Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

--->: TRABZON taraftardan
Alt 13.01.2008, 19:22   #321
oflim
Yeni Yiğido

2 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 oflim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: TRABZON taraftardan

Alıntı:
MERİÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben kendi düşüncelerimi söylüyorum niye siz bu ligin takımı değilmisiniz küme düşemezmisiniz düşürmezler mi?Ben yorumlarda görüyorum biz ne kadar barışçıl olursak olalım sizin taraftarınızın tek örneği manisa benzetmesi bizim kurtaramayıp düşüceğimiz yönünde benim Şampiyonluğa oynuyan takımıma kümeye oynuyacaksınız derlerse senin 10.sıradaki takımına kümede kalın demem hiç de abes değil!!!
bizim küme düşmemizin tartışmasını bile yapman dengesizliktir.
sen o tabiri kendi takımın için kullan kardeşim.
bugün varsınız yarın bu ligde olmayabilirsiniz.
gerçek ama acı!
ama bunu bizim için düşünmen bile doğaya aykırıdır.
bilmem anlatabildimmi?
oflim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.01.2008, 19:33   #322
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

231 Mesajına 457 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDI
Reden --->: TRABZON taraftardan

Alıntı:
oflim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bizim küme düşmemizin tartışmasını bile yapman dengesizliktir.
sen o tabiri kendi takımın için kullan kardeşim.
bugün varsınız yarın bu ligde olmayabilirsiniz.
gerçek ama acı!
ama bunu bizim için düşünmen bile doğaya aykırıdır.
bilmem anlatabildimmi?

Senin Acını anlıyorum :(unutma senin daha doğrusu sizin duruma her genç yaştakinin başına gelirYav kabullenin Trabzon bittin iki iki daha dört ..Her ne kadar kabullenmek istemesenizdede bizimle kaç maç oynadınız kaçını aldınız 6-1 oldu sanırımDilek olay değil bizim için biz Kanatta kırarız Hamsi tavada yaparız Aslanı da susdururuz biz alıştık eee sizinde alışma zamanınız geldi belkide geçiyor
HaSiVasLıM58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.01.2008, 19:40   #323
oflim
Yeni Yiğido

2 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 oflim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
HaSiVasLıM58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Senin Acını anlıyorum :(unutma senin daha doğrusu sizin duruma her genç yaştakinin başına gelirYav kabullenin Trabzon bittin iki iki daha dört ..Her ne kadar kabullenmek istemesenizdede bizimle kaç maç oynadınız kaçını aldınız 6-1 oldu sanırımDilek olay değil bizim için biz Kanatta kırarız Hamsi tavada yaparız Aslanı da susdururuz biz alıştık eee sizinde alışma zamanınız geldi belkide geçiyor
daha 6.macı oynadık kardeş.
bunun elbet trabzonuda var biliyorsun.
tabzon bu tür maçlarda rakibini ya kümeye gönderir yada bir daha asla belini doğrultamayacak hale sokar. vanspor rizespor samsunspor örnekleri ortada!
trabzonun hiçde bittiği yok.
sizin yeriniz sene sonunda belli.
en fazla 5.olursunuz.
buda doğal olarak tarihinizin en önemli başarızı olarak ve bir dahada bu başarıyı yakalayamamk üzere tarihe gecer.
sende cok iyi alışacaksın bundan sonra belki kendi evinizde beraberlik görürsüzün.
aslanda parcalar sizi kartlada kanaryada.
bakmayın biz kaostayız.
oflim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.01.2008, 20:00   #324
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

231 Mesajına 457 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDI
Blinzeln --->: TRABZON taraftardan

Alıntı:
oflim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
daha 6.macı oynadık kardeş.
bunun elbet trabzonuda var biliyorsun.
tabzon bu tür maçlarda rakibini ya kümeye gönderir yada bir daha asla belini doğrultamayacak hale sokar. vanspor rizespor samsunspor örnekleri ortada!
trabzonun hiçde bittiği yok.
sizin yeriniz sene sonunda belli.
en fazla 5.olursunuz.
buda doğal olarak tarihinizin en önemli başarızı olarak ve bir dahada bu başarıyı yakalayamamk üzere tarihe gecer.
sende cok iyi alışacaksın bundan sonra belki kendi evinizde beraberlik görürsüzün.
aslanda parcalar sizi kartlada kanaryada.
bakmayın biz kaostayız.

