Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Taraftarın İki Yüzü
Alt 04.03.2009, 23:26   #41
Agcalli
Tecrübeli Yiğido

Agcalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 344 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 694 Agcalli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Taraftarın İki Yüzü

Bu maçı eleştirip sizin gibi taraftar olmaz diyen arkadaşlar aşağıdaki sorulara cevap versinler ve eğer beni haksız bulurlarsa bu sayfaya daha gelmem.. Bir yerde ben Sivassporluyum demem

1) Bu takımın en formda olan adamı Kamananın yedek klubesinde durması sizce normal mi ?
2) Hangi klup yöneticisi takımının yediği üçüncü golde rakip takım klup başkanı ile beraber gülüyor bu normal mi ?
3) Ersun Yanalin ailesinden kim Fener - Trabzon maçında Fener tribünlerinde oturuyor

Bu üç soruya cevap verin bende daha bu konularda ağzımı açmayım..

Kimse burda başkasına sen gerçek taraftar değilsin demeye hakkı yok.. Sivas mücadele etsin her maçını kaybetsin arkasında durmayan en adi insan olsun.. Ama bana dokunan bu ayak oyunları ..
Agcalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Agcalli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.03.2009, 23:28   #42
keskin5858
Acemi Yiğido

keskin5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

47 Mesajına 89 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 keskin5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu şehirde taraftar yok ... biz cıktık anlattık dedikki taraftarlık kıytırık kale arkasında olmaz gelin hepberaber maratonda olalım ... ama yok kabul edilmedi grubun adıda yigido gencliktir cılgınlardır .... rant kavgası var beyler ranttttt ... taraftarlık gönülden gelir bu aşk gönülden gelir ... biz maraton A dayız gönülden yürekten bagırmak isteyen buyursun maraton A dan alsın biletini ....

GARDAŞ HAKLISIN BU TARAFTAR KONUSUNDA
YANINA ON ONBEŞ KİŞİ ALAN BİZ GRUBUZ DİYE ÇIKIYOR. ARKADAŞLAR BU BİZANS OYUNLARI BÖL PARÇALA ETKİSİZ HALE GETİR. NAKLEN MAÇ İZLİYORUZ KAÇININ SESİ TV DEN DUYULUYOR. HİÇ BİRİNİN. BU TARAFTAR KONUSUNDA YÖNETİMİN CİDDİ MANADA EL ATMASI GEREK. HER ÖNÜNE GELEN GRUP FALAN KURMAMASI GEREK. BÜTÜN GRUPLARI BİR ARAYA TOPLASANIZ BİR ESKİŞEHİR, BURSA, ANKARAGÜCÜ TARAFTARININ YARISI BİLE OLAMIYOR. GARDAŞIM ŞU ZAMANDA TAKIMIN ŞAMPİYONLUĞA GİTTİĞİ BİR ZAMANDA BİRLİK OLMAK KENETLENMEK GEREKİR. SİVASSPORU SEVEN GRUP FALAN DEMEZ BİR İSİM ALTINDA BİRLEŞİR.
keskin5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.03.2009, 23:34   #43
tribünbrothers
Yeni Yiğido

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 564 tribünbrothers FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

FAtıh Ada arkadasım dıyorkı palmıyenın alt katında baskana soven 20 tane fenerlı ...! Bende o fenerlı arkadasların arasında mac seyrettım sana sunu cok acık acık konusmak ıstıyorum ...! Bu sıtede her mac oncesı surda burda toplanıyoruz sızde gelın konularına hıc ordayız deyıpte veya sıvastakı gruplarla gıdıp takımı destekledın mı ...! Fenerlı dedıgın ınsanlarla bız aynı otobuste fb lıg macı deplasmanına gıttık arkadasların afedersın gotu yırtılana kadar sıvassporu destekledıler ...! Ve sıvastakı fb macında bedava kofte ekmek yıyen tahlıye kapısından maca gıren arkadaslar da onlardı bunları anlatmak ıstemıyoruz ama konu acılıyorr ...! Eger sıvasslılar ustune dusenı yapıp taraftar olsalar onların o formalarla ısı olmaz ...! hepsıde 10 numara cocuklar ...!
tribünbrothers isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.03.2009, 23:38   #44
tribünbrothers
Yeni Yiğido

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 564 tribünbrothers FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıdvan Dİlmen : Eger türkiye de ki en ust sevıyedıkı lıgın lıderı sıvasspor bu sevıyede futbol oynuyorsa bu lıgın kalıtesını dusunun ..! Yorumu artık yorum yapmaya gerek yok heralde ...!
tribünbrothers isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.03.2009, 23:41   #45
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

PAZARA KADAR DEĞİL, MEZARA KADAR SİVASSPORLUYUZ...HEP DESTEK, TAM DESTEK...

biraz sabır arkadaşlar...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.03.2009, 23:47   #46
şarkışlalı_yigi
Acemi Yiğido

şarkışlalı_yigi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 şarkışlalı_yigi Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

yaw arkadaşlar şunu niye kimse görmüyor akın gibi bi kalecimiz varken petkoviçteki ısrar niye
şarkışlalı_yigi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.03.2009, 23:49   #47
keskin5858
Acemi Yiğido

keskin5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

47 Mesajına 89 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 keskin5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu maçı eleştirip sizin gibi taraftar olmaz diyen arkadaşlar aşağıdaki sorulara cevap versinler ve eğer beni haksız bulurlarsa bu sayfaya daha gelmem.. Bir yerde ben Sivassporluyum demem

1) Bu takımın en formda olan adamı Kamananın yedek klubesinde durması sizce normal mi ?
2) Hangi klup yöneticisi takımının yediği üçüncü golde rakip takım klup başkanı ile beraber gülüyor bu normal mi ?
3) Ersun Yanalin ailesinden kim Fener - Trabzon maçında Fener tribünlerinde oturuyor

Bu üç soruya cevap verin bende daha bu konularda ağzımı açmayım..
GARDAŞ SAKİN OL CÜÜÜVAP VERİYORUM
CÜÜVAP 1 : SİZ BÜLENT HOCANIN ANTRAMANININ KAÇINI İZLEDİNİZ, TAKTİĞİNDEN HABERİN VARMI, FUTBOL BİLGİN NE KADAR BİLMİYORUM AMA SENDE ÖMRÜ HAYATINDA TOPA AYAĞI DEĞMEMİŞ SPOR YAZARLARI GİBİ KONUŞUYORSUN. BU HOCANIN TAKTİĞİ GEREĞİDİR.

CÜÜVAP 2 : DUDAK OKUMA KONUSUNDA UZMANLIĞIN VARSA BİLMİYORUM, AMA O ANDA NE KONUŞULUYOR BİLMEK GEREK, ŞUNDAN EMİN OLUN Kİ O GOLDEN SONRA SENDEN BENDEN DAHA ÇOK ÜZÜLMÜŞTÜR MECNUN BAŞKAN. ORDA OTURAN SİVASSPORUN BAŞKANI AMİGOSU DEĞİL GARDAŞ.

CÜÜVAP 3 : ERSUN YANAL FALAN BİZİ İLGİLENDİRMEZ. FENERBAHÇE DE YILLARDA OYNAMIŞ BİR FUTBOLCUNUN, KIZININ FB TARAFTARI İÇİNDE OTURMASINDA NE MAKSAT ARAYA BİLİRSİNİZ BİLMİYORUM. ALMİNA'NIN ELİNDE FB BAYRAGI KAŞKOLU VE TEZAHÜRAT EDERKEN BEN GÖRMEDİM, SEN GÖRDÜNMÜ GARDAŞ. NEREDE OTURMASI GEREKİYORDU O MİSAFİR OLARAK GELMİŞ ÇOK DEĞERLİ BİR EMANET, TABİKİ MAÇI EN İYİ GÖREBİLECEĞİ YERDEN İZLEYECEK. LÜTFEN BİRAZ MANTIKLI OLALIM. DAHA İYİ İDRAK EDEBİLMENİZ İÇİN ÖRNEK VERELİM. SİVAS'LI OLAN RIZA HOCANIN EVLADI SİVAS DEPLASMANINA GELSE SİZ ONUN EVLADINI KALE ARKASI ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARININ İÇİNEMİ BIRAKIRSINIZ YOKSA ŞEREF TRÜBÜNÜ VEYA DAHA İYİ GÖRECEĞİ BİR YEREMİ DAVET EDERSİNİZ. BUYRUN GARDAŞIM SENDE BUNA CEVAP VER. OLAYLARA SAĞ DUYU İLE YAKLAŞALIM. HİÇ BİR SİVASLI MECNUN BAŞKANDAN VE BÜLENT HOCADAN DAHA FAZLA SİVASSPOR UN ŞAMPİYON OLMASINI İSTEMEZ. ONLAR İŞİN YÜKÜNÜ ÇEKİYOR BİZ İSE HAVA ATIYORUZ . LÜTFEN SAĞDUYULU DAVRANALIN VE SİVASSPORUMUZA SAHİP ÇIKALIM. ALLAH'A EMANET OLUN. SAYGILAR

