Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

--->: TRABZON taraftardan
Alt 14.01.2008, 12:00   #381
ReFRaCToRY
Yiğido

ReFRaCToRY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 199 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 ReFRaCToRY Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: TRABZON taraftardan

Alıntı:
trabz10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
iyi gardaş böyle devam eder şampiyon olursunuz inşallah! Allah yardımcınız olsun. Benim şahsi tutumum budur. Keşke durum böyle olmasaydı!Trabzonsporlular olarak istanbul kulüplerine karşı davanızda yanınızdayız!Yeter ki aynı davada siz de bizim yanımızda olun.

biz kimsenin ne yanındayız ne de karşısında SELAMETLE!...
Alt 14.01.2008, 12:00   #382
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1034 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
iyi gardaş böyle devam eder şampiyon olursunuz inşallah! Allah yardımcınız olsun. Benim şahsi tutumum budur. Keşke durum böyle olmasaydı!Trabzonsporlular olarak istanbul kulüplerine karşı davanızda yanınızdayız!Yeter ki aynı davada siz de bizim yanımızda olun.
benim ve burafakilerin sna bir sözü yokki. bu düşmanlığı körükleyenler kızıyoruz. biz bitirmek istedikçe üsütümüze geliniyor kendi sitemizde tehdit ediliyoruz. yapamsınlar bunu artık. bizi kim nerede korkutabilmiş söylermisin?
düşmanlığa kaldıktan sonra iş bizden daha büyük düşman bulamazsınız.

ama biz milli duygularla sevdiğimiz Trabzondan nefret ettirildik bu kişilerin sayesinde.
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda SenSetik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
-->: --->: TRABZON taraftardan
Alt 14.01.2008, 12:03   #383
FurkaN
Usta Yiğido

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

525 Mesajına 1.026 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1009 FurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: --->: TRABZON taraftardan

Alıntı:
Biz tutumumuz ortada sizlerin burada yazması bile bizleri dostluğun sürmesi açısından sizden bir adım öne geçiriyor... Biz elimziden geleni yapıyoruz ama bir başka konuda Trabzonlunun biri bileğimizi kırmaktan bahsediyor... Sende haklısın memleketin eğrisi ile doğrusu ile savunursun... Ama gözünü aç derim...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: -->: --->: TRABZON taraftardan
Alt 14.01.2008, 12:09   #384
trabz10
Yeni Yiğido

trabz10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 trabz10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: -->: --->: TRABZON taraftardan

Alıntı:
FurkaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Biz tutumumuz ortada sizlerin burada yazması bile bizleri dostluğun sürmesi açısından sizden bir adım öne geçiriyor... Biz elimziden geleni yapıyoruz ama bir başka konuda Trabzonlunun biri bileğimizi kırmaktan bahsediyor... Sende haklısın memleketin eğrisi ile doğrusu ile savunursun... Ama gözünü aç derim...
Arkadaş her memlekette savunulacak harekette olur savunulmayacak harekette! Sen şimdi son maçta "hepiniz or... ço...sunuz" şeklinde tezahürat eden sivaslıyı savunuyor musun? Bence savunmamalısın ben küfreden trabzonluyu kim olursa olsun savunmam! Ayrıca ben tokatlıyım trabzon benim memleketim değil!
trabz10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.01.2008, 12:12   #385
talha58
Usta Yiğido

talha58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 462 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 910 talha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Arkadaş her memlekette savunulacak harekette olur savunulmayacak harekette! Sen şimdi son maçta "hepiniz or... ço...sunuz" şeklinde tezahürat eden sivaslıyı savunuyor musun? Bence savunmamalısın ben küfreden trabzonluyu kim olursa olsun savunmam! Ayrıca ben tokatlıyım trabzon benim memleketim değil!
Ya küfür hareketi çok kısa bir alevlenme şeklinde oldu ve hemen susturuldu. Küfürü tabiki savunmayız. Ayrıca burası Türkiye'nin bu anlamda en temiz stadlarından birisidir. Ayrıca Tokatlıysan neden Tarabzonu tutuyorsun anlamadım.
talha58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: --->: -->: --->: TRABZON taraftardan
Alt 14.01.2008, 12:14   #386
FurkaN
Usta Yiğido

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

525 Mesajına 1.026 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1009 FurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: --->: -->: --->: TRABZON taraftardan

Alıntı:
O zaman beni ne yoruyon arkadaş Tokatlısın Trabzonu savunuyorsun... Hemde onlardan daha ateşli... Ben senin için dedim savunursun diye... Yoksa bizde asla olmayacak bişey küfrü savunmak... Bizler onlara karanfille karşılık verdi yediğimiz tokatlara... Anlayana çok şey anlatır bu ders...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: TRABZON taraftardan
Alt 14.01.2008, 12:16   #387
badboysefaq
Yeni Yiğido

badboysefaq - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 badboysefaq FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

forumlarına girdim maç hakkında yorumlarını okudum adamlar resmen aglıyor hava şartlarını bahane ediolar anadolunun abisi ts falan degildir.onların abiligi dedelerimiz zamanında kaldı bunu kabul edin.degişen zamana ayak uyduramazsan çökersin örnek:trabzonspor.bize kopek diyenler var o sitede kimin ne oldugunu dün gördük sahada.adanaa demir sporr oolleeyy
badboysefaq isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.01.2008, 12:20   #388
trabz10
Yeni Yiğido

trabz10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 trabz10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ReFRaCToRY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
e daha ne diye trabzon ayağı ytapıyorsun kardeşim kendi memleketin varken ben şahsen Tokat ı ve tokatspor u çok severim ama senn bu yaptığın yanlış!!!
Ne yanlışı ya!Trabzonspor ulusa malolmuş bir takımdır! Trabzon taraftarı sadece trabzonlular mı sanıyorsun! Sivas taraftarı sadece sivaslılar olabilir şimdilik daha şampiyon olmadınız! Hele bi olun bak sen manisadan,adanadan hatta trabzondan bile sivasspor taraftarı çıkar! Anlatabildim mi?
Bir de Sivassporu desteklediğimin aksi olan hiç birşey söylemediğim halde sen sanki sivasspor düşmanıymışım gibi mesajlar atıyosun!
Hafta sonu tuttuğum takımı yendiniz ben burada inşallah şampiyon olursunuz diyorum sen bana ne diyosun!!!
Bunu sivasspora maletmeyeceğim galiba bu kişisel bi sorun sen biraz geç anlıyorsun galiba!!!
trabz10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.01.2008, 12:23   #389
ReFRaCToRY
Yiğido

ReFRaCToRY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 199 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 ReFRaCToRY Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Ne yanlışı ya!Trabzonspor ulusa malolmuş bir takımdır! Trabzon taraftarı sadece trabzonlular mı sanıyorsun! Sivas taraftarı sadece sivaslılar olabilir şimdilik daha şampiyon olmadınız! Hele bi olun bak sen manisadan,adanadan hatta trabzondan bile sivasspor taraftarı çıkar! Anlatabildim mi?
Bir de Sivassporu desteklediğimin aksi olan hiç birşey söylemediğim halde sen sanki sivasspor düşmanıymışım gibi mesajlar atıyosun!
Hafta sonu tuttuğum takımı yendiniz ben burada inşallah şampiyon olursunuz diyorum sen bana ne diyosun!!!
Bunu sivasspora maletmeyeceğim galiba bu kişisel bi sorun sen biraz geç anlıyorsun galiba!!!

biz senin qibi şampiyonluk için takım tutan taraftarlardan değiliz!!!
senin memleketinin takımı 2. lige çıkmak için çırpınırken biz tokata qelip tokatspor die bağırıp destek veriyorken sen burda trabzon ayağı çekiyorsun
YAZIIIK!!!!
Alt 14.01.2008, 12:24   #390
talha58
Usta Yiğido

talha58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 462 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 910 talha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:

Tamam o zaman daha fazla uzatma bu konuyu. Burada keselim artık.
talha58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır