Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transfer Çalışmaları
Alt 28.12.2012, 17:37   #41
SAKARYA750
Yiğido

SAKARYA750 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 93 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 SAKARYA750 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Transfer Çalışmaları

Sivassporumuz transfer konusunda oldukça becereksiz. Borcumuz da yokmuş paramızda yokmuş. Para olmayınca da bedava oyuncu almamız gerekmiş. Bu kafayla her yıl ligde kalırsak kaldığımıza dua ederiz. 2007-2008, 2008-2009 sezonların da futbol oynayan oyuncularımız çok mu pahalıydı? Orta halli ama oynarken ruhunu da oyuna katıyordu. Takım iyi oynuyordu, taraftar mutluydu, taraftar maça gidiyordu. Hemen hemen içerde dışarda her maçta favori Sivasspordu. O dönemde gs fb bjk ts gibi takımı tutanların yanında kendimi kral sanıyordum. Sivasspor un adı bile korkutucuydu. Sivas lı olup Sivassporu ölümüne desteklemek çok büyük onurdu. Her zaman Sivassporu tutmaya devam edecez tabiki ama yönetimin elini taşın altına koyması gerek. Bedava oyuncu transfer ederek kimse mutlu olmaz başarı da olmaz. Borca girmezsen nasıl bişey alınmıyorsa futbolda da borca girmezsen başarılı olamazsın. Takım kötü olunca soğuk havada kesin yenileceğiz gözüyle bakılan maçlara taraftar gelmez. Kimsenin de taraftar gelmiyor demeye hakkı yoktur. Sivassporda en önemli olan şeylerin hiçbiri yok. Bu yönetim teknik direktör ve futbolcularla Allah ın izniyle ligde kalalım yeter. Düşersek bir daha da çıkamayız
SAKARYA750 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.12.2012, 17:42   #42
RsT4
Yiğido

RsT4 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

98 Mesajına 187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 480 RsT4 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

''Paramız yok'' açıklamasına inanmıyorum . Bu takım 2 yıl üst üste şampiyonluğa oynadı bolca galibiyet primi kazandı , şampiyonlar ligine avrupa ligine gitti 8 yıldır süper ligde sıralamaya göre dağıtılan primlerden alıyor v.s borcumuz yoksa bu paraların biriktirilmesi gerekiyordu demekki paraları savurdular .
RsT4 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.12.2012, 17:51   #43
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
RsT4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
''Paramız yok'' açıklamasına inanmıyorum . Bu takım 2 yıl üst üste şampiyonluğa oynadı bolca galibiyet primi kazandı , şampiyonlar ligine avrupa ligine gitti 8 yıldır süper ligde sıralamaya göre dağıtılan primlerden alıyor v.s borcumuz yoksa bu paraların biriktirilmesi gerekiyordu demekki paraları savurdular .
Kardeş doğru sivassporun getirileri oldu ama bir sürü yapılanlar var onlara bakmak gerekir koskoca güzel bi tesis var, bir sürü sahası var, avrupada oynadığı zaman stad calışmaları yapıldı, bir sürü oyuncu geldi gitti, artı sivasspor şampiyonlar liginde oynamadı sadece ön eleme oynadı ondan dolayı yüklübi para almadı gruplara kalmış olsaydı bahsi geçen parayı alacaktı onun yerine hepsini beşiktaş aldı aynı bu sene fener elenıpte gs nın aldıgı gibi. Ayrıca sivassporun lig tv ve federasyondan aldıgından baska geliride yok denecek kadar az stad geliri desen aynen cezalara gidiyor, forma satışı desen yok denecek kadar az bence bi çok kulupten iyi yönetiliyor karşılaştırma yaparken en iyisine bakalım ama en kötüsünedebakalım yılların ankaragücü nerede, erzurum, yimpaş yozgat, konya, kocaeli,sakarya, karşıyaka, göztepe, altay vb.
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.12.2012, 17:56   #44
RsT4
Yiğido

RsT4 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

98 Mesajına 187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 480 RsT4 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
benozgurr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş doğru sivassporun getirileri oldu ama bir sürü yapılanlar var onlara bakmak gerekir koskoca güzel bi tesis var, bir sürü sahası var, avrupada oynadığı zaman stad calışmaları yapıldı, bir sürü oyuncu geldi gitti, artı sivasspor şampiyonlar liginde oynamadı sadece ön eleme oynadı ondan dolayı yüklübi para almadı gruplara kalmış olsaydı bahsi geçen parayı alacaktı onun yerine hepsini beşiktaş aldı aynı bu sene fener elenıpte gs nın aldıgı gibi. Ayrıca sivassporun lig tv ve federasyondan aldıgından baska geliride yok denecek kadar az stad geliri desen aynen cezalara gidiyor, forma satışı desen yok denecek kadar az bence bi çok kulupten iyi yönetiliyor karşılaştırma yaparken en iyisine bakalım ama en kötüsünedebakalım yılların ankaragücü nerede, erzurum, yimpaş yozgat, konya, kocaeli,sakarya, karşıyaka, göztepe, altay vb.
Haklısın ben o kadar ayrıntılı düşünmedim ama birde şu var türkiye çapında sivaslı işadamları var ama bi faydaları yok bir kayseri bir bursa birbirlerine o kadar sahip çıkıyorlar ki .
RsT4 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.12.2012, 18:04   #45
SAKARYA750
Yiğido

SAKARYA750 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 93 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 SAKARYA750 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
benozgurr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O zaman Sivaslıyız 7 milyon Sivaslı var şöyleyiz böyleyiz demeye gerek yok. Oldukça sıradanız ve ligde kaldığımız için çok başarılıyız diyelim ve sevinelim.
SAKARYA750 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.12.2012, 18:09   #46
FORZA SİVAS 58
Acemi Yiğido

FORZA SİVAS 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 FORZA SİVAS 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

biz doğu takımıyız herhalde bu kadar zor imkanlar altında mücadele edecez futbolcular istemeyecek tabi gelmek ama söyleyin varmı doğudan baska bizim gibi şampiyonluğa oynayan şampiyonlar ligine giden biz sıradan bi takım değiliz öyle olsak herkes tarafından sevilirdik
FORZA SİVAS 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.12.2012, 18:17   #47
stutgart58
Yiğido

140 Mesajına 238 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 604 stutgart58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
cenk5821 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abi şu takımda bir tek suçlu Borjan mı soruyorum. Korcan Borjan'dan iyi bir kalecimi Korcan bu takımda olacaksa 2. kaleci olur. Borjan bizi bu sezon götürecek bir kaleci .
BORJAN en büyük suçlulardan birisidir...adam durudk yere saçma sapan goller yiyierek takımın moralini bozdu hep....o adamın bu takımda yeri yok..Atillanın yerin onu göndermeleri gerekiyordu yanlş yapıldı...takımın en kötüsü borjan..takımın en zayıf halkası o...bu takımdan bi an önce gödereilmeli..boş yere para alıyor ..durduk yere yabancı kontenjanını işgal ediyor...yönetim duy bizi....BORJAN HEMEN GÖNDERİLMELİİİ !!!!!!!!!!!!!
Alt 28.12.2012, 18:30   #48
tekdoktiri
Tecrübeli Yiğido

tekdoktiri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 tekdoktiri FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hoca bir kere düştün hataya birdaha düşme direkden döndük ilk yarı dikkat ne alınacak sa al dikkt et ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ddddd
tekdoktiri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.12.2012, 18:41   #49
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
SAKARYA750 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O zaman Sivaslıyız 7 milyon Sivaslı var şöyleyiz böyleyiz demeye gerek yok. Oldukça sıradanız ve ligde kaldığımız için çok başarılıyız diyelim ve sevinelim.
Valla kardeş şahsen ben çok olmakla övünmüyorum ilk başta kulağa hoş geliyor ama bakıyorum boşuna birbirinden kopuk olduktan sonra az olsun öz olsun ondan daha iyi azınlık birbirine tutkun olur çoğaldkça kopmalar olur en azından ben öyle düşünüyorıum. Elbette daha iyi olmak için çalışılmalı ama iş yönetimi eleştirmeye gelince yerine bi alternatif var mı yok o zaman bu adamların kıymetini bilmek lazım çünkü bu adamlarda biri olsa biz bırakmaya razıyız diyorlar olmayınca en azından sahıpsız kalmasın dıye duruyorlar
Alt 28.12.2012, 18:44   #50
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
RsT4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haklısın ben o kadar ayrıntılı düşünmedim ama birde şu var türkiye çapında sivaslı işadamları var ama bi faydaları yok bir kayseri bir bursa birbirlerine o kadar sahip çıkıyorlar ki .
Valla kardeş oda memleketimizın kaderi sivasımızın kaderi...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
Çalışmaları, sivassporda, transfer