Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Turnuvayı Değerlendirelim
Alt 23.08.2014, 22:53   #21
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 858 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Turnuvayı Değerlendirelim

öncelikle daha hala tatil havasındayız
kaleci korcan efendi sıkıntı yok nasıl olsa 11 de baslıyom düşüncesinde
ilk maçta ümit kötüydü
son 1 hafta kala kaleci orta sahaya oyuncu almamız lazım
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2014, 22:58   #22
cılgınsivas58
Usta Yiğido

geçen sene elini korkak alıstırıp transfer yapmayan yönetim
bu sene kaleci transferınde geç kalındı..
Alt 23.08.2014, 22:58   #23
cılgınsivas58
Usta Yiğido

nihat korcandan bin kat daha iyi
Bu Konuda cılgınsivas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.08.2014, 23:04   #24
buraks58
Usta Yiğido

buraks58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

459 Mesajına 1.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 buraks58 FAZLA SÖZE GEREK YOKburaks58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

soru işaretleriyle dolu bir turnuvayı geride bıraktık. ancak yine de takımımız adına çok faydalı bir turnuva olduğunu düşünüyorum. hem teknik kadronun hem de yönetimin kafasında bir çok şey daha net belirginleşmiştir. inşallah gerekenlerde kısa zamanda yapılır ve geçen sezonkinden çok daha başarılı bir sivasspor izleriz.
Alt 23.08.2014, 23:16   #25
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

sadece turnuva degil hazirlik maclarinda bile gol yemedigimiz hic mac yok. gecen sezonki gol yeme aliskanligi devam ediyor. ama degisen bisey var gecen sene 2 yersek 3 atardik hazirlik maclarindan beri bu da gerilemis pozisyona bile giremiyoruz.

iyi bir kaleci kesinlikle sart. defansla orta saha arasinda cok bosluk kaliyor araya atilan jer top gol. kanatlarimiz islemiyor aydini cok arariz. chrisantus oyuna girdigi andan itibarn iyi koslar yapti cok hizli bir oyuncu.ama sonradan kendilignden sakatlandi umarm ciddi biseyi yoktur.ahmet arastan cok umitliydim fakat nesen oynatilmadigida ortaya cikti.sadece bos bos kosup surekli yere dusmek ve tartismaya girmktn baska yaptigi bisey yok.ahmet sahbaz asla bir super lig takimnda oynayamaz.berk nezirogullari daha orta acmayi beceremiyr.atif utaka da costa ve cicinho haric hepsi bos. diger yeni alinan oyuncular galiba sadece yedek kulubesine obje olsun diye alinmislar. carlos ne yapmaya calisiyor anlamak mümkn degil. hic oyuncu degisikligi yapmama aliskanligi devam ediyor. musa sinan pekin toraman ve digerlerini neden oyuna almaya hic düsnmyr? yoksa yonetme mesajmi var benim istedklerimi almazsanz bende bunlari oynatmm diye!
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı legolass'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.08.2014, 23:18   #26
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1048 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Sadece iki nokta transfer lazım biri kale diğeri ise Melo tarzı ön libero. Ama en önemli sorun kesinlikle kaleci. As kadro için 1 yabancı hakkımız var bakalım hangi bölge için kullanılacak.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda GokhanTurna'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.08.2014, 23:23   #27
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Değerlendirme mi istiyorsunuz.
Sivasspor S.O.S.....S.O.S.....S.O.S!!!
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2014, 23:25   #28
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 878 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

