Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım
Alt 26.02.2013, 11:11   #41
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım

Alıntı:
mishka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Herkesin yorumlarına tek tek alıntı yapıp cevap verme ihtiyacını niye duyuyorsun. Ben yorumumu yaptım sen de yorumunu yaptın bitti. Birşeyleri dikte etmenin manası yok. Gereksiz değil tam tersi gerekli eleştiriyoruz. Birileri Sivas taraftarının hiçbir şeye tepki göstermeyen herşeye amenna diyen taraftar olmadığını görmeli.
Çünkü haksızlığa karşıyım, haklı bir konuda beraberce eleştirelim, ama haksız yere yapmayalım.
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.02.2013, 11:13   #42
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 994 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

[QUOTE=SIVAS58FOREVER;838487]
Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
[B]Programın tamamını takip ettim Rıza hocamız birçok konuya güzel ve net cevaplar verdiği gibi bazı sorulara da -bu ne biçim soru? demesi bana biraz enteresan geldi...

Neden enteresan geliyor hemşerim, soruda ne diyor, Rıza Hoca Beşiktaş'ın işini kolaylaştırmak için kasten Uğur'u oyuna aldı diyor, soruda böyle bir cümle geçebilir mi? Bir başka soruda Rıza Hoca Sivas'a ihanet ediyor diyor, böyle soru olur mu?

Orada SivasSpor'un gidişatıyla ilgili sorular sorulur ve cevapları alınır, başka kanallarda da teknik direktörler bu tarz sorulara muhatap olur, sen git Fatih Terim'e sor o zaman dün Ordu sizi yensin diye mi falancayla oyuna başladın? Bakalım Fatih Terim ne yapacak?

Arkadaşlar orası illegal bir sorgu odası değil ve kimse Rıza Hoca'nın Sivas'a ihanetinden bahsedemez, bahseden olsa da cahilliğine verip es geçersin ama bunu canlı yayında hocaya iletemezsin.

Oyuncu seçimini eleştirirsin elbette ki, hepimiz eleştirebiliriz, ama Beşiktaş yensin diye mi değiştirdin gibi bir soru olabilir mi? Hoca bu soruya ne cevap verebilir? Hayır Beşiktaş yensin diye değil diye mi başlasın? Biz Beşiktaş ı ilk yarı kendi evinde yendik, bu maçta da yeniyorduk, hakem penaltımızı verse yenecektik.
Tamam burda Rıza hocayı güzel savunuyorsun. Tüm merak edilenleri burda yazılanları konuşulanları direk Rıza hocaya sorulması sansürsuz beni aydınlattı kendi adıma. Tv kanalı ve Nail by de kendini bu konuda geliştirsin Rıza hocada kendini güzel eleştirdi yanlışlarını yüzüne karşı söyledi. Biz Sivaslıyız hatalarımızdan dersler çıkaracağız, çıkarmalıyızda
Alt 26.02.2013, 11:16   #43
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Haksız değiliz, ayrıca kime göre neye göre. o senin düşüncen insanlar da farklı düşünebilir. Ben burada farklı üyelerinde olumlu olumsuz mesajlarını okumak istiyorum. Hep aynı üyelerin kendi doğrularını dikte etme adına farklı düşünenlerin mesajlarından alıntı yapması bana doğru gelmiyor. Konunun kendi seyrinde devam etmesi için kendi adıma bu konuya mesaj yazmayacağım. Saygılar.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mishka'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2013, 11:22   #44
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
mishka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haksız değiliz, ayrıca kime göre neye göre. o senin düşüncen insanlar da farklı düşünebilir. Ben burada farklı üyelerinde olumlu olumsuz mesajlarını okumak istiyorum. Hep aynı üyelerin kendi doğrularını dikte etme adına farklı düşünenlerin mesajlarından alıntı yapması bana doğru gelmiyor. Konunun kendi seyrinde devam etmesi için kendi adıma bu konuya mesaj yazmayacağım. Saygılar.
Farklı düşünceler olmalı diyorsun, ben senin gibi düşünmüyorum diye bana tahammül edemiyorsun, kendinle çelişiyorsun, sen farklı düşünebilirsin ben de farklı düşünüyorum ve burada görüşlerimizi yazıyoruz ama sırf seninle aynı düşünmüyorum diye bana kızıp ben burada yazmayacağım artık deyip, beni diktecilikle suçlaman da son derece paradoksal bir durum.
Alt 26.02.2013, 11:22   #45
SIVAS58FOREVER
Yiğido

