Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ARTIK YOKUM
Alt 19.02.2012, 16:37   #31
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 768 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: ARTIK YOKUM

Alıntı:
infial§ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu laf ikinize iyi dinleyin ozellıkle sebasteıa,yaşım 29 yazdıklarımın arkasındayım,dun kı mac tam anlamıyla rezaletti kimse bana pedriel ataman dı takım oyyundan düstü demesin ben üzüldüysem herşeyi soylerim beegenirsinz begenmezsiniz,klavye delikanlıları,benim trıbun kıdemıme alayınızın rutbesi yetmez,formlarda adam gıbı elestırı yapın yoksa nasıl yazmannız gerektıgını cıkıp ogretırler,:mad ::mad ::mad ::mad :
ÖĞRETSENE ??????????
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.02.2012, 20:15   #32
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

düşsede kalksada sivassporluyuz sonuna kadar sivasspor
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı stain'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2012, 20:33   #33
ozsivasli58
Acemi Yiğido

ozsivasli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65 Mesajına 98 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ozsivasli58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sivassporluluk pazara kadar değil mezara kadardır.Emekli olunmaz.Haydi hayırlısı.
Alt 19.02.2012, 20:58   #34
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Seyirci değil .........T A R A F T A R...

Bayramda değil.....K A R A G Ü N D E...

Moda için değil.......F O R M A için...
...
Kupa için değil.......A R M A için...

Hava için değil.......S E V D A için...

90 dakika değil......Ö M Ü R B O Y U..

Ayrı ayrı değil........O M U Z O M U Z A...

Şerefsizce değil......O N U R L A...

Utanarak değil........G U R U R L A..

Eğilerek değil..........D İ M D İ K... SİVASSPORLUYUZ
Çok güzel yazmışsınız,tam pankart olarak yazılacak ifadeler.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2012, 21:05   #35
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

BİZE GERÇEK SİVASSPORLULAR LAZIM !!!!!!!
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58 SiVaSıM 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2012, 21:15   #36
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
PETKOVİC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben de Fenerbahçe taraftarıyım aynı zamanda fakat dün memleketimin takımını destekledim. Şu konuda insanlara hak vermelisiniz. Sivasspor 3.ligdeyken hiçbiriniz mi 1.lig takımlarından birini tutmuyodu Allah aşkına bunu bana söyleyin? Sivas'ın herhangi bir 3 büyükle oynadığı maçlara gidip İstanbul takımlarının tribünlerinde oturmasına kesinlikle karşıyım. Ama insanları da biraz anlayışla karşılayın. Benim için önce SİVASSPOR sonra Fenerbahçe ama bunun tam tersini de destekleyenlere biraz saygı duyalım
utanmadan yazmış sizin yüzünüzden başkan içerde
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58svs58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2012, 21:28   #37
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
mnt3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben de 37 yaşındayım.Sivassporun ilk maçına 1984 yılında 10 yaşında iken gittim.Senelerce 2.ligde ve 3.ligde takımımızı destekledim.Ama 16-17 yaşına geldiğimde anladım ki tuttuğum takım 3.ligde de olsa tek takım tutmalıyım ve o zaman kadar tuttuğum Galatasaray'ı bıraktım.Bugün Galatasaray her maçını 10-0 kaybetse zerre kadar üzülmem.Senelerdir hakem ve medya desteği ile diğer takımları ezen 3 İstanbul takımının en kötü duruma düşmeleri en büyük dileğimdir.Ben hiç bir zaman Sivaslı olmayıp da Fenerbahçe,Galatasaray veya Beşiktaş'ı tutan birisinin Fenerbahçeliyim,Beşiktaşlıyım, Galatasaraylıyım ama Sivassporu da tutuyorum veya Antalyaspor u da tutuyorum dediğini duymadım.Türkiye de 3 veya 4 tane büyük takım yoktur,medya tarafından bilinçli şekilde büyütülmüş takımlar vardır.Neden Fenerbahçe,Galatasaray veya Beşiktaş senelerdir Trabzonspor u diğer taklımlar gibi ezemezler?Çünkü hiçbir Trabzonlu Fenerbahçe,Galatasaray veya Beşikltaş'ı tutmaz ve desteklemez.Bizde Sivaslıların bir kısmı "Sivaslıyım,Sivassporu destekliyorum ama falan takımı da tutuyorum" dediği müddetçe olduğumuz yerde sayar ve hak ettiğimiz yere gelemeyiz ve haklı olduğumuz konularda da hakkımızı yedirmeye ve savunamamaya devam ederiz.Bu her konuda böyledir.Bakın gelecek sene FİFA nın Dünya Kupası ndan sonraki en büyük organizasyonu olan 20 yaş altı dünya kupası Türkiye de yapılacak.Maçlar ise Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul, Kayseri, Rize ve Trabzon'da oynanacak.Cumhurbaşkanı Kayserili ,oraya bir torpil..Başbakan Rizeli...oraya bir torpil,hem de Rizespor ikinci ligde oynadığı halde..Trabzon futbolda her zaman olduğu gibi lobisi ile,insanlarının şehrine takımına sahip çıkması ile organizasyonda yer alıyor.Biz ise Trabzon'da,Rize'de,Kayseri'de oynanacak maçları ancak televizyondan izleriz.O şehirlere 4-5 tane miili takım kafilesi,birçok yurtdışından taraftar,gazeteci falan gelir,o şehirlerin esnafı,tüccarı kazanacakları paralar ile bayram ederler.Biz ise Sivasımız neden kalkınacağına geri gidiyor,neden insanlarımız işsiz diye düşünmeye devam ederiz.Sivas ın milletvekili Sivas ta oynanan Sivasspor-Fenerbahçe maçına Fenerbahçe şapkası ile gidiyorsa bu şehir olduğu yerde saymaya,hatta daha da geri gitmeye devam eder.

