlıyorsunuz. Hocayı istifaya çağıran adam, sana sesleniyorum: Hangi mantıkla maç sonu istifaya çağırdığın hocanın takımından 3-4 gollu bir galibiyet bekliyorsun? Biraz aklıselim ile hareket edin. Maçtan önce 3-4 atarız diyen de, maçtan sonra hoca istifa diyen de aynı kişiler.

Bir puan alsak sevinecektim, farklı yenildik üzüldüm. Ama ders olmuştur deyip geçiyorum. Bu da bir fırsattır.

Maça gelince, şu ana kadar tek forvet oynayıp da kazandığımız bir maç oldu mu? Ben hatırlamıyorum. Milyon kez yazdık çizdik ne zaman tek forvet oynasak, rakip takım oluk oluk üzerimize geliyor. Koskoca bir ilk yarı neden tek forvet oynadık sevgili hocam? Eneramo - Rasmussen ikilisinin birlikte oynadığı maçlar bizim puan aldığımız maçlar değil mi?

Ayrıca Atilla kardeşimiz de maşallah biriktirdiği bütün kredileri yedi bitirdi. İkinci ve üçüncü gollerde bariz Atilla’nın hatası vardı. Maç 4-1 olduktan sonra izlemeyi bıraktığım için son iki golü bilmiyorum.

Ayrıca defansta Murat Akça – Navratil ikilisinin tadını diğer kombinasyonlar bir türlü vermiyor. Sağ bek ve sol bek için yorum yapmıyorum bile.

Daha fazla üzülmeye gerek yok, olan oldu. Mersin maçına bakalım, üç puanımızı alalım. Mersin maçı bizim için hayati öneme sahip. Boşverin üzülmeyi bırakın. Takıma ve hocaya sahip çıkalım. Köstek olursak önümüzdeki haftalar çok daha fazla acı verebilir.

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.10.2011, 16:39   #22
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1267 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Tamamiyle Rıza Hocanın taktiksel hatası nedeniyle kaybedilen bir maç oldu.

Cerny, Pedriel, Grosicky ve Rasmussen ile başlamak zaten büyük hataydı.

Mehmet Nas çıktıktan sonra Pedriel veya Rasmussen'den biriside oyundan çıkmalıydı.

Rıza Hoca hücüm oynatmayı beceremiyorsun çizginden şaşma bizi de rezil etme.

Milli maç arası bu kadar mı olumsuz etkiler bir takımı anlam vermek imkansız. O kadar sürede bizim oyuncular ve teknik heyet resmen yan gelip yatmış.

Rıza Hocanın Keita takıntısına anlam veremıyorum elimizde Kadir ve Mehmet NAS'tan başka ön libero yokken bie bu adama şans vermiyorsun hocam yapma bu kadar.

Son olarakta Atilla iki maç övdük hemen havalara girmişsin Süper Ligde 11 de oynadığını sakın ha sakın aklından hiç çıkarma...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Besyo_cu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.10.2011, 16:40   #23
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

2 maglubiyetle basladık ardından 2 galibiyet aldık daha sonra 2 beraberlik ve şimdi de ilk maglubiyetimizi almıs bulunuyoruz..Ne kadar istikrarsız bi takımımız var..
burak58as553 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.10.2011, 16:41   #24
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1296 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evet kötü bir galibiyet aldık. Bence hemen unutalım. Hayat ileriye doğru yaşanıyor. Geçmişte yaşadığımız tecrübeler ise bizim için çok kıymetli, ileride değerlendirmek için. Bakın evimizde Eskişehir’den 4 yedikten sonraki dört haftada 8 puan çıkarttık. Bu maç da yine bir silkinme ve ikinci bir şahlanış için milat olabilir. Önümüzde çok zorlu maçlar var. Bizim için altı yediğimiz maç da, bir yeyip yenildiğimiz maç da eşittir.

Sezon başından beri söylüyorum Sivasspor’un hedefi içerideki maçlarda üç puan deplasman maçlarında ise bir puan olmalıdır. Saçma sapan büyük beklentilere giriyorsunuz, sonra yenilince de hemen hoca istifa demeye başlıyorsunuz. Hocayı istifaya çağıran adam, sana sesleniyorum: Hangi mantıkla maç sonu istifaya çağırdığın hocanın takımından 3-4 gollu bir galibiyet bekliyorsun? Biraz aklıselim ile hareket edin. Maçtan önce 3-4 atarız diyen de, maçtan sonra hoca istifa diyen de aynı kişiler.

