Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Omotoyossi Transferi Askıya Alındı
Alt 22.07.2009, 19:40   #31
58ÖREN58
Tecrübeli Yiğido

58ÖREN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

100 Mesajına 139 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 58ÖREN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Omotoyossi Transferi Askıya Alındı

YETER BE ARTIK OMOTOYOSSIMISIN NESIN YOKSA OTOMOTIVMISIN NESIN GELME ISTENMIYORSUN ARTIKKKKKKKKKK
Alt 22.07.2009, 19:53   #32
artismaho58
Acemi Yiğido

artismaho58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 artismaho58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sewaz58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bence doğru bir karar durduk yere başa bela almaya gerek yok ... Şu 2 yabancı transferinin de bir an önce yapılması gerekiyor artık fakat bu aceleyle boş beleş adam almayız inşallah ...
kardeş aldığı adamlardan hangsi boş beleş değil ya
artismaho58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.07.2009, 21:04   #33
Tex
Acemi Yiğido

Tex - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 Tex FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hocam, Sivasspor artık Sivas'ın değil senin takımın nasıl olsa istediğini yap...
Tex isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.07.2009, 22:53   #34
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar kimse topcuya suç falan bulmasın,bu tamamen bundan önceki transferleri de bitmiş gibi gösteren bülent hocanın suçudur.başka kimseyi suçlamayalım.hatırlayın:''türk iyeye öyle bir yıldız getirecem ki herkes onu almak için sıraya girecek''tahmin ettiniz değil mi naumochi 2-öyle bi yıldızla anlaştık ki onu bizden almak için yarışa girecekler ama vermeyeceğiz'' tabiki daryo moreno 3-şu anda benin milli takımının kaptanıyla anlaştık kendisi 23 yaşında ve emin olun herkes onu konuşacak'' demedimi?iki buçuk ay oldu.daha civellileri,onyewularıda söylemiyorum bile.bu işi bu adamın elinden almak lazım kardeşim,başkanın bu işe bir an evvel çözüm bulması ve hatta bülent hocanın azını bantlaması lazım.ban kızmayın ama ben bu fiyaskolardaki tek suçlunun bülent olduğunu düşünüyorum.bu bahsettiği futbolcuları daha önce kimse duymamıştı.onlar söylediler ve bizi boşuboşuna heveslendirdiler.şimdi kadroları uefa ya bildirmeye şunun şurasında 3 gün kaldı ve SİVASSPORumuz maalesef adam akıllı bi transfer yapabilmiş değil.ALLAH yüzümüze baksın ne diyim.
yigidocengiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yigidocengiz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.07.2009, 01:33   #35
g-unıt058
Acemi Yiğido

g-unıt058 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 g-unıt058 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

:( bi yerler ıslanmadan balık tutulmuyor malesef sen boyle adamı kolay kolay bulamazsın eldekılerıde sattınız zaten anlamıs degılım
g-unıt058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.07.2009, 10:45   #36
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
yigidocengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar kimse topcuya suç falan bulmasın,bu tamamen bundan önceki transferleri de bitmiş gibi gösteren bülent hocanın suçudur.başka kimseyi suçlamayalım.hatırlayın:''türk iyeye öyle bir yıldız getirecem ki herkes onu almak için sıraya girecek''tahmin ettiniz değil mi naumochi 2-öyle bi yıldızla anlaştık ki onu bizden almak için yarışa girecekler ama vermeyeceğiz'' tabiki daryo moreno 3-şu anda benin milli takımının kaptanıyla anlaştık kendisi 23 yaşında ve emin olun herkes onu konuşacak'' demedimi?iki buçuk ay oldu.daha civellileri,onyewularıda söylemiyorum bile.bu işi bu adamın elinden almak lazım kardeşim,başkanın bu işe bir an evvel çözüm bulması ve hatta bülent hocanın azını bantlaması lazım.ban kızmayın ama ben bu fiyaskolardaki tek suçlunun bülent olduğunu düşünüyorum.bu bahsettiği futbolcuları daha önce kimse duymamıştı.onlar söylediler ve bizi boşuboşuna heveslendirdiler.şimdi kadroları uefa ya bildirmeye şunun şurasında 3 gün kaldı ve SİVASSPORumuz maalesef adam akıllı bi transfer yapabilmiş değil.ALLAH yüzümüze baksın ne diyim.
Degerli hemsehrim Basdan belirteyim ben Bülent Uygunun Avukati degilim ama
Lütfen yaptigimiz elestirilerde biraz yerinde Hakkaniyet temelinde olsun.Her sorunun her SivasSporun Her eksiginin sorumlusu Bülent Uygun Olmasi Zaten gercekci bir yaklasim olmaz.Eger öyle ise O zaman SivasSporda Yönetim falan yok demektir Bu daha vahimdir.Sonucta Kisi olarak sevmeseniz bile SivasSporun Hocasi.SivasSpor a saygisi olanin hocasinada o noktada saygili olmali diye düsünüyorum. Fakat saygili olmamiz noksan ve eksiklerini görmemezlikten gelecegiz anlamina gelmez.

