Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu sene Böyle Oldu, Bizi Affedin
Alt 28.02.2010, 12:54   #41
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 965 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Bu sene Böyle Oldu, Bizi Affedin

Murat'cım güzel kardeşim, bu sene böyle oldu deyip önümüzdeki maçlarda da sizden birşeyler beklemeyelim mi? Ne diyorsun, ne yani ''ligden paşa paşa düşelim, kendimizi rahatsız etmeyelim, bu yıl böyle'' demek mi istiyorsun? Bak bu hafta kesin düştü denilen Denizli'nin puanı bile 16 oldu güzel kardeşim, bizim puanımız 24, aramızda sadece 8 puan var! Fazla değil üst üste üç hafta kötü sonuçlar alırsak Allah korusun Denizli bile tepemize binebilir! İşin özeti, ''bu sene böyle geçti, bizi affedin'' deyip yırtmak yok, ''bundan sonra böyle gitmeyecek, ligde kalacağız hatta üst sıraları zorlayacağız, kendimizi böyle affettireceğiz'' demeni bekliyoruz senin ve diğer futbolcuların! Hiç mi yüzünüz kızarmıyor Allah aşkına, bakın Diyarbakır'a adamlar paralarını zar zor alıyorlar, sınırlı imkanlarla var olmaya çalışıyorlar. Sizin taksitleriniz tıkır tıkır yatıyor, karnınız tok sırtınız pek! E o halde nedir bize 7-8 aydır yaşattığınız bu acı bu hüsran? Neyin peşindesiniz, ne yapmaya çalışıyorsunuz vallahi anlayamıyorum! Ben hocada fazla kusur bulmuyorum, siz ruhsuzsunuz arkadaşım, gözlerinizde ışık yok! Heyecan göremiyorum, aşk yok, hatta utanma bile yok! Her feci mağlubiyetten sonra bizim içimiz sızım sızım sızlarken, bir sonraki hafta hayattan zevk alamazken sizin üzülmediğinizi, kahrolmadığınızı görmek yaramıza tuz oluyor, acımızı kat be kat artırıyor!

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.02.2010, 13:22   #42
yigidoo
Tecrübeli Yiğido

yigidoo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bursa macinda Sivasspor yoktu sahada bu bir gercek sanki Bursa ter atmaya cikmis di sahaya.Murat kardesim sana ne deyim ki ben saha berbat diyorsun da Bursada o sahada degilmiydi acaba ?, yoksa siz sakaryada onlar Bursadami oynadilar acaba bizmi görmedik?. hoca berbat,oyunucu berbat,seyirci yok saten Sivasspor adina hepsi berbatti o macta.iyi olan hak eden Bursa takimi yormadan rahatca aldilar 3 puani 3 gole tebrik ederim insallah Sampiyon olurlar bu sene.
Alt 28.02.2010, 14:16   #43
carizma0658
Usta Yiğido

carizma0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 479 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 carizma0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu seneyı kurtaralım da sizden başka bişe istemiyoruz ama seneye eski sivas eskısınden de güçlü olsun tek istedıgımız bu
Alt 28.02.2010, 15:44   #44
Ensar
Yiğido

Ensar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 115 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 699 Ensar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor'un savunmacısı Murat Sözgelmez, hedefelerinin kümede kalmak olduğunu belirtti, taraftardan özür diledi. "Takımın üzerinde yorgunluk ya da durgunluk vardı.. Zemin de kötüydü. Bursaspor oturmuş bir takım.. Bazı şeyleri aşabilmişler..

Kazanmak istiyorduk ama olmadı. Belediye maçı var önümüzde, kazanmak istiyoruz. İlk golde barajda hata olduğunu düşünmüyorum. Kim vurduysa iyi vurdu. Önemli olan; oraya getirmemeliydik pozisyonu. Oluyor böyle şeyler.

