Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ARTIK YOKUM
Alt 20.02.2012, 10:07   #41
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: ARTIK YOKUM

Varmısın? Yokmusun?deseler, biz her türülü sonuca rağmen VARIZ deriz.Bu takımı bir günlüğüne değil bir ömürlüğüne tutuyor ve destekliyoruz.Yok olanlara elveda, varolanlara hep birlikte bu sevdayla yaşamaya devam diyorum...
Alt 20.02.2012, 10:37   #42
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***o zaman ankadaki gencler macında jübile gereki yor
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda savaş2'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.02.2012, 10:53   #43
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 740 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
infial§ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dayı haklısın kararını desteklıyorum,bende maçtan sonra aynısını duşundum ve 2 atkı,bır forma,bırde sıvasspor polarım vardı goturdum kazan daıresınde yaktım,ankaraya maça gelecektık vazgectık,bu haysıyetsız,kısılıksız ve en acısı şikecı takımın peşıne gıdilmez,maçı goz gore gore bu adı fener'e verdik,yazıklar olsun,dun çogumuz kahrolduk uzuntuden: mad:
ne olursa olsun, ne giderse gitsin, HIC KIMSENIN BU TAKIMIN FORMASINI, ATKISINI YAKMAYA HAKKI YOK! Eger sen o formayi gercekten yakabildiysen, hic bir zaman bir YIGIDO olamamissin, olamayacaksin, sen bes para etmez sözde taraftarlardan birisin!!!!
Alt 20.02.2012, 10:57   #44
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 635 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

İşte tam bir Sivas ve Sivasspor gerçeği. Sevgimiz böyle işte! Sevginin emeklilği mi olur? Sivasspor'u ne kadar çok sevdiğimiz 4 Eylül'de oynanan maçlarda belli. ((Tabi gelen arkadaşlarımıza helal olsun)))
Bırakın bu işleri. Sivasspor sevgisi karşılıksızdır. Fenerbahçe gibi alçaklara yenilmek beni daha çok üzdü,sabaha kadar sinirimden yatakta döndüm durdum ama böyle bir gerekçeylede canım gibi sevdiğim sivasspor'a küsemem
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2012, 11:32   #45
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 800 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
PETKOVİC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben de Fenerbahçe taraftarıyım aynı zamanda fakat dün memleketimin takımını destekledim. Şu konuda insanlara hak vermelisiniz. Sivasspor 3.ligdeyken hiçbiriniz mi 1.lig takımlarından birini tutmuyodu Allah aşkına bunu bana söyleyin? Sivas'ın herhangi bir 3 büyükle oynadığı maçlara gidip İstanbul takımlarının tribünlerinde oturmasına kesinlikle karşıyım. Ama insanları da biraz anlayışla karşılayın. Benim için önce SİVASSPOR sonra Fenerbahçe ama bunun tam tersini de destekleyenlere biraz saygı duyalım
Arkadas yanlis düsünüyorsun. Bira kalpte IKI sevda olmaaaaaazzzz !!! Ya Sivasspor'u sileceksin yada Fenerahçce'yi. Ikisi bir arada olmaz.

Haklisin Sivasspor 3.ligde hatta 2.ligteyken çogumuz bir Istanbul takimi taraftariydik.

Ben mesela ölümüne Besiktas'liydim, atkisi, formasi bayragi herseyi vardi.

Lakin simdi içimde zerre kadar bir sempati yok. Bugün hangi takimi tutuyorsun deseler iftiharlar Sivasspor'luyum diyorum. Ve inan bu takim ikinci lige düsse artik vazgeçmem, tek kalacaktir.

Su an bir oglum var ve o sadece ve sadece Sivasspor'lu olacak, Sivasspor'u taniyacak.

Ama senin çocuklarin yine Fenerbahçe'ye sempati duyucaklar. Yine tam bir yigido olamayacaklar. Bu nedenle önümüzdeki nesil yine bir Eskisehir, Trabzon veya Bursa taraftari gibi Sivasspor taraftari olamayacak.

Zaten bizim Sivaslilarin çogu Fenerbahçe'yi tutuyorlardi, ve onlarki halen vazgeçmiyorlar.

