Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: BÜLENT UYGUN İLE ÇAY SOHBETİ
Alt 27.09.2010, 18:35   #31
burakkova
Usta Yiğido

burakkova - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

308 Mesajına 555 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 burakkova BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: BÜLENT UYGUN İLE ÇAY SOHBETİ

helal olsun başkan.. şu takımdan herkes gider gelir ama senin gibisi gelmez..
burakkova isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı burakkova'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2010, 18:52   #32
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

sagol büyük baskan.
kafam karismisti yazin sayesinde soru isaretleri silinmis oldu
Alt 27.09.2010, 19:01   #33
Baykus~ibb34
YASAKLI ÜYE

19 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Baykus~ibb34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bülent Uygun , yazımı okuyarsan inşaallah okuyorsundur git git Fil dişi sahillerine ne bileyim Gambiya'ya Soma'liye oralarda Teknik Direktörlük yap , Ertuğrul Hoca dilde öğrenmiştir sana orda yardımcı olur ,Sen Tr'de olduğun sürece bu Takım zarar görecektir ,
Baykus~ibb34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Baykus~ibb34'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.09.2010, 19:19   #34
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1586 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
RüStü ElmaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu konu hakkında başkanımız Mecnun Otyakmaz tarafından tarafıma gönderilen yazıyı sizlerin bilgisine sunmak istiyorum:

Bülent Uygun’la çay sohbeti başlıklı röportaja cevaben

Sivasspor kulübü adına cevap vermemek bir takım yanlış anlaşılmamalara sebebiyet vereceğinden oluşacak olumsuz gelişmeleri engellemek için bu cevap niteliğindeki yazıyı kaleme almak zorunda kaldım.

Bülent Uygun iyisi ile kötüsü ile Sivasspor ‘a hizmet etmiş bir çalışanımızdır ve yaptıkları ile Sivasspor tarihine yerini almış üzerine uzun uzun konuşulmuş ve herkesin kafasında bir Bülent Uygun portresi oluşmuştur. Artık bu saatten sonra Bülent Uygun’la röportaj yapmak Sivasspor ile ilgili sorular sorup yeni bir yapılanma içinde olan takımımıza bir katkıda bulunmayacağı gibi aksine bir takım olumsuzluklara ve polemiklere sebebiyet verir. Artık herkes kendi takımına yoğunlaşmalı ve hizmetini vermelidir.
Bir kaç madde halinde yazılmış anladığım kadarı ile bir röportajdan ziyade sohbetten edinilmiş ana fikirler hakkında benimde söyleyecek bir takım sözlerim var.

1 – Bilica geldikten birkaç maç sonra “bu bize yaramaz 100 bin Amerikan doları veren var satalım” diye rapor vermiştir, ama yönetim yeni bir maceraya gerek yok diyip teklifi reddetmiştir. Sezon sonu ise Fenerbahçe nin teklifine ve Yasin’e evet deyip “bu para ile daha iyi takım yaparız “ diyende Bilica’dan daha iyi diye M’boma’yı transfer ettirende kendisidir, ayrıca Bilica’yı elde tutma imkanımızın kalmadığı da göz önünde bulundurulmalıdır.

2 – Kadronun bozulması konusunda ki yönetimin tereddütlerine “daha iyi futbol oynayan takım yapacağım” diyen ve kendisine olan güvenimizden doğan yetkisi ile transferleri sunanda kendisidir. Birçoğunun problemli futbolcu olması transferlerin gerçekleşmesini engellemiştir, sadece Davidas adlı futbolcu ben isteksiz olduğum için alınmamıştır.

3 – Fikret Ünsal’ın takımın bozulmasında en büyük sorumlu olduğunu söylemesi EN BÜYÜK YALANDIR! Burada bir sorumlu varsa Başkan olarak ben ve tek yetkili olarak Bülent Uygun’un kendisidir! Eğer bu ifadeler gerçekse uzak bir ihtimal olan Sivasspor’a geri dönmesi tamamen ortadan kalkmıştır. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır, Fikret Ünsal’ın yoğurt yiyişini beğenmeyenler olabilir, fakat Fikret Ünsal Sivasspor’a çok büyük hizmetleri olmuş bundan sonrada olacak olan bir Sivasspor’ludur.Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

4 - Bir çiçekle baharın gelmeyeceğini herkes bilir ama baharın gelmemesini temenni etmek bir işe yaramayacaktır, dolayısı ile elimizde ki kadro ve teknik heyet tekrar bize güzel günler yaşatabilecek kabiliyettedir.

5 – Sivas’lının vefasını yaşadağı 6 yıl içerisinde öğrenemediyse söylenecek bir şey yok. Hayatının en kötü döneminde ona kucak açıp Türkiye’nin 1 numaralı hocası yapan bu camia her kesin hakkını verecek olgunlukta ve yiğitlikte olduğundan isimleri YİĞİDO’dur.Sadece başarı sonrası davranışlar Sivas’lıları hayal kırıklığına uğratmıştır ama hizmetleri hep iyi şekilde anılıp kendiside karşılığını almıştır.

6 – Bu konu ülkemize has bir konudur, ama Sivas’lılar akılda verir destekte verir bunu defalarca ispat etmişlerdir. Fakat kendisi şu an akıl verip köstek olan konumundadır. Bülent Uygun’un böyle bir röportaj vermeyeceğini düşünmeme rağmen bir sohbet ortamında bile olsa böyle konuşup isim vererek Fikret Ünsal’ı töhmet altında bırakması anılarına gereken saygıyı göstermemiş olması üzücüdür.

