Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bursa'ya Sivaslılar'dan destek
Alt 18.03.2010, 10:55   #21
jaguar19
Acemi Yiğido

43 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 553 jaguar19 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bursa'ya Sivaslılar'dan destek

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben bursa sitesinede girip fikrimi ilettim.ben bursanın şampiyon olmasını istiyen biriyim.evet bursa şampiyon olursa sivasın ne karı olacak diyenlere derimki gs şampiyon olursa sivasın karı ne olacak....?bursa şampiyonlugu hakediyor ayrıca bizede iyi davranan yegane külüplerden biri kayseri gibi kardeş takım olacagına bursa gibi ankaragücü gibi takımlar bize daha çok yakın görünüyor.geçen yıl bize destek oldular biz onları unutacak degiliz.inadına bursa şampiyon olsun ankara gücüm ve sivassporda ligden düşmesin diyenlerdenim.
Ben hemen söyliyim.
Maddi bir kar beklemiyorsanız gs nin şampiyonluğu bursanın şampiyonluğundan
daha mantıklıdır.
Bu eğer kadroyu düzeltirse sivas, trabzon, kayseri ve eskişehir gibişampiyonluğa oynayacak takımlar için de geçerlidir.

Şimdi soracaksanız ne alaka?

Bu takımların şampiyon olması için istanbul takımlarının kötü olması lazım.
Yukarda da yazdım bu takımların kötü olmasıın en önemli sebebi kötü transfer politikalarıdır.
Şimdi açık konuşalım fb ve gs geçen sene adam gibi transferler yapsalardı hocaları göndermeyip takımın dengeleriyle oynamasalardı sivas 2. olabilir miydi?
Ya da bjk şampiyon olur muydu?

Bursanın bu kadroyla bu kadar puan topladığını gören İstanbul takımları ve ts yöneticileri nihayet ilk önce sadece isim yapmış yıldız oyuncu değil takıma uyumlu olabilicek oyuncu diyecek.Taraftarları artık yıldız oyuncu diye bas bas bağırmayacak.Çünkü görüyorlar gökhan ünalları, guizaları delgadoları, lincoln leri.Hepsi yatıyor.İşte böyle oyunculardır kötü transferin meyveleri.

Bursanın şampiyon olması birilerinin kafasına dank etmesine neden olacaktır.
Bu da sivasın gördüğü 2. liği bir daha rüyasında bile görememesi, anadolu takımlarının 3 ist. takımlarının hatalarından faydalanamaması ve istanbuldaki takımların avrupada daha başarılı olması demektir.

Şimdi herkez duygusal bakıyor bu işe.
Biz türk milleti olarak zaten böyleyiz.Tv de bile sesi olmamasına rağmen kör olan insanlara oyumuzu veririz.Sonrasını düşünmeden.
Bursa şampiyon olsun herkez kendine bi gelsin o zaman görüceksiniz bunun sonuçlarını.
jaguar19 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı jaguar19'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.03.2010, 10:56   #22
jaguar19
Acemi Yiğido

Alıntı:
effenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biz olmadiktan sonra kim olursa olsun hic biri umrum da degil hele hele Bursaspor hic umrum da degil cünkü taraftarlari devamli olay cikaran bir taraftar toplugu.........
Birde sua Anadolu hikayaleri tam bayat numaralar gecen sezon gördük biz sampiyonluga oynarken sirf Anadolu takimlar dan darbe yedigimizi..

Ha olurlarsa Bursasporu takdir ederim takdir etmek baska istemek baska....
Evet aynan böyle olması lazım.
Tebriğini iletirsin kutlarsın ama şampiyonluğunu desteklemek,
Yöneticilerin bursa şampiyon olsun demeleri(ts başkanı) kadar saçma bişey olamaz ya.
Alt 18.03.2010, 11:05   #23
effenberg
Tecrübeli Yiğido

effenberg - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

167 Mesajına 208 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 effenberg FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
jaguar19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evet aynan böyle olması lazım.
Tebriğini iletirsin kutlarsın ama şampiyonluğunu desteklemek,
Yöneticilerin bursa şampiyon olsun demeleri(ts başkanı) kadar saçma bişey olamaz ya.
TS baskani gündem degistiriyor onlar hayata da Anadolu dan kendilerin den baska sampiyon cikmasini istemezler...............
Birde zaten TS un GS yi yenecek gücü yoktur ......

