Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

--->: ES-ES LİLER GSLİLERİN SEVİNCİNE İZİN VERMEDİ
Alt 26.09.2008, 16:24   #51
SivaslıEses2658
Yeni Yiğido

13 Mesajına 23 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 SivaslıEses2658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: ES-ES LİLER GSLİLERİN SEVİNCİNE İZİN VERMEDİ

Alıntı:
karyola Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bjk58´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Haketen büyük marifet tebrik ediyoruz es es li arkadaşları.Yaptıkları büyük bir iş kimse bu kadar faşistçe davranamaz.Sizden farklı düşünenlere saygı duymayı bırakın onları linç etmeye,yaşatmamaya çalışıyorsunuz.

Sivaslı arkadaşlarımda bu adamları örnek alıyor destekliyor.

Arkadaşlar düşünün yarın birgün Sivasspor şampiyon olsa ve siz Eskişehirde olsanız, oldu ya dışarı çıksanız, farzedin ki çocuğunuzla eşinizle bu adamlar sizede saldıracak, arabanıza Sivasspor bayrağı mı astınız arabanızı taşlıyacaklar.Dükkanınıza bayrak mı astınzı vitrininizi kıracaklar...

Bırakın bunlar ne örnek alınacak adamlar ne örnek alınacak davranışlar...

Sivaslı sağduyuludur olmak zorundadır... Bizim bu işler yüzünden bir kere başımız yandı bir daha yanmasın...

cvp vermiş arkadaş saolsun:
ES ES TARAFRARININ YAPTIKLARI FAŞİZANLIK MI YOKSA MEMLEKET MİLLİYETÇİLİĞİ Mİ ..SENİN TUTTUĞUN TAKIMIN TARAFTARI ÇOK MU ÖRNEK BİR GRUP..İSTANBUL YALAKASI DEĞİL MEMLEKET SEVDALISI YİĞİDOLAR.
bjk58 sözüm sana biz esesliler anti-bizansız anlıyor musun? biz sadece istanbul takımlarından nefret ederiz. sivasspor şampiyon olsa biz de eskişehiri kırmızı-beyaza boyarız sivasspor flamalarıyla kaplarız. sen anadolu-gücünü anadolu-birliğini bilmiyorsun galiba. ben geçen sene sivasspor-gese maçını radyodan dinledim sivasspor her gol attığında yerimden fırladım sanki eses atmış gibi sevindim. sen sadece adından da belli bjk lisin. ve senin buraya üye olmanın sebebi sivaslıyım accık da sivassporu tutayım anlayışıdır. yiğido-beceke maçında kesinlikle adım gibi eminim becekeyi tutarsın
SivaslıEses2658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SivaslıEses2658'a Teşekkür Ediyor...
-->: ES-ES LİLER GSLİLERİN SEVİNCİNE İZİN VERMEDİ.
Alt 26.09.2008, 16:25   #52
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1154 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: ES-ES LİLER GSLİLERİN SEVİNCİNE İZİN VERMEDİ.

spor sevgi barış ve kardeşliktir.
Alt 26.09.2008, 16:32   #53
SivaslıEses2658
Yeni Yiğido

Alıntı:
adnanerdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
şampiyon alan takımı alkışlamak yada tebrik etmek olabilir.

ama benim şehrime maç yapmak için gelen takımı çiçekle karşılamayı kabul edemem.
ben esesliyim. cumhuriyet üni. de okuyorum. eses formasıyla sivassporu desteklemeye gelsem beni çiçekle demiyordum bir samimiyetle karşılamayacak mısın? iyi de biz sivassporlu kardeşleri eskişehirde çiçeklerle karşıladık. bu da fotoyla belgelendi hatta bu forumda gördüm o fotoyu. sen bizi çiçeklerle karşılamayacak mısın?
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SivaslıEses2658'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.09.2008, 16:41   #54
SivaslıEses2658
Yeni Yiğido

Alıntı:
bjk58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haketen büyük marifet tebrik ediyoruz es es li arkadaşları.Yaptıkları büyük bir iş kimse bu kadar faşistçe davranamaz.Sizden farklı düşünenlere saygı duymayı bırakın onları linç etmeye,yaşatmamaya çalışıyorsunuz.

Sivaslı arkadaşlarımda bu adamları örnek alıyor destekliyor.

Arkadaşlar düşünün yarın birgün Sivasspor şampiyon olsa ve siz Eskişehirde olsanız, oldu ya dışarı çıksanız, farzedin ki çocuğunuzla eşinizle bu adamlar sizede saldıracak, arabanıza Sivasspor bayrağı mı astınız arabanızı taşlıyacaklar.Dükkanınıza bayrak mı astınzı vitrininizi kıracaklar...

Bırakın bunlar ne örnek alınacak adamlar ne örnek alınacak davranışlar...

Sivaslı sağduyuludur olmak zorundadır... Bizim bu işler yüzünden bir kere başımız yandı bir daha yanmasın...
bjk liler sevinemedi haberine bu kadar saldırgan oldun heralde. ama bjk lilerin de bize istanbulda yaptıklarını unutmadık. 2.baskı bu sene olcak yakından takip et.
Alt 26.09.2008, 17:05   #55
G Ü N E R
Yiğido

G Ü N E R - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 396 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 683 G Ü N E R Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
SivaslıEses2658 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bjk liler sevinemedi haberine bu kadar saldırgan oldun heralde. ama bjk lilerin de bize istanbulda yaptıklarını unutmadık. 2.baskı bu sene olcak yakından takip et.

arkadaşım ben kör falan değilim yarın birgün beşiktaşlılarda magandalık yapsa ben beşiktaşlılar magandalık yapıyor derim merak etme...ama sen diyorsun 2. baskı bu sene olcak... hadi çarpışın o zaman kim daha maganda... ama ben sizin yerinizde olsam sağlam alet edevatla gider en az 2-3 beşiktalıyı hakkın rahmetinede kavuştururdum... bu ne kin anlamıyorum...

bide nefret ettiğin bizans dediğin bjk ile ilgili küçük bir dip not

BEŞİKTAŞ amblemindeki Türk Bayrağı Türkiye Futbol Federasyonu'nun hediyesidir. Beşiktaş Türk Bayrağı'nı kullanma hakkını Yunanistan Milli Futbol Takımı ile oynanan bir maçta Türk Milli Takımı'nı temsil ettiği için almıştır.

sevmek zorunda değilsin saygı duymak zorunda da değilsin ama saygısızlık yapmaya hakkın yok...