Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TRANSFER 2012
Alt 12.05.2012, 21:31   #41
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 882 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: TRANSFER 2012

Bu yıl transfer erken başlayacak;çünkü bu yıl başkanımız takımın başında olacak...Umarım Rıza Hoca ile bir sorun çıkmaz ve sivasspor Rıza Hocanın istediği oyuncuları alarak sezona bomba gibi başlar...Allah Aşkına artık sivassporun küme düşme hattında oladuğu söylemlerini duymak istemiyorum..Onun için bu yıl oturmuş kadro üzerine yapılacak 5-6 tane iyi takviye bu takımın ligde iyi yerlere gelmesini sağlar..Bana göre eğer Korcan gidecekse bu takıma mutlaka 1. kalece lazım bu bir,2. olarak bu takıma iyi bir sağ bek gerekiyor,3. olarak orta sahaya takımda direkt oynaycak bir oyun kurucu gerekiyor;ayrıca Erman'ın alternatifi de bulunmalı diyorum..Çünkü Erman'ın olası bir sakatlığı sivassporu çok zorlar...3. olarak takıma 1 değil bence 2 tane forvet gerekiyor..Biri Enaramo'nun yerine diğeri de Rasmussen in yerine alınmalı..Ayrıca takımı zorlayacak 1-2 tane alternatif oyuncu da alınmalı diyorum...bu demektir ki sivasspor takımına en az 6-7 tane oyuncu gerekiyor;bu oyuncuların 4 tanesi mutlaka ilk 11 de oynayacak oyuncu olmalı diye düşünüyorum...Eğer Grosecki giderse yerine de başka bir alternatif bulunabilir diyorum..Rıza Hoca nın transferleri genelde çok iyi oluyor;umarım Rıca hoca isabetli tarnsferleri bu yıl da sürdürür..Yakında bence 1 ay içinde basında Rıza Hoca nın tarnsferlerinin adını duyarız..Yiğidolar bilhassa Romanya,Çek,Macar,Slovak,Polon ya,Fas,Tunus sitelerini takip ederlerse yakında diğer transferlerin de adını buluruz yiğidolar...İnşallah her yılımız bu yıl gibi sahada mutlu geçer....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.05.2012, 21:44   #42
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1041 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

sağ bek mevkii için öncelikle yerli isimler düşünülüyor ama almanyadan yabancı bir sağ bekle de ilgilenildiği yönünde duyumlarım var...
Alt 12.05.2012, 23:20   #43
eyuphulagu
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 882 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Şu adı geçen Maicon Pereira de Oliveria nın 12dak. lık ve 8 dak. lık videolarını youtube dan bir kez daha izledim..Açıkcası izledikçe bu oyuncuyu daha çok beğeniyorum..Genç,yetenekli,hı rslı,teknik bir oyuncu..Enaramo dan stil olark farklı bir oyuncu,,Eğer alınırsa bize faydası mutlaka dokunur..Steau da bu yıl kiralıkmış;6 maçta şans vermişler ..O da 6 maçta 3 tane gol atmış..Staeu ya geldiği takımda 2 yılda 52 maçta 28 gol atması onun iyi bir golcü olduğunu gösteriyor...transmark ta sözleşmesi 2014 de bitecek yazıyor ama sivasspor isterse bu oyuncuyu bence alır;eğer gerçekten Rıza Hoca bu oyuncuyu istiyorsa..
Alt 12.05.2012, 23:28   #44
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Kamil'in videolarını da youtubedan izlemiştik.
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.05.2012, 16:50   #45
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

gitsin ben enaromayı sadece gs kupa maçında begendim gönülsüz oynuyor güle güle katkıları için tşk
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.05.2012, 22:16   #46
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1041 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

•Eneramonun yerine yine siyahi bir forvetle görüşülüyor, 23-24 yaşlarında sanırım...

• Çek Cumhuriyetinden İsveÇ-Danimarkadan görüşülen oyuncular var...

•Kaleci İlker Avcıbay için nabız yoklandığını duydum..

•Bank Asyada göze batan genç oyunculardan takip edilenler var...Lige yeni çıkan takımlardan da olabilir...

•Korcan da takımdan ayrılabilir...Eneramo yurt içinden 2-3 takımla görüşüyormuş daha önce dedim antalya-bursa ve sanırm ts de devredeymiş...

•Takımdan 8 oyuncu gidecek..Atilla, Senecky-Rada- Sandro- Burçağ-Eneramo-Bazı oyuncular da kiralık verielcekmiş.

•Hocanın da bugün canlı yayında açıkladığı gibi transfer yarından itibaren başlıyor...Oldukça hareketli bir dönem olacak...Anlaşılan 2 yerli ismin kim olduğuınu öğrenmeye çalışıyorum...Belki biri sağ bek biri ortasaha olabilir...
Alt 14.05.2012, 22:24   #47
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 681 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Eneramo lazlara giderse çok küfrederim .Bizim gözbebeğimizi karaboğamızı ts nin iğrenç forması altında düşünemiyorum
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda KaanK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.05.2012, 22:24   #48
CILGINSiVASLINL
Acemi Yiğido

CILGINSiVASLINL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 555 CILGINSiVASLINL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

caykur rizesporun forvetini alsinlar sonra tavsanlida oynayan bi siyah daha var cok hareketli bence bank asya ve super lig de yeterince yABANCI VAR bosuna disarda aramasinlar
CILGINSiVASLINL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.05.2012, 22:26   #49
eyuphulagu
Usta Yiğido

Bugün benim de bazı duyumlarım oldu;Samsunspordan bazı oyuncularla görüşme yapılmış diyorlar..Orta saha oyuncusu olduğu söyleniyor..Hoca sağ bek yerli olacak diyor ve anlaşılmış;acaba bu oyuncu Samsun'dan Adem olabilir mi?Orta saha için de Murat Yıldırım mı acaba ?Manisa'dan da 2-3 oyuncu ile görüşülmüş diyorlar..Ben bir tanesi Mehmet Güven olabilir diye düşündüm,diğeri Yiğit mi acaba?Nizamettin'in Ordu ile anlaştığı söylendi;ama bu bir şaşırtma mı acaba?Sivasspor'un Nizamettin ile ilgilendiğini daha önce duymuştum..Ama basında POrdu ile anlaştığı haberleri çıktı..Hoca Mısır dan da oyuncu arıyormuş;bu forvet olacak herhalde..Orta saha içinde Enaramo nun Tunus'dan arkadaşı Darragi nin sözleşmesi biti diyorlar keşke bu oyuncu fedakarlık yapılıp alınabilse...Hoca 1 tane yerli 2 tane yabancı forvet istediğini söyledi..Bunlardan biri belki de Rmanya'da kiralık oynayan Brezilyalı oyuncu olabilir mi acaba?2 hafta içinde hoca transferler bitebilir dedi..Çünkü hala antrenörler yurt dışında oyuncu izliyorlarmış..Önümüzdeki günler transfer bizim için çok hareketli geçecek anlaşılan...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.05.2012, 22:27   #50
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Cihan ı neden gönderiyoruz.Ayrıca Korcan neden gidiyor.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
2012, alacak, atmadi, bittibitiyor, buldu, burhan, bİr, carew, Çikiyor, daha, durum, futbolcu, geliyor, golcüsünü, gözdesi, her, kafadan, ndouassel, neden, ses, transfer, transferde, transferler, yeni, yenİ, yiğidolar, yiğidonun, İmza