Daha önceki sezonlar da gördük TS sampiyon oldugu zaman 5-6 tane Karadeniz takimlari vardi simdi nerde bu takimlar ve bunlarin düsmelerine de devamli TS önayak olmustur.

Her zaman gercekci olmak gerek gecen iki sezon Sivasspor cok büyük firsatlar yakladi diger büyük denilen takimlarin kötü olmasin dan dolayi ama gecen firsatlari kulanamadik artik öyle bir firsatlarin gelmesi icin cok beklememiz gerek.
Önce bir süper ligde kalici olmayi ögrenmek gerek yeni stad ve büyük taraftar toplugu filan gibi seyleri asmamiz gerek.
effenberg isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.03.2010, 11:22   #24
jaguar19
Acemi Yiğido

Alıntı:
TS baskani gündem degistiriyor onlar hayata da Anadolu dan kendilerin den baska sampiyon cikmasini istemezler...............
Birde zaten TS un GS yi yenecek gücü yoktur ......

Daha önceki sezonlar da gördük TS sampiyon oldugu zaman 5-6 tane Karadeniz takimlari vardi simdi nerde bu takimlar ve bunlarin düsmelerine de devamli TS önayak olmustur.

Her zaman gercekci olmak gerek gecen iki sezon Sivasspor cok büyük firsatlar yakladi diger büyük denilen takimlarin kötü olmasin dan dolayi ama gecen firsatlari kulanamadik artik öyle bir firsatlarin gelmesi icin cok beklememiz gerek.
Önce bir süper ligde kalici olmayi ögrenmek gerek yeni stad ve büyük taraftar toplugu filan gibi seyleri asmamiz gerek.
Evet ts yi o zaman anadolu takımları da destekliyordu yanlız ts nin o zamanki futbolu ısıran futboldu.Hele bir de avniaker cehennemi vardı ki şuanki spor yazarları da söylüyorlar oraya çıkmaya korkuyorlardı.Sürekli yenilip geri dönüyorlardı.Ayrıca çok güçlü kadroya sahip olduklarından dolayı avrupanın büyük takımlarını da dize getiyorlardır.

Evet dediğin gibi anadolu takımlarının ts ye olan o zamanki desteği tartışılmaz bu ts nin o zaman ist. takımlardan çok daha iyi kadrosu vardı çok daha iyi top oynuyordu.Yani bu sadece bi bahane bence onlar yine şampiyon olurlardı.
Şuan nasıl mili takımın büyük çoğunluğu gs liylse o zaman da gs yerine ts vardı.

Neyse konu bu değil zaten.
Deiğim gibi sivasın 2. olmasının en önemli sebebi ist. takımlarının kötü olmasıdır.
Kim sivassporun oynadığı futbolu beğeniyordu ki?
Sadece rakibe ters gelen sonuca giden futbol oynanıyordu.

Ben bursanın şampiyon olmasından sonra 4 büyük denilen takımların kendine çeki düzen vereceğini düşünüyorum.Ts yi bilmem de diğer 3 takım bundan önceki gibi olmayacakları kesin artık.
Alt 18.03.2010, 11:40   #25
oNuR
Usta Yiğido

oNuR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

848 Mesajına 2.123 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 780 oNuR BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
jaguar19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben hemen söyliyim.
Maddi bir kar beklemiyorsanız gs nin şampiyonluğu bursanın şampiyonluğundan
daha mantıklıdır.
Bu eğer kadroyu düzeltirse sivas, trabzon, kayseri ve eskişehir gibişampiyonluğa oynayacak takımlar için de geçerlidir.

Şimdi soracaksanız ne alaka?

