Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Grosicki'den inciler...
Alt 15.06.2011, 22:46   #51
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 682 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Grosicki'den inciler...

olmaz mı ya atıyor rahat hareket edemiyor ya sorun o asıl hiç birşey bilmiyorsa gitsin büyük otelde içsin allah allah
Alt 15.06.2011, 22:58   #52
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1297 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

bence fanatik abartmis daha uzatmayin
Kamil Grosicki'nin gözüyle Türkiye
Alt 16.06.2011, 07:36   #53
rivaldo58
Yiğido

rivaldo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 334 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 rivaldo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Pfeil Kamil Grosicki'nin gözüyle Türkiye

Bir futbolcu gününün yarısını kulüpte geçirir, ben de öyle yapıyorum. Bazen boşluk bulduğumda gezmek ve aileme hediye almak için İstanbul'a gidiyorum. Çünkü Sivas çok sıkıcı bir şehir. Arkadaşlarımla oturup bira içebileceğimbir bar bile yok”

Burada çok fazla holigan olduğunu söyleyebilirim. Hatta deplasmana gidiyorlarsa, o şehir taraftarlar için çok tehlikelidir. Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarları arasında çok sert bir yarış var. Türkiye’de bu tarz maçlarda statlar cehennem gibidir”

Sivasspor’un Polonyalı yıldızı Kamil Grosicki, ülkesinin interia.pl isimli internet sitesine çarpıcı açıklamalar yaptı. Kırmızı-Beyazlı takımda forma giydiği için mutlu olduğunu söyleyerek söze başlayan Grosicki, “Türkiye’de futbol adına her şey mükemmel. Ben de sadece futbol oynamaya odaklanmak istiyorum. Geride kalan sezonda lige tutunduğumuz için mutluyum. Ancak Sivasspor her zaman daha iyi yerleri hedeflemeli. Çünkü Süper Lig’deki en iyi 7 takımdan birisi Sivasspor” dedi. İsminin Galatasaray’la anıldığı hatırlatılan 24 yaşındaki futbolcu, “Galatasaray taraftarlarının da beni takımlarında isteyeceklerini düşünüyorum. Şu an için Galatasaray gibi büyük bir kulübe transfer olmamı, ‘erken’ olarak niteleyenler var. Ancak gelecekte ne olur hep beraber göreceğiz. Sonuçta her şey benim elimde. Ben başarılı oldukça daha büyük kulüplere gideceğim” ifadelerini kullandı.

‘Yapacak bir şey yok’

Türkiye ile ilgili sorulara ise çok net cevaplar veren Grosicki şunları söyledi: “Burada çok fazla holigan olduğunu söyleyebilirim. Hatta deplasmana gidiyorlarsa, gittikleri şehir, taraftarlar için çok tehlikelidir. Özellikle Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarları arasında çok sert bir yarış var. Polonya’da yaşanan rekabetler, Fenerbahçe-Galatasaray rekabeti yanında hiçbir şey... Türkiye’de bu tarz maçlarda statlar cehennem gibidir. Bu maçlardaki tiz ve ıslık sesleri sahadaki futbolcuların kan basıncını yükseltir. Türkiye’de bir futbolcu gününün yarısını kulüpte geçirir. Ben de öyle yapıyorum. Bazen boşluk bulduğumda gezmek ve aileme hediye almak için İstanbul’a gidiyorum. Çünkü Sivas çok sıkıcı bir şehir. Arkadaşlarımla oturup bira içebileceğim bir bar bile yok.”

‘Türkiye bizim önümüzde’

Her kulübün köklü bir altyapısı olduğunu da vurgulayan başarılı oyuncu, “Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon, Gaziantep ve Bursa altyapı olarak ileri durumda. Türkiye farklı bir dünya. Polonya uzun süre daha böyle bir gelişime sahne olamayacak gibi. Mesela Sivas’ta çimlerin bakımı, sahaların bakımı her an düzenli olarak gerçekleştiriliyor. Süper Lig’de üst düzey oyuncular da forma giyiyor. Bunların arasında 33 yaşında olmasına rağmen Fenerbahçe’de harika işler yapan bir Alex, Dünya çapındaki isimler Quaresma ve Guti var” diyerek sözlerini tamamladı.

http://fanatik.ekolay.net/Kamil-Gros...246_228338.htm
rivaldo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.06.2011, 12:03   #54
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1502 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein
Standart Kamil Grosicki'nin gözüyle Türkiye

