Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

Seçenekler Arama Stil

--->: DERNEĞİMİZE ÜYE KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR
Alt 31.01.2007, 20:55   #51
1967_CLUB_10UR
Tecrübeli Yiğido

1967_CLUB_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 1967_CLUB_10UR SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_CLUB_10UR SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_CLUB_10UR SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_CLUB_10UR SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_CLUB_10UR SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_CLUB_10UR SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Daumen runter --->: DERNEĞİMİZE ÜYE KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Alıntı:
üKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeşim murat bir arkadaşın yorumuna bu cevabı vermiş.İYİ OKU.

SİVASSPORA DERSTEK VEREN HERKEZE TEŞEKKÜR EDİYORUM.
TALİKSİZ BİR AÇIKLAMA YAPAN MURATIN KONUSUNU UZATMAYA GEREK YOK.DAHA YAZI YAZMIYORUM.BU SONDU.

HAYDİ ALLAHA EMANET OLUN.
İŞİM VAR YA.TUTMAYIN ADAMI
bende muratın açıklamasının arkasındayım sivaslılar istanbulda ki en etkisiz topluluk dernek te bunun için var bu topluluğa ön ayak olmak için ortmaı germe ikili polemiklere girme..ama bu yorumu sen kafana göre yorumluyorsun yok kombineden bahsediyorsun yok yapılan yardımlardan sana düşmez..
Alt 31.01.2007, 20:55   #52
1967_Dernek_Murat
YASAKLI ÜYE

1967_Dernek_Murat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967_Dernek_Murat zeigte ein beschämendes Verhalten in der Vergangenheit
Standart --->: DERNEĞİMİZE ÜYE KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Alıntı:
albina58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Murat kardeş bu şekilde iğneleyici cevap neden ? İşte bu derneğimizin amaçlarından biriside İstanbuldaki Sivaslıları takımımıza sahip çıkmalarını sağlamaktır. Bizde bu eksiklikleri gidermek için gayret ediyoruz. Başarı dilemek ve destek olmak varken bu tavrınız niye ?
BABACAN BEN İGNELEYİCİ KONUŞMUYORUM BENI NİYE YANNIŞ ANLIYORSUNUZ BENİM DEMEK İSDEDİGİM 3 MİLYON SİVASLI OLAN BİŞEHİRDE NİYE MACA 30 KİŞİ GİDİYOR DEMEK İSTİYORUM BENİM DERNEGE VEYA SİZLERE HER HANGİ Bİ LAFIM YOK
1967_Dernek_Murat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: --->: DERNEĞİMİZE ÜYE KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR
Alt 31.01.2007, 23:33   #53
FurkaN
Usta Yiğido

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

525 Mesajına 1.026 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1008 FurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: --->: DERNEĞİMİZE ÜYE KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Alıntı:
üKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
DOSTUM İLK YANLIŞI YAPAN MURAT OLDU.O CEVABA KARŞI BU ŞEKİLDE CEVAP GEREKİYORDU.İNSAN HATASINI ANLASIN.BEN İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİNİN KURULMA AŞAMASINDA BU DERNEĞİN YANINDAYDIM.ŞUAN İÇİN YANLARINDA BULUNMUYORUM.AMA DERNEK SEVERLER OLARAK BU İSİM ALTINDA YANLARINDA BULUNURUM.BU GÜN KARAR VERDİM ÜYEDE OLMAYACAĞIM.AMA DERNEK SEVER OLARAK ANILACAĞIM.BU KONUYU ONLAR ANLAMIŞTIR.ŞİMDİ GELELİM MESELEYE.MURATIN İÇİNDE BİRŞEY VAR DÖKEMİYOR DIŞARI.YANİ ZARF ATMAYA ÇALIŞIYOR.ANCAK ŞUNU BİLSİNKİ 2 DERNEK TEK YÜREK.BUNU DEVAMLI DİYENLERİN ÜZERİNEDE BU ŞEKİLDE GELİNİRSE AYIP HANGİSİ OLUR SENCE.BİZİM VERDİĞİMİZ CEVABA SİNİRLENMENE HGEREK YOK.CEVABIN OLUŞMASINI SAĞLAYAN NEDENE BAKACAKSIN.SENİN DEDİĞİN GİBİ MURATIN YAPTIĞI TALİHSİZ BİR AÇIKLAMA.

