Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: PFDK Sivas'a Ceza Yağdırdı
Alt 24.09.2011, 09:07   #31
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 782 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: PFDK Sivas'a Ceza Yağdırdı

Ağır ceza vermişler..En azından 20 Bin TL verebilirlerdi.

Bundan sonraki maçlarda daha dikkatli olmalıyız.Rıza Hoca`nın futbolculara hakeme itiraz etmemelerini söylemesi lazım.Boşu boşuna ceza yiyoruz.

Borjan`a ağır olmuş 2 maç.Hadi bakalım hayırlısı...
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.09.2011, 10:18   #32
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tezehurat tamam ama hakemin taraflı yönetimine bişey demiyorsa tff onlarda iki maçtır sivası resmen katlettiler.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.09.2011, 12:32   #33
ArifŞahin
Yiğido

43 Mesajına 54 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 ArifŞahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

PFDK'nın ceza yağmurundan etkilenen isimler...

Milan BORJAN çift sarı karttan gördüğü kırmızı kart sonrasında hakeme karşı yaptığı hareketlerden ötürü iki maç ceza alırken Rıza Hoca'da 1 maç men cezası aldı ve Ankaragücü maçınca cezası doldu.

Kulübümüze de çirkin tezahürat ve sahaya atılan yabancı maddelerden ötürü 40 Bin TL para cezası verildi.
ceza ağır olmuş,sıkıysa o tff fenerede kesse ya adamlar öbür ayıncezasını da öder öyle konuşurlar ????
ArifŞahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.09.2011, 16:19   #34
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 872 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

pfdk hep taraftarlara bakıcağına birazda hakemlerin yaptığı hareketlere baksa iyi olur, biz bu cezayı haketmedik.
Alt 24.09.2011, 20:32   #35
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 878 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: PFDK ceza yağdırdı

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu cezaların Sivasspor'a geleceği belli idi.Ben Kayserispor kupa maçını izlerken inan o ne idüğü belli olmayan taraftar gurubundan UTANDIM kendi adıma..Bi kupa maçı seyretmeye geliyorsun maç başından itibaren afedersiniz ana-avrat küfüre başladılar maç bitene kadar sövdüler adamlara.Ayıp yani bu kadarıda olmaz dedim kendimcee ve maçlara gitmeme kararı aldım.Birileri bu guruplara çeki düzen vermezse daha çoookkkk cezalar yer sivasspor bu yüzden..Yaşları inanın 12-18 arasında bu bahsettiğim gurubun..Ben inanın hem üzüldüm hemde kınadım.Bi Sivasspor seyircisi böyle olmamalı bence.Ağıza alınmayacak küfürler ediliyor.İnşallah yönetimde bu olaya el korda sonu iyi olur inşallah diyorum..
Gardaş sen gerçekten bu maçı tribünde izledin mi?Bence yanlış maça gitmişsin...Ben de bu maçı statta izledim ;hem de vip de Kayseri tribününe yakın yerdeydim..Bu maçta öncelikle bizim tarftarın Kayseri tarftarına kötü sözü olmadı..Kayseri den gelen genç tarftarlar Sivasspora öyle küfürler ettiler ki sonunda bizim tarftar da dayanamadı karşılık vermeye başladı..Bu kişilere tarftar denemez;çünkü Kayserispor kulübü bu taraftarları polise şikayet etmiş bizi her yerde rezil ediyorlar diye..Sivasspor tarftarı Türkiye deki bir çok kulübün taraftarından daha sakin ve olgunlukla izliyor maçı..Sen Trabzon,4 büyükler,Ankaragücü,Bursa taraftarlarının maçlardaki hareketlerine bak bir kere...Bu tarftarlar eğer Barış Şimşek gibi hakemlerle karşılaşsınlar 90 dak. hakeme söylemediğini bırakmıyorlar;bizim tarftar bu tarftaların yanında çok masum kalıyor...Tabi ki ben herkesi savunmuyorum;bizim tarfatrın içinde de fanatikler olabilir ama bu tür taraftar her yerde var sadece bizim şehirde değil..Ben her zamn centilmenliği savunan bir kişiyim ama öyle hakemler var ki zaman zaman benim gibi kişilerin bile sabrını zorluyorlar...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.09.2011, 20:43   #36
sivasdergi
Yiğido

107 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 sivasdergi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Taraftarın bu maçta çok dikkatli olması lazım. Binlerce lira ceza ödeyecek durumda değiliz. Bursa camiası ile de aramız iyi zaten. Özellikle yaşı küçükler çok dikkatli olsunlar. Adam gibi takım desteklemeyi bilmeyenler artık çok büyük cezalar alacak. Umarım kimse kulübümüze zarar vermez.
sivasdergi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.09.2011, 13:33   #37
''Samed58''
Yiğido

''Samed58'' - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 127 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 ''Samed58'' FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu cezayi hakem odese daha iyi olur
''Samed58'' isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ''Samed58'''a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.09.2011, 13:49   #38
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 928 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bizim Puanlarımızı Çalan Hakemlere Ne Verdiniz?
Alt 28.09.2011, 10:26   #39
58MySouL
Yiğido

58MySouL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 230 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 688 58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt

maçta resmen yalvardık sahaya bişey atmayın diye 3.5 tane coluk cocuk koltuk kırıp attı.atmayın dedıkce bırde bıze kafa tutuyorlar.böyle taraftar olmaz yazık günah değilmi 40 bin tl az paramı.ne geregi var neyi hallettik neyi başardık.birde macta ankaragücü diye tezahuratlar yapılıyor ankara gücü ankara gücü bunu cok merak ettim.bilen varsa söylesin
58MySouL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.09.2011, 08:32   #40
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1585 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
V1CT0RY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bizim Puanlarımızı Çalan Hakemlere Ne Verdiniz?
Sivasspor'un ilk iki haftada yenilmesine başrol oynayan hakemler Serkan Çınar ve Barış Şimşek bu hafta sonu Bank Asya maçlarında görev yapacak.

İki maçtır süper ligde görev verilmeyen Barış Şimşek'in Bank Asya'da Pazar günü oynanacak olan Boluspor-Adanaspor maçını yönetecek. Sivasspor-Eskişehir maçını yöneten Barış Şimşek, verdiği kararlarla Sivasspor'un sahadan farklı biçimde ayrılmasına neden olmuştu.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
ceza, pfdk, sivasa, yağdırdı