Arkadaşım 4 Büyük Yok sende biliyorsun Trabzon bitti Bitirdiler Durumunuz İçler Acısı Yanal da söyledi maç sonra afallamıştı adeta ne diyeceğini bilmiyordu sonra diğer takımların beğenmeyipte yarı yolda bırakan kaç tane futbolcusu var biliyormusun Balili gb Petkoviç gb v.b...Ceyhun da yakında bize gelirse İnan bizi Milan bile tutamaz artık 4 büyükten biri Sivasspor bunu ben değil Türkiye Medyası değil Dünya medyası söylüyor sonra sana şunuda söylemek istiyorum ;En çok uluslararası sitelerde haberlerde söz edilen bir takımız biz manisa oacağız diyenlere cevabını verdik vermeye devamda edeceğiz 3. senemiz ve her geçen senede çok daha ii oluyoruz biz geçici bir aşka sevdaya bağlanmadık biz ;Dünyada iki renk gül olsun biri kırmızı diğeri beyaz sen beni unutursan kırmızıların solsun ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun...Yani bizimki bir rüya değil Hani Sn Başkanımızın bir sözü var Bizler inandık sizde inanın..!!Bizde inanmaya devam edeceğiz Bir ömür Kalbimiz onunla He bu şu demek olmuyor Trabzon u Hafif görmek Elbette Güçlü takım ama Osmanlı gb oldu sonu Artık Otoriterliğini Saygınlığını Kaybetti Medya bile hemen hemen yer vermez oldu sizlerde farkındasınız Ama yinede başarılar dilerim..
HaSiVasLıM58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.01.2008, 20:10   #325
kurtay58
Yiğido

kurtay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 188 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 683 kurtay58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Trabzonlu arkadaşlar fazla üzülmeyin, Biz Sivaslılar ile siz Trabzonluların birbirine çok benzeyen yanları vardır. Şampiyonluk yarışında gönlünüzün (bu sene) Sivasspordan yana olduğunu çok iyi biliyoruz. Sizide seneye bu yarışın içinde görmek istiyoruz. Sivassporun bu çizgiye nasıl geldiğini görmek için son 5-6 yılına bakmanız gerekir. Hepinize saygılar.
kurtay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.01.2008, 20:21   #326
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 798 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gereken cevabı takımımız sahada vermiştir...şu bilinsin ki, bizim gurur duyduğumuz bir takımımız var...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: Bizde Burdayız
Alt 14.01.2008, 09:33   #327
çılgın_lar
YASAKLI ÜYE

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 çılgın_lar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: Bizde Burdayız

Alıntı:
omercoskun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bende şu an o siteye üye oldum inceliyorum kimileri war neler diyor kimileri var gerçekten sağduyulu düşünüyor kimileri ise sadece nefretlerini kusuyor bu oynuyacakları takım sanki türk takımı değilmiş gibi akla hayale gelmeyecek yazılarda war ama %50 lik taraftarın sağ duyulu olduğunu düşünüyorum bazı kendini bilmezlerin freni patlamış kamyon gibi gittiklerini görüyorum.
Önceliklle galibiyet için tebrikler...Böyle insanlar heryerde var sadece bize mahsus bişey değil.siz yorum yaparken iyi incelerseniz bazı arkadaşlarınız ya bu trabzonlular diye bahsediyo trabzon halkını trübindeki insanlarla sınırlayarak yorum yapıyo daha doğrusu suçluyor.biz de bazı deplasmanlara gittiğimizde nelere maruz kalıyoruz.üst sıralara oynarken çoğu anadolu deplasmanlarına gittiğimizde bize çelme takmak için ellerinden geleni yapıyorlar.bide hakikaten merak ediyorum acaba trabzon yerinde istanbul takımlarının birisi olsaydı bu kadar yüklenecekmiydiniz tepki gösterecekmiydiniz.zor çünkü zaten çoğunuz o takımları tutuyor.neyse uzatmaya gerek yok önemli olan unutmaycağımız bizi biz yapan değerler,aynı bayrak,aynı vatan,aynı din altında olmamız...bu fazlasıyla yeter...
çılgın_lar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.01.2008, 09:37   #328
61Gg
YASAKLI ÜYE

8 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 61Gg FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
HaSiVasLıM58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bana kaç şampiyonLuğunuz var onu söyLe...
61Gg isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.01.2008, 09:40   #329
61Gg
YASAKLI ÜYE

8 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 61Gg FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kurtay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Trabzonlu arkadaşlar fazla üzülmeyin, Biz Sivaslılar ile siz Trabzonluların birbirine çok benzeyen yanları vardır. Şampiyonluk yarışında gönlünüzün (bu sene) Sivasspordan yana olduğunu çok iyi biliyoruz. Sizide seneye bu yarışın içinde görmek istiyoruz. Sivassporun bu çizgiye nasıl geldiğini görmek için son 5-6 yılına bakmanız gerekir. Hepinize saygılar.
GönLümden sivasın şampiyon oLmasını feLn artık istemiyorum...Sivas amatöre biLe gitse acımam bu payıLanLardan sonra istanbuL takımLarı şampiyon oLur inşALLAH siz oLmazsınız..
bu arada 5058 e mesaj atmakLa 5,ytl biLetLe şampiyon oLamazsınız ne kadar aciz bi takımsınız...
61Gg isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: --->: TRABZON taraftardan
Alt 14.01.2008, 09:40   #330
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1501 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein
Standart -->: --->: TRABZON taraftardan

Alıntı:
61Gg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bana kaç şampiyonLuğunuz var onu söyLe...
SİZİN KAÇTANE SANKİ 1 2 3 4 5 100 HANGİSİ PARMAK SAYISINI GEÇMEZ ESAS GELDE ŞİMDİ ŞAMPİON OL BAKALIM

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır