Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stadyum Manifestomuz!
Alt 07.12.2010, 19:31   #381
mgulseven
Yiğido

mgulseven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 120 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 mgulseven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Stadyum Manifestomuz!

Sadece ve sadece şuan agıza bir parmak bal çalmak gibi bişey bu sözler.Daha öncede yazmıştım gene yazıyorum ANKARA'da SİVAS'ı temsil edenler kendilerini temsil etmekten acizler başbakanın agzının içine bakıyorlar başbakanımızda seçimden seçime şöyleeeee bir geçerken SİVAS'a ugruyor halkın zayıf tarafı olan stad konusunu açıp gidiyor.Bizde hemen çoşup peşinden koşup denilenleri yapıyoruz ve bir sonraki seçime kadar unutuluyoruz gene.Veeee malum sil baştan.....
mgulseven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mgulseven'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.12.2010, 20:55   #382
kangal06
Tecrübeli Yiğido

kangal06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 123 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 kangal06 FAZLA SÖZE GEREK YOKkangal06 FAZLA SÖZE GEREK YOKkangal06 FAZLA SÖZE GEREK YOK

20000 kişilik stad yapacaklarsa tesislere yatırım için para desteği versinler en azından stad şehirde kalır para da işe yarar. resmen size halı saha yapcam demiş adam olaya bak ya dalga geçer gibi... "benden size istediğiniz stad yok sizi kandırıyorum" deseymiş daha iyi olurmuş böyle salak yerine koymuşlar resmen
kangal06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2010, 17:13   #383
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 778 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

İzmir'e yeni stat müjdesi (15.12.2010)

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde yapılması planlanan 15 bin kişilik stat için, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ile Türkiye Futbol Federasyonu arasında 3'lü protokol imzalanacağı bildirildi.
İzmir Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun dün Ankara'da Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül ve TFF Başkanı Mahmut Özgener ile bir toplantı yaptığı belirtildi.
Toplantı sonucunda daha önce Türkiye'nin 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası adaylığı sürecinde Örnekköy'de 40 bin seyirci kapasiteli stat inşa edilmesi düşünülen bölgede 15 bin kişilik stat yapımına karar verildiği, bu konuda 3 kurum arasında protokol imzalanacağı bildirildi.
Söz konusu stat için daha önce hazırlanan projenin uygulanacağı, Avrupa Futbol Şampiyonası'na yeniden aday olunması durumunda Atatürk Stadı'nın revize edileceği öğrenildi.
50sekiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.12.2010, 19:27   #384
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

bize verilen sözün ardından 3 yıl geçmesine rağmen hala ortada bişey yok.ama bursa ve trabzonunkine yakında başlanıyor.
http://www.haber7.com/haber/20101216...yor-Galeri.php
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.12.2010, 20:07   #385
eyupkocak
Tecrübeli Yiğido

eyupkocak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

225 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 652 eyupkocak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dev kulub olup kendi stadımızı kendimiz yapacaz
yiğitlik var kanımız da kiseye etmeyiz minnet ,
seçim zamanı gelip göstermelik söz verenleri kınıyorum
Alt 16.12.2010, 22:28   #386
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 883 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Alıntı:
akkuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BAKIN HEPİNİZE CEVAP
Şu an stadımızın yeri ve stadımızın kendisi şehrimizin durumuna göre çok iyi yerde ve kapasite olarak yeterli durumda,ne zamanki sivasspor taraftarı olarak büyük stada gereksinim olursa mutlaka yapılır kafanızı takmayın sizlerin bir çoğu sivasta yaşadığını zannetmiyorum,önemli olan bu memlekete ve türkiyeye 80 yılda yapılanlara birde son 8 yılda yapılanlara bakın farkı görürsünüz,
Buradan hakaret edercesine saldıranlara düşündükleri ağır laflarıda kendilerine iade ediyorum
ya gidin Allah aşkına, bir insan memleketinin gelişmesini nasıl iştemez, Sivasımızda milli maçlar oynansa kötümü olur.
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.12.2010, 22:33   #387
eyupk
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 883 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

akkuzu sana şunu söylüyorum, evet ben Sivasta oturmuyorum İstanbulda oturuyorum, ama ben senin gibi memleketimin gelişmesini iştemeyenlerden değilim kusura bakma. ben bir Sivaslı olarak memleketimin her bakımdan gelişmesini iştiyorum, sen iştemiyorsan en iyisi sus konuşma. Milli maçların Sivasımızda oynanıp kazanılan paralarla Sivasımızın gelişmesini iştiyorum, sen iştemiyorsan sus.
Alt 16.12.2010, 22:38   #388
eyupk
Usta Yiğido

ve senin sözlerinden şunu anlıyorum, Sivasta yaşayan hemşerilerimiz senin gibi Sivasımızın gelişmesini iştemiyor ama başka illerde oturan hemşerilerimiz gelimesini iştiyor resmen bunu söylemeye çalışıyorsun sanırım. Sivaslılık böyle olunmaz kusura bakma, boşuna Sivaslıyım diye geçinme sen, biz Sivaslılar olarak memleketimizin gelişmesini canı gönülden iştiyoruz ve madem söz verilmiş bazı konularda sözlerin yerine getirilmesi için sözleri hatırlatmamız hakkımız.
Alt 21.12.2010, 10:35   #389
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok

YAKINLIK NEREDE ŞANS NEREDE

Trabzon'a yeni bir stadyum yapılması ile Sivas'a yeni bir stadyum yapılması yaklaşık olarak aynı dönemde gündeme gelmişti. Ancak her şeyin gerisinde kalan Sivas'ta stadyum konusunda bir arpa boyu yol alınamazken Trabzon çoktan hareket geçti.

Trabzon’a yeni bir stadyum yapılması ile Sivas’a yeni bir stadyum yapılması yaklaşık olarak aynı dönemde gündeme gelmişti. Ancak her şeyin gerisinde kalan Sivas’ta stadyum konusunda bir arpa boyu yol alınamazken Trabzon çoktan hareket geçti.

Avni Aker, Trabzonspor’a devredilecek, başka bir yere yeni bir stat yapılacak. Üstelik stat deniz doldurularak yapay adalar arasına inşa edilecek. 800 dönümlük arazi üzerine yapılacak stadyumun kısa süre içerisinde tamamlanması bekleniyor. TOKİ ile anlaşmaya varıldı, Başbakan Recep Tayip Erdoğan’dan onayı alınan projenin ihalesi gerçekleştirildi.

Ancak Sivas’a yapılacak olan stadyumda TOKİ ile anlaşmaya varılamadı. Üstelik Sivas’taki stadyum için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan iki defa söz alınmasına rağmen bir sonuç elde edilemezken Trabzonlu olan Spordan sorumlu bakan Faruk Özak’ın memleketindeki stadyum için hızlı davranılması Sivaslılar için düşündürücü geldi.

Öte yandan “Sivas için bir şans” olarak görülen TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı ve AKP Sivas Milletvekili olan Mustafa Açıkalın’ın, Başbakan Erdoğan’a yakın olduğu konuşulurken bu yakınlığın Sivas il ilgili konulara yansımaması Sivas halkını canından bezdirdi. Sporcu kimliği ile bilinen ve “asrın güreşçisi” unvanını taşıyan, milletvekili koltuğuna oturduktan sonra da yine Açıkalın gibi Başbakan Erdoğan’a yakınlığı ile bilinen Hamza Yerlikaya’nın da stadyum konusunda gözle görülür bir çözüm getirememesi eleştiriliyor. Sivas halkı böyle bir yakınlık ve böyle bir şans istemiyor.

Nüfusu Sivas’tan az olmasına rağmen Büyükşehir belediyesi kapsamına alınan Trabzon’un stadyum konusunda da Sivas’ın bir adım önünde olması ilimizin siyasi ve bürokratlarının bir eseri olarak nitelendiriliyor.

Kaynak: Sivaspostası

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.12.2010, 13:22   #390
mordumann
Yeni Yiğido

12 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 mordumann FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yerel basın düzgün haber yapsa şaşardın,stadyum konusu tamamda,büyükşehir de trabzonun nufusu sivastan fazla tutmuş az yazmışlar bu kadarmı sallamak olur.
mordumann isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ayrıntıları, belgesi, kıyak, manifestomuz, neyimize, projesi, sivas yeni stad, sivasspor yeni stad, sivassporstad, sivasstadyum, stad, stadstad, stadyum, trabzona, wikileaksten, wikilieaksten, yapılmazsa, yeni