ayriyeten kardeş sivasspor taraftarlarının girdiği 4 eylül sıtadının %20 mi fazlasını düşün.bulunduğum bir taraftar derneği üyesi işte okadar.ayriyeten sivassporluyuz bir yerde gönlümüz var.ama sizlerin sayesinde dernekcilik internete taşındı be kardeş.taşındı ama tartışma yaratılmasın.sonuçta sivasspor için varız.2 dernek 1 yürek boşuna denilmiyor.BU DURUMA ÇOK ÜZÜLÜYORUZ.KİMSE BİR BİRİNİ ÜZMESİN.

HAYDİ HAYIRLI AKŞAMLARINIZ OLSUN.

DENEĞİN KRALINDAYIM ZATEN.MERAK ETME
Bir koltukta iki karpuz gitmez arkadaş sen birini düşürdün kırdın ve bu düşüp kırılan Sivasspor oldu bize burdan ahkam kesme...
Alt 01.02.2007, 00:17   #54
albina58
Usta Yiğido

363 Mesajına 804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 880 albina58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
1967_Dernek_Murat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BABACAN BEN İGNELEYİCİ KONUŞMUYORUM BENI NİYE YANNIŞ ANLIYORSUNUZ BENİM DEMEK İSDEDİGİM 3 MİLYON SİVASLI OLAN BİŞEHİRDE NİYE MACA 30 KİŞİ GİDİYOR DEMEK İSTİYORUM BENİM DERNEGE VEYA SİZLERE HER HANGİ Bİ LAFIM YOK
Uzun zamandır yazı yazmamaya gayret ediyordum ama ne yazıkki yazma zorunluluğu hissettim.
Yeni bir dernek kurulmuş,bu dernegin istanbulun en seçkin ve seviyeli bir semtinde şube açılışı yapılmış,ve bu şubesinde üye kayıtları başlamışdır diye bir duyuru var.
Sizler bu üye yazılımı için bir dilekde bulunmuyor ve üye kayıtları yazılımı ile ne alakası varsa üç ay evvelki bir maç için yorum yazıyorsunuz halada ben igneleme yapmıyorum gibi 40 yıllık siyasiler gibi kıvırma yollarına gidiyorsunuz,gerçekçi düşünmekde ve bunları yazmakda fayda vardır.
Nihayetinde istanbuldaki dernegimiz yeni yerinde aktif bir şekilde faaliyete geçmişdir.Mobleleri,bilgisayar sistemi ve diger gerekli ekipmanları temin edilmişdir.31 0cak 2007 tarihi itibari ile 500 kadar üyelik başvurusunda bulunulmuş ve ileriki bir günlerde yönetim kurulu tarafından önceden oldugu gibi hassas bir degerlendirme ve eleme yöntemi ile üye başvurularının resmi kayıtları yapılacakdır.
Az, Öz, Kişilikli bir taraftar grubumuz olacak.
Bu dernek tarihi ile iftihar eden bir kentin kendi branşlarında seçkin kişileri tarafından kurulmuş ve hayatına devam edecekdir.
Dernek başkanımız sayın MUSTAFA SÖNMEZ'inde dedigi gibi ''Ne alabiliriz degil ne verebiliriz'' ilkeleri dogrultusunda,geçmişde oldugu gibi,(alt yapının deplasman giderleri,toplu kombine alımları,kulübümüze toplu bağışlar gibi)gelecekdede bu misyonumuzda devam edecegiz.
Bizim mahallelerin ara sokaklarında dedikodu yaparak akşama kadar zaman öldüren şahşiyetlerimiz yokdur olamazda,Dernegimiz yönetim kurulu olarak boş laflara degil, daha yapacagımız bir çok İCRAATA açlığımız var.
Alt 01.02.2007, 00:35   #55
HaMZa_58
Acemi Yiğido