Simdi söyle düsünmekte fayda var. Fenerbahçe sana ne veriyor, ne kazandiriyor. Hangimiz Kadiköy'e kaç defa gidiyoruz. Fenerbahçe'nin yedigi bol miktardaki paralar kimimize fayda ediyor.

Ama Sivasspor birinci lige çiktigindan beri hatta sampiyonluga oynadigin beri Sivas'ta olumlu gelismeler oldu. Sehire reklami oldu, sürekli uçak seferleri artti. Eskiden uçak yoktu be, olsa da ayda bir hafta bir. Simdi hergün bir iki tane uçak var yazin ve kisin.

Son olarak bir sey'e üzülüyorum, halen bir Sivasspor magazamiz yok adam gibi çalisan.

Halen gidip sagdan soldan sahte ve genelde dandik formalar almak mecburiyetinde kaliyoruz.

Yazin izine geldim Fransa'dan fakat tek olan magaza kapaliydi. Forma alamadan geri döndük. Buna acil bir çare bulmak lazim yoksa ben forma üretmeye baslayacagim bir gün.
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Sivaslibey'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2012, 11:38   #46
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Sivaslibey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadas yanlis düsünüyorsun. Bira kalpte IKI sevda olmaaaaaazzzz !!! Ya Sivasspor'u sileceksin yada Fenerahçce'yi. Ikisi bir arada olmaz.

Haklisin Sivasspor 3.ligde hatta 2.ligteyken çogumuz bir Istanbul takimi taraftariydik.

Ben mesela ölümüne Besiktas'liydim, atkisi, formasi bayragi herseyi vardi.

Lakin simdi içimde zerre kadar bir sempati yok. Bugün hangi takimi tutuyorsun deseler iftiharlar Sivasspor'luyum diyorum. Ve inan bu takim ikinci lige düsse artik vazgeçmem, tek kalacaktir.

Su an bir oglum var ve o sadece ve sadece Sivasspor'lu olacak, Sivasspor'u taniyacak.

Ama senin çocuklarin yine Fenerbahçe'ye sempati duyucaklar. Yine tam bir yigido olamayacaklar. Bu nedenle önümüzdeki nesil yine bir Eskisehir, Trabzon veya Bursa taraftari gibi Sivasspor taraftari olamayacak.

Zaten bizim Sivaslilarin çogu Fenerbahçe'yi tutuyorlardi, ve onlarki halen vazgeçmiyorlar.

Simdi söyle düsünmekte fayda var. Fenerbahçe sana ne veriyor, ne kazandiriyor. Hangimiz Kadiköy'e kaç defa gidiyoruz. Fenerbahçe'nin yedigi bol miktardaki paralar kimimize fayda ediyor.

Ama Sivasspor birinci lige çiktigindan beri hatta sampiyonluga oynadigin beri Sivas'ta olumlu gelismeler oldu. Sehire reklami oldu, sürekli uçak seferleri artti. Eskiden uçak yoktu be, olsa da ayda bir hafta bir. Simdi hergün bir iki tane uçak var yazin ve kisin.

Son olarak bir sey'e üzülüyorum, halen bir Sivasspor magazamiz yok adam gibi çalisan.

Halen gidip sagdan soldan sahte ve genelde dandik formalar almak mecburiyetinde kaliyoruz.

