Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor A2 (Paf Takımı)

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gelmek istiyorum, ama
Alt 29.05.2009, 10:12   #41
MESSİ58
Acemi Yiğido

MESSİ58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

66 Mesajına 160 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 609 MESSİ58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Gelmek istiyorum, ama

Alıntı:
58ÖREN58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivasspor gıbı anadolunun güzıde kulubunde tabıkı herkes oynamak ıster ben buradan sadece yazabılıyorum ınsallah yetkılıler okurda dıkkate alırlar /1/ sivassporda oynayacak futbolcu has ve has sivaslı olmalı bece yigido olmalı yigidin harman oldugu yerden dogmus olmalıkı sivassporuma/90/dakıka terının son damlasına kadar mucadele etmelı ben sunu dıyorum sayın baskanımıza ve tıransfer komıtesıne sivasımın ilcelerınde ve koylerınde okadar cevherler varkı bunların sımdıden arastırılıp kulube kazandırılmasını ıstıyorum
ÇOK GÜZEL İSTİYOSUNDA BİRİLERİNİN MENFAATİ OLMAZSA KİMSE KAZANAMAZ.PAF TAKIMDA KAÇTANE SİVASLI VAR DİYODU Bİ ARKADAŞ SADECE 2 TANE DİĞERLERİ HEP BİRİLERİNİN YİĞENİ UNUTMAYIN ARKADAŞLAR ÖZELLİKLE YURT DIŞINDA OLAN KARDEŞLERİM SAKIN SİVASA GELİPTE KENDİNİZİ HARCATMAYIN ORALARDA DAHA KOLAY FUTBOLCU OLURSUNUZ SİVASTA HARCARLAR DEMEDİ DEMEYİN
MESSİ58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MESSİ58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.05.2009, 16:14   #42
canimfeda58
Yiğido

canimfeda58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

23 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 canimfeda58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
MESSİ58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ÇOK GÜZEL İSTİYOSUNDA BİRİLERİNİN MENFAATİ OLMAZSA KİMSE KAZANAMAZ.PAF TAKIMDA KAÇTANE SİVASLI VAR DİYODU Bİ ARKADAŞ SADECE 2 TANE DİĞERLERİ HEP BİRİLERİNİN YİĞENİ UNUTMAYIN ARKADAŞLAR ÖZELLİKLE YURT DIŞINDA OLAN KARDEŞLERİM SAKIN SİVASA GELİPTE KENDİNİZİ HARCATMAYIN ORALARDA DAHA KOLAY FUTBOLCU OLURSUNUZ SİVASTA HARCARLAR DEMEDİ DEMEYİN
kardesim bu futbol nerden bileceksin belki hocanin gözüne girer birisi hocada alir..öyle deme iyi futbolcu hic biryerde harcanmaz.. almanyadada cok harcananlar oldu onun sivasla alakasi yok

YIGIDOLAR ADIMIZ SIVASSPOR CANIMIZ !!!

canimfeda58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.05.2009, 16:53   #43
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

slm arkadaslar, ben almanyada KSC Yani Karlsruhe SC PAF Takiminda Oynuyorum. Yasim 19. Tabiki Bende Sizler gibi SS'da oynamak isterim. Tabi talep gelirse baska takimlarada gidebilirim burdan okuyorlarsa.. email: salihgultepe@web.de
kiNgSiZe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.06.2009, 22:20   #44
Garip
Acemi Yiğido

10 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 590 Garip FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alt Yapi Secimleri Ne Zaman Biri Bana Soyleye Bilir mi ?
Garip isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2009, 00:02   #45
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Sezer Badurun bir röpartajı var altyapıdakilerin okumasını tavsiye isterim bir de ibrahim dağaşanın inegöl bursa maceraları var eğer bülent hoca görmeseydi büyük olasılıkla 3.ligde inegölde oynuyor olacaktı alttakide ibrahim dağaşanın
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=5825
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=6672
Allah yolunuzu açık etsin inşallah istediğiniz noktalara gelirsiniz
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2009, 00:53   #46
Ilhami58
Yeni Yiğido

Ilhami58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 Ilhami58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Yurddisinda yasayan genclere sesleniyorum. Bende Almanyada yasiyorum bir Türk vatandisi iseniz almanyada paf takimindan cikip profesyonel olmak cokkk zor. Genelde burda görüyoruz cok yetenekli genclerimiz var bazilari bir yastan sonra Kiz arkadaslari, Disco elenceye takilip gelecegini öldürüyor. Bir kismi ise Milli gururunu icinde tutmayipta almanlara ilerde Türk Milli takimda oynamak istiyorum derse onun zaten sonu yok cünkü bu konuda ben bir DFB yetkilisiyle görüsmüstüm acikca cevabi: biz o futbolcuya yatirim yapmiyoruz sonunda bize degil geldigi ülke icin oynuyor o yüzden bastan bilirsek onu seceneklere almiyoruz demisti.Size tavsiyem Almanya icin oynamak istediginizi söyleyin ve Alman vatandasligini alin. Sonradan yine Türkiyeyi secersiniz. Anne ve Babanin destegi cok önemli onlarsiz olmaz.Oynadiginiz takim bilsin sizin arkadan desteginiz var. Sivasda oynamak istiyen kardeslere tavsiyem bir hayaliniz varsa illaki gerceklestirmeye calisin.Birgün gelir gec olursa neden yapmadim denemedim diye kafaniza vurursunuz, birsey kaybetmessiniz, tecrübeden olsa bile kazanirsiniz ama bastiginiz adimlara dikkat edin Türkiyedeki cok zor yasam kavgasindan dolayi insanlarimiz bazen acimasiz oluyor yüzünüze güler arkadan tokati vurur.
Alt 09.06.2009, 09:11   #47
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
MESSİ58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O yigeni hamili kart sahipleri gectigimiz sezon hocamiza yapilan komploda ya etkisizdiler yada komploda paylari vardi demekki bu sahislarin hocaya faydasi yok hoca artik. kendi kariyerini güclendirmek icin isler yapacak. yani basari basariya ihtiyaci olanlar icin basaridir. bence kendine güvenen herkes yetenekli ise gelip kendini denetebilir. hoca artik is yapabilene yer verecek.
birazcik kafasina dank ettiyse
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.06.2009, 00:26   #48
santiago89
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 santiago89 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bende almanyaya kacmak icin fırsat kolluyorum aakdasım torpılın varsa turkıyede her kulupte otersı ornekmı vereyım burak ylmazz besıktas degıl en amator klupte bıle oynıcak futbolcu degıl ama besıktas ta oynadı antalyada oynadı sımdı fenerde varsa torpılın dayın neyın bıseyın oyle gel yoksa gelmee
santiago89 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.06.2009, 08:35   #49
Countach
Yiğido

70 Mesajına 116 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 603 Countach FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bend egelmek istiyorum am cok zor istanbulsporda oynadım 2 yıl şimdi kasaımpaşa spordayım
Countach isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.06.2009, 23:44   #50
canimfeda58
Yiğido

canimfeda58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

23 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 canimfeda58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kader arkadaslar.. anlinizda ne yaziyorsa o olur bence herseyi zaman birakin ve pes etmeyin.. bende burda top oynuyorum.. ve fullgaz calisiyorum.. antalyaspor paf takiminda oynadim.. yani bu isler anlayacaginiz istek isi azim sansda olacak tabi yaninda..

YIGIDOLAR ADIMIZ SIVASSPOR CANIMIZ !!!

canimfeda58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ama, gelmek, istiyorum