Kümede kalmak ilk hedefimiz. Belediye maçını kazandığımız takdirde yukarıdaki rakiplerimizi yakalamış olacağız. Sivasspor'un bu sene taraftarını ve camiasını hayal kırıklığına uğratığını biliyoruz. Bu sene böyle oldu, bizi affetsinler"

Bunu böyle düsünmek onlarin isi degil onlarin isi sahaya cikip eniyisini yapmak ,bunu düsünmek senin cüretin degil kimler verdi sana bu cesareti Alcak senin isin oynamak bunun icin parani aliyorsun bunu söyleyen Alcak kendini simdiden kümede kabul ediyor böyle Alcaklarin hic bir faydasi olmaz simdiden Taraftarin Cesaretini alt üst eden bir Alcak daha görmedim 11 hafta var futbolcu bozuntusu adam gibi oynarsaniz hic birseyin bitmedigini gürürsünüz ama böyle düsünen futbolcu bozuntulari simdiden atmislar yani kümede oldugumuzu kabullenmisler bunlar oynamaz cünki bunu düsünen bir Alcak digerlerininde maralini bozar var Cesaretini kayip eder bunlara kimlar böyle Cesaret vermis bilmem ama yönetime sesleniyorum 11 hafta varken ceketi atmak kabullenmek demektir böyle konusan Alcaklara para cezasi verilmesi gerektigini düsünüyorum .Hic bir futbolcunun isi degil yorum yapmak son haftaya kadarda konusulmaz Ancak konusacak biri varsa yönetim ve teknik heyet bunlar konusdukca ates kivilcimi yapiyor Taraftarin olmayan moralini Tam anlamiyla yok ediyor son haftayi düsünün böyle konusan Alcaklar icin Feleket olur bunun icin konusmasinlar oyunlarina baksinlar bunlarin konusmasini biz Taraftar olarak Hazmedemiyoruz bunu bilsinler adam gibi oynasinlar Alcakca degil daha fazla Moral bozmasinlar Alcaklar
Ensar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 15:47   #45
karyola
Tecrübeli Yiğido

206 Mesajına 277 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 karyola FAZLA SÖZE GEREK YOKkaryola FAZLA SÖZE GEREK YOK

oldu başka sıkıntınız var mı??
karyola isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda karyola'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.02.2010, 16:07   #46
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

murat kardeşiöm birazda kameraya değil maça baksan ha nasıl olur bak turgay gole gidiyor

galiba soyadınızı yanlış vermişler sözgelmez değilde söz vermez yada nebileyim para alır top aynayamaz yatar göbek yapar falan olsaydı
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 17:08   #47
bozkurt187
Tecrübeli Yiğido

bozkurt187 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

88 Mesajına 122 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 693 bozkurt187 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eger Ligde kalirsaniz özrünüzü belki kabul edebiliriz
bozkurt187 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2010, 17:15   #48
tuzlugollu
Yiğido

tuzlugollu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 701 tuzlugollu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

actan once hocanin aciklamasini hatirliyorumda guluyorum bursa bizi kupa maciyla kiyaslamasin hata yaparlar diyerek adamlari motive et sonra git kupada dort yedin ligde nerde bir araba gol yiyecekdin bursanin insafina kaldikda allahdan adamlar ucte durdu onemsediler bile rahatladiksan sonra .....yani vesselam bu isin sonu birturlu aydinliga cikmiyo busene taraftar acisindan husran ligde kalsakda dussekde en buyuk uzuntuyu taraftar yasiyo egerki bu futbolcular taraftar kadar uzulse valla bizi ligde kimse tutamaz amma mac bitiyo bizim yuzsuz futbolcular cekip evlerine gidiyo haftaya kazanalim diye hirs yapan yok delikanlica sivassporu dusunuyosaniz gitmeyin evinize esssek gibi calisin kalin kampta tesislerde yiyin icin maca hazirlanin isi ciddiye alin ole yapip yenilseniz valla derimki la helal olsun usak istekli amma olmayinca olmuyo amma bu kafayla bu odunlarla zorrrr klavuzumuzda muhsin hoca olursa turkcell superliginden bi haber ne pas yapiyo takim ne sut cekiyo top hangi sivassporlunun ayagina gelse top benden ciksin diye rast gele vuruyo ne organizasyon var ne taktik ne teknik hic bisey elbette bu ruhla bundan baskasini bekleyemeyiz sizden benim artik sizden yana umudum yok bu is sansa kalmistir kalirsakda sans dusersekde
......
Alt 28.02.2010, 17:28   #49
tuzlugollu
Yiğido

tuzlugollu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 701 tuzlugollu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

