Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transfer Dosyası
Alt 30.08.2014, 01:54   #571
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 879 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Transfer Dosyası

Fanatik kaynaklı bir haber daha:Sivas’ta transfer bitmez!

Birçok takımın peşinden koştuğu Fenerbahçeli kaleci Ertuğrul Taşkıran'ı renklerine bağlayan Sivasspor, Brezilyalı orta saha oyuncusu Arouca Da Silva'yla prensipte anlaştı. Oyuncunun en geç yarına kadar Sivas'ta olması bekleniyor. Sezona Gaziantepspor'la oynayacağı maçla başlayacak Sivasspor, transfer döneminin sona ermesine yalnızca 3 gün kala düğmeye bastı. Kaleci Korcan'ın hazırlık maçlarındaki kötü performansı nedeniyle uzun süredir yeni bir file bekçisi arayışlarını sürdüren Kırmızı-Beyazlılar, Fenerbahçe'nin 25 yaşındaki eldiveni Ertuğrul Taşkıran'ı kadrosuna kattı. Fenerbahçe Yönetimi'ni uzun görüşmeler sonucunda ikna eden Sivasspor transferi resmi site aracılığıyla duyurdu. 1.91 boyundaki Ertuğrul Taşkıran, 70 kez Süper Lig, 4 kez Türkiye Kupası ve 3 kezde Avrupa Şampiyonası’nda forma terletti.

Prensipte anlaşıldı

Kaleci sorunu çözen Yiğidolar'da teknik direktör Roberto Carlos'un özellikle takviye istediği mevkiilerden biri de orta sahaydı. Genç çalıştırıcının verdiği rapor doğrultusunda çalışmalarını hızlandıran yönetim, Santos'un 28 yaşındaki ön liberosu Arouca Da Silva'yla da prensip anlaşmasına vardı. Bu futbolcunun da yarına kadar şehre gelip imza atması bekleniyor.

Aydın dünden razı!

Sivasspor'daki sözleşmesi sona erdiği gibi Yiğidolar'la görüşmeden Bursaspor'un yolunu tutan Aydın Karabulut, Şenol Güneş tarafından kadrodışı bırakılınca ortada kaldı. Tecrübeli oyuncunun ismi eski takımı Sivasspor'la anılıyor. Edinilen bilgiye göre Aydın, yönetime, "İsterseniz geri dönerim" mesajı yolladı. Carlos'un vereceği karara göre bu transfer şekillenecek. Kaynak:Fanatik..........Fanati k sivassporun bu oyuncuyu alacağına dair sürekli haber yapmaya başladı;bakalım bu işin sonu nereye varacak..Fanatik'in dediği mi çıkacak;yoksa başka bir Da Silva mı takıma katılacak...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.08.2014, 02:19   #572
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 879 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

jucilei yi Al Cazire takımı Anzi den 6 milyon euroya almış;adamı bu fiyatın altına satmazlar;ancak kiralık olarak belki verebilirler..Diğer ismi geçen Arouca Da Silva ise 28 yaşına gelmiş bir oyuncu;Santos takımına 4 yıl önce gelmiş....Bu oyuncunun eğer sözleşmesi bu yıl veya seneye bitiyorsa belki seneye bedava gitmesin diye daha az paraya bize verebilirler..3. ihtimal de bu oyuncular olmuyorsa beklenen transfer başka bir Brezilyalı Da Silva olmalı;eğer başka bir oyuncuysa bu gelecek oyuncu; ben bu oyuncunun geleceğe dönük genç bir oyuncu olacağını düşünüyorum.....Umarım geçmiş yıllardaki gibi son dak. da Çek Bednar,Perulu oyuncu Rengifo veya son alınan Brezilyalı oyuncu(santrafor) gibi oyuncular şoku yaşamayız...Böyle oyuncu alacaksak bence hiç almayalım;sonra bu oyuncuları göndermek de ayrı bir problem..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.08.2014, 12:20   #573
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 828 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Turgut Doğan Şahin Kayserispor'a gitmiş,bence biz Aydın'a güvenmesek bu oyuncuyu kaçırmazdık.Umarım dediğim gibi olur.

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2014, 09:53   #574
yigidoyuzz
Yiğido

yigidoyuzz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 392 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 yigidoyuzz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

lig başladı transfer bekliyoz bu nasıl iş korcan resmen hüsrana uğrattı doğubey transfer müjdele de yürğimiz ferah ettsin..
yigidoyuzz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.09.2014, 11:35   #575
buraks58
Usta Yiğido

buraks58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

459 Mesajına 1.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 744 buraks58 FAZLA SÖZE GEREK YOKburaks58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

her konuda takım ve yönetim için olumsuzda olsa yapıcı yorumlar yapmaya çalıştım. ancak artık transferdeki bu vurdumduymazlık insana yeter dedirtiyor. geçen sezon forvet yok devre arası transfer yapılmıyor birde eldeki oyuncular gönderiliyor.

bu sene bakıyorsun bir tek ibrahim toraman şu takıma girebilir. diğerleri kadro zenginliği oluşturacak isimler. dün sahada olan takıma 2 transferle katkı sağlamış olsaydık 3-0 4-0 alacağımız maçı 2-1 yenilmemiş olurduk. bir kaleci,bir de kaliteli ileri uç elemanı(orta ofans yada sol açık) alamıyorsan ve takımda bu yüzden 3 puan kaybediyorsa çıkıp bi açıklama yapmalısınız. millet ne transferler yapıyor.

