Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ESKİŞEHİRSPOR
Alt 22.02.2011, 19:07   #641
burakpaşa
Yiğido

burakpaşa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 95 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 burakpaşa COK SEVILEN BIR KISIburakpaşa COK SEVILEN BIR KISIburakpaşa COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: ESKİŞEHİRSPOR

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
o 2007 deki yazıya yorum yapan arkadaşa söyleyecek bişey bulamıyorum
ayrıca yaptığımız transferlerin nesi varmış onu da anlayamadım ayrıca konuşma tarzıda hiç hoş değil işte bu adamlar yüzünden sivasspor antipati kazanıyor..
harbi adamın yazısına bende koptum. bide saa ne tarzı cümleler kurmuş.

böyle taraftar yüzünden sevilmiyoruz olsa gerek
burakpaşa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.02.2011, 20:50   #642
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 736 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

yahu arkadaşlar bu adamları ciddiye almayın diye ben burada kaç yorum yazdım.bana dediler sen ne ayaksın yter artık dediler.perşembenin gelişi çarşambadan belli.ben bu adamları yakınen tanıyorum.

bunlara uyarsak,işimiz var.onları boşverin harbiden ciddiye alıp karşılık veren sivas taraftarına güler geçerim.

içi bom boş bir camia.medyatiklikleri var.ama şampiyon da olsalar avrupa da aslanda kesilseler belli bir yere kadar.
çünkü sen sana hiç zararı vermeyen camiaya fesatlık düşünüyorsun niye çünkü :
sivasın başarısı kendi küçüklüklerine ayna tuttu.sivas ayna onlar için.çirkin insanın aynaya kızması gibi bir şey yani. nokta......................... .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda güneşyurdu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.02.2011, 23:05   #643
esufukkara26
Yeni Yiğido

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 esufukkara26 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar bir Eskişehirli olarak maç sonu kümeye tezahüratını bende yakıştıramadım.Eskişehirin Sivastan bir alıp verememe durumu hiç olmamıştır.bizde ilk çıktığımız sene düşememeye oynadık 3 sezon önce bizede her yenilgi ve her maç sonu aynı tezahuratı yaptılar.hatta daha sezon maçı konya malubiyeti sonrası bile konyalılar yaptı bize karşı.bunlar olur şeyler.netice itibariyle önemli olan anadolu ruhudur..temennim en kısa zamanda toparlanıp o alıştığımız kafaya oynayan ruhu yakalarsınız..
esufukkara26 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.02.2011, 23:10   #644
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
esufukkara26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar bir Eskişehirli olarak maç sonu kümeye tezahüratını bende yakıştıramadım.Eskişehirin Sivastan bir alıp verememe durumu hiç olmamıştır.bizde ilk çıktığımız sene düşememeye oynadık 3 sezon önce bizede her yenilgi ve her maç sonu aynı tezahuratı yaptılar.hatta daha sezon maçı konya malubiyeti sonrası bile konyalılar yaptı bize karşı.bunlar olur şeyler.netice itibariyle önemli olan anadolu ruhudur..temennim en kısa zamanda toparlanıp o alıştığımız kafaya oynayan ruhu yakalarsınız..
eskişehir senin gibi iyi niyetli kalbi temiz insanların omuzlarında daim olacak ve yükselecektir.tersi bir durumdan bu kadar emin değilim.
her nekada siz bireysel de iyi bir olsanızda ben sizin camainın sivas tavrını begenmiyorum.
Alt 22.02.2011, 23:14   #645
esufukkara26
Yeni Yiğido

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 esufukkara26 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

valla arkadaş bizim camiada a.gücü bursa kocaeli sakarya antalya karşıyaka yalova haricinde her takıma saygı vardır..maç atmosferlerinde bir ses çıksa bilirsiniz kalabalık arkasından gider..ama arkası gelmez..ayrıca bizim forumlarda rıza hocaya olan vefa borcumuz herzaman konuşulur..sivasa tekrardan başarılar..
esufukkara26 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2011, 02:48   #646
rEsuLAKPINAr
Tecrübeli Yiğido

rEsuLAKPINAr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

477 Mesajına 2.546 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 rEsuLAKPINAr isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Es Esi Sevmiyorum artık gidin bakın sivasla ilgili haberlerin altında sivas kümeye diyen yazan 2 Şe refsiz takım taraftarı war biri trabzonlular diğeride es esler
rEsuLAKPINAr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2011, 12:11   #647
kurbanlica
Yeni Yiğido

1 Mesajına 4 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 kurbanlica FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncelikle Sivasspor Camiasını Saygıyla Selamlıyorum;

Eskişehirspor'u yanlış tartışmanızdan dolayı buradayım. Sivas Kümeye seslerini açıklayacağım. Baştan belirtmek istiyorum, maçtaydım.

