Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ünsal ''Ortada Bir Yalancı Var!''
Alt 15.04.2009, 09:32   #31
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Ünsal ''Ortada Bir Yalancı Var!''

Arkadaşlar, her toplumda bazı absürd söylemler, hareketler her zaman olmuştur olmaya da devam edecektir. Önümüzde çok önemli bir Konyaspor deplasmanımız, ardından da bahse konu ve şampiyonlukta var olma ya da olmama karşılaşması, Trabzonspor müsabakası var.

Son haftalara girilirken, bazı söylemler kendilerini kurtarma operasyonlarının bir başka versiyonudur. Milyon dolarların havada uçuşarak yapılan yanlış transfer politikalarının üzerini örtme çığırtkanlığıdır.

Taraftar olarak bizler, Sivassporumuzun başarısı ve tarih yazma yolunda şampiyonluğa ramak kalan bu dönemlerde avazımızın çıktığı kadarıyla desteklerimizi sürdürelim.

Tahriklere kapılmamalı, sitemizde oluşabilecek yazılı söylemlere, sitemiz görevlileri gereğini anında yerine getireceğinden hiç şüphem yoktur. Bu anlamda, Kurunun yanında yaş da yanmasın. Yorumlarımıza lütfen biraz daha dikkat edelim. Kimseyi küçümsemeyelim, Kümeye davet etmeyelim, tahrik etmeyelim, asla tahriklere de kapılmayalım.
Alt 15.04.2009, 10:12   #32
aytugar
YASAKLI ÜYE

9 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 aytugar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kim yalan söylüyo yalan söylüyen taraf sivasspordur biz trabzon size gereken misafirperliği gösterdik ama siz mısasirperlik göstereceginize düşmanlık gösteriyorsunuz anadudan şampiyon çıksın sivasspor olsun bizde seviniriz
düşmanlık yapacagımıza birbirimize destek verelim o zaman inanki ısatanbul takımları yerine şampiyonluklar heryıl sivasapor yada trabzon olur bu arada
sivssporada başarılar
aytugar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2009, 10:14   #33
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın tez zamanda ayak oyunlarınız ayagınıza dolaşır
Alt 15.04.2009, 10:17   #34
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1045 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
aytugar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kim yalan söylüyo yalan söylüyen taraf sivasspordur biz trabzon size gereken misafirperliği gösterdik ama siz mısasirperlik göstereceginize düşmanlık gösteriyorsunuz anadudan şampiyon çıksın sivasspor olsun bizde seviniriz
düşmanlık yapacagımıza birbirimize destek verelim o zaman inanki ısatanbul takımları yerine şampiyonluklar heryıl sivasapor yada trabzon olur bu arada
sivssporada başarılar
yalan söyleyen sizin yöneticileriniz...
bizzat yaptığımız araştırmalarda otel fiyatlarıyla ilgili söylemlerin yalan olduğu ortay çıkmıştır.
Trabzona verilen fiyatlar beşiktaşınkinin nerdeyse yarısı kadar.DAha ne yapılsın otelimi verelim ts ye.
maç biletlerinede gelince siz Trabzonda acaba 5 tl.ye maç seyredebiliyormusunuz.burada sizin trübünün maç biletleri fiyatı 5 tl.bjk ve fb 20 tl.ye seyretti ama siz 5 tl!!!!
Misafirperverliğiniz sitenizdeki yorum ve küfürlerden belli oluyor ayrıca.Burada sen edebini bozmadıkça kimse sana sövmez veya siteden atmaz.Ama sizde tam tersi.
O yüzden burada edebiyat yapma herkes birbirini gayet iyi tanıyor.
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2009, 11:45   #35
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 809 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
aytugar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivssporada başarılar
Hocam bizim kimseyle alıp veremediğimiz yok.Ama bizden nefret eden,bizi sevmeyen taraftar varsa o da trabzonspor taraftarıdır.Sizin gibi düşünenler maalesef azınlıkta kalıyor.Sitelerinizde hepimizi kro yaptınız,köpek yaptınız,alevisini sünnisini karıştırdınız,.erefsiz dediniz.Daha sayamayacağım birçok şey var.Terbiyem müsade etmiyor.Ayıptır...Şımardı bunlar,hep hakemlerin sayesinde buraya kadar geldiler,futbol oynamıyorlar...Hep aynı muhabbetler.Ulan arkadaş bir takım ite kaka yada hakemlerin yardımıyla nasıl lider olur bu puanları toplar hiç düşündülermi acaba?Hakemlerin Sivassporla bi kan bağı mı varki her hafta kolluyorlar?Elini vicdanına koyup düşünmedikleri için çamur atmak kolay.Biz Trabzonsporun büyük bir takım olduğunu zaten biliyoruz.Kime neyi ispatlamaya çalışıyor taraftarlarınız.İkinci bir Anadolu büyüğü olmak zoruna mı gidiyor bazı kesimlerin?Peki neden Ankarası,Giresunu,Diyarbakırı bizi desteklerken çoğunluk Trabzon taraftarı bizden nefret eder?Neyse sabaha kadar yazsam da birşey değişmeyecek.Zihniyet değişmedikten sonra...
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2009, 15:53   #36
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1156 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Bu tür yalancı yöneticiler oldukça turuncu giyenler hep olacaktır..
Alt 15.04.2009, 16:43   #37
mysuskunx
Tecrübeli Yiğido