HaMZa_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 4 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 641 HaMZa_58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bu ne yav
Burda bir dernek kurulmuş sivasspora hizmet etmek için güzel bir ekip kurulmuş ve bu ekip yola çıkmış kime ne zararı var kardeşim. tam aksine herkese faydalı olmak için gayret sarfeden iyi niyetli bir başkan ve ekibi var. Destek olmak varken laf ebeliği yapılıyor. 67 li kardeşlerim size ne oluyor anlamıyorum. Mustafa Sönmez başkan sizin için laf söyletmezken siz neyi hazmedemiyorsunuz anlamış değilim. Eğer Sönmez başkan engel olmasa size öyle çok cevaplar verecek kişi varki ama sönmez başkanın hatırı var. Adam size toz kondurmazken siz maşallahınız var. Baştan beri takip ediyorum ve sizin içinizdede tanıdığım kişiler var ve istanbulda bu dernek kuruldu kurulalı bir rahatsızlığınız var. kardeşim amaç aynı, o da sivasspor. yok 30 kişi gelmişmiş, yok alkışlanmak için yol katetmemişmişiz, yok birilerine şirin görünmekmişmiş yok mış yok miş bir kerede bahsedilen projeleri okuyun ve değerlendirin kardeşim. Hangi taraftar derneği bu tür sosyal projeler geliştirmiş ve uygulamış. Açın gözlerinizi kardeşim. sivastaki 1 kişiye bile bir kitap gönderseler ve o kitapta ona 1 kelime öğretse ne güzel olur. 1 fakir öğrencinin ayakkabısını gönderse, 1 üniversiteye hazırlanan öğrencinin kitaplarını karşılasa ve o öğrenci üniversiteyi kazansa kötümü kardeşim. bunları hiç gören değerlendiren yorum yapan yok. Beni okumaya teşvik eden, üniversiteye gitmemde büyük rol oynayan sivas sevdalısı Mustafa Sönmezden ALLAH razı olsun. Onun kıymetini bilmemiz lazım. Sönmez başkanım bilmiyorum belki bana kızabilirsiniz, ama kusurum olduysa özür dilerim

ALLAH rızası için polemik yapmayalım ve birbirimizi kırmayalım.İyi olan herşeyi destekleyelim destek olamıyorsak bile köstek olmayalım

Konu SONMEZ tarafından (04.02.2007 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir..
HaMZa_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: DERNEĞİMİZE ÜYE KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR
Alt 01.02.2007, 02:25   #56
Ertugrul
Gast

Standart -->: DERNEĞİMİZE ÜYE KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Yeni yerine taşınan derneğimizin üye olmak isteyen hemşerilerimizi
bilgilendirmek ve haberdar etmek için açılan bu başlık altında bu tür
tartışmaların yaşanması yersiz ve maksatlı kanatimce.
İstanbul'da uyuyan devi uyandırmak ve Sivassporumuza destek olmak için
kurulan derneğimizin çalışmaları hızla sürüyor ve büyük bir ilgi ile
hemşerilerimizin teveccühünü kazanıyor.
Gerek başkan Mustafa Sönmez gerekse dernek yönetimimizin vizyonu
geniş,hedefleri ileri düzeyde ve sıradan bir taraftar derneği olmamaya kararlılar.
Alışılmışın dışında fikirler üreten,projeler geliştiren ve nasıl Sivas'a ve
Sivasspor'a faydalı olabiliriz derdi ile dertlenen bu ekip her şeyin üstünde
taktiri ve teşekkürü hak etmektedir.
Kurulduğu günden bu yana Sivasspor'dan ''Ne alabiliriz degil ne verebiliriz''
anlayışı ile haraket etmektedir.
Sivasspor'un İstanbul'da oynadığı Sakarya maçında bilet satışlarını
üstlenmişler ve binlerce insana Sivasspor para kazansın diye bilet satışında
bulunmuşlardır,bu maçta diğer maçlarda bedava bilet peşinde koşmamışlardır...
Yeni kurulmasına rağmen ortaya koyduğu projelerle,yaptığı organizasyonlarla,
İstanbulda takımı karşılamalar ile v.s... gösteriyorki bu dernek
daha çok konuşulacak ve çok yol katedecektir.
Evet sıradan bir taraftar derneği değil sportif,sosyal ve kültürel projeler ortaya
koyuyor ve bazıların havsalası bunu anlamakta zorluk çekiyor,nasıl olurda yeni
kurulan ve kurulduğu şehirde bir ilk olan bu dernek bu kadar iş yapabilir,bu
kadar proje ortaya koyabiliyor gibi sorular zihinleri karıştırıyor,karıştırmayada
devam edecek...
İşin sırrı iyi niyet,iş bilirlilik,gönül vermek ve en önemlisi Sivas ve
Sivasspor sevdası...

İstanbulda büyük bir potansiyel var evet ama bu potansiyel hiç harekete
geçirilmemiş,sitemiz aracılığı ile yola çıkan bir grup bu potansiyeli harekete
geçirmek için buluşmuş.görüşmüş ve çalışmış işte ortaya koydukları
eser;
İstanbul Sivasspor Taraftarlar Derneği

Alt 01.02.2007, 13:00   #57
İSTdernekMERMER
Yeni Yiğido

İSTdernekMERMER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 İSTdernekMERMER Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
HaMZa_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu ne yav
Burda bir dernek kurulmuş sivasspora hizmet etmek için güzel bir ekip kurulmuş ve bu ekip yola çıkmış kime ne zararı var kardeşim. tam aksine herkese faydalı olmak için gayret sarfeden iyi niyetli bir başkan ve ekibi var. Destek olmak varken laf ebeliği yapılıyor. 67 li kardeşlerim size ne oluyor anlamıyorum. Mustafa Sönmez başkan sizin için laf söyletmezken siz neyi hazmedemiyorsunuz anlamış değilim. Eğer Sönmez başkan engel olmasa size öyle çok ceva verecek kişi varki ama sönmez başkanın hatırı var. Adam size toz kondurmazken siz maşallahınız var. Baştan beri takip ediyorum ve sizin içinizdede tanıdığım kişiler var ve istanbulda bu dernek kuruldu kurulalı bir rahatsızlığınız var. kardeşim amaç aynı, o da sivasspor. yok 30 kişi gelmişmiş, yok alkışlanmak için yol katetmemişmişiz, yok birilerine şirin görünmekmişmiş yok mış yok miş bir kerede bahsedilen projeleri okuyun ve değerlendirin kardeşim. Hangi taraftar derneği bu tür sosyal projeler geliştirmiş ve uygulamış. Açın gözlerinizi kardeşim. sivastaki 1 kişiye bile bir kitap gönderseler ve o kitapta ona 1 kelime öğretse ne güzel olur. 1 fakir öğrencinin ayakkabısını gönderse, 1 üniversiteye hazırlanan öğrencinin kitaplarını karşılasa ve o öğrenci üniversiteyi kazansa kötümü kardeşim. bunları hiç gören değerlendiren yorum yapan yok. Beni okumaya teşvik eden, üniversiteye gitmemde büyük rol oynayan sivas sevdalısı Mustafa Sönmezden ALLAH razı olsun. Onun kıymetini bilmemiz lazım. Sönmez başkanım bilmiyorum belki bana kızabilirsiniz, ama kusurum olduysa özür dilerim

ALLAH rızası için polemik yapmayalım ve birbirimizi kırmayalım.İyi olan herşeyi destekleyelim destek olamıyorsak bile köstek olmayalım

tamam kardeşim daha kimse bu konuları uzatmasın.

derneğin tanıtım ve üye çağrısı yaptığı konuya derneğin gittiği 30 kişilik bir maç organizasyonuna yönelik burda bir laf söylendi.67'li arkadaşlarda bunun farkındalar.bir kişi değil bakın 3 kişi hemen cevap verdi.birde biz bişey diyorsak aynı fikirde olan kişiler çıkıyor.buyrun sizlere örnek.yukardadır

BU SON YAZIM.HERKEZE BAŞARILAR DİLİYORUM.1967 DE İST DERNEKTE SİVASSPORA TAM DESTEK VERSİN.merak etmeyin siteye daha hiç bir yazı yazmayacağım.takip edersem sessizce ederim.

.

adresim:hekimbaşı mahallesi ümraniyespor tesisleri içersi,taraftar mekanı.

yolu düşen arkadaşları her zaman beklerim.13 saatim orda geçiyor.saygılar

Konu SONMEZ tarafından (04.02.2007 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir..
İSTdernekMERMER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.02.2007, 14:08   #58
1967_Dernek_Murat
YASAKLI ÜYE

Tecrübe Puanı: 0 1967_Dernek_Murat zeigte ein beschämendes Verhalten in der Vergangenheit

Alıntı:
Uzun zamandır yazı yazmamaya gayret ediyordum ama ne yazıkki yazma zorunluluğu hissettim.
Yeni bir dernek kurulmuş,bu dernegin istanbulun en seçkin ve seviyeli bir semtinde şube açılışı yapılmış,ve bu şubesinde üye kayıtları başlamışdır diye bir duyuru var.
Sizler bu üye yazılımı için bir dilekde bulunmuyor ve üye kayıtları yazılımı ile ne alakası varsa üç ay evvelki bir maç için yorum yazıyorsunuz halada ben igneleme yapmıyorum gibi 40 yıllık siyasiler gibi kıvırma yollarına gidiyorsunuz,gerçekçi düşünmekde ve bunları yazmakda fayda vardır.
Nihayetinde istanbuldaki dernegimiz yeni yerinde aktif bir şekilde faaliyete geçmişdir.Mobleleri,bilgisayar sistemi ve diger gerekli ekipmanları temin edilmişdir.31 0cak 2007 tarihi itibari ile 500 kadar üyelik başvurusunda bulunulmuş ve ileriki bir günlerde yönetim kurulu tarafından önceden oldugu gibi hassas bir degerlendirme ve eleme yöntemi ile üye başvurularının resmi kayıtları yapılacakdır.
Bu dernek tarihi ile iftihar eden bir kentin kendi branşlarında seçkin kişileri tarafından kurulmuş ve hayatına devam edecekdir.
Dernek başkanımız sayın MUSTAFA SÖNMEZ'inde dedigi gibi ''Ne alabiliriz degil ne verebiliriz'' ilkeleri dogrultusunda,geçmişde oldugu gibi,(alt yapının deplasman giderleri,toplu kombine alımları,kulübümüze toplu bağışlar gibi)gelecekdede bu misyonumuzda devam edecegiz.
Bizim mahallelerin ara sokaklarında dedikodu yaparak akşama kadar zaman öldüren şahşiyetlerimiz yokdur olamazda,Dernegimiz yönetim kurulu olarak boş laflara degil, daha yapacagımız bir çok İCRAATA açlığımız var.
bak abi ben yazdıgım yazının arkasındayım benim dernege laf atmadım sen yannış anlamış olabilirsin ben mahalle arasında dedikodu yapmıyorum.

Konu SONMEZ tarafından (01.02.2007 Saat 15:38 ) değiştirilmiştir..
Alt 01.02.2007, 14:44   #59
1967_Dernek_Murat
YASAKLI ÜYE

Alıntı:
1967_Dernek_Murat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
3 milyon sivaslı var ama maca gelen 30kişi nerde gerisi
3milyon sivaslı var ama maca gelen 30kişi gerisi nerde demem deki gaye dernege degil beni yannış anlayan arkadaşlardan özür dilkerim inşallah bu sayıyı yükseltirler demek isdedim.

İSTANBUL SİVASSPOR DERNEGİN DEKİ ARKADAŞLARDAN TEK TEK ÖZÜR DİLERİM YANNIŞ ANLANDIM BEN.
Alt 01.02.2007, 15:54   #60
sadece_58
YASAKLI ÜYE

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 sadece_58 zeigte ein beschämendes Verhalten in der Vergangenheit

Alıntı:
gardaş bak murat arkadaşımız düşün cesini açık ve net yazıyor ama sen konuyu hala bir yerlere çekmek ister gibisin ama senin yazmış oldun yazı çok anlam lı ve şunu bilesinki 1967de istanbul taraf tarlardernegide herzaman bi
r birine destek olacak ve olmayada devam edecek dir ve bu bütünlügü hiç kim senin bozmaya gücü yetmeyecek dir onun için birazmantıklı yazın herşey sivasspor ve sivaS İÇİN DİR
sadece_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  

Etiketler
derneĞİmİze, devam, edİyor, kayitlarimiz, Üye