Rıza Çalımbay ile yolumuza devam ederken, Rıza Çalımbay'ın yanlış oyuncu değişikliklerinden sonra taraftarın ıslıkla protesto etmesi ile (Jaycee'nin oyundan çıkarıldıktan sonra, Bülent Kocabey çıkarıldıktan sonra kaybedilen puanlar örnek verilebilir) taraftar ile Çalımbay arasında sıcak savaş başlamıştı. Sizlerinde çok iyi bildiği gibi, "Basit goller yedik, mükemmel oynadık, düzelteceğiz, zaman azalıyor önümüze bakacağız" gibi söylemlerinden dolayıda Çalımbay taraftar içinde iyice antipatik hale gelmeye başlamıştı. Daha sonra o oldu, bu oldu, başarısız oldu ve gönderildi. Gönderildikten sonra arkamızdan söylediği, taraftarı kötüleyen cümleleri kendisi hakkında bardağı taşıran son damla oldu. Rıza Çalımbay'ın başarılı olmasını Eskişehir'de kimse istemiyor. Keşke Sivas'ın başına geçmeseydi diyen kişi sayısı çok. Çünkü herkesin bildiği gibi Anadolu Ateşini ilk biz onlarca sene evvelinde yakmıştık. Üzerine su döküp söndürmüşlerdi ve bütün Anadolu o ateşin senelerce tekrar yanmasını beklemiş, seneler sonrada Anadolu ateşine ilk kıvılcımı siz çakmış, Bursa bu izden şampiyon olmuştur.

Gelelim maç içinde ki psikolojik etmenlere. 8 hafta kaybetmeyen, 7'de 6 yapan Eskişehirspor 2 haftadır kazanamıyordu. Öyle bir taraftar profiline sahibiz ki, hep başarılı olalım. Mağlubiyet hazmedilemez, galibiyet de fazla sevinilmez. Sivas maçı başladı, rakip takımı çalıştıran Rıza Çalımbay. Hedef Sivas galibiyeti ve Çalımbay'dan öc almak. Malumunuz Çalımbay başımızdayken 6 haftada 6 puan fazla alsak şuan daha tepedeydik. Maç devam ederken Çalımbay'ın bir arkadaşın sürekli çekirdek çitleyen koruma derneği dediği(orası aile tribünüdür aslında) yerin önünde sürekli yan hakeme el kol hareketleriyle itirazları bizleri daha da çıldırtmıştır. Sonra maç 1-1 giderken son saniye golü geldiğinde psikoloji alt üst olur, hırs olur, küfür etmeyen adam küfür eder, psikopat kedi olur. Son saniye golü ile başlayan psikoz, maç sonrasında Mehmet Yıldız'ınızın hareketleri taraftarı da çileden çıkartmış sevinememiş ve "Sivas Kümeye" diye bağırışlar yükselmiştir.

Bu olayı hiç onaylamıyorum. Ancak bu da rakip takımı çıldırtmak için psikolojik bir tezahürat olarak görüyorum. Galatasaray deplasmanında "Kümede kal Galatasaray" tezahüratı ile Galatasaray'ı hırslandırmış, kendi kazdığımız kuyuya düşmüştük. Rakip takımı gaza getirmek bize yakışmıyor. Herkesin takdirini kazanmış taraftar profiline sahibiz. Seven kadar sevmeyeninde olduğunu çok iyi biliyoruz. Ona göre hareket ediyor, sevmeyenlerinde bir gün gelecek takdir etmek zorunda kalacaklarını biliyor, ona göre çalışıyoruz. Örneğin sayısız koreografi başarmış KoreoESES, hiç gündemden düşmeyen BandoESES gibi.

Tüm Sivasspor camiasına Rıza Çalımbay'a rağmen başarılar diliyorum. Umarım "mükemmel oynayıp, basit goller yemezsiniz"
kurbanlica isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2011, 15:02   #648
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
kurbanlica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle Sivasspor Camiasını Saygıyla Selamlıyorum;

Eskişehirspor'u yanlış tartışmanızdan dolayı buradayım. Sivas Kümeye seslerini açıklayacağım. Baştan belirtmek istiyorum, maçtaydım.

Rıza Çalımbay ile yolumuza devam ederken, Rıza Çalımbay'ın yanlış oyuncu değişikliklerinden sonra taraftarın ıslıkla protesto etmesi ile (Jaycee'nin oyundan çıkarıldıktan sonra, Bülent Kocabey çıkarıldıktan sonra kaybedilen puanlar örnek verilebilir) taraftar ile Çalımbay arasında sıcak savaş başlamıştı. Sizlerinde çok iyi bildiği gibi, "Basit goller yedik, mükemmel oynadık, düzelteceğiz, zaman azalıyor önümüze bakacağız" gibi söylemlerinden dolayıda Çalımbay taraftar içinde iyice antipatik hale gelmeye başlamıştı. Daha sonra o oldu, bu oldu, başarısız oldu ve gönderildi. Gönderildikten sonra arkamızdan söylediği, taraftarı kötüleyen cümleleri kendisi hakkında bardağı taşıran son damla oldu. Rıza Çalımbay'ın başarılı olmasını Eskişehir'de kimse istemiyor. Keşke Sivas'ın başına geçmeseydi diyen kişi sayısı çok. Çünkü herkesin bildiği gibi Anadolu Ateşini ilk biz onlarca sene evvelinde yakmıştık. Üzerine su döküp söndürmüşlerdi ve bütün Anadolu o ateşin senelerce tekrar yanmasını beklemiş, seneler sonrada Anadolu ateşine ilk kıvılcımı siz çakmış, Bursa bu izden şampiyon olmuştur.

