Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo
Alt 26.06.2013, 13:05   #421
MeD_Turc
Acemi Yiğido

MeD_Turc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MeD_Turc isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo

Alıntı:
karamik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
prefabrikmi ne ya ne kadar cabuk yukseldi hemen trubunler malzemeden calmasınlar arkadaslar ara ara gidln yoklayın
He oldu bide soguk cola karpuz neyim gotursunler iscilere)
MeD_Turc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.06.2013, 20:33   #422
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 855 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

eyüp kardeşim, artık sitenin stadyum habercisi sen oldun. doğubey transfer haberlerinden, sen de stadyumdaki inşaat ve gelişmelerden sorumlusun

her hafta yeni fotolar bekleriz. emeklerin için de çok saol.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.06.2013, 23:32   #423
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 878 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
ivancrayz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sağ alt tarafta wowturkey yazıyo zaten birader emek hırsızlığından korkuyorsan hiç bir yerde paylaşmayacaksın fotoğraflarını arşiv yapacaksın
...........Kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama söylediğin söz hiç hoş değil;korkan bir kişi kendi adıyla sivasspor.com da mesaj yazmaz...Ben bu resimleri Wow turkey için değil dünyanın her yerindeki sivasspor taraftarı için çektim.....Resimleri sivasspor.com a yükleyebilseydim başka bir siteye yüklemek zorunda kalmazdım...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.06.2013, 23:46   #424
ivancrayz
Yiğido

ivancrayz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

96 Mesajına 149 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 ivancrayz TAM BIR BEYEFENDIivancrayz TAM BIR BEYEFENDIivancrayz TAM BIR BEYEFENDIivancrayz TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
...........Kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama söylediğin söz hiç hoş değil;korkan bir kişi kendi adıyla sivasspor.com da mesaj yazmaz...Ben bu resimleri Wow turkey için değil dünyanın her yerindeki sivasspor taraftarı için çektim.....Resimleri sivasspor.com a yükleyebilseydim başka bir siteye yüklemek zorunda kalmazdım...
eline saglık bizde koyduk işte sivassspor.coma daha çok kişi görsün diye ne var bunda bu kadar büyütüyorsun ?
ivancrayz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ivancrayz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.06.2013, 23:56   #425
eyuphulagu
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 878 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Yeni stat inşaatına gelince:İnşaat alanında çok büyük değişiklikler olmadığı için yeni resimler çekmedim...Yüklenici firmalar açık konuşmak gerekirse çok yavaş çalışıyorlar..Şimdiye kadar stadın tüm tribünlerinde kazık çakma işini bitirmeleri gerekirdi;ama onlar maliyeti fazla yükseltmemek için hala 2 tane kazık çakma makinasıyla çalışıyorlar..Bugün itibariyle inşaat alanındaki en sevindirici gelişme artık şantiyenin bulunduğu tarafa doğru olan (halı sahaların olduğu yer)kale arkası tribünde de inşaat çalışmaların başlamış olması;zemine yalıtım malzemesi koyup betonunu da dökmüşler...2 tane kazık çakma makinasından 1. si ise artık tren yolu tarafındaki kale arkasında çalışırken 2. makina ise askerye tarafındaki diğer büyük tribünde(şeref tribünü)kazık çakma işine devam ediyor...İnşaatı devam eden büyük tribünde ise 1. kata beton atma çalışması ve 2. kat için demir koyma çalışmaları devam ediyorlar..Yüklenici firma artık daha hızlı çalışıp kazık çakma işini bitirip 1. vazifesi olan tribünlerin inşaatına başlamalı diyorum;çünkü gece gündüz yapılan kazık çakmadan dolayı M. yazıcıoğlu bulvarı civarında oturanlar aylardır gürültü kirliliği içinde bulunmaktalar..Sabah akşam kazık çakma makinasının korkunç sesi insanları çok fazla rahatsız etmektedir..Bu işin bir an önce bitmesi çevredeki sakinleri çok rahatlatacaktır..Umarım halkın sabrı taşmadan yüklenici firma bu işi bir an önce bitirir....Sabaha kadar yapılan kazık çakmalar insanlara büyük huzursuzluk vermektedir..Umarım bu iş bir an önce bitip bütün tribünlerin inşaatına geçilir..Son notum ise Kule vinçlerin sayısı ile ilgili;büyük tribüne bir vinç kurulmuştu..Kale arkası inşaatı başladığı için 2. kule vinci de kurmuşlar...Asıl inşaat kazık çakma işi bittikten sonra başlayacak diyorlar...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.07.2013, 18:31   #426
nostalgiaplatz
Acemi Yiğido

51 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 462 nostalgiaplatz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

02.07.2013

nostalgiaplatz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda nostalgiaplatz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.07.2013, 18:37   #427
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 855 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

birader fotoğraf boyutlarını az daha büyültseydin, yerdeki karıncaları seçemiyor gözlerim.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.07.2013, 19:14   #428
nostalgiaplatz
Acemi Yiğido

51 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 462 nostalgiaplatz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
birader fotoğraf boyutlarını az daha büyültseydin, yerdeki karıncaları seçemiyor gözlerim.
Fotoğraflar benim tarayıcımda normal bir şekilde gozukuyor. Herkesin monitör çözünürlüğüne göre resim mi ayarlıyacağız. Eğer sıkıntı çekiyorsan fotoğrafı kaydet masaüstüne ordan normal boyutta görebilirsin.
nostalgiaplatz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2013, 22:07   #429
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 678 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya bu stad çalışmaları başladı en azından günlük yada haftalık resimler eklensede bizlede görebilsek sivasta olan arkadaşlar en azından gidip görebilme şansı var ya bizler gibi başka şehirde yaşayanlar için en azından siteye eklenirse sevinirim saygılar
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 59yigido58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.07.2013, 01:28   #430
eyuphulagu
Usta Yiğido

Bugün Vizyon58 tv statyum inşaat alanına gitmiş;görüntülerini haberlerde yayınladılar...İnşaatta görevli mühendis arkadaş inşaatın hızla ilerlediğini;yakında 3. kule vincin de kurulacağını söyledi..Şu anda inşaatta 1 ekibin 100 kişiyle çalıştığını;2 ay içinde ekip sayısının 3' e;işçi sayısının ise 300 ün üzerine çıkacağını söyledi..Ayrıca mühendis arkadaş bu yılın sonuna kadar kaba inşaatın %80 -85 oranında gerçekleşmesini beklediklerini de ilave etti.. Görevli mühendis kazık çakma ve tribün inşaatını birlikte götürdüklerini;şu anda 1551 toplam kazıktan 1320 sinin çakıldığını;geriye kalan 230 kazığın ise bu ay içinde çakılıp diğer tribünlerin de inşaatına başlayacaklarını söyledi..Son olarak da yakında tribünlerin çelik aksamınında kurumuna başlayacaklarını da ilave etti........
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aralıksız, Çalışmalar, inşaatında, inşatında, sayısı, seyirci, sitesinde, stad, stadyumlar, stadyumları, sürüyor, tokinin, türkiyenin, yeni