Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2015-2016 transfer sezonu
Alt 05.07.2015, 01:20   #521
Kamil Grosicki
Acemi Yiğido

Kamil Grosicki - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

41 Mesajına 64 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 483 Kamil Grosicki FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 2015-2016 transfer sezonu

Alıntı:
YigidooSivas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
maalesef abi bu Yönetim isi bilmiyor diyoruz,dogrulari diyoruz ama gel görki buda yönetimi elestirmek oluyormus.
biz susarsak bunlar akillanirmi ? Yooo akilanmaz.
Elimizden sadece dua etmek gelir.
insallah daha vizyonlu Yönetim Sivassporu devralirda taraftar artik basari görür.
Bu yönetim değil miydi bu takımı 10 yıl Lig'de tutan bu yönetim değil miydi şampiyonluğa oynatan azıcık vefalı olun bir iki sezon kötü gitti diye takım hemen yönetimi bitirdiniz devam edin başka yönetim gelse de daha beter olsa takım Süper Lig'de en iyi yönetilin 3-4 kulüpten biriyiz elde olan bu bunlara alabiliyoruz yapacak bişey yok yönetim istemez mi en iyi oyuncuları getirip şampiyon olmayı biraz mantıklı yorum yapın lütfen
Kamil Grosicki isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Kamil Grosicki'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.07.2015, 02:45   #522
Cerny312
Acemi Yiğido

21 Mesajına 38 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 412 Cerny312 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kamil Grosicki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu yönetim değil miydi bu takımı 10 yıl Lig'de tutan bu yönetim değil miydi şampiyonluğa oynatan azıcık vefalı olun bir iki sezon kötü gitti diye takım hemen yönetimi bitirdiniz devam edin başka yönetim gelse de daha beter olsa takım Süper Lig'de en iyi yönetilin 3-4 kulüpten biriyiz elde olan bu bunlara alabiliyoruz yapacak bişey yok yönetim istemez mi en iyi oyuncuları getirip şampiyon olmayı biraz mantıklı yorum yapın lütfen
yönetime kızdığımız tek konu transferlerin araştırılmaması zamanında kampa yetişmemesi olay bundan ibaret
Cerny312 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Cerny312'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.07.2015, 03:15   #523
teknik
Tecrübeli Yiğido

103 Mesajına 198 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 teknik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Arkadaşlar etmeyin. Bir insan icadı kullanım malzemesi almaya niyet etsek, o kadar markanın içinden araştırma babam araştır. Özellik, kalite, yedek parça ve fiyat.
Yönetim insan transferi yapıyor ve koklayacak, bakacak, hesap edecek.
Oldoni çıkar laf olur, Atıf çıkar methiye. Az sabır. Yakıt yakıt adam alan tek yakın fener. Oda ekonomisi belli.Bir GS podolskiyi 3 yılda aldı.
Eğer sıkıntı olsa Sergen durmaz. Sabır....
teknik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı teknik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.07.2015, 03:45   #524
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1071 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Suan itibariyle Setkus ve Koita ile anlasilmis gibi gözüküyor.Hakkimizda hayirlisi.Insallah faydalari olur takima.Trasferdeki gaye gideni aratmamalari ve gidenlerden daha kaliteli olurlarsa o vakit iyi transfer yaptik demektir.Darisi giger transferlerimize...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.07.2015, 06:46   #525
derin58
Acemi Yiğido

derin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 121 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 derin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Cerny312 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yönetime kızdığımız tek konu transferlerin araştırılmaması zamanında kampa yetişmemesi olay bundan ibaret
Yonetim niye transferleri arastirsin ki? Sistemine uyan oyuncuyu seyretmesi ve seyrettiesi sergen hocanin gorevi.. Yonetim teknik direktorun verdigi listeye gore transfer uyguluyor.. Belli bir pozisyon icin teknik direktor bi kac isim yazar.. Ilk sirada ki futbolcu olmazsa alternatif isimlere yonelinir.. Gorunuse gore su an alternatif isimlere yoneldik.. Transferin bu kadar uzamasi da bundan kaynaklaniyordur.. Yonetim bi yandan takimi maddi darliga dusurmeyecek futbolcu aramak zorunda diger yandan da diger takimlarla rekabet edebilecek seviyede kaliteli oyuncu transfer etmesi gerekiyor.. Ha.. Ucuz/ beles oyuncu aliniyor diye elestirildi ve mutlaka daha da elestirilirde, ama bu yonetim tarziyla iyi kotu 10 senedir superligdeyiz.. 2 defa sampiyonluga oynadik, 1 defa saibeli (?) bi sekilde kaybettik.. Ben sahsen baskanimizi basarili buluyorum.. Parayi basip oyuncu almasi tabi ki kolay.. Ama kulubun taraftarindan sinirli kaynagi var.
Muhim olan teknik direktoru kusturmemek.. Gelen teknik direktorde ama takimin mali kriterlerini goz onunde bulundurmasi gerekir..
Alt 05.07.2015, 08:16   #526
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1071 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Icabinda diyoruzki Cicinho ve Da Costa gibi yildizlara sahibiz diye heryerde atar tutariz.Ama madalyonun birde öbür yüzü varya iste orasi malesef BOS.

Nedenmi böylesine isimler Sivasspor´a isteseler oyuncu kazandiramazlarmi?Sivasspor´un bütcesi belli öylesine ucuk rakamlara degil ama onlarin önerdigi oyuncular alinabilirdi.Ama nedense her ikiside bu hususda Sivasspor´a yol gösterici olmamislardir.

Ekonomisi kötü olan bir Brezilya´dan bile dahi Carlos zamaninda genc yetenekleri katamadik.Bu saatden sonrada yapacagimizi sanmiyorum.Herkes aliyor,ALLIYOR,PULLUYOR ve satarken bizler sadece uzaktan bakiyoruz.Yani bir transfer yapilirken takimin menfaatleri göz önünde tutularak yapilsa gayemize ulasacagizda ,zaten suandaki transferleri zar zor buluyoruz.

Biz bir yerlerde yanlis yapiyoruz ama nerede...Her halde transferlerle ilginen kisilerin yeterli tecrübeye sahip olmayislari acaba buna neden olabilirmi?...
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.07.2015, 11:40   #527
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Hakan Özmert 30 yasinda ,

Kadir Bekmezci ise 30 yasinda yani arada tam 1 Ay 2 gün var, Kadir 28 diyenleri bilgilendirmek istedim.

Kadir Bekmezci'nin bugün dogum günü ve 30 yasina girdi, Hakan ise 1 ay önce 30 yasina girdi.

Yas olarak kiyasla yapmaya degmez, Ama sunu söylim Kadir Bekmezci'in degeri , Hakan'dan daha yüksek.

Sonuc olarak Kadir uzun sene Sivasspor formasi giydi , insallah gittigi takimdada basarili olur. Cok büyük bir emektar kendisi. Hakan Özmert'de insallah Sivasspor'a uyum saglar ve basarili olur.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.07.2015, 12:11   #528
NöOReaK
Yiğido

96 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 355 NöOReaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kaleciler: Setkus-Korcan-Alper

Defans: Cicinho-F.Kıran-Da Costa-İ.Öztürk-Ümit-Ziya-F.Çiplak

Ortasaha: Adem-Mehdi-H.Aslan-H.Özmert-Orhan-M.Sinan-A.Emre-Erkan-Burhan-Aatıf

Forvet: Eneramo-Batuhan-İ.Akın-Fode Koita

Takımda şuan 24 futbolcu bulunuyor muhtemeldir ki kamp döneminde 2-3 futbolcuyla(H.Aslan-M.Sinan-Mehdi-İ.Akın-Eneramo) bunların performansı kalıp kalmayacak altında belirleyici olacak.

Stoper-Ortasaha ve Forvet bölgelerine kesinlikle ilk 11 de oynayacak transferler şart.

Defans hattında stopere bir tane takviye şart hatta birtane yerli genç isimde kazandırıp kupa maçlarında alternatif kadro kurmalıyız.

Ortasaha bölgesine H.Özmert Orhan transferleri göbek transferleri oldukları için mevcut kadroda Ademle sözleşme yeniledik bir tane yabancı ön libero transferi bu bölgeyi pekiştirir.
H.Özmert Ademe göre daha agresif ve Ofansif ortasaha bölgesinde oynayabilen bir oyuncu takıma Ademden katbekat katkı ve fayda sağlayacak gibi.
Yabancı transfer olarak Diakite yada Gaspar olacak gibi bu iki isimden biri ilk onbirin gediklisi olurlar.
Y.Transfer-H.Özmert-Adem-Orhan-A.Emre bu bölge için yeterli. Mehdi ve H.Aslan muhtemelen hollandaya götürülmeyecek isimlerden olabilir.

Kanatlarda Aatıf-Burhan-Erkan-Koita ve bir kanat transferi daha şart gibi.
M.Sinan da hollandaya gitmeyen isimlerden olabilir. Kurallar gereği alt yapıdan isim bulundurma zorunluluğu ortasaha bölgesinde kullanıla bilir.

Forvet hattında ise Batuhan bu sezon patlama yapabilir. Ancak gündemdeki Beqiraj bizim için biçilmiş kaftan inşallah olur. Yıllar sonra M.Yıldız ve Baliliyi tekrar aynı anda izleme imkânı sunar bize
İ.Akın ve Eneramodan biri de hollandaya gitmeye bilir.

Muhtemel onbirimiz:

Setkus

Cicinho. Da Costa. İ.Öztürk. Ziya

(Diakite-Gaspar) H.Özmert

Burhan. Aatıf. Koita

Beqiraj

Yedekler:
Korcan
Ümit
Fatih
Adem
Orhan
Erkan
Batuhan.
NöOReaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.07.2015, 14:58   #529
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Site Yönetimine !

yorumların tarihinde bir hata var, ''Bugün'' yorumlarına bakıyorum hep dünkü
sanıyorum düzeltmeye ihtiyaç var.
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.07.2015, 15:39   #530
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Dünya markasi deyip Carlos´u getirdik bizi ne hale getirdi.Tazminatinida alarak gitti onun yüzünden ara transferlerde yönetimin gücü kalmamisti transfer yapacak.

Carlos basarili oldu sadece yaptigi televizyon reklamlariyla.Antrenörlügü ise tartisilir.

Erdal Sarilar´in söyledigi bir söz var suanda bu sözünü cokca tekrarliyor.Diyorki;´´Biz transferleri Sergen hocanin istedigi sekilde yaptik ´´ diyor.Yani yarin isler ters giderse suclu belli.

Sayet bu yil alinanlar takima katki saglayamazsa ve en kötüsüde gelenler sayet Kadir´i bile dahi mumla aratacak olursa vay halimize...

Iste o vakit bize ,bizi sevmeyen bu ligde kimse yardimci olamaz.Diyarbakir ve Ankaraspor gibi takimlarin kümeye düsürülmeleri sonucu bile dahi biz bu ligde kaldik.Allah bizi bu ligde kimsenin eline muhtac etmesin.Düsmanlarimiz cok ,dostumuz yok.Bu yüzden biz transferleri diger kulüplerden daha dikkatli yapmak zorundayiz.Yas ortalamamiz cok yüksek,bakalim bu sezon bunun etkileri sahaya nasil yansiyacak.Gecen yil hicde hos degildi.

Etiketler
aldım, doğruladı, dogru, iddiaları, listesi, lütfen, mısırlı, sezonu, sivasspor`dan, tarnsferler, teklif, transfer, yapın