BEN SIMDIYE KADAR YONETIME TEK LAF ETMEDIM AMA ARTIK ZAMANIDA GELDI ....SIVASSPOR ZOR DURUMDA EVET HERKES BILIYOR YONETIM NE YAPIYOR HIC BISEY ..YILLARCA SIVASSPOR SANSA YAPILMIS BIR DORT EYLUL STADYUMUYLA IDARE ETTI ONUDA SIVASSPOR TOP OYNASIN DIYE YAPMADILAR HAAA 19 MAYIS GENCLIK BAYRAMINDA 23 NISANDA OGRENCILER GELSIN BURDA TORAN YAPSINLAR DIYE SIVASSPORU DUSUNDUKLERINDEN DEGIL KEMALIST DUSUNCE YAPISININ SIVASSPORA DEGILDE KENDINELERI ADINA BIR ARMAGANIYDI SIVASA
NASIL OLDUDA SIVASSPOR SUPER LIGE CIKTI MECBUR KALINDI SIVASA STAD LAZIM SIVASSPORA STAD LAZIM DEDILER BASBAKANDA BUNU OY KAZANMA ADINA KULLANDI SIVASA STAD YAPACAZ DEDI IKI UC YILDIR STADA YER BULACAKLAR PROJE CIZECEKLER BILMEM NE ELIN RIZESI IKINCI LIGDE ADAMLARDAKI STAD SUPER KAYSERI OYLE BIZDEKI STAD YUMADA OKADAR PARAYI BOSUNA GOMDULER
LAFI YONETIME GETIRECEM EY YONETICILER UYUYORSUNUZ BEEE HICC BIRINIZIN FUTBOLDAN ALAKASI YOK VITRIN MANKENI GIBISINIZ IKIUC KURUS PARA VERELIM GUNDEMDE KALALIM YONETICI OLALIM MANTIGINDASINIZ HIZMETLERINIZ VAR INKAR EDILEMEZ AMMA ARKADAS ORDA YONETICIYSENIZ HEP DAHA FAZLASINI YAPMAK ZORUNDASINIZ ELINIZ ICABUK TUTUN SU STAD ISINI HIZLANDIRIN YOKSA MAZALLAH TELAFFUZ BILE ETMEK ISTEMEM AMA LIGDEN DUSERSEK ARTIK BIZE KIMSE NE STAD YAPARR NEDE BASKA BISEY VERIR SIVASIN KENDINI BEGENMIS YONETICILERI VALISI BELEDIYE BASKANI BU FIRSATI DEGERLENDIRIP SIVASSPORUN GELECEGI ICIN ALT YAPISI ICIN HERSEYI ICIN ONEMLI OLAN BU STAD VE SPOR KOMPLEKSI ISINI HIZLANDIRMANIZ LAZIM

CUNKU BIZ VASIFSIZ BIR SIVASSLI OLARAK SIVASSPOR TARAFTARI OLARAK SUNU COK IYI BILIYORUZ KI SIVASIN KANGAL KOPEKLERINDEN SONRA CIKAN IKINCI MARKASI SIVASSPORDUR DUNYAYA TURKIYEYE ACILAN KAPISIDIR SIVASIN SIVASSPOR MILYONLARCA PARAYLA YAPAMAYACAGIN REKLAMI SIVASSPOR YAPIYO LIGDE KOTU KONUMDA DAHI OLSAK SIVASSPOR SIVASIN DEGERLI BIR MARKASIDIR TANITIM KAPISIDIR BUNU EGERKI GORUP IDRAK EDEMIYOSANIZ ARTIK DEMEKKI SIZ BU ISIN EHLI DEGILSINIZ BIRAKIN GIDIN...HIZMETLERINIZIN OLMASI SIZIN HEP ORDA KALACAGINIZ ANLAMINA GELMEZ...ELBETTE DAHA IYISINI YAPMAK ZORUNDASINIZ HERZAMAN VE DAHA IYISINI YAPACAK OLDUGUNDADA REKABET DEGIL YOL ACMAKTIR VAZIFENIZ..................... ..............
Alt 28.02.2010, 17:41   #50
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

sizden ricamız olcak lütfen anlınızın son terine kadar savaşın
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
affedin, bizi, böyle, oldu, sene