Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

--->: TRABZON taraftardan
Alt 15.01.2008, 16:42   #441
alem_halil
Yiğido

alem_halil - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 alem_halil FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: TRABZON taraftardan

yav ts li gardaşla siz nmeyin davasını güdüyosunuz siz evet 23 sene önce iyi takımdınız ben hatırlmıyorum sölüyolar ama şimdi durumunuz ortada herkesde biliyo bunu büyük olduğunuzu kanıtlamaya çalışmayın boş çalışma olurr...
Renklerine kurbanım,
Bayrağına hayranım,
Canım Sivasspor'um...
alem_halil isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: TRABZON taraftardan
Alt 16.01.2008, 10:11   #442
KeSH
Yeni Yiğido

1 Mesajına 7 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 KeSH FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: TRABZON taraftardan

Değerli sivasspor taraftarları ben fanatik bir trabzonspor taraftarıyım öncelikle bunu belirteyim. Sivas maçındada istanbuldan sivasa gurbetçi gençler olarak gelerek staddaki yerimizi aldık. Bazı görüşlerimi belirtmek için bu siteye üye oldum.

Trabzonspor br destandır 1967 de kurulan 40 yılda kimsenin elde edemediği başarılara imza atan... Biz bu 40 yıllık süreç içinde istanbul takımlarına kafa tutan istanbul takımlarını rezil eden büyük bir takımız biz anadoludan kopup gelen karadenizin fırtınasıyız... Hiç bir şampiyonluk yaşamamış bir sivasspor nasıl oluyorda 4. büyük oluyor bi ilk yarıyı haksız aldığınız 3 puanla lider tamamladınız diye nedir bu havalar siz kendinizi ne sanıyorsunuz anlayamadım bu ligi lider olarak mı bitireceğinizi sanıyorsunuz sivassporun şampiyon olmasını isterdim ama şu anda kesinlikle istemiyorum ki zaten olamayacaksınız... Trabzonsporun büyüklüğünü kabul edeceksiniz biz her sene şampiyon olamasakda her sene istanbul takımlarına kök söktüren lider olamasakda ligi her sene 2.3. yada 4. bitiren bir takımız... Bir sene böyle düşüş yaşadık diye bizi eleştirme hakkına siz sahip değilsiniz önce bi geçmişinize bakın başarılarını belirtin ondan sonra trabzonsporu yerden yere vurursunuz haddinizi bilin... Anadolunun gururu tek takım wardır oda trabzonspordur... Anadoluyu en başarılı temsil eden trabzonspordur... Biraz ligde üstünlük gösterdiniz diye kendinizi çok büyük bir takım olarak görmeye başladınız ama hiç bir büyüklüğünüzü ispatlayabilecek deliliniz mevcut değildir önce başarılarınızı gösterin ondan sonra konuşun Trabzonsporun başarılarını saymama gerek yok bunu istanbul takımları iyi bilir sizde araştırın öğrenin cahil kalmayın sayın sivassporun değerli taraftarları... Biz GURBETÇİ GENÇLERİZ her zaman her yerdeyiz... Trabzon bir destan Trabzonspor bir efsanedir...
KeSH isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı KeSH'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır