Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 15.12.2015, 07:44   #41
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Biraz beyni olan ,gençler maçı için takımı eleştirmediğimi ,istediğimiz gibi oynamasakda ,istediğimiz 3 puanı aldığımızı söylediğimi rahatlıkla anlar,takıma ve hocaya bir eleştiri olmadığınıda görür,maçı herkes izledi,herkesde azçok futboldan anlıyor,4 bilinmeyenli denklem çözmüyoruz neticede ,bu maç ,vur kır parçala bu maçı kazan maçıydı, kazandık ,ilk yarıda ve 2.yarıda sivasspor farkı artıracak pozisyonlarda buldu ki gençleri 5-0 gibi skorlada yenebilirdik,2.Yarı skoru almış futbolcuların klasik davranış biçimiyle ,geriye yaslandık,rakibi kendi yarımızda karşıladık,dedimki gençlerin gücü yoktu ,bu futbolu çok güçlü bir takıma karşı oynasak ,kaçırdığımız pozisyonları atamasak ,elin adamları bu pozisyonları kaçırtmazdı,gençler takımı zaten buyüzden alt sıralarda,sivassporun 5 tanede yiyebileceğini ben söyledim ,son 20 dakka hiç korkmadan maç izledik diyecek kimse varmı?[ayrıca kimseninde arkadaşı filanda değilim]sıkıntısı olan adımı belirtir nediyecekse yazar ,sivasspor busezon kimseden 5 yemedi ,inşallahda yemez ,ancak ligin dibindeki en kazzık takımından 4 tane yedi,rakibin 14 şutu var %65 %35 topla oynama oranımızvar,kaleyi tutmamışsa şutlar o bizim şansımız,netice gerekli 3 puanı almışız,bugüne kadar rakiplerimiz bizi nasıl yendiyse, bizde gençlerle öyle oynayıp yendik,bundan dolayı kimseyi eleştirecek halimiz yok,artık iyi futbolu kimse beklemiyor şahsen ben hiç beklemiyorum,lazım olan puanları nasıl alıyorsak öyle alıp ,şu lanet sezonu kazasız belasız bitirmek ,sanırım herkesin temennisidir.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.12.2015, 08:50   #42
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biraz beyni olan ,gençler maçı için takımı eleştirmediğimi ,istediğimiz gibi oynamasakda ,istediğimiz 3 puanı aldığımızı söylediğimi rahatlıkla anlar,takıma ve hocaya bir eleştiri olmadığınıda görür,maçı herkes izledi,herkesde azçok futboldan anlıyor,4 bilinmeyenli denklem çözmüyoruz neticede ,bu maç ,vur kır parçala bu maçı kazan maçıydı, kazandık ,ilk yarıda ve 2.yarıda sivasspor farkı artıracak pozisyonlarda buldu ki gençleri 5-0 gibi skorlada yenebilirdik,2.Yarı skoru almış futbolcuların klasik davranış biçimiyle ,geriye yaslandık,rakibi kendi yarımızda karşıladık,dedimki gençlerin gücü yoktu ,bu futbolu çok güçlü bir takıma karşı oynasak ,kaçırdığımız pozisyonları atamasak ,elin adamları bu pozisyonları kaçırtmazdı,gençler takımı zaten buyüzden alt sıralarda,sivassporun 5 tanede yiyebileceğini ben söyledim ,son 20 dakka hiç korkmadan maç izledik diyecek kimse varmı?[ayrıca kimseninde arkadaşı filanda değilim]sıkıntısı olan adımı belirtir nediyecekse yazar ,sivasspor busezon kimseden 5 yemedi ,inşallahda yemez ,ancak ligin dibindeki en kazzık takımından 4 tane yedi,rakibin 14 şutu var %65 %35 topla oynama oranımızvar,kaleyi tutmamışsa şutlar o bizim şansımız,netice gerekli 3 puanı almışız,bugüne kadar rakiplerimiz bizi nasıl yendiyse, bizde gençlerle öyle oynayıp yendik,bundan dolayı kimseyi eleştirecek halimiz yok,artık iyi futbolu kimse beklemiyor şahsen ben hiç beklemiyorum,lazım olan puanları nasıl alıyorsak öyle alıp ,şu lanet sezonu kazasız belasız bitirmek ,sanırım herkesin temennisidir.
Zaten seni arkadaş olarak gördüğüm için değil, laf gelişi araya sıkıştırdığım bir edat, bir zarf yada bir nesne olarak görebilirsin kendini.. Arkadaşlık sözünü üstüne alınma..!

Herkesin beyni de var, gözü de.. İnsan kendi sözleriyle ancak bu kadar çelişir..

Merak etme bir dahaki seferde isim belirtirim..
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Murad_Kelleci58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.12.2015, 10:04   #43
emrecan17
Acemi Yiğido

35 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 431 emrecan17 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Orta Saha da mücadelesinden dolayı Yiğit İncedemir ' i tebrik etmemiz lazım.Maç genelinde bayağı koştu açıkları kapatmaya çalıştı.Ön libero mevkisinde kendisini gösterip top aldı pas dağıtmaya çalıştı.Böyle önemli bir maçta iyi varlık gösterdi Umarız daha da iyi olur.Velhasıl aranan 3 puanı deplasman taktiğiyle öyle ya da böyle aldık.Eze Eze yenildiğimiz maçlarda 3 puan alamamak ne kadar üzücü olsada bu şekilde kazandığımız maçlar da bir o kadar huzur verici.İnşallah yukarılara tırmanışa bu hafta ıle bırlikte geçmeye çalışırız ..
emrecan17 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2015, 10:07   #44
rezi
Yiğido

141 Mesajına 258 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 583 rezi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Oyuncuların üstünde kendi kendilerine oluşturdukları baskı var.Biraz şanssızlık,biraz becerisizlik ile oluşan sonuçlardan sonra oluşan bu baskı oyunlarını tabii ki etkileyecek.Hepsinin özverili olduğuna inanıyoruz.Kalan iki maçtan alınacak her puan ikinci yarı için bize güç verecek.Taraftar sabırlı ve son deplasman maçında olduğu gibi 90 dakika susmazsa, oyunculara hatalarında küfür etmeden sadece destekler ise ve bu maçın ne bitiş ne başlangıç olduğunu bilerek davranırlar ise oyuncularımızında elinden geleni yapacağına inanıyorum.Her maça gelmeyen seyirci bu maça gazla gelecekse hiç gelmesin.
rezi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2015, 10:31   #45
68yasar58
Yiğido

263 Mesajına 563 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 441 68yasar58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu maçı bu oyunla aldıktan sonra kayseriyi rahat geçeriz diyorum. sonrası beraberlikte olsa Baallı kaymak olur.
68yasar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 68yasar58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.12.2015, 11:21   #46
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Zorla küfrettirecekler ya ,böyle bi arızanın yüzünden haksız yere,iftirayla aylarca ceza verildi bana,insan gibi ikaz ettim ,insan olarak değil ,herhangi bicanlı değeri taşımıyorsun gözümde ,uzatma başlattırma edatından ,tümlecinden ,yükleminden ,sıfatından ,kendini herhangi işe yaramaz bir varlık gör ,benim gözümde öylesin ,aynı fikirleri taşıyanlarda öyle ,benim gözümde gereksiz boş,kofik bir nesnesin ,ne alıntı yap,ne sataş ,ne adımı an ,işine bak ,kendini içi boş ,[kofik]nesne olarak gör,benim gözümde öylesin ,BULAŞMA YETER .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2015, 11:52   #47
cügo58
Yiğido

104 Mesajına 159 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 cügo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Allaha sükür bu maci aldik.
Ancak bu galibiyetin önemini ancak bir Kayseri galibiyeti olusturacakdir.
cügo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2015, 13:05   #48
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ayni dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler..

Ama seninle (34 Muammer58) ne aynı dili konuşan ve ne de aynı duyguları paylaşanlar anlaşamıyor.. Bu işte bir gariplik olsa gerek..
Alt 15.12.2015, 15:06   #49
nejmi58
Tecrübeli Yiğido

nejmi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

151 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nejmi58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zorla küfrettirecekler ya ,böyle bi arızanın yüzünden haksız yere,iftirayla aylarca ceza verildi bana,insan gibi ikaz ettim ,insan olarak değil ,herhangi bicanlı değeri taşımıyorsun gözümde ,uzatma başlattırma edatından ,tümlecinden ,yükleminden ,sıfatından ,kendini herhangi işe yaramaz bir varlık gör ,benim gözümde öylesin ,aynı fikirleri taşıyanlarda öyle ,benim gözümde gereksiz boş,kofik bir nesnesin ,ne alıntı yap,ne sataş ,ne adımı an ,işine bak ,kendini içi boş ,[kofik]nesne olarak gör,benim gözümde öylesin ,BULAŞMA YETER .
Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ayni dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler..

Ama seninle (34 Muammer58) ne aynı dili konuşan ve ne de aynı duyguları paylaşanlar anlaşamıyor.. Bu işte bir gariplik olsa gerek..
Arkadaslar, nesneyi tümleci birakin, ikinizede ici kofik olmayan birer zarf yolluyorum, Allah rizasi icin bu isi uzatmayin ve birbirinize kirici biseyler yazmayin
nejmi58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı nejmi58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.12.2015, 16:12   #50
erhan 10
Tecrübeli Yiğido

erhan 10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 342 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 erhan 10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yapmayın Allah aşkına. Herkes görüşünü yazsın diye forum sitesi diyoruz buraya. En çok ilgilenen üyelerdensiniz yapmayın böyle davranışlar. Sivasspor'un marka değerinin yükselmesini isteyen iki insan tartışmamalıdır.
erhan 10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda erhan 10'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirelim, maçı