Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sert Önlemler Yolda
Alt 23.09.2009, 00:38   #51
amr
Yeni Yiğido

7 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 552 amr FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sert Önlemler Yolda

en başta ceza "sivasspor seyircisi 5 liralık seyirci" diyen "5 para etmez bülent uygun"a verilmelidir.
başkan ne yapmaya çalışıyor?
20 trilyon kazandı geçen yıl sivas. 2 trilyon harcamış. bumudur yani. yazık değil mi bu şehire?
amr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı amr'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.09.2009, 08:06   #52
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
amr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
en başta ceza "sivasspor seyircisi 5 liralık seyirci" diyen "5 para etmez bülent uygun"a verilmelidir.
20 trilyon kazandı geçen yıl sivas. 2 trilyon harcamış. bumudur yani. yazık değil mi bu şehire?
bu söze ragmen halen bazı taraftarların asker bülent sivas seninle gurur duyuyor diye naralar atacakmı merak ediyoruz
Alt 23.09.2009, 09:23   #53
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

DUYDUĞUMUZA GÖRE BAŞKAN DİYORMUŞKİ BÜLENT UYGUN GİDERSE BENDE GİDERİM DİYORMUŞ.EĞER BÖYLE BİŞEY DEMİŞSE BEN BAŞKANA NUNU YAKIŞTIRAMADIM. ÇÜNKÜ BİZ BAŞKANIMIZI HERŞEYİN ÜSTÜNDE BİLDİK VE HERKESTEN ÇOK SEVDİK. BÖYLESİ İMALAR BÖYLESİ AÇIKLAMALAR BİR BAŞKANA YAKIŞMAZ. SONRA ARALARINDA BİR ORTAKLIK MI VARKİ. BÜYÜK BAŞKAN HERŞEYİN ALTERNATİFİNİ BULAN BAŞKANDIR. ÖNEMLİ OLAN SİVASSPORDUR. EĞER BÜLENT UYGUN HATA YAPIYORSA UYARABİLMELİDİR. BAKINIZ SİVASSPORUN ALT YAPISINA HİÇ BİR SİVASLI GENCE EL UZATILMIYOR. HEP DIŞARDAN GETİRİLEN GENÇLERE SAHİP ÇIKILIYOR. SİVAS ÜZERİNDEN BİR TAKIM PAYLAŞIMLAR VAR. BAŞKANINMIZIN HİÇ ZAMAN GEÇİRMEDEN OLAYLARA EL KOYMASI GEREK. DEMELİKİ KİMSE SİVASTAN BÜYÜK OLAMAZ DEMELİDİR. BÜYÜK BAŞKAN OLARAK YUMRUĞUNU MASAYA VURMALIDIR.
Alt 23.09.2009, 10:59   #54
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
DeathRow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
zita haricinde ilk 11 dekiLere ceza veriLmeli tabi sezerle mehmet haricinde takım olarak benim gözlemLediğim iyi oynuyoruz ama defansta cok acıklar var ve bitirici oyuncumuz yok forvette ayrıca bülent hocanında ceza alması lazım
Murat Sözgelmez cezayı haketmiyor.Şu an yüreğini sahaya koyan 1-2 oyuncudan birisi.
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.09.2009, 12:05   #55
ready
Usta Yiğido

Alıntı:
hiko58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
DUYDUĞUMUZA GÖRE BAŞKAN DİYORMUŞKİ BÜLENT UYGUN GİDERSE BENDE GİDERİM DİYORMUŞ.EĞER BÖYLE BİŞEY DEMİŞSE BEN BAŞKANA NUNU YAKIŞTIRAMADIM. ÇÜNKÜ BİZ BAŞKANIMIZI HERŞEYİN ÜSTÜNDE BİLDİK VE HERKESTEN ÇOK SEVDİK. BÖYLESİ İMALAR BÖYLESİ AÇIKLAMALAR BİR BAŞKANA YAKIŞMAZ. SONRA ARALARINDA BİR ORTAKLIK MI VARKİ. BÜYÜK BAŞKAN HERŞEYİN ALTERNATİFİNİ BULAN BAŞKANDIR. ÖNEMLİ OLAN SİVASSPORDUR. EĞER BÜLENT UYGUN HATA YAPIYORSA UYARABİLMELİDİR. BAKINIZ SİVASSPORUN ALT YAPISINA HİÇ BİR SİVASLI GENCE EL UZATILMIYOR. HEP DIŞARDAN GETİRİLEN GENÇLERE SAHİP ÇIKILIYOR. SİVAS ÜZERİNDEN BİR TAKIM PAYLAŞIMLAR VAR. BAŞKANINMIZIN HİÇ ZAMAN GEÇİRMEDEN OLAYLARA EL KOYMASI GEREK. DEMELİKİ KİMSE SİVASTAN BÜYÜK OLAMAZ DEMELİDİR. BÜYÜK BAŞKAN OLARAK YUMRUĞUNU MASAYA VURMALIDIR.
bu takım ikinci lige çıktıgı zaman mecnun başkan veya bülent uygun mu vardı as olan kulüptür teknik adam başkanlar hep geçicidir vel hasıl kelam hiç bir kişi sivasspordan üstün olmamaz
Alt 23.09.2009, 12:36   #56
yorgun(58)
Yiğido

yorgun(58) - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

55 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 583 yorgun(58) FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
hiko58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ogiderse bende giderim der tabi bende duyduguma göre beraber bırakacaklar takımı soruyorum okadar para nereye gitti sadece bir stad ısıtmalı yapıldı da bittimi?...
yorgun(58) isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.09.2009, 12:40   #57
ready
Usta Yiğido

Alıntı:
amr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu lafı kim demişse ayıp etmiş bülent uygun sen 5 liralık seyirciler sayesinde burda duruyorsun taraftar kalıcı teknik direktörler gidicidir sivasspor nicelerini gördü ve ugurladı gördügünüz gibi teknikdirektörler gider taraftar kalır gidenler bıraktıgı başarıla hatırlanır kimileri de böyle yaptıgı terbiyesizlikle senelerce arkasından lanet olsun der durur asker bülent sivas senle gurur duyuyor diye sahte sivassporlu taraftarlar duysun
Alt 23.09.2009, 14:35   #58
busan
Yeni Yiğido

5 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 busan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

koskoca takımda ceza kesilcek 2 oyuncumu varmış sadece ikisimi hatalıymış hayret.demek biz yanlış izliyoruz.bence sivaslı taraftarları sakinleştirmek için öne atılan bi haber ayrıca bildigim kadarıyla bülent uygun ne olursa olsun sedattan vazgeçmez adamı çünkü
busan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.09.2009, 17:04   #59
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 798 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

öyle görünüyorki takım psikolojik olarak girdiği gibi, stratejik olarak da küme düşme havasına girmiş...işleri kötü giden takımlarda nedense tüm fatura 2-3 tane futbolcuya kesilir...çünkü günah keçisi lazımdır asıl sorumluları gizlemek için...ben son bursa maçını tribünden izledim...ersen gerçekten de çok kötü oynadı...sayın hocamız geçen seneki m yıldızın görevini vermişti ersene...ama ersenin bunu başarması imkansız çünkü aynı tarzda bir birine alternatif olacak futbolcular değil bunlar...ersen mehmet gibi top tutamaz...çalım atamaz...servis yapamaz...4-5 defans oyuncusuyla boğuşup takım savunmasına katkı sağlayamaz...ersen kenar ortalarında etkili olan bir futbolcu...buna rağmen sayın hocamız ısrarla ersenle başlıyor maçlara, ersen de çok seyrek gelen bir iki ortayı değerlendiremeyince kabak başında patlıyor...evet, bursa maçında ersen kötüydü ama kimse gayretli olmadığını çalışmadığını söyleyemez...ben elinden geleni yaptığına inanıyorum ersenin...sedata gelince, bursa maçının en iyilerindendi...sedat olmasa 4-5 bile olabilirdi...rakibin hava toplarına cengaver gibi daldı çocuk daha ne yapsın...adamın yanında yasin oynuyor üstelik...bir de onun gediklerini kapatmaya çalışıyor...petkoviçe gelince adam zaten kaç haftadır oynamıyor...yaşını başını almış çoktan...akın formdayken bile formsuz olduğu halde sayın hocamız petkoyu oynatmıyormuydu...şimdi kabahatli petko mu olmuş? bunlar inandırıcı değil bir kere...kimse taraftarı aptal yerine koymasın...herşeyin sorumlusu olanlar çıkıp hesabını versinler başarısızlığın, futbolcular değil....sanki ben aldım o futbolcuları...

bursa maçının kadrosu stadda anons edilince ersen ve yasinin ilk onbirde olduğunu duyunca maçı kaybedeceğimizi söylemiştim yanımdakilere...aynen de öyle oldu...buradan da söylüyorum...ersen ve yasinin ilk onbirde başladığı maçlarda sivas yenilmeye mahkumdur...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.09.2009, 19:37   #60
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1096 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Yasini Secip Bir Kenara Koymusunuz Neden Ona Ceza Yok
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
sert, yolda, Önlemler