Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

--->: TRABZON taraftardan
Alt 14.01.2008, 15:15   #411
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 734 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: TRABZON taraftardan

Alıntı:
oflim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
daha 6.macı oynadık kardeş.
bunun elbet trabzonuda var biliyorsun.
tabzon bu tür maçlarda rakibini ya kümeye gönderir yada bir daha asla belini doğrultamayacak hale sokar. vanspor rizespor samsunspor örnekleri ortada!
trabzonun hiçde bittiği yok.
sizin yeriniz sene sonunda belli.
en fazla 5.olursunuz.
buda doğal olarak tarihinizin en önemli başarızı olarak ve bir dahada bu başarıyı yakalayamamk üzere tarihe gecer.
sende cok iyi alışacaksın bundan sonra belki kendi evinizde beraberlik görürsüzün.
aslanda parcalar sizi kartlada kanaryada.
bakmayın biz kaostayız.

bunu trabzonu da var pehhh.size her yer trabzon
yeniceri_can isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.01.2008, 15:15   #412
sivas_kangallı
Usta Yiğido

sivas_kangallı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

509 Mesajına 806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 937 sivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

ya uzatmaya hiç gerek yok maç bitti geride kaldı sivas ts yi dağıtttı fazla söze gerek yok....
Alt 14.01.2008, 15:35   #413
sabriiiii
Acemi Yiğido

sabriiiii - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

20 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sabriiiii ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Anonymous Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Insallah Sivasspor bu cikicini devam ettirir ve Süperlige bir Anadolu takimi daha cikar ve ortaligi karistirir. Bir Trabzonspor taraftari olarak bunu en icten duygularimla temenni ediyorum. Basarilar diliyorum
Saygilarimla.
ALLAH razı olsun kardeş

bu sene şampiyonuz inşallah
sabriiiii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.01.2008, 15:45   #414
nazimgulturk
Usta Yiğido

nazimgulturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 nazimgulturk TAM BIR BEYEFENDInazimgulturk TAM BIR BEYEFENDInazimgulturk TAM BIR BEYEFENDInazimgulturk TAM BIR BEYEFENDInazimgulturk TAM BIR BEYEFENDI

başarılar hazmedil artık bizi kimse parçalayamz bölemez
Alt 14.01.2008, 15:52   #415
UTKUM_58
Tecrübeli Yiğido

UTKUM_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 UTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Trabzonluyuzbiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşım M.Kemal Atatürk Trabzonlular hakkındaki sözünü araştırmanı dilerim eğer atalarımız bir ise..
sadece guldum arkadasim bisi demedim konuyla ne alakasi varki? ADAM DEMISKI BEN RUYAMDA GORDUM ILK GOLU SIVAS ATTII SONRA 2 _1 BIZ KAZANCAZ DEMIS:FENER MACINIDA AYNEN GORDUM KAZANDIK DEMIS;MAC BITTMIS BIRI HEMEN O ARKADASA YAZMIS SENIN GORDUGUN RUYANINNNNNNNNNNNN )) hahhaha gelde gulmee
UTKUM_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: TRABZON taraftardan
Alt 14.01.2008, 15:55   #416
sinan-58
Usta Yiğido

sinan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

616 Mesajına 1.180 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1023 sinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: TRABZON taraftardan

ya arkadaşlar bu trabzon taraftarı maçın bitimine 15-20 dk kala kayboldu nereye gittiler bunlar heralde maç bittiğinde sivas sınırını geçmişlerdir
Alt 15.01.2008, 10:17   #417
kurtay58
Yiğido

kurtay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 188 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 kurtay58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
61Gg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
GönLümden sivasın şampiyon oLmasını feLn artık istemiyorum...Sivas amatöre biLe gitse acımam bu payıLanLardan sonra istanbuL takımLarı şampiyon oLur inşALLAH siz oLmazsınız..
bu arada 5058 e mesaj atmakLa 5,ytl biLetLe şampiyon oLamazsınız ne kadar aciz bi takımsınız...
Sporda yenilmeyi hazmedemiyorsun anlaşılan. İşi çingene dövüşüne taşıdığına göre.
kurtay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.01.2008, 10:46   #418
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

231 Mesajına 457 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
trabz10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Furkan kardeşim banlanmak diyorsun ben banlanacak bişe yapmadım ki! Emin ol bahsettiğim sitede de birçok sivaslı var istersen araştır! Kimse sadece sivaslı olduğu için banlanmaz. Kaldı ki samimi olarak ben sivassporu destekliyorum! sadece trabzonsporun üzerine basarak en fazla 4. büyük olursunuz. asıl üzerine basıp ezilmesi gereken istanbul kulüpleridir. Şimdi sana sorarım istanbul kulüpleriyle en çok mücadele etmiş direnmiş anadolu takımı hangisidir? Tartışmasız trabzonspor! eee ozaman sizin bu kininiz niye?

Arkadaşım bende girdim Maçdan önce Trabzon sitelerine sadece şunu yazdım emin ol''Artık 4 büyük var biride Sivasspor Tüm dünya medyası kabullendi siz neden hala ısrar ediyorsunuz gerçeği kabullenmeye ;Gerçekler her ne kadarda acı ise değiştiremeyiz Eski saygınlığınız otoriterliğiniz maddi manevi gücünüz yok diye heeee konuyu direkt baştan böyle açmadım bir iki kişi Sivasspor a dil uzatıncıya kadar ve Bamlandım...Ama sanırım sonradan beni bamlayan şahısta sanırım ömründeki en büyük hatayı yapdığını fark etti olsa gerek o gece belkide yatamadı ..Demek istediğim siz bize diyorsunuz o...çoc dediniz diye peki Ts taraftarı heç söğmedimi tek söğen bizmidik..
HaSiVasLıM58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.01.2008, 10:50   #419
Melis58
Acemi Yiğido

Melis58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 607 Melis58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dördüncü büyük trabzonspor biz beşinci büyük olma yolundayız.. bir başarı yakalarken diğer anadolu takımını rencide etmemeliyiz..aynı durumda bizde olabilirdik..
Melis58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Melis58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.01.2008, 10:52   #420
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

231 Mesajına 457 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDI

61Gg´isimli üyeden Alıntı
GönLümden sivasın şampiyon oLmasını feLn artık istemiyorum...Sivas amatöre biLe gitse acımam bu payıLanLardan sonra istanbuL takımLarı şampiyon oLur inşALLAH siz oLmazsınız..
bu arada 5058 e mesaj atmakLa 5,ytl biLetLe şampiyon oLamazsınız ne kadar aciz bi takımsınız...

Arkadaşım bittiniz tükendiniz biliyorum kahroluyorsunuz yaranız çok derin içiniz kan ağlıyor ateş bacayı sarmış gelmiş kapıya küme düşme paniği'yapma bari gerçekleri kabullen ezile ezile tıpki sokak futbolcuları gb bizler alıştık sizi yenmeye biz sizin maça girdiğinde hiç heyecan duymuyoruz biliyormusun..?Zaten skor ap açık ortada besbelli bizim hani matamatikde deriz ya 2x2=4 olduğu kadar...Ama kedi uzanamadığı ete mundar dermiş o beğenmediğin 5 ytl le şimdi sizde olmayan otobüsü satın alıyor belkide kaç tane futbolcu transfer edecek unutma bugün biz varken 4 büyük den biri ''Agalar varken kahyalar konusamaz''
HaSiVasLıM58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır