Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

Seçenekler Arama Stil

Cevap: KARŞILAMA VE MAÇ RESİMLERİ
Alt 01.06.2009, 13:52   #41
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: KARŞILAMA VE MAÇ RESİMLERİ

Alıntı:
mermerbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ARKANIZDAKİ ZAMAN ZAMAN DELİREN TARAFTARLAR BİZLERDİK. BİZ BURAK FORMALI ABİMİZİ ÇOK SEVDİK. KİMSEYE SİGARA YAKMASI İÇİN ATEŞ VERMEYİZ ONA VERDİK HABERİ OLSUN. BİZE GÖRE HARBİ TARAFTARDI O TRİBÜNDE BURAK ABİ.

AYRICA ONDAN O GÜN GİYDİĞİ ATKIYI İSTİYORUZ. ANCAK ORTADAN KESEREK İKİYE AYIRMASI LAZIM. O ŞEKİLDE İSTİYORUZ. BİR PARÇASI BENDE BİR PARÇASI SAKARYASPORLU ARKADAŞIMDA KALACAK. VE ŞU BİLİNEKİ BUNU BAZI TARAFTARLARDAN DA İSTEDİK. BURAK ABİ 58. KİŞİ ŞUAN.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
Gardaş sağolasın, sizinde harbi taraftar olduğunuz belliydi bir tezahuratı herşeyi göze alarak üçümüz yaptık sadece GFP atkılarını indirttik, kimse ses çıkarmadı çocuklara biz posta koyduk... Taraftarlık böyle olur... Birisi Fotosunu çekse o GFB'linin uğraş dur zaten "küçük fener" diyorlar kıl oluyorum....

Tekrar çok sağol gardaş amma velakin atkı meselesine gelirsek üstünde Bülent Hocanın adıma imzası var... Ben Sivas'a gider gitmez aynısından sana yollayayım söz ama onu gerçekten yollayamam.... :(
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.06.2009, 13:55   #42
GLoBe-Y-Gençlik
Usta Yiğido

GLoBe-Y-Gençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.205 Mesajına 2.535 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 GLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer Anblick

Ağızlarınıza Sağlık SağoLun....
Alt 01.06.2009, 14:07   #43
Muhsinim
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 Muhsinim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gardaş sağolasın, sizinde harbi taraftar olduğunuz belliydi bir tezahuratı herşeyi göze alarak üçümüz yaptık sadece GFP atkılarını indirttik, kimse ses çıkarmadı çocuklara biz posta koyduk... Taraftarlık böyle olur... Birisi Fotosunu çekse o GFB'linin uğraş dur zaten "küçük fener" diyorlar kıl oluyorum....

Tekrar çok sağol gardaş amma velakin atkı meselesine gelirsek üstünde Bülent Hocanın adıma imzası var... Ben Sivas'a gider gitmez aynısından sana yollayayım söz ama onu gerçekten yollayamam.... :(
Hocam güzel demişssinde bizim trübünde fenerbahçe formalı kız vardı 18 19 yaşlarında arka sıralarda oturuyordu.Recep abinin hizasını arkasında ona laf söyleyen olmadı ama.Sivaslıysan sivas formalı gel,sivasspor forman yoksada hiç gelme.Gıcık oldum zaten o kızı görünce:S
Muhsinim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.06.2009, 14:21   #44
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
Muhsinim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Hocam güzel demişssinde bizim trübünde fenerbahçe formalı kız vardı 18 19 yaşlarında arka sıralarda oturuyordu.Recep abinin hizasını arkasında ona laf söyleyen olmadı ama.Sivaslıysan sivas formalı gel,sivasspor forman yoksada hiç gelme.Gıcık oldum zaten o kızı görünce:S
Gardaş o kızı bende gördüm çok uzaktım, ona söz söyleyecek olan ben değilim o çevreedekiler söylesin... Benim önümdeki eleman açtı GFP atkısını eski açığa tutuyor... Hem adamları garelyana getiriyor hemde bize FB yalakası dedirtecek, indir dedik kızdık indirdi, sonra önümüzde bukez Aborjin Marşında bidaha açtı bukez iyi kızdık Sivasspor tribünü burası saraçoğlu değil indir dedik bidaha da kaldırmadı... Bide kıza laf söylemek olmaz... Yengeniz yanımdaydı o da Sivas kızı Sivasspor forması ile çık söyle desek söylerdi aslında ama napalım, bu kültürüde geliştirecez artık...
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Kibrisli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.06.2009, 14:34   #45
Ertugrul
Gast

Son maçımızda bütün olumsuzluklara rağmen taraftarımız bize ayrılan bölümü hemen doldurmuştu. Taraftar kültürümüz tam yerleşemediğinden bir kaç küçük sorun yaşanmış olsada oldukça iyi bir profil çizdik.

Taraftarımızı ateşlemek için büyük gayret gösteren Komite Başkanımız Recep ağbimize, statta bizi yalnız bırakmayan Murat Sarı ağbimize, fotoğrafçılık konusunda her geçen gün kendini aşan Ömer Coşkun'a, sitemizin değerli editörü Furkan hocamıza, İzmirden gelen Burak ve Güven kardeşlerimize, sesi gür çıkan genç yiğidolara ve bütün taraftarımıza teşekkürler.

Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.06.2009, 17:18   #46
mermerbey
Acemi Yiğido

mermerbey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 63 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 mermerbey FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kısaca 8-10 Fenerli işini gücünü bırakmış bizim maça gelmiş; 6 işareti yapıyor, sefa reislerinin posterini gösteriyor, hatta Fenerli kızlardan biri ayağa kalkıp nah işareti yapıyor, yapıyorlarda yapıyorlar....

Yanımda Zaralı biri vardı. Telefonunda Fener amblemi vardı. Sil olum şunu diyoruz ve sırıtıyor... Sivasspor forması almasaydın boşu boşunada bu maça gelmeseydin diyoruz, sanane la diyor sonra bize. Hatta haksızmışız biz o şekilde uyaranlar....

Kıbrısli abi ve yanındaki ekip zaman zaman tepki gösterdi sağa sola. Yeri gelmişken tekrar tebrik ediyorum onları.

YUKARDA BU KONULARLA İLGİLİ YORUMLAR VARDI. KATILAYIM DEDİM BENDE.

Şimdi gelelim KÜFÜR olaylarına. Galatasaraylıların Bülent hocaya ve Bilica ya ettikleri küfürlere, bizlere yapılan parmak işaretlerine, p.ç -- p.ç diye tempo tutmalarına TEPKİ veriyoruz, adamın biri susun lan diyor. Aile var burda diyor. Bakıyoruz 4-5 bayan var yanında, hatta biraz ilerde hamile bir bayan var.
O nu oraya getirenin ben.. başka birşey demiyorum. Bayana lafımız yok.

Yav kardeşim adamların son küfürü HOŞUNA MI GİTTİ. Başka birşey demiyorum.. Sana... Tepki vermiyelim dimi... Onu diyon sanırım...

Birde Sivasspor özlemi ile İzmirden gelenlerle tartışmaya giriyor.

SİVAS merkezden bu nedenle özür diliyorum. Eleştiriyordum bazen onları. Başımdaki lipom nedeni ile maçlara gidemiyordum ve ameliyat olmuştum. Bu gittim gördüm ve SİVAS merkez iyi yolda. Bir cacık olmaz İSTANBULDAki TARAFTARLARDAN. 20 dk. boyunca Ben SİVASTAKİ taraftarların sustuğunu görmedim. Keşke gitmeseydim başımdaki dikiş açıldı. Eğlenseydim üzülmesdim...

KAHROLSUN FENERBAHÇELİLER. GELMESİN BİR DAHA MAÇLARIMIZA. SARAÇOĞLUNA GİTSİNLER.
Alt 01.06.2009, 18:26   #47
BOZ_KURT_1453
Acemi Yiğido

BOZ_KURT_1453 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 BOZ_KURT_1453 FAZLA SÖZE GEREK YOKBOZ_KURT_1453 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Daumen hoch Cevap: KARŞILAMA VE MAÇ RESİMLERİ

Alıntı:
mermerbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kısaca 8-10 Fenerli işini gücünü bırakmış bizim maça gelmiş; 6 işareti yapıyor, sefa reislerinin posterini gösteriyor, hatta Fenerli kızlardan biri ayağa kalkıp nah işareti yapıyor, yapıyorlarda yapıyorlar....

Yanımda Zaralı biri vardı. Telefonunda Fener amblemi vardı. Sil olum şunu diyoruz ve sırıtıyor... Sivasspor forması almasaydın boşu boşunada bu maça gelmeseydin diyoruz, sanane la diyor sonra bize. Hatta haksızmışız biz o şekilde uyaranlar....

Kıbrısli abi ve yanındaki ekip zaman zaman tepki gösterdi sağa sola. Yeri gelmişken tekrar tebrik ediyorum onları.

YUKARDA BU KONULARLA İLGİLİ YORUMLAR VARDI. KATILAYIM DEDİM BENDE.

Şimdi gelelim KÜFÜR olaylarına. Galatasaraylıların Bülent hocaya ve Bilica ya ettikleri küfürlere, bizlere yapılan parmak işaretlerine, p.ç -- p.ç diye tempo tutmalarına TEPKİ veriyoruz, adamın biri susun lan diyor. Aile var burda diyor. Bakıyoruz 4-5 bayan var yanında, hatta biraz ilerde hamile bir bayan var.
O nu oraya getirenin ben.. başka birşey demiyorum. Bayana lafımız yok.

Yav kardeşim adamların son küfürü HOŞUNA MI GİTTİ. Başka birşey demiyorum.. Sana... Tepki vermiyelim dimi... Onu diyon sanırım...

Birde Sivasspor özlemi ile İzmirden gelenlerle tartışmaya giriyor.

SİVAS merkezden bu nedenle özür diliyorum. Eleştiriyordum bazen onları. Başımdaki lipom nedeni ile maçlara gidemiyordum ve ameliyat olmuştum. Bu gittim gördüm ve SİVAS merkez iyi yolda. Bir cacık olmaz İSTANBULDAki TARAFTARLARDAN. 20 dk. boyunca Ben SİVASTAKİ taraftarların sustuğunu görmedim. Keşke gitmeseydim başımdaki dikiş açıldı. Eğlenseydim üzülmesdim...

KAHROLSUN FENERBAHÇELİLER. GELMESİN BİR DAHA MAÇLARIMIZA. SARAÇOĞLUNA GİTSİNLER.
Hoş geldin seni tekrar bulduk kaybetmessek 4 sene oldu değişen birşey yok niye o onla gelmiş niye o bunla gelmiş niye o sen bi maça geldin herşey tamam istanbul dernek cacık olur diyen olmadı zaten orda hıyar yok keşke sende 3-5 kişi getirseydin başka formalı olsaydı o türbünler ful olsaydı zamanında sizin yanınıza geldim taraftar olamak için kadıköye sahile ama hemen kaçtım baktım taraftar denen grub efespilseni destekliyor bende sizlerden uzaklaştım şimdi kalkmış burda hanım hanımcık ablamız kızını ikna etmiş üstünde başka formaylada olsa oraya getirmiş oraya hiç gelmeyen sözde SİVASLI - SİVASSPORLULARI göremedik havalını resimlerine bakıyoruz 15-20 kişi keşke oraya her külüp taraftarı formalı gelsede bizim takımı karşılasa o zaman belki SİVASLI SİVASSPORLULAR utanır da gelir

oraya gelen bizim türbünde bize destek veren herkeze bağıran bağırmayan çekirdek yiyen yemiyen herkeze teşekürler hiç olmazsa gelip renk oldular gelmiyenlere inat
BOZ_KURT_1453 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı BOZ_KURT_1453'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.06.2009, 18:50   #48
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1025 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
GokhanTurna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

vay liderimiz ve Güven abimizde İstanbula gitmiş yakaladım sizi bizden habersiz
gökhancım forumda yazmıstım dıkkatınızı cekmemıs..aslında bu ısı genele yayabılmek cok ıyı olurdu.mesafenın cok onemı olmaması lazım.gonul orda ızmırden cok daha buyuk bı katılımın olmasını ısterdı.. bundan sonrakılere daha toplu gıdebılırız umarım... zaten sen gelseydın bız yenılmezdık..
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda GuVeN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.06.2009, 18:56   #49
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1025 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ne sandın ya olm Şampiyon olmaya gitmiştik ama olmadı... Hep söyledik ya gidecez diye, Güven abin de söylemiş geçen hafta sitede gideceğimizi birkaç kez raslamadın mı hiç... Aslında gitmemizin tek nedenleri Maç değildi, tüm işlerimizi aynı ana denk getirdik ve halledip geldik.
valla benım sadece macdı burakcım..bundan sonrakı ıst.deplasmanlarınada gıdecez ınsallah..
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.06.2009, 19:58   #50
omercoskun
Usta Yiğido

omercoskun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 622 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 878 omercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
BOZ_KURT_1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hoş geldin seni tekrar bulduk kaybetmessek 4 sene oldu değişen birşey yok niye o onla gelmiş niye o bunla gelmiş niye o sen bi maça geldin herşey tamam istanbul dernek cacık olur diyen olmadı zaten orda hıyar yok keşke sende 3-5 kişi getirseydin başka formalı olsaydı o türbünler ful olsaydı zamanında sizin yanınıza geldim taraftar olamak için kadıköye sahile ama hemen kaçtım baktım taraftar denen grub efespilseni destekliyor bende sizlerden uzaklaştım şimdi kalkmış burda hanım hanımcık ablamız kızını ikna etmiş üstünde başka formaylada olsa oraya getirmiş oraya hiç gelmeyen sözde SİVASLI - SİVASSPORLULARI göremedik havalını resimlerine bakıyoruz 15-20 kişi keşke oraya her külüp taraftarı formalı gelsede bizim takımı karşılasa o zaman belki SİVASLI SİVASSPORLULAR utanır da gelir

oraya gelen bizim türbünde bize destek veren herkeze bağıran bağırmayan çekirdek yiyen yemiyen herkeze teşekürler hiç olmazsa gelip renk oldular gelmiyenlere inat
ağzına sağlık üstad güzel cevap vermişin lakin bu şahıslar ayda yılda bi geliyolar bütün senenin emeğine sayıp sövüp geçiyolar . allahtan bilinçli taraftarlar bu efespilsen destekçilerine prim vermiolar
omercoskun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  

Etiketler
karŞilama, maÇ, recep yüksel, resİmlerİ