keskin5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı keskin5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2009, 23:53   #48
ertugrulss
Yiğido

ertugrulss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

46 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ertugrulss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Reden Cevap: Taraftarın İki Yüzü

Alıntı:
MASALİMSİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
birde neden şu açıdan bakmıyorsunuz olaya ? daha düne kadar sivaslıyım yigidoyum diye gezerler nedense bu kupa maçlarında idda kuponlarında hep fenere verdiler!!!! evet taraftar da kendi yüzünü açık ve net bir şekilde ortaya koysun , koymalıda !!!! kimsiniz kimlerdensiniz oyunu oynamayalım lütfen !!! çakma sivassporlu degil gerçek sivassporlu olmaya çalışalım başarı takdir görürken bu şuralı o buralı diye menfaate dayalı sporunda sporcununda kendinden şüphe duyarım !! saygılarımla
iddaada adam para kazanmak için fenere vermiştir kesin ama kazanmıştırda bence ama yanlış işler tabi bunlar bidaha oynayan fenerli olsun
ertugrulss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ertugrulss'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.03.2009, 00:01   #49
fatihada58
Yiğido

fatihada58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 fatihada58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
tribünbrothers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
FAtıh Ada arkadasım dıyorkı palmıyenın alt katında baskana soven 20 tane fenerlı ...! Bende o fenerlı arkadasların arasında mac seyrettım sana sunu cok acık acık konusmak ıstıyorum ...! Bu sıtede her mac oncesı surda burda toplanıyoruz sızde gelın konularına hıc ordayız deyıpte veya sıvastakı gruplarla gıdıp takımı destekledın mı ...! Fenerlı dedıgın ınsanlarla bız aynı otobuste fb lıg macı deplasmanına gıttık arkadasların afedersın gotu yırtılana kadar sıvassporu destekledıler ...! Ve sıvastakı fb macında bedava kofte ekmek yıyen tahlıye kapısından maca gıren arkadaslar da onlardı bunları anlatmak ıstemıyoruz ama konu acılıyorr ...! Eger sıvasslılar ustune dusenı yapıp taraftar olsalar onların o formalarla ısı olmaz ...! hepsıde 10 numara cocuklar ...!
Bu konuya cevap özel mesajdan verilmiştir...
fatihada58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2009, 00:02   #50
Agcalli
Tecrübeli Yiğido

Agcalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 344 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 694 Agcalli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

[COLOR="Red]GARDAŞ SAKİN OL CÜÜÜVAP VERİYORUM
CÜÜVAP 1 : SİZ BÜLENT HOCANIN ANTRAMANININ KAÇINI İZLEDİNİZ, TAKTİĞİNDEN HABERİN VARMI, FUTBOL BİLGİN NE KADAR BİLMİYORUM AMA SENDE ÖMRÜ HAYATINDA TOPA AYAĞI DEĞMEMİŞ SPOR YAZARLARI GİBİ KONUŞUYORSUN. BU HOCANIN TAKTİĞİ GEREĞİDİR.

Bu takım bir kaç hafta ali samiyende 6S ile berabere kalip sivasta eleyen takım değil mi ? O zaman neden takımın ayarı ile oynanır ki.. neyse..
Agcalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
taraftarın, İki, yüzü