Bir puan alsak sevinecektim, farklı yenildik üzüldüm. Ama ders olmuştur deyip geçiyorum. Bu da bir fırsattır.

Maça gelince, şu ana kadar tek forvet oynayıp da kazandığımız bir maç oldu mu? Ben hatırlamıyorum. Milyon kez yazdık çizdik ne zaman tek forvet oynasak, rakip takım oluk oluk üzerimize geliyor. Koskoca bir ilk yarı neden tek forvet oynadık sevgili hocam? Eneramo - Rasmussen ikilisinin birlikte oynadığı maçlar bizim puan aldığımız maçlar değil mi?

Ayrıca Atilla kardeşimiz de maşallah biriktirdiği bütün kredileri yedi bitirdi. İkinci ve üçüncü gollerde bariz Atilla’nın hatası vardı. Maç 4-1 olduktan sonra izlemeyi bıraktığım için son iki golü bilmiyorum.

Ayrıca defansta Murat Akça – Navratil ikilisinin tadını diğer kombinasyonlar bir türlü vermiyor. Sağ bek ve sol bek için yorum yapmıyorum bile.

Daha fazla üzülmeye gerek yok, olan oldu. Mersin maçına bakalım, üç puanımızı alalım. Mersin maçı bizim için hayati öneme sahip. Boşverin üzülmeyi bırakın. Takıma ve hocaya sahip çıkalım. Köstek olursak önümüzdeki haftalar çok daha fazla acı verebilir.

içimi bir nebze olsun ferahlattin abim iyiki varsin
Alt 23.10.2011, 16:41   #25
gürünlüyiğido58
Yiğido

gürünlüyiğido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

169 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 547 gürünlüyiğido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçta göze çarpanlar : Skor tabelası

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : kötü bir defansa sahibiz

Maçın en iyisi kimdi : Kimse

Maçın en kötüsü kimdi : Sivasspor
Alt 23.10.2011, 16:41   #26
4EYLÜL1919
Yeni Yiğido

9 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 4EYLÜL1919 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yazıklar Olsun!!

MAÇI BÜYÜK ŞAŞKINLIKLA İZLEMEDİM.TAKIMDA İSTİKRAR YOK.SORUYORUM SİZLERE İŞ BİTİRİCİ,YILDIZ FUTBOLCUMUZ YOK.OYUNUN SIKIŞTIĞI ANLARDA KİLİDİ AÇACAK OYUNCUMUZ MU? VAR..GEÇEN YIL RIZA ÇALIMBAY DERDİKİ SIK SIK:" SEZON BAŞI BEN GELSEYDİM HER ŞEY MÜKEMMEL OLURDU" HOCAM İYİDE SİZ KADROYU ŞEKİLLENDİRDİNİZ BU YIL . NELER OLUYOR PEKİ? GİDİŞAT MAALESEF BOZUK..MAÇA BAKTIĞIMDA HAYRETTİNE NASIL SABREDİYORSUN? İKİNCİSİ UĞUR KAVUKA NASIL
KATLANIYOSUN? BUNLAR BANK ASYADA ZOR OYNAR? KALDIKİ SÜPER LİGDE OYNASINLAR..BAKALIM NEREYE BÖYLE?
4EYLÜL1919 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 4EYLÜL1919'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.10.2011, 16:41   #27
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

tarıhımıze kara bır leke daha
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.10.2011, 16:42   #28
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Hep Giovanni Trapattoni yüzünden oldu !
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.10.2011, 16:44   #29
bucansanafeda
Yeni Yiğido

14 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 564 bucansanafeda FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza hocanın yaptığı değişiklik takımı farklı mağlubiyete götürdü mehmet nas yerine cerny veya suarezi cıkaraydı bu kadar fark yemezdik macın en kötüsü rıza hocaydı neyse hafta icine bakacaz durumumuz o kadar kotu deıl 8 puan gayet iyi bu kadar kötü durumda
bucansanafeda isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.10.2011, 16:45   #30
mm1970
Acemi Yiğido

61 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 mm1970 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Deplasmanda Kayserispor'a 6 - 2 yenildiğimiz maçı değerlendirelim.

Maçta göze çarpanlar : ?

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Maçın en iyisi kimdi : ?

Maçın en kötüsü kimdi : ?

Maçta göze çarpanlar : ?

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : ?