Tamam takimdan Ayrilan, Can alici Olmazsa olmaz durumuna gelmis.. kendisini ihtiyac konumuna getirmis futbolcularin gönderilmesi noktasinda elestirile biliriz.. cünkü bu konuda sorumlulugu var .Cünki gidecekleri ve kalacak sporculari Teknik sorumlu olarak onun belirlemesi gerekiyor. ama alinmasi gereken ihtiyac olanlarin alinmasi noktasinda onun cok sorumlu oldugunu düsünmüyorum. Teknik adamin sorumlulugu Listeyi yönetime vermektir.Transfer edilmesi gerekenleri yönetime bildirir yönetimde Transfer komitesine yada Takim adina Transfer calismasini yürüten kisilere bu isimleri verir bunlar bu calismayi yürütür GS iflas ettiren takimimizin Resmi menejeri var unutmayin onu bu yil transfer etmistik.Transfer calismalarini yürütsün diye Bu konuda gördügüm kadariyla somulu olan Yönetimin, Iflasci Menejerindir
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.07.2009, 10:52   #37
namouchi
YASAKLI ÜYE

11 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 namouchi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

omotoyossi gelmediyse sivasspor değil o kendisi kaybetmişir.çünkü sivasspor 1-2 sene içinde tüm avrupanın önünde eğileceği bir takım oalcak
namouchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.07.2009, 12:49   #38
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

TracyMcGrady58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

649 Mesajına 918 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1474 TracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer Anblick

Transferin yatmasi elbette kötü haber ama insallah en kisa zamanda alternatifini bulurlar. Eleme maclarina daha transfer yetismez, en azindan transfer periodu bitmeden transferlerimizi hayirlisiyla bitirebilseydik.
TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.07.2009, 15:56   #39
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

hoLiGan Enes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

312 Mesajına 897 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 667 hoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOK

Güzel bi oyuncu sivasspor'ada gelmek istiyor...hade hayırlısı
Alt 28.07.2009, 22:04   #40
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 888 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bazı arakadaşlar uykuda mı acaba;arkadaşlar Amoyotossi Hollanda kampına katılmadı mı;katıldı ..Metz'le arasındaki sorun nedeniyle kamptan ayrıldı.Hala bazıları bu oyuncunun Sivasspora gelmek istemediğini söyleyenler var.Bu arakadaşlara uyanın da balığa gidelim diyorum.2. olarak Bence bu transfer olayında kesinlikle kamuoyuna açıklanmayan bazı şeyler olduğunu düşünüyorum...Zamanla her şey açığa çıkacaktır....Zaten bu oyuncu şu anda Metz'in de kampına katılmamış ve Metz in sitesinde bu sorunu Fifa'nın çözeceği belirtilmiş.Benim hala bu transferle ilgili umutlarım bitmiş değil...Ama eğer gelirse Adı bildirilmediği için Kupa maçlarında oynayamaz,ligde oynar...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
aldık, aldındı, alındı, askıya, omotoyossi, omotoyossi`nin, transferi