Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri > 4 Eylül Belediyespor

4 Eylül Belediyespor 4 Eylül Belediyespor hakkında ....

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 4 Eylül 2. Lig Yolunda !
Alt 17.03.2014, 09:46   #41
Rallim58
Gast

Standart Cevap: 4 Eylül 2. Lig Yolunda !

Grupta 2.liği kesin olarak bakılan karşılaşmaların tamamına yakınında puan kaybetti. 2. devre sadece kendi evindeki kaybı 7 puandır.

Her sene yaşanan olayı yaşıyoruz. Sezonun ilk yarıısnda üst sıralarda yer alıp 2. yarıda düşüşe geçen bir takım hüviyetindeki hastalığı devam ediyor. Bu hastalığın özünde tek düşünce hakim olur. "Yönetim, 3. lig bize yeter, bütçemiz 2. ligi kaldırmaz" diye düşündüklerini tahmin ediyorum.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.03.2014, 11:41   #42
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1041 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Grupta 2.liği kesin olarak bakılan karşılaşmaların tamamına yakınında puan kaybetti. 2. devre sadece kendi evindeki kaybı 7 puandır.

Her sene yaşanan olayı yaşıyoruz. Sezonun ilk yarıısnda üst sıralarda yer alıp 2. yarıda düşüşe geçen bir takım hüviyetindeki hastalığı devam ediyor. Bu hastalığın özünde tek düşünce hakim olur. "Yönetim, 3. lig bize yeter, bütçemiz 2. ligi kaldırmaz" diye düşündüklerini tahmin ediyorum.
bence Sivaspor'un desteği olmadan çıksa bile 2. ligde tutunamazlar...açıkçası ben Sivasspor'un genç oyuncularını pişirme adına böyle bir fırsatı neden değerlendirmediğini de anlamış değilim
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.03.2014, 13:36   #43
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

her sene aynı haltı işliyorlar.yazık gardaşım yüz yüz kuyruğuna gel sonra gelenden ye gidenden ye.puanları bol bol dağıttılar.yoksa şindiye kadar 2.de olurdu liderde olurdu.
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.03.2014, 07:55   #44
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 953 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch Cevap: 4 Eylül 2. Lig Yolunda !

4 Eylül Belediyespor kendi evinde oynadığı maçta Ankara Adliyespor’u Mehmet Murat Uçar’ın attığı golle 1-0 yenerek 5 maç sonra üç puanla tanıştı.

Muhsin Yazıcıoğlu stadında oynanan ve çok az seyircinin izlediği maçta, çok sayıda pozisyona giren 4 Eylül Belediyespor, üç puan getiren golü 84. dakikada Murat Uçar’la buldu. Bu dakikada sol kanattan topu başarılı şekilde getiren Gökhan, topu ortaya çıkardı ve Murat Uçar’da düzgün bir vuruşla topu filelere gönderdi.90. dakikada gelişen Adliyespor atağında kaleye giden topu Ali Aydın kafayla son anda çıkardı ve takımının galip gelmesinde önemli rol oynadı.

Bu sonuçla puanını 43 yapan 4 Eylül Belediyespor Play-Off iddiasını da sürdürdü.
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.03.2014, 07:48   #45
Kokomo
Usta Yiğido

Daumen runter Cevap: 4 Eylül 2. Lig Yolunda !

Ligde Play-Off yarışı veren 4 Eylül Belediyespor,neredeyse küme düşmesi kesinleşen Adıyamanspor’la 1-1 kalarak çok önemli iki puan daha bıraktı.

4 Eylül Belediyespor,geçen hafta kendi evinde aldığı üç puandan sonra puan dağıtmaya devam ediyor.

Ligin zayıf takımı Adıyamanspor’u kendi sahasında ağırlayan 4 Eylül Belediyespor, 12. dakikada Sefa Emmioğlu’nun attığı golle 1-0 öne geçti. Maçın 61. dakikasında korner atışıyla başlayan atakta,önce kaleci Muzaffer topa müdahale edemedi,ardındanda defans dokunamayınca top ağlarla buluştu. Bu dakikadan sonra 4 Eylül Belediyespor’un çabası sonucu değiştirmedi ve maç 1-1 sona erdi. Bu sonuçtan sonra Play-Off için çok büyük avantaj kaybeden 4 Eylül Belediyespor puanını 44 yaptı ancak 9. sıraya indi. Adıyamanspor ise 21 puanla 16. sıradaki yerini korudu.
Alt 31.03.2014, 07:50   #46
Kokomo
Usta Yiğido

Böse Cevap: 4 Eylül 2. Lig Yolunda !

Play-Off bile hayal oldu, çok yazık ...

Küme düşmüş takım nasıl yenilmez ?
Alt 31.03.2014, 15:30   #47
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 549 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Benim 4 Eylül'den umudum kalmadı artık. Her sene aynı şey oluyor, belli ki takım çıkmak istemiyor. Umarım seneye Zara bu ligde iddialı bir kadroyla gelirde 4 Eylül'ün yapamadığını onlar yapar.
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda psychology58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.04.2014, 07:54   #48
Kokomo
Usta Yiğido

Daumen hoch Cevap: 4 Eylül 2. Lig Yolunda !

2 SİVASLI 3.LİG MİLLİ KARMASINDA !

Milli Takımlar izleme heyeti tarafından oluşturulan Spor Toto 3.Lig Karmasına Sivas 4 Eylül Belediyespor’dan iki futbolcu davet edildi.

Sivas ekibinde forma giyen 20 yaşındaki defans oyuncusu Nuri Melih Mursal ve 22 yaşındaki Mehmet Murat Uçar 3.lig karmasında forma giyecekler.

40 ayrı takımdan seçilen ve yaşları 17 ile 22 arasında değişen toplam 77 oyuncunun olduğu Spor Toto 3.Lig Karması 6 ayrı takıma bölünecek.
Antalya'da Titanic Deluxe Belek Otel sahasında yapılacak maçların hepsi 9 Nisan Çarşamba günü oynanacak. 1.takım ile 2.takım arasındaki ilk maç saat 12.00'de, 3.takım ile 4.takımın karşılaşması 15.00'te, son 2 ekibin mücadelesi ise 17.30'da başlayacak.

Karma müsabakalarına davet edilen oyuncuların kampı 8 Nisan 2014 Salı günü saat 13.00'de Antalya Titanic Beach Otel Lara'da başlayacak.
Alt 07.04.2014, 09:44   #49
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 641 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

MATEMATİKSEL olarak playofa katılma şansı devam ediyor,çok kötü puanlar kaybedildi,belediye el değiştirdi,yeni yönetimin spor anlamında bilgi ve yeteneği olduğuna inanmıyorum,gelecek sezon bu ilgisizlikle küme düşer diye tahmin ediyorum,4.eylül takımı grubun en güçlü takımlarından ,bulunduğu yeri haketmiyor ,kimi zaman şanssızlık ,kimi zaman hakemler yüzünden çok puan kaybetti,bu takım başarılı olacaksa belediyenin takımı değil sivassporun takımı olmalı,neticede bu takımın maaliyeti rengifoya verilen paranın 3 te 1i kadar ,ben playofa kalacağımıza ve ordanda 2. lige çıkacağımıza inanıyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.04.2014, 09:49   #50
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1437 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
MATEMATİKSEL olarak playofa katılma şansı devam ediyor,çok kötü puanlar kaybedildi,belediye el değiştirdi,yeni yönetimin spor anlamında bilgi ve yeteneği olduğuna inanmıyorum,gelecek sezon bu ilgisizlikle küme düşer diye tahmin ediyorum,4.eylül takımı grubun en güçlü takımlarından ,bulunduğu yeri haketmiyor ,kimi zaman şanssızlık ,kimi zaman hakemler yüzünden çok puan kaybetti,bu takım başarılı olacaksa belediyenin takımı değil sivassporun takımı olmalı,neticede bu takımın maaliyeti rengifoya verilen paranın 3 te 1i kadar ,ben playofa kalacağımıza ve ordanda 2. lige çıkacağımıza inanıyorum
Aynen katılıyorum. Futbolda bizi temsil eden 2. büyük takımımız 2. lig yolunda. Lakin yeni seçilen Belediye Başknımızın 4 eylül hakkındaki düşünceleri bu yolda rotasını belirleyecek. Örneğin Eğere Sarıgül İstanbula çare olsaydı İstanbul B.B. takımını kapatıp daha amatör branşlara yöneleceğinden bahsetmişti. Sonuçta ne olursa olsun bir emek var, bir gerçek var. İnşallah play-offlara yükselir ve bir nebze olsun düşünceler ortaya çıkar. Çünkü gerçekten 4 Eylül takımımız başarılı bir takım ve çok kötü puanlar kaybetse de 2. ligi hakeden bir çizgiye sahip.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
2lig, eylül, lig, yolunda