2 gündür maçları stattan canlı izliyorum...Takım aynı takım,geçen yıldan fazla bir farkı da yok...Sivasspor nasıl bir sistemle oynayacak onu da ligde göreceğiz...Umarım Cristiantatus un sakatlığı ciddi değildir...Öyle bir maç oldu ki;maç kıran kırana geçti...Maçta en büyük protestoyu maçta kötü yönetimiyle taraftarı çılgına çeviren hakem oldu...Oyunculara gelince bence bu maçta çok da kötü oynamadılar;hatta dünkü maçtan daha iyi oynadıklarını bile söyleyebiliriz..Çünkü dünkü rakiple bugünkü rakip çok farklıydı..Maçın ilk yarısında sahanın en kötülerinden biri kaleci Korcan la Ahmet şahbazdı..Ahmet Şahbaz 2. yarı ilk yarıya göre daha iyiydi..Ben en çok Berk i beğendim..Berk bu yıl bizim için büyük kazanç olacak..Da Costa 2 maçta da bildiğimiz Da Costa idi...Utaka bugün diğer maçlara göre daha diri gözüktü...Kaleci Korcan 2 maçta da çok dağınık ve formsuz gözüktü;sanki kafası sahada değil başka bir yerdeydi..Maçlara hiç iyi konsntre olamadı...Ben kaç yıldır söylüyorum;bu takımın iyi bir 10 numaraya yani oyun kurucuya ihtiyacı var..Ben takımın en libero ihtiyacının olduğunu düşünmüyorum..Gelecek kaleci Korcan dan daha iyi olmadı;f.b de 3. kaleci konumunda olup geçen yıl Kayseri de 2. kaleci durumuna düşen Ertuğrul un iyi kaleci olduğunu ama Korcan ı kesecek kadar iyi olmadığını düşünüyorum..Bakalım zaman kimi haklı çıkaracak...İnternette bir ara bjk ya 2010 da gelip giden Türk asıllı Avusturya vatandaşı olan bir kalecinin sivasspor ile adının geçtiği haberlerini duydum..Bakalım Ertuğrul mu yoksa bu kaleci mi sivasspora gelecek..Takım geçen yılın aynısı olduğu için hoca da takımı bozmak istemiyor;hatta yedeklere bile fazla şans vermiyor...Taraftar Cem Sinan Yılmazer e şans verilmesini bekledi ama Carlos maalesef bu görüşe katılmıyor...Sivasspor aynı sivasspor;geçen yıldan değişen bir şey...Ben bazı taraftarların aksine eğer takımda kalırsa Ahmet Aras ın 2. yarılarda da olsa takıma girip hatta goller atacağını düşünüyorum...Şu anda Batuhan hala düz koşularda,ne zaman oynayacağı belli değil;zaten Carlos un başka seçeneği de kalmamış gözüküyor...Maçı izlerken arka koltuklarda oturan Sivas'ın eski hakemlerinden birisinin Aydın ile sivassporun anlaştığı haberini arkadaşlarına anlatıyordu...Bakalım bu haber ne kadar doğru ama Carlos un Aydın'ı ısrarla istediğini sağır sultan bile duydu...Haftaya lig başlıyor;umarım lige galibiyetle başlarız..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.08.2014, 23:25   #29
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1048 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Önümüzdeki hafta ligler başlıyor ve açıkcası biz hiç hazır bir görüntü vermedik. Yeni transferlerimizin neredeyse hepsi kampı yakından takip edenlerin dediği bizimde Cumhuriyet Kupasında izlediğimiz kadarıyla vasat oyuncular...

Korcan 3 Temmuz sürecinden beri sürekli yıprandı son olarak da hak ettiğimiz Uefa Kupasına katılamamamız nedeniyle büyük bir çöküntü içerisinde, Korcan'ı biraz dinlendirmekte fayda var yoksa Korcan bu kadar saçma goller yiyecek bir kaleci değil. Yönetimin ne yapıp edip Fenerbahçe'den Ertuğrul'u takıma kazandırması gerek...

Özellikle Utaka, Cicinho ve Burhan kaldığı yerden devam ediyorlar Allah nazardan korusun mükemmel oyuncular ve kendilerine de çok iyi bakmışlar.
Da Costa ve Aatif'ı unutmuşun abi. Ayrıca Adem'i de beğeniyorum ben yanına koy Melo tarzı bir oyuncu takım mis
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda GokhanTurna'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.08.2014, 23:32   #30
bugra5858
Yiğido

bugra5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

135 Mesajına 231 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 bugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISI

Takım Hollanda kampında hiç çalışmamış galiba. Oynadığımız iki maçında son 10-15 dakikası oyundan düşüyor takım. Carlos'tan Musa Sinan gibi oyuncuları oynatmasını beklerdim. 2-3 transfer ve sıkı çalışmayla bu takım kendini toparlar. Mutlaka bir kaleci, kritik paslarla oyunu açabilmemizi sağlayacak bir ortasaha oyuncusu ile sol kanata bir oyuncu bu takım için iyi olur.

Etiketler
değerlendirelim, turnuvayı