mysuskunx - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

229 Mesajına 358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 mysuskunx FAZLA SÖZE GEREK YOKmysuskunx FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Karalama Çalışması

Karalama çalışması yapıyorlar bırakın bunları....

Seni Sebepsiz SEVDİK, SEVECEĞİZ...

mysuskunx isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2009, 17:30   #38
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1099 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bunlar komedi yahu temel reisin kafasi buraya kadar calisiyor saat kac?
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda subasi29'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.04.2009, 20:20   #39
misafir61
YASAKLI ÜYE

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 misafir61 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ya arkadaşlar lütfen germeyelim ortalığı ya...Ben sivaslıyım ve kaç senedir sivasta oturuyorum ve sivası çok seviyorum ancak sapına kadar trabzonsporluyum...Sivası DESTEKLERİM ANCAK maçımız olsa Yine bordo mavi akar kanım ...Büyüklük budur işte...Daha sivassporumuzun büyük olması için biraz yol alması lazım...hatta biraz fazla...Sivaslı ve sivassporun maçlarına giden biri olarak bunları görüyorum..18 yaşındayım ve TRABZONSPORA SEVGİM Bİ GÜN AZALMADI büyüklük budur işte...burda ts ile sivası karşılaştırmak bile komik fakat..Sizden bunu duymak rahatsız etti ne zamandır misafir takıldğım sitede dayanamadım...Trabzonumun sitesindede böyle şeyler yazılmıştır belki size karşı bunu tüm trabzonspor camiasına yaymak yanlış olur bende de sivasspor antipatisi var ancak sivasa veya sivasspora küfretmem bu soyumu inkar etmek gibi birşey olur çünkü bir sivaslı olarak..Sivas benim için çok önemli fakat 2 hafta sonra Ben rahat maç izlemek istiyorum gergin olmasın ortam ...
misafir61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2009, 20:51   #40
club7house
Yiğido

club7house - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 club7house FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
misafir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ya arkadaşlar lütfen germeyelim ortalığı ya...Ben sivaslıyım ve kaç senedir sivasta oturuyorum ve sivası çok seviyorum ancak sapına kadar trabzonsporluyum...Sivası DESTEKLERİM ANCAK maçımız olsa Yine bordo mavi akar kanım ...Büyüklük budur işte...Daha sivassporumuzun büyük olması için biraz yol alması lazım...hatta biraz fazla...Sivaslı ve sivassporun maçlarına giden biri olarak bunları görüyorum..18 yaşındayım ve TRABZONSPORA SEVGİM Bİ GÜN AZALMADI büyüklük budur işte...burda ts ile sivası karşılaştırmak bile komik fakat..Sizden bunu duymak rahatsız etti ne zamandır misafir takıldğım sitede dayanamadım...Trabzonumun sitesindede böyle şeyler yazılmıştır belki size karşı bunu tüm trabzonspor camiasına yaymak yanlış olur bende de sivasspor antipatisi var ancak sivasa veya sivasspora küfretmem bu soyumu inkar etmek gibi birşey olur çünkü bir sivaslı olarak..Sivas benim için çok önemli fakat 2 hafta sonra Ben rahat maç izlemek istiyorum gergin olmasın ortam ...
Ortam germek konusunda renktaşlarının doktarası var buna emin olabilirsin. Senin sivasspor'a ihtiyacın olmadığı gibi sivasspor'unda sana ihtiyacı yok. İsteyen istediği takımı tutabilir. Bir çok trabzon'luda sivasspor'u tuttuğu gibi seninde tsyi tutmanda bir tuhaflık yok. Gerçekte sivas'ta oturtuğuna inanmıyorum , Senin sivasspor'a antipatiklğinin kat ve katını biz sivas'lılar tsliler için yaşıyoruz. Ts'nin 3 büyük yalandan bizim için farkı artık kalmadı. Ts'de bir anadolu kulübü değildir kuruluş yeri istanbul beykozdur....

Etiketler
ortada, otel, sivastan, tepkisi, trabzona, var, yalancı, Ünsal