Saygılarımla
SİVASSPOR KULÜBÜ BAŞKANI
MECNUN OTYAKMAZ
Öncelikle Mecnun Başkanımızın bizlere böyle bir açıklama yapma gereği duyduğu için kendisine teşekkür ederim.

Bülent hocanın yaptıklarını görmeyecek kadar kör değiliz,iyi şeylerine hep iyi dedik destek olduk alkışladık.Kötü yaptığı şeyleride bırakında eleştirelim.Bu takımın iskeletini nasıl bozduğunu bilenler biliyor bilmeyenler okusun araştırsın ve öğrensin artık.Bülent hoca bu röpörtajı nasıl yaptı halen şaşıyorum,Belkide kardeşimizin iyi niyetini kırmadı her neyse.Ben beklerdimki gerçekleri söyleseydi yaptıkları iyi şeyleri söylemesine hiç gerek yok onları biliyoruz zaten,Başkanın bu güzel açıklamasından ben çok şeyler çıkardım.

Başkanımızın bu açıklaması Bülent hocayı savunanlara kapak olsun.

Neyse Bülent hocam işin gücün rast gelsin.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2010, 19:45   #35
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

haftalar ilerledikce ligden düşme korkusu artıkca kulubumuzu karıştırıcı daha çok açıklamalarını izleyeceğiz okuyacağız
bülent uygun bunu yapacak kalekterde bir insan ama bizim kendi insanımızın buna çanak tutması şu zor günümüzde yangına körükle gitmesi bizi üzen
köpek bile ekmek yediği yere o yerin ev sahibine çoluğuna çocuğuna havlamaz yediği ekmeğin hatırını kıymetini bilir
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2010, 20:03   #36
MESSİ58
Acemi Yiğido

MESSİ58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

66 Mesajına 160 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 MESSİ58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

9.CU HAFTA YAKLAŞIYOR ONUN BÜTÜN DERDİ O. KENDİNİ SUÇSUZ MASUM GİBİ GÖSTERMEYE ÇALIŞIYO Kİ YİĞİDOLARDAN KÜFÜR YEMİYİM DİYE.. SENİN NE MAL OLDUĞUNU PARA İÇİN NELER YAPACAĞINI ÇOK İYİ BİLİYORUZ BÜLENT EFENDİ SENİ ÇOK GÜZEL AĞIRLICAZ ESKİ GÜNLERİ YAD EDİCEZ 4 EYLULDE. İNŞALLAH FUTBOLCU KARDEŞLERİMİZDE O MAÇA KADAR TOPARLANMA SÜRECİNE GİRER KENDİLERİNE GELİRLERDE BÜLENTİ 4EYLÜLÜN ÇİMLERİNE GÖMERLER....
MESSİ58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı MESSİ58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2010, 20:10   #37
вαЯon™
Acemi Yiğido

вαЯon™ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 вαЯon™ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bülen uygunu ben bu sene KPSS den full çekenlere benzetiyorum..
Alt 27.09.2010, 21:08   #38
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

bırakın bunu bundan hayır gelmez iyiki gitti
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58 SiVaSıM 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2010, 21:33   #39
bay_pipo58
Yeni Yiğido

8 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bay_pipo58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

atı alan üsküdarı geçti başkanım bülentin oyuncu olarak sivastan ugurlanışını cebinde yol parası olmadıgı günleri kim biliyor acaba getirdiniz baş tacı ettiniz belkide ismail hocada o nedenle gitti menajerken iyiydi ama farkına varamadı insan büyüdükçe küçülmeli o büyüdükçe kendini daha dev aynasında görmeye başladı benim dedi ben getirdim buralara bu kulübü şehri dedi bırakın kulübü şehri dedi herkesle ugraşmaya başladı kulüp çalışanı esnafı menajeri futbolcusu şu acıklamalardan sonra belki onun iş vereni olan yönetim kurulu üyeleri ile bile onun döneminde kaç tane oyuncu alındı başkanım haberiniz var mı kaç tanesi forma bile giyemeden gitti acaba getirdigi yada gönderdigi kaç tane oyuncudan komisyon aldı siz ne yaptınız hep destek oldunuz ta ki tribünler yeter diyene kadar hiç aklınza gelirmiydi başkanım sivas trübünlerinin bir gün büent istifa diye bagıracagı benimde gelmezdi sizde bir gün mecnun istifa diye bagırırlar diye hiç düşünmüyormusunuz başkanım hala mesut bakkalın arkasında duruyorsunuz bana bir tane başarısını söyleyebilirmsiniz mesut hocanın yok işte biliyormusunuz başkanım büyük oyuncuların kulüplerin şirketlerin hepsinin birer vizyonu vardır ve ona sahip olmak için birşeyler yaparlar ve ona sahip olacagını gösterirler yaptıkları ile ALLAH PEYGAMBER aşkına gerçekten mesut hocada siz vizyon görüyormusunuz ? son olarak unutmayın bu takım sizin babanızın malı degil bu takım size sivaslılar tarafından emanet emanete ne siz ne yöneticileriniz ne teknik heyetiniz nede futbolcularınız hıyanet etmesin yoksa bu taraftar birgün mecnun istifa diyede bagırabilir
bay_pipo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda bay_pipo58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.09.2010, 22:14   #40
CILGINSiVASLINL
Acemi Yiğido

CILGINSiVASLINL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 552 CILGINSiVASLINL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eger O roportaj dogruysa BASKAN COK GUZEL CEVAP YAZMIS
CILGINSiVASLINL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bülent, Çay, sohbetİ, uygun, İle