Yazin izine geldim Fransa'dan fakat tek olan magaza kapaliydi. Forma alamadan geri döndük. Buna acil bir çare bulmak lazim yoksa ben forma üretmeye baslayacagim bir gün.
Seni ve bütün yiğidoları seviyorum.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2012, 11:48   #47
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Dostlar nereden nereye geldik,70li yıllarda HANS LEVENTLER,MUHARREMLER ve diğerleri Fenerbahçe'den yaş haddinden emekli olup bize geldiği zaman bizim için büyük bir olaydı;işte diyorduk şu adam FB veya BURSA dan geldi diye.Şimdi şükürler olsun ligin gediklisiyiz,en iyi top oynayan takımıyız ve 35 maçtır sahasında yenilmemiş FB yi evinde yenemedik diye fırtınalar kopuyor.ÇOK ŞÜKÜR BUGÜNÜ DE GÖRDÜM.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2012, 12:00   #48
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1439 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
infial§ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu laf ikinize iyi dinleyin ozellıkle sebasteıa,yaşım 29 yazdıklarımın arkasındayım,dun kı mac tam anlamıyla rezaletti kimse bana pedriel ataman dı takım oyyundan düstü demesin ben üzüldüysem herşeyi soylerim beegenirsinz begenmezsiniz,klavye delikanlıları,benim trıbun kıdemıme alayınızın rutbesi yetmez,formlarda adam gıbı elestırı yapın yoksa nasıl yazmannız gerektıgını cıkıp ogretırler,:mad ::mad ::mad ::mad :
Sen kendini ne zannediyorsun be mendebur herif. Evvela konuşurken ağzının kenarını sil bakalım. Salyaların sağa sola sıçrıyor ve herkesi rahatsız ediyor. Beğenmiyorsan çekip gitceksin yok kalacaksan eleştirilere maruz kalacak ve göğüs gereceksin. Senin 46 yaşındaki insana bu tarz söylemlerde bulunmaya hakkın yok. Senin tribün rütben nedir. Tevellütün nedir ve hangi maçlara gittin hele de bakalım. Kimsin sen ne zannediyorsun kendini densiz... Git ağzını dezenfekte et burada millete klavye mlavye delikanlılığı diyerek kendi hal-i ruhaniyetini yansıtma. Eskidendi o çavuşbaşı delikanlılığı milletin kafasını bozma, zındık...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.02.2012, 13:38   #49
izmirliyigido
Gast

SİVASSPOR aşkı da, sevdası da kıza sevdaya benzemez. Öyle bir aşktır ki bu geçici bir aşk değil bir yaradır, ömür boyu taşınır. Öyle kazandığında aşkın, kaybettiğinde yaran debreşmez. Onunla yaşamayı öğrenirsin gecen gündüz onunla olur. Sevdiğinden çok, çoluğunu çocuğunu düşündüğün kadar her dakika onu düşünürsün.

Kötü gününde üzülürsün ama bırakamazsın, bırakmazsın. İyi günün de zaten hep mutlusundur. SİVASSPOR bir yaşam biçimidir. Ha deyince bırakıyorsan sen hiç SEVDALANMAMIŞSIN bu renklere. Bu aşk, bu sevda, bu tutku ancak ölünce biter, ömür türlü bitmez.

Ben böyle düşünüyorum...

.

Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2012, 14:10   #50
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 635 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
yiğido58sinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Doğru söyledin, ben de sivas lige çıkana kadar gs tutuyordum hatta o zamanlar 5.sınıftaydım sivasspor diye bir takımın olduğunu bile bilmiyordum. Ama sivası ligde görünce gsile boşa yaşadığımı anladım. O gün gs benim için bitti. Şimdi sivas amatöre bile düşse ben yine sivassporluyum. Gs ye olsun başka ist. takımına da olsun yeri gelince sayıp söverim ben. Ben gs fb bjk arasında bir fark görmüyorum onların ne yaptığıda beni ilgilendirmez. Benim için önemli olan sivassporun çıkarlarıdır. Ama bazıları da var fb ile sivassporu ayıramıyor. Bide utanmadan bunu söylüyorlar işte. Artık bırakını diyorum ne olur bırakın şu saçmalığı, sizde benim gibi her zaman her yerde tek aşk sivasspor diyebilin artık.!

yA ARKADAŞLAR SİZE SADECE ŞUNU SORMAK İSTİYORUM. tAMAM GEÇMİŞTE HATA YAPMIŞINIZ,BAŞKA TAKIM TUTMUŞSUNUZ. ama şu anda " Aslında bende şu takımlıyım" demek zorundamısınız? Sizin yüzünüzden gelecek nesilde başka takımlara özeniyor. Sizlerde zamanında bilinçsizlik yüzünden GS'li yada FB'li olmuşsunuz büyükleriniz size Sivasspor sevgisini aşılasaydı kendi memlektnizi savurundunuz.
Ben İstanbul Kadıköy'de doğup büyüyen birisinin " Aslında fenerliyimde Sivasspor'uda tutuyorum" diyeceğini sanmıyorum olamazda. Pekiya sizlerdeki bu körü körüne sevgi neyin nesi

Benim tek takımım var Sivasspor,gerisi teferruat.
Son bir not,bu tür insanlar yüzünden vallahide billahide bu takımların yabancılarla oynadığı maçtada rakibi tutuyorum
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
artik, yokum