“Bir futbolcu gününün yarısını kulüpte geçirir, ben de öyle yapıyorum. Bazen boşluk bulduğumda gezmek ve aileme hediye almak için İstanbul'a gidiyorum. Çünkü Sivas çok sıkıcı bir şehir. Arkadaşlarımla oturup bira içebileceğimbir bar bile yok”

“Burada çok fazla holigan olduğunu söyleyebilirim. Hatta deplasmana gidiyorlarsa, o şehir taraftarlar için çok tehlikelidir. Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarları arasında çok sert bir yarış var. Türkiye’de bu tarz maçlarda statlar cehennem gibidir”

Sivasspor’un Polonyalı yıldızı Kamil Grosicki, ülkesinin interia.pl isimli internet sitesine çarpıcı açıklamalar yaptı. Kırmızı-Beyazlı takımda forma giydiği için mutlu olduğunu söyleyerek söze başlayan Grosicki, “Türkiye’de futbol adına her şey mükemmel. Ben de sadece futbol oynamaya odaklanmak istiyorum. Geride kalan sezonda lige tutunduğumuz için mutluyum. Ancak Sivasspor her zaman daha iyi yerleri hedeflemeli. Çünkü Süper Lig’deki en iyi 7 takımdan birisi Sivasspor” dedi. İsminin Galatasaray’la anıldığı hatırlatılan 24 yaşındaki futbolcu, “Galatasaray taraftarlarının da beni takımlarında isteyeceklerini düşünüyorum. Şu an için Galatasaray gibi büyük bir kulübe transfer olmamı, ‘erken’ olarak niteleyenler var. Ancak gelecekte ne olur hep beraber göreceğiz. Sonuçta her şey benim elimde. Ben başarılı oldukça daha büyük kulüplere gideceğim” ifadelerini kullandı.

‘Yapacak bir şey yok’

Türkiye ile ilgili sorulara ise çok net cevaplar veren Grosicki şunları söyledi: “Burada çok fazla holigan olduğunu söyleyebilirim. Hatta deplasmana gidiyorlarsa, gittikleri şehir, taraftarlar için çok tehlikelidir. Özellikle Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarları arasında çok sert bir yarış var. Polonya’da yaşanan rekabetler, Fenerbahçe-Galatasaray rekabeti yanında hiçbir şey... Türkiye’de bu tarz maçlarda statlar cehennem gibidir. Bu maçlardaki tiz ve ıslık sesleri sahadaki futbolcuların kan basıncını yükseltir. Türkiye’de bir futbolcu gününün yarısını kulüpte geçirir. Ben de öyle yapıyorum. Bazen boşluk bulduğumda gezmek ve aileme hediye almak için İstanbul’a gidiyorum. Çünkü Sivas çok sıkıcı bir şehir. Arkadaşlarımla oturup bira içebileceğim bir bar bile yok.”

‘Türkiye bizim önümüzde’
Her kulübün köklü bir altyapısı olduğunu da vurgulayan başarılı oyuncu, “Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon, Gaziantep ve Bursa altyapı olarak ileri durumda. Türkiye farklı bir dünya. Polonya uzun süre daha böyle bir gelişime sahne olamayacak gibi. Mesela Sivas’ta çimlerin bakımı, sahaların bakımı her an düzenli olarak gerçekleştiriliyor. Süper Lig’de üst düzey oyuncular da forma giyiyor. Bunların arasında 33 yaşında olmasına rağmen Fenerbahçe’de harika işler yapan bir Alex, Dünya çapındaki isimler Quaresma ve Guti var” diyerek sözlerini tamamladı.

İlker Yağmur
Fanatik

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Abdullah DuMaN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.06.2011, 12:44   #55
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

adı kamil o yüzden türkiye mıknatıs gibi cekmiştir
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.06.2011, 12:51   #56
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

sivasta böyle yerler olmadığı için gurur duyuyorum böyle bir şehre ait olduğum için

işte bizi biz yapan şey de bu
inşaallah hiç de açılmaz
çoğu dünya şehirlerinden ayrıcalığımız oluyor boylece

''içki tüm kötülüklerin anasıdır''
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
diyor, grosicki, grosickiden, grosickinin, gözüyle, inciler, kamil, tÜrkiye