Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Jan Rajnoch Sivasspor'da
Alt 30.12.2011, 19:26   #51
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Jan Rajnoch Sivasspor'da

Ligin en fazla gol yiyen takımından, en fazla gol yiyen 2. takımına geldi. Yabancılık çekmez ŞAKA ŞAKA

Rajnoch iyi transfer, emeği geçenlere teşekkürler. Yalnız ücret konusunda açıklama yapılmadı sanırım...
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.12.2011, 19:41   #52
Sivasspor 3G
Acemi Yiğido

Sivasspor 3G - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 478 Sivasspor 3G FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Süper transfer sabah gördüm bu haberi önce inanmadım çok güzel iş başarılmış helal olsun sonra manşet58.com sitenin künyesine baktım bir de göreyim Spor Müdürü Erhan ERDOĞAN şaşkınlığım bir kat daha arttı bu isim bizlere yabancı gelmedi Erhan erdoğan sivasspor resmi sitelerine tarihin en güzel günlerini yaşatan kişi sivasspor sahip çıkmadı böyle çalışkan birini havada kaparlar böyle işte
Sivasspor 3G isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.12.2011, 19:43   #53
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

efsane SİVASSPOR geri geliyor kadromuz müthiş orta saha ve forvette aldıkmı korcanda formunu yakaladımı KORKUN BİZDEN
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.12.2011, 20:22   #54
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1293 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

ben yorumlari okudum birer birer bence çok sakin kaldiniz bana gore ben nerdeyse zil takip oyniyacaktim aklimin ucuna gelmezdi bu transferin olacagini allahim bin sukurler olsun beni sevindirdigin için !!!!!!
Alt 30.12.2011, 20:25   #55
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1293 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

bu arada dogu_bey isim ver lutfen yalan yanlista olsa isim ver be gurban
Alt 30.12.2011, 20:50   #56
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 780 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Kaliteli bir isim SİVASSPOR umuza hayırlı olsun.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.12.2011, 20:51   #57
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 768 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

beğendiğim bi oyuncu hayırlı uğurlu olsun
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.12.2011, 20:58   #58
aRsima58
Yiğido

aRsima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 aRsima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Güzel transfer takıma faydalı olur inşaallah..
aRsima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.12.2011, 21:01   #59
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

DEVRA ARASINDA böyle transfer yapılması çok önemli ankaragücünde beğendiğim serdar özkan murat duruer ve rajnoch tu aklımdan geçiyordu ankaragücünde gördüğüm kadarıyla sağ tarafta oynuyordu basarılıydıda navratille iyi anlaşacağına inanıyorum faty de gelince sivasspora gol atmak birazdaha zorlaşacaktır uyum sürecinide yaşamayacağına inanıyorum türk futbolunu az çok artık biliyor sivassporlada oynadı takımı tanıyor eğer şehrimize uyum sürecini yasamazsa çok çok faydalı olacaktır kendisine basarılar dilerim transferinde emeği geçen herkesede tesekkürler
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.12.2011, 21:03   #60
ErkANkaragücü
Acemi Yiğido

46 Mesajına 215 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 560 ErkANkaragücü FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

öncelikle hayırlı uğurlu olsun sivasspora rajnoch..

Gökçeklerle Esen yelde Geremi rothen Sapara Vittek Sestak Derken Bide rajnoch diye Bi Adam Geldi Kim Lan bu falan derken yukarda saydığım 5 futbolcudanda daha futbolcu Daha Adam Daha Hırslı çıktı Öyleki yukarda saydığım topçuların Hepsi Kaçmasına rağmen Kendisi En Azından 7 Hafta Takımımızda Kaldı Saolsun Hırslı topçudur yediden yetmişe bir tane ankaragüçlü yoktur bu adamı sevmedim ısınamadım diyen kadıköyde 6 gol yedik çağırdık rajnochu bağrımıza bastık çünkü hırslı hiç bişeyi yoksa bile sahada hırsını görürsünüz. .. Giderken Kalbimdesin ankaragücü Taraftarı Diye gitti Ama ne Kadar Doğrudur Bilemeyiz...

ayrıca navratil rada falan demişde sivaslı arkadaşlar kusura bakmasınlar navratille radayı topla bi rajnoch etmez bunuda maçlardaki futboluyla görürsünüz hepsinden önemlisi bu adam çek cumhuriyeti milli takımında ilk 11 oynayan bi adam...
ErkANkaragücü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı ErkANkaragücü'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
jan, rajnoch, sivassporda, sivassporda