BÜYÜK HARFLERLE HELAL OLSUN
NOT O MİLLETVEKİLİ O REZİL ŞAPKA YÜZÜNDEN ADAY LİSTESİNE GİREMEDİ
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.02.2012, 22:54   #38
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 682 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Fb maçında 3-2 yenik duruma düştüğümüzde ben de maçı seyretmeyi bıraktım. Evden çıktım. Dışarda dolaştım. Takımın artık maçı çeviremeyeceğini biliyordum. Dakika 65'ten bahsediyoruz. 3 oyuncu değişikliği hakkımız var ve maçı 3-3 bile yapacağımız ihtimali gözükmüyor. Ama hiç 'Artık Yokum' demek içimden gelmedi. Rakiplerin bugün yapacağı maçları düşündüm, haftaya ne yaparız dedim . Şunu hiç unutmam. Evet,son 4 senedir hiçbir iç saha maçını kaçırmadım,takımımı destekledim ama takım da beni taşıdı,moral verdi,umut oldu,ayakta tuttu. Sivasspor aşkı bizim için ancak ölünce biter, ama sonra yerimize Sivassporlu olarak yetiştirdiğimiz kardeşlerimiz,çocuklarımız ve öğrencilerimizle sürer gider sonsuza doğru.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2012, 08:39   #39
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 720 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
mnt3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben de 37 yaşındayım.Sivassporun ilk maçına 1984 yılında 10 yaşında iken gittim.Senelerce 2.ligde ve 3.ligde takımımızı destekledim.Ama 16-17 yaşına geldiğimde anladım ki tuttuğum takım 3.ligde de olsa tek takım tutmalıyım ve o zaman kadar tuttuğum Galatasaray'ı bıraktım.Bugün Galatasaray her maçını 10-0 kaybetse zerre kadar üzülmem.Senelerdir hakem ve medya desteği ile diğer takımları ezen 3 İstanbul takımının en kötü duruma düşmeleri en büyük dileğimdir.Ben hiç bir zaman Sivaslı olmayıp da Fenerbahçe,Galatasaray veya Beşiktaş'ı tutan birisinin Fenerbahçeliyim,Beşiktaşlıyım, Galatasaraylıyım ama Sivassporu da tutuyorum veya Antalyaspor u da tutuyorum dediğini duymadım.Türkiye de 3 veya 4 tane büyük takım yoktur,medya tarafından bilinçli şekilde büyütülmüş takımlar vardır.Neden Fenerbahçe,Galatasaray veya Beşiktaş senelerdir Trabzonspor u diğer taklımlar gibi ezemezler?Çünkü hiçbir Trabzonlu Fenerbahçe,Galatasaray veya Beşikltaş'ı tutmaz ve desteklemez.Bizde Sivaslıların bir kısmı "Sivaslıyım,Sivassporu destekliyorum ama falan takımı da tutuyorum" dediği müddetçe olduğumuz yerde sayar ve hak ettiğimiz yere gelemeyiz ve haklı olduğumuz konularda da hakkımızı yedirmeye ve savunamamaya devam ederiz.Bu her konuda böyledir.Bakın gelecek sene FİFA nın Dünya Kupası ndan sonraki en büyük organizasyonu olan 20 yaş altı dünya kupası Türkiye de yapılacak.Maçlar ise Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul, Kayseri, Rize ve Trabzon'da oynanacak.Cumhurbaşkanı Kayserili ,oraya bir torpil..Başbakan Rizeli...oraya bir torpil,hem de Rizespor ikinci ligde oynadığı halde..Trabzon futbolda her zaman olduğu gibi lobisi ile,insanlarının şehrine takımına sahip çıkması ile organizasyonda yer alıyor.Biz ise Trabzon'da,Rize'de,Kayseri'de oynanacak maçları ancak televizyondan izleriz.O şehirlere 4-5 tane miili takım kafilesi,birçok yurtdışından taraftar,gazeteci falan gelir,o şehirlerin esnafı,tüccarı kazanacakları paralar ile bayram ederler.Biz ise Sivasımız neden kalkınacağına geri gidiyor,neden insanlarımız işsiz diye düşünmeye devam ederiz.Sivas ın milletvekili Sivas ta oynanan Sivasspor-Fenerbahçe maçına Fenerbahçe şapkası ile gidiyorsa bu şehir olduğu yerde saymaya,hatta daha da geri gitmeye devam eder.
Sizin gibi insanlara helal olsun her zaman örnek alıyorum. Ben de 94 yılında gitmiştim ilk maçıma. Şu anda 23 yaşındayım ilerde inşallah ben de sizin gibi tek takım tutarak sadece Sivassporumuzu tutarım. Ama küçüklükten gelen bazı alışkanlıkları bırakamıyorum malesef. Yalan söylemeye gerek yok gözümü ilk açtığımda Fenerbahçe'yi gördüm ailemin de etkisi büyük tabi ki fakat Sivassporumuz ta ki 2.lige çıktığından beri ilk tercihim memleketimin takımı oldu. Sivassporum için defalarca deplasman maçlarına gittim destek oldum Serhan abilerle Arif abilerle hepsini de öz abim gibi seviyorum okulum bitince yeniden aralarına dönmeyi sabırsızlıkla bekliyorum..
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda PETKOVİC'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.02.2012, 08:39   #40
izmirliyiğido35
Usta Yiğido

izmirliyiğido35 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

258 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 izmirliyiğido35 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

İYİ GÜN SEYİRCİLERİ NE GÜLE GÜLE...

Etiketler
artik, yokum