Gelelim maç içinde ki psikolojik etmenlere. 8 hafta kaybetmeyen, 7'de 6 yapan Eskişehirspor 2 haftadır kazanamıyordu. Öyle bir taraftar profiline sahibiz ki, hep başarılı olalım. Mağlubiyet hazmedilemez, galibiyet de fazla sevinilmez. Sivas maçı başladı, rakip takımı çalıştıran Rıza Çalımbay. Hedef Sivas galibiyeti ve Çalımbay'dan öc almak. Malumunuz Çalımbay başımızdayken 6 haftada 6 puan fazla alsak şuan daha tepedeydik. Maç devam ederken Çalımbay'ın bir arkadaşın sürekli çekirdek çitleyen koruma derneği dediği(orası aile tribünüdür aslında) yerin önünde sürekli yan hakeme el kol hareketleriyle itirazları bizleri daha da çıldırtmıştır. Sonra maç 1-1 giderken son saniye golü geldiğinde psikoloji alt üst olur, hırs olur, küfür etmeyen adam küfür eder, psikopat kedi olur. Son saniye golü ile başlayan psikoz, maç sonrasında Mehmet Yıldız'ınızın hareketleri taraftarı da çileden çıkartmış sevinememiş ve "Sivas Kümeye" diye bağırışlar yükselmiştir.

Bu olayı hiç onaylamıyorum. Ancak bu da rakip takımı çıldırtmak için psikolojik bir tezahürat olarak görüyorum. Galatasaray deplasmanında "Kümede kal Galatasaray" tezahüratı ile Galatasaray'ı hırslandırmış, kendi kazdığımız kuyuya düşmüştük. Rakip takımı gaza getirmek bize yakışmıyor. Herkesin takdirini kazanmış taraftar profiline sahibiz. Seven kadar sevmeyeninde olduğunu çok iyi biliyoruz. Ona göre hareket ediyor, sevmeyenlerinde bir gün gelecek takdir etmek zorunda kalacaklarını biliyor, ona göre çalışıyoruz. Örneğin sayısız koreografi başarmış KoreoESES, hiç gündemden düşmeyen BandoESES gibi.

Tüm Sivasspor camiasına Rıza Çalımbay'a rağmen başarılar diliyorum. Umarım "mükemmel oynayıp, basit goller yemezsiniz"
dediklerin doğru olsa bile sizin bzizmle dişmeye girmeniz çirkinin aynaya düşmanlığı gibidir.
biz yükselişe geçince siz aynada kendiniz çirkin gördünüz.
bu olayın biliçaltı açıklaması budur.ben genel olarak çok dikkatimi çekti sizde bir çekemezlik sendromu gibi bir şey var.
Alt 23.02.2011, 15:24   #649
SivaSTeaM58
Acemi Yiğido

SivaSTeaM58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

25 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 SivaSTeaM58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya allah aşkına bırakın bu işleri sivas şampiyonluga oynarken hangi anadolu takımı arkamızdaydı anca laf anca laf 1 hafta önce ölü gibi oynayan takım sivas maçına çıktıgında panter kesiliyordu ama biz hakkkımızla (hakemle degil) bu macları aldık 2 sende üsd üsde sampiyonlugu son macta kaybettik bunu hazmedemediniz hic bir zaman sivasın su andaki durumuna üzülüyorum diyenlerin hic birine inanmıyorum biz bu ligde kalacagız seneye sivasa geldiginizde keser döner sap döner gün gelir hesap döner derlerya elbet hesabımızı görürüz ha bülent uyguna cok güvenmeyin bu takımın burada olmasının tek suclusu odur sizi seneyede güzelce idare eder sonra takımı batırır sonra sizde bizim düstügümüz duruma düsersiniz insallahda düsersiniz buradaki arkadaslarıma sesleniyorum hic antipatik taraftar muamelesi yapmayın bana gercekler budur hangi takım dostumuz bana bi soyleyin her hafta hakem hatalarıyla yeniliyoruz unutmayın arkadaslar sivaslının sivaslıdan baska dostu yokdur !
Alt 23.02.2011, 23:35   #650
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

eskişehirsporlular anlaşılan bizim başarımızı çekemiyorlar.
kısa ve net bu.
Anadoluda Sivasspor en büyüktür. bunu yaptıklarıyla kanıtlamıştır.
kıskanma ne olur çalış seninde olur es eees
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
efsanesi, eskişehir, eskişehirspor, eskİŞehİrspor, resimler