Bu takımların şampiyon olması için istanbul takımlarının kötü olması lazım.
Yukarda da yazdım bu takımların kötü olmasıın en önemli sebebi kötü transfer politikalarıdır.
Şimdi açık konuşalım fb ve gs geçen sene adam gibi transferler yapsalardı hocaları göndermeyip takımın dengeleriyle oynamasalardı sivas 2. olabilir miydi?
Ya da bjk şampiyon olur muydu?

Bursanın bu kadroyla bu kadar puan topladığını gören İstanbul takımları ve ts yöneticileri nihayet ilk önce sadece isim yapmış yıldız oyuncu değil takıma uyumlu olabilicek oyuncu diyecek.Taraftarları artık yıldız oyuncu diye bas bas bağırmayacak.Çünkü görüyorlar gökhan ünalları, guizaları delgadoları, lincoln leri.Hepsi yatıyor.İşte böyle oyunculardır kötü transferin meyveleri.

Bursanın şampiyon olması birilerinin kafasına dank etmesine neden olacaktır.
Bu da sivasın gördüğü 2. liği bir daha rüyasında bile görememesi, anadolu takımlarının 3 ist. takımlarının hatalarından faydalanamaması ve istanbuldaki takımların avrupada daha başarılı olması demektir.

Şimdi herkez duygusal bakıyor bu işe.
Biz türk milleti olarak zaten böyleyiz.Tv de bile sesi olmamasına rağmen kör olan insanlara oyumuzu veririz.Sonrasını düşünmeden.
Bursa şampiyon olsun herkez kendine bi gelsin o zaman görüceksiniz bunun sonuçlarını.

Yazdığınız yazının genelinden ulasılacak sonuc ;

Anadolu takımları iyi mücadele etmesin,şampiyon olmasın ;ederlerse İstanbul takımları seneye iyi transferler yaparlar,biz yine kendi halimizde takılırız..E o zaman anadolu takımlar ligden çekilsin,onlar kendi aralarında oynasın dursun..İstanbul takımlarının şampiyon olması daha mantıklıysa,neden statlar yapılsın,futbolculara paralar verilsin,o zaman yöneticiler akrabağlarından çıkarsınlar 11 kişi onlar oynasın...

E hani nerede mücadele ? Nerede rekabet ..?

Bi takımın şampiyon olması demek sizinde bileceğiniz üzere müthiş bir maddi kaynak demektir.İyi bir yönetim anlayışı ile bu para faydalı olarak kullanıldığında bu rekabet ortamı sağlanır.

Kısacası size katılmıyorum
oNuR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda oNuR'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2010, 11:56   #26
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 837 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Biz olmadiktan sonra kim olursa olsun hic biri umrum da degil hele hele Bursaspor hic umrum da degil cünkü taraftarlari devamli olay cikaran bir taraftar toplugu.........
Birde sua Anadolu hikayaleri tam bayat numaralar gecen sezon gördük biz sampiyonluga oynarken sirf Anadolu takimlar dan darbe yedigimizi..

Ha olurlarsa Bursasporu takdir ederim takdir etmek baska istemek baska....
kardeşim sen taraftar grubunu tanımadığın belli bide geçen sene en çok destekleyenler arsında onlardı bizi şimdi de biz desteklemmiz lazım geçen sen biz sivasta onlar top diye bağırdık onlar bizi kendi sahalarında alkışladılar bağrılarına bastılar bunuda söyliyeyim dedim..
Alt 18.03.2010, 11:59   #27
58 MeRt EMiR
Yeni Yiğido

58 MeRt EMiR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 58 MeRt EMiR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bursayı çok severim bravo sivaslılara bursaya başarılar
58 MeRt EMiR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.03.2010, 12:37   #28
jaguar19
Acemi Yiğido

Alıntı:
oNuR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yazdığınız yazının genelinden ulasılacak sonuc ;

Anadolu takımları iyi mücadele etmesin,şampiyon olmasın ;ederlerse İstanbul takımları seneye iyi transferler yaparlar,biz yine kendi halimizde takılırız..E o zaman anadolu takımlar ligden çekilsin,onlar kendi aralarında oynasın dursun..İstanbul takımlarının şampiyon olması daha mantıklıysa,neden statlar yapılsın,futbolculara paralar verilsin,o zaman yöneticiler akrabağlarından çıkarsınlar 11 kişi onlar oynasın...