MAÇTAN DAKİKALAR (İLK YARI)
2. dakikada gelişen Kayserispor atağında Amrabat'ın pasında ceza sahasında topla buluşan Furkan'ın vuruşunda top auta gitti.
7. dakikada, Amrabat'ın kullandığı köşe vuruşunda ceza sahasında İlhan ile ikili mücadeleye giren Rasmussen topa elle temas etti. Hakem, Aytekin Durmaz, penaltı noktasını gösterdi. Penaltı atışını kullanan Amrabat, topu filelere gönderdi: 1-0
27.dakikada, Pekarik'in sağ kanattan ceza sahasına ortasında Gökhan Ünal, topa dokunamadı. Ters köşede topla buluşan Furkan, takımının 2. golünü kaydetti: 2-0
34. dakikada, Sivasspor atağında Hasan Ali ceza sahasında Cerny'yi düşürünce hakem penaltı kararı verdi. Penaltı atışını kullanan Grosicki, topu filelerle buluşturdu: 2-1
39. dakikada, Kayseripor defansının derinlemesine pasında Gökhan Ünal, ceza sahasında topa sahip oldu. Gökhan'ın vuruşunda kaleci Atilla topu kornere gönderdi.
41. dakikada, Grosicki'nin sağ kanatta korner noktasına yakın alandan kullandığı serbest vuruşta, Suarez'in kafa vuruşunda top üstten auta çıktı
45. dakikada, Troisi'nin sağ kanattan ortasında ceza sahasında topla buluşan Gökhan Ünal'ın vuruşunda top yandan auta gitti.
MAÇTAN DAKİKALAR (İKİNCİ YARI)
54. dakikada Hasan Ali'nin sol kanattan ceza sahasına ortasında Navratil ters bir kafa vuruşu yaptı. Kaleci Atilla, topu kornere çeldi.
65. dakikada, orta sahadan topu taşıyan Sefa ceza sahası önünde topu Amrabat ile buluşturdu. Amrabat'ın sert vuruşunda top yandan auta çıktı.
67. dakikada, Gökhan Ünal sol kanattan ceza sahasına girerek dar açıda kaleci ile karşı karşıya kaldı. Gökhan'ın vuruşunda kaleciden seken top ile bu kez Amrabat buluştu. Amrabat'ın vuruşunda kaleci Atilla ikinci hamleyle topu kornere çeldi.
69. dakikada, Gökhan Ünal'ın kaleye yaklaşık 25 metre mesafeden kullandığı serbest vuruşta, kaleci Atilla'nın elinden seken top filelere gitti: 3-1
77. dakikada, Sefa ile Gökhan'ın verkaçlarla ceza sahasına girdiği pozisyonda Sivasspor defansı tehlikeyi uzaklaştırmaya çalışırken top Amrabat'ta kaldı. Amrabat, düzgün vuruşla takımının 4. kendisinin 2. golünü kaydetti: 4-1
83. dakikada, Gökhan Ünal'ın sol kanattan ortasında Okan'ın ceza sahasında dokunamadığı top Okay'ın önünde kaldı. Okay, topu filelere gönderdi: 5-1
84. dakikada, sağ kanattan kullanılan gelen ortada ceza sahasında toplu buluşan Cihan, düzgün vuruşla topu ağlara gönderdi: 5-2
91, dakikada, Amrabat'ın pasında ceza sahasında toplu buluşan Gökhan Ünal, kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda topu ağlarla buluşturdu: 6-2

Stat: Kadir Has
Hakemler: Aytekin Durmaz, Erdinç Sezertam, Bülent Gökçü
Kayserispor: Navarro, Hasan Ali, İlhan, Khizanishvili, Troisi (Dk. 64 Okay), Abdullah (Dk. 64 Sefa), Gökhan Ünal, Amrabat, Riveros, Furkan (Dk. 81 Okan), Pekarik
Sivasspor: Atilla, Mehmet Nas (Dk. 52 Erman), Kadir, Grosicki, Rasmussen (Dk. 73 Cihan), Cerny, Faty, Navratil, Suarez (Dk. 60 Eneramo), Hayrettin, Uğur
Goller: Dk. 7, Dk. 77 Amrabat, Dk. 27 Furkan, Dk. 69 ve Dk. 91 Gökhan Ünal, Dk. 83 Okay (Kayserispor) Dk. 33 Grosicki, Dk. 84 Cihan (Sivasspor)
Sarı kartlar: Dk. 37, Dk. 77 Amrabat, Dk. 40 İlhan (Kayserispor) Dk. 58 Hayrettin, Dk. 62 Faty (Sivasspor)
bozmayın moralinizi bursayada 4 attık ligte kötü durumda deiliz haftaya telafi ederiz nasıl olsa şampiyon olacak deiliz ya ha 15,inci ha 7.inci bitirmişiz ne farkeder küme düşmeyelimde
mm1970 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı, olsun, yazıklar