Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
Sivasspor Kazanır. 36 63,16%
Gaziantep BB Kazanır. 20 35,09%
Berabere Sonuçlanır. 1 1,75%
Katılımcı sayısı: 57. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor 4-0 Gaziantep BB
Alt 25.12.2014, 05:27   #51
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1080 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Sivasspor 4-0 Gaziantep BB

Bugün Almanya´da Noel sebebiyle iki gün her taraf kapali.Tatil sebebiyle evdeyiz ve bugün calismiyoruz.Dünki alinan galibiyet bizi moralmen manevi acidan motive etmistir.Sivasspor gerekli bölgelere transfer yaparsa hem yönetim kazanir,hemde Sivaslinin takimi gene kendinden bahsettirir.

Biz tabelanin altinda dolasacak bir takim degiliz,bizden cok daha kötü kadroya sahip olanlar bizim su anda üzerimizdeler tabelada.
Sergen´in gelmesiyle herkes haddini bilecek ve layik oldugu yerde yer alacak.

Sergen bu takimda basarili olacaktir cünki Sivas´daki calisma ortami ve tesisler bugün her kulüpte mevcut degildir.
Sivas´daki ortamin G.Antep´de oldugunu sanmiyorum.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivasspor - Gaziantep BB
Alt 25.12.2014, 12:36   #52
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor - Gaziantep BB

Alıntı:
stain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
carlosun gitmesi gerektiğini haftalar öncesinden tespit ettiği için mi mantıksız oldu sebastian .
Hayır, kendi tuttuğu takıma 8-10 tane sallanmasını istediği için öyle demiştim. Carlos'un gitmesini istemek ya da istememek herkesin kendi görüşüydü, ki bu konu zaten kapandı. Sergen Hoca'nın gelişi ile işlerin düzelmesini hepimiz temenni ediyoruz, bir maç ile belli olacak iş değil.

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
carlos'a neden salladığımı anlamışsınızdır umarım. adam tam bir balon. ben ismi, cismi, havası vs göz önünde bulundurmadan rasyonel yorum yaparım. carlos'un tembel ve çalışmayı sevmeyen bir yapısı olduğunu sene başından beri görüyoruz. aylardır kadronun iyi olduğunu ama carlos'un tembel olduğunu haykırdım durdum.

milletin gözüne carlos perdesi indi, resmen stockholm sendromu oluştu. adam bizi keyfine kümeye götürüyordu, arkasından carlos carlos diye koşuyorlardı hala. buna tepki olarak 8-10 yesin dedim. körelmiş gözler böylece açılabilirdi.

çok şükür rabbimize, bu maça kalmadan carlos defoldu gitti. sergen dün geldi, bugün 4 gollü galibiyet hediye etti. umarım anlaşılmışımdır...
Fikirlerinize kısmen katılmakla birlikte üslubunuzu hala uygun bulmuyorum. Başarısızlığın arkasındaki en önemli ismin Roberto Carlos olduğuna katılmıyorum. Bu nedenle "balon, tembel ve defolup gitme" gibi lafları yakıştıracak kadar kötü bir iş yaptığını düşünmüyorum.

Fakat şunu da söylemek isterim, Carlos'un gönderilmesinin gündeme geldiği dönemde Sergen Hoca'nın geleceğine dair bir işaret yoktu. Ben dahil çoğu "gözüne Carlos perdesi inen" forum sakinleri, eminim ki yerine Sergen Hoca'nın geleceğini bilselerdi Carlos'un kalmasında ısrarcı olmazlardı. Biz Carlos gidince yerine apar topar Fuat Çapa, Hakan Kutlu falan tarzı bir hocanın getirileceğini tahmin ediyorduk, ve bu nedenle onların gelmesindense Carlos'un devre arasına kadar takımda kalıp transferler yaptırmasının takım için daha faydalı olacağını öngörüyorduk.

Neyse, artık bu konu kapandı diyebiliriz. Carlos gitti, Sergen geldi ve oldukça iyi bir başlangıç yaptı. Umarım bu başarılarını devam ettirebilir. Önemli olan isimler değil, Sivasspor'un kendisidir.
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
gaziantep, sivasspor