E hani nerede mücadele ? Nerede rekabet ..?

Bi takımın şampiyon olması demek sizinde bileceğiniz üzere müthiş bir maddi kaynak demektir.İyi bir yönetim anlayışı ile bu para faydalı olarak kullanıldığında bu rekabet ortamı sağlanır.

Kısacası size katılmıyorum
İşaretlediğim yer kısmen benim anlatmak istediğim şeydir.
Aslında şöyle belirtseydim daha açıklayıcı olurdu.Ben şampiyon olayım benden sonra kim şampiyon olursa olsun ister gs olsun ister diyarbakır olsun.
Ama ilk önce ben şampiyon olayım.

Ben şampiyon olduktan sonra, işte o zaman bursayı sonuna kadar desteklerim.
Ts den sonra sivas sivastan sonra da bursa şampiyon olsun derim.

Şu mücadele olayına gelirsek ligdeki mücadelenin artması için ille de birisinin şampiyon olması gerekmiyor ki.Son yıllar da bursa, sivas gibi takımlar anadoludan şampiyon çıktı diye mi başarılı oluyorlar.Eskişehir anadoludan şampiyon çıktı diye mi stadı full çekiyor ya da antep evinde harikalar yaratıyor, kasımpaşa süper top oynuyor.

Son paragrafa söylediklerinizin ise ne yazıkki sivasa hiçbir katkısı yok.
Aksine sivasın aleyhinedir.Ben ilk önce tuttuğum takımın durumunu düşünüyorum siz takımınızın geleceği yerine ligin geleceğini düşünüyorsanız haklısınız derim.
4 takımın zaten gelirleri diğer klüplere göre çok fazla.Buna bursanın da katılması ligi sadece 4 takımn değil 5 takımın domine etmesi anlamına gelir.
Fikstürde hanesine 6 puan yazdırdığın takım sayısı 4 den 5 e çıkar olay bu.
Onun için bursanın başarısından nemalacak takımlar anadolu takımları değil ist. takımları diyorum.
Bu Konuda jaguar19'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2010, 13:17   #29
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1593 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Bursaya başarılar, sonuna kadar yürüyün kimse tutamaz sizi.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2010, 14:57   #30
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bursanin sampyion olmasini cani gönülden istiyoruz.

gecen senede bursanin ileri gitmesi icin bazilari cok ugrasmis ama 6. haftada sivastaki aldiklari maglubiyet onlari o yolda becerikli olamayacaklarini göstermisti.
Ama bu sene bursaspor sahadaki iyi oynunun yanina HAKEM ve LEVENT KIZIL FEDERASYON faktörünüde alarak ertugrul hocanin iyi idaresi ile bugünlere getirdiler gecen sene bizlerde buralara kadar getirmistik ama son asamada bizi asan boyutlara geldi ve basaramadik.eger son haftalarda suana kadar bursaspor un ve levent kizil in yaninda olanlar son maclarda intikam alma yoluna girmezde destek verirlerse bursaspor rahatlikla sampyion olabilir.

Bu seneki Bursaspor a gösterilen iltimas torpilin yarisi bize gecilseydi biz 3-4 hafta önceden sampyion olurduk ama neyapalim bize nasip olmadi bu ilk insallah bursaspora nasip olur.

Benim su günlerde encok zoruma giden gecen seneki sampiyonlugu sadece bizim kendi hatamizdan kaybedilgi konusuluyor bu cok zoruma gidiyor gecen sene izmirlilerin, tüpcülerin ,kendimizin tecrübesizligimiz ve yalnizligin kurbani olduk.

neyse artik türkiye cok seyler degisir rahmetli hasan dogan bizim gecen senemizde sag olsaydi bize bu seyleri yapanlar bunlari akillarindan bile geciremezlerdi.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bursaya, destek, sivaslılardan