[QUOTE=yigidolar06;838496]
Alıntı:
SIVAS58FOREVER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tamam burda Rıza hocayı güzel savunuyorsun. Tüm merak edilenleri burda yazılanları konuşulanları direk Rıza hocaya sorulması sansürsuz beni aydınlattı kendi adıma. Tv kanalı ve Nail by de kendini bu konuda geliştirsin Rıza hocada kendini güzel eleştirdi yanlışlarını yüzüne karşı söyledi. Biz Sivaslıyız hatalarımızdan dersler çıkaracağız, çıkarmalıyızda
Doğru, Nail Bey'in kendini geliştirmesi gerekiyor ama gene de teşekkür ediyoruz çünkü doğruların görünmesine faydası dokundu.
Bu Konuda SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2013, 11:28   #46
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Yazmayacığımı söyledim ama cevap hakkı doğdu. Benim yazmana itirazım yok mesele şu; düşüncelerini açıkladın ben de bu düşüncenin yanlış olduğunu düşünüyorum ama sen yanlışsın deme ve onun da ötesine geçip her yorumdan alıntı yapıp sen yanlışsın doğru o değil doğru bu şeklinde bir tarz bana göre değil.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mishka'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2013, 11:33   #47
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Böse Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Stüdyodan ayrılırken veda konuşmasında dikkat çeken sözleri duygusaldı...

Sivassporun başına bir iş geldiğinde; (küme düşmesi halinde) herkes gider memleketlerine ve başka takımlara ama üzülen ve kalanlar ise, Ben, Başkan, Hayrettin ve Ziya olur, dedi...

Asil benim merak ettigim sen hangi takima gidersin acaba?
Muhtemelen üzerinden hic eksik etmedigin siyah beyazli takima yardimci antrönör olarak yada alt yapi calistirirsin.
Sünkü simdilik Samet Aybaba senden daha basarili.Hocam kusura bakma bir insan yada kisilik olarak dürüslünüzden süpem yok Sivas´li olmanizdan dolayi bende oldugu gibi bircok Yigido´da ayri bir samimiyet besliyoruz sana .
Ancak iki bucuk üc yildir sivasin basindasin kackez Sivasspor´un salini boynunuza taktiniz???yada kackez Sivasspor esormani ile ciktiniz basin önüne???
Alt 26.02.2013, 11:36   #48
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Benimde ecücük de olsa fikrim degisti ama dedigimiz gibi arkadus piech denenmeden ugurda tasfiye olmadan asla gönlüm riza hocaya eskisi kadar sevgili degil ama nede olsa hemsehrimiz milliyetcilik damarimiz da var.
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Külhan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2013, 11:58   #49
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 994 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
Kasim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Asil benim merak ettigim sen hangi takima gidersin acaba?
Muhtemelen üzerinden hic eksik etmedigin siyah beyazli takima yardimci antrönör olarak yada alt yapi calistirirsin.
Sünkü simdilik Samet Aybaba senden daha basarili.Hocam kusura bakma bir insan yada kisilik olarak dürüslünüzden süpem yok Sivas´li olmanizdan dolayi bende oldugu gibi bircok Yigido´da ayri bir samimiyet besliyoruz sana .
Ancak iki bucuk üc yildir sivasin basindasin kackez Sivasspor´un salini boynunuza taktiniz???yada kackez Sivasspor esormani ile ciktiniz basin önüne???
Rıza Çalımbayın Sivasspor un formasını giydiği özel maç
oturanların soldan ikincisi

Alt 26.02.2013, 12:18   #50
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1597 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
SIVAS58FOREVER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş sen programı izlediğine emin misin? Hangi soruya net cevap vermedi, tüm sorulara bu kadar net cevap veren bir insanı böyle itham etmek bence büyük bir iftiradan başka bir şey değildir. Hangi hoca bu kadar hakaret kokan sorular karşısında sabırla net cevaplar vermiştir bugüne kadar? Program sonunda Nail bey bile net cevaplardan dolayı teşekkür etti, sanırım sen izlemedin programı yada konsantre olmadan izledin.
Ben programı izlediğimden eminim sen sadece programı izlemişsin ben hem programı izledim hemde sorulan soruları takip ettim, sen soruları takip etmediğin için hangi soruya net cevaplar verildi hangilerine verilmedi bilemezsin...Sütüdyo konuğu Kaan kardeşimin sorusunu bile cevaplamadı soruyu tamamlamasına müsade etmedi sen tutmuş iftiradan bahsediyorsun.

Nail bey teşekkür etmekle büyüklüğünü gösterdi, Rıza hocamız Nail beye nasıl hitap etti?
Bu taraftar Rıza hocanın iyi yönlerini takdir ettiği kadar kötü yönlerini ve yanlışlarını söylemesi bunada cevap araması gayet normaldir, taraftar işine baksın demekte tamamen anormaldir, herkes gelip geçici bu kulüp ve bu taraftar kalıcıdır..Benim veya başka bir yiğidonun kafasında oluşan yanlış bilgileri değerlendirip cevabını vermekte hocamızın işidir ama hocamız malesef bu hakkının bir kısmını kullanmış bir kısmını kullanmamıştır..

Biz yiğidolar Rıza hocamızı iyi ve kötü yönleri ile hep idare ediyor iyi yaptığı şeyleri alkışlarken yanlış yaptığı şeyleride eleştiriyor buna cevap arıyoruz..
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
çıkalım, hocaya, rıza, sahip