Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Yiğidolar isyanda...!
Alt 23.02.2013, 23:56   #1
Rallim58
Gast

Standart Yiğidolar isyanda...!

Sivassporun cefakar yiğidoları isyanda…

Alınan BJK mağlubiyetinin faturasını, şanssızlıkların yanı sıra, hakem Çağatay Şahan ve takımını 10 kişi bırakan Uğur’a kesilmesi haksızlık olmasa gerek…

Sivassporda bir şeylerin iyi gitmediği de net olarak ortada… Net olarak ortada olan bir başka şey ise, Rıza Çalımbay’ın anlaşılmaz inatlığıdır.

Bu inatlık, bu anlaşılmaz tavırlar nedendir? bilinmez…

Gol yollarında eksikliğimizin giderilmesi adına alınan Piech’in, son 5 dakikada oyuna alınması dalga geçmekten başka nedir?…

Siyah-Beyaz aşkını her gün giydiği eşofman takımında gösterip, Sivasspora geldiği günden bugüne kırmızı beyaz giymemesinin esprisi nedir?…

Son haftalarda kendini göstererek, iyi karşılaşmalar çıkaran Erhan’ın yerine kendisine “uğur” gördüğü, son günlerin tartışılan ismi Uğur Kavuk’la oyuna başlamasının sırrı nedir?…

55.-60. dakikada oyuncu değişimi yaparak sonuca gitmeyip, son 5 dakikada oyuncu değişmesini nasıl izah ederiz?..

Bu isyanın, çığ gibi büyümemesi için;
“Piech’i ben almadım ki” düşüncesi ile ucuz inat uğruna, Uğur Kavuk ısrarının gözden geçirilmesi mutlaka sağlanılmalıdır. 2. Doğa olayı yaşanmaması için, Sivasspor için düşüncemi paylaşıyorum

Aksi halde...

Yiğidolar isyanda…!
Yukarıdaki Mesaj için 14 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
isyanda, yiğidolar