ilk kez bunu yazıyorum, hep destek olduğum yönetime, bu takımı böyle yönetecekseniz, heyecanınız kalmadıysa bırakın gidin. süper ligi kısıtlı kadro ile 5. bitirmişsin, carlos gibi bir markaya sahipsin ancak çıkıpta 2 kalite oyuncu alamıyorsunuz. bizim transfer kitabımızda herhalde bonservis verilmez kuralı var. bonservis verilirse da costa gibi aatıf gibi kaliteli oyuncular çıkar diyemi korkuyorsunuz.

dünkü mağlubiyeti gerçekten kabullenemedim. 70 dakika sahada 2.lig takımı antep var, sahada top oynamıyor adamlar,11 kişi savunma. maçı bitirecek 2. golü bir türlü atama sonra da gel kaleci hatasından maçı ver. emeği geçenlere teşekkürler.
Alt 01.09.2014, 11:57   #576
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

bugün transferin son günü ve oturdum internetin başına ümitle transfer ismi bekliyorum inş gün bitmeden transfer açıklanır
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.09.2014, 12:30   #577
meyzee
Acemi Yiğido

13 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 meyzee ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
buraks58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
her konuda takım ve yönetim için olumsuzda olsa yapıcı yorumlar yapmaya çalıştım. ancak artık transferdeki bu vurdumduymazlık insana yeter dedirtiyor. geçen sezon forvet yok devre arası transfer yapılmıyor birde eldeki oyuncular gönderiliyor.

bu sene bakıyorsun bir tek ibrahim toraman şu takıma girebilir. diğerleri kadro zenginliği oluşturacak isimler. dün sahada olan takıma 2 transferle katkı sağlamış olsaydık 3-0 4-0 alacağımız maçı 2-1 yenilmemiş olurduk. bir kaleci,bir de kaliteli ileri uç elemanı(orta ofans yada sol açık) alamıyorsan ve takımda bu yüzden 3 puan kaybediyorsa çıkıp bi açıklama yapmalısınız. millet ne transferler yapıyor.

ilk kez bunu yazıyorum, hep destek olduğum yönetime, bu takımı böyle yönetecekseniz, heyecanınız kalmadıysa bırakın gidin. süper ligi kısıtlı kadro ile 5. bitirmişsin, carlos gibi bir markaya sahipsin ancak çıkıpta 2 kalite oyuncu alamıyorsunuz. bizim transfer kitabımızda herhalde bonservis verilmez kuralı var. bonservis verilirse da costa gibi aatıf gibi kaliteli oyuncular çıkar diyemi korkuyorsunuz.

dünkü mağlubiyeti gerçekten kabullenemedim. 70 dakika sahada 2.lig takımı antep var, sahada top oynamıyor adamlar,11 kişi savunma. maçı bitirecek 2. golü bir türlü atama sonra da gel kaleci hatasından maçı ver. emeği geçenlere teşekkürler.

Değerli kardeşim,

yazdıklarının tamamen gerçeği yansıtıyor. Seni tebrik ederim.
Önceki yazılarımda belirtmiştim, takımlar transfer yapar bizimkilerde oyunce gönderir. Madem transfer ücreti ödemek istemiyorsun o zaman neden transfer dönemi girmeden oyuncu arayışına girmedin? Scout ekibin nerede?
Internet başında transfer müjdesini bekleyen kardeşlerime sesleniyorum:
Boşuna ümitlenmeyin. Transfer falan hikaye.

Ertuğrul geldi deniliyor ama Sivasspor tesisinde olmadığı müddetce inanmam!

Ama inşallah bu yönetim hepimizi ters cevirip bir transfer yaparsa cok sevinirim.
Transfer bitimine son saatler yaklaştı...

selamlar.
meyzee isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı meyzee'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2014, 12:34   #578
ci58
Acemi Yiğido

23 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 ci58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Brezilyalı Messi geliyor!
Sivasspor'un Brezilyalı Messi diye bilinen Mazinho ile ilgilendiği öğrenildi.

30 Ağustos 2014 00:07

Sivasspor geçen sezon Japonya'nın Vissel Kobe takımında kiralık oynayan ve bu sezonda da Palmeiras'a geri dönen Mazinho'ya imza attırma aşamasına geldi.
Arap ve bazı İtalyan takımlarının da istediği 1.65'lik "Siyah Messi" için Roberto Carlos'un devreye girmesinin Sivasspor'u avantajlı duruma getirdiği bildirildi.
Kaynak: Fotospor
ci58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ci58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2014, 12:49   #579
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1430 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
ci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Brezilyalı Messi geliyor!
Sivasspor'un Brezilyalı Messi diye bilinen Mazinho ile ilgilendiği öğrenildi.

30 Ağustos 2014 00:07

Sivasspor geçen sezon Japonya'nın Vissel Kobe takımında kiralık oynayan ve bu sezonda da Palmeiras'a geri dönen Mazinho'ya imza attırma aşamasına geldi.
Arap ve bazı İtalyan takımlarının da istediği 1.65'lik "Siyah Messi" için Roberto Carlos'un devreye girmesinin Sivasspor'u avantajlı duruma getirdiği bildirildi.
Kaynak: Fotospor
Araştırma fırsatım olmadi. Ama bu adam forvetse kesinlikle asparagas haber diyebiliriz. Bi ton forvete sahibiz. Diğerlerinin yada Bunun turşusunumu kuracağız. Bize topu alip götüren asist yapan Adam lazim.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.09.2014, 12:50   #580
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ya şöyle ökküz gibi iri yarı bir çam yarması kaleci alın yabancı olsun taktılar Türk kaleci diye ya arkadaş futbolda en önemli mevki kaleci asıl ona milyon dolar vereceksin iki top çıkarsa Antep maçı bizimdi korcan
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
açıkladı, ayrılacağını, dosyası, günok, mert